PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد Google Earth

Ehsan PCbase
13-05-2008, 15:00
سلام
من همین الان برای اولین بار وارد گوگل ارث شدم و کمی باهاش کار کردم
من شنیده بودم با گوگل ارث میشه عکس های چند لحظه پیش و جدیدترین عکس های مناطق رو دید
اما عکس هاش خیلی قدیمی ان
میخواستم بپرسم چطور میشه یه خیابون رو به صورت زنده دید یا از چند ثانیه قبلش عکس گرفت ؟
ایا امکانش هست ؟

Julian
13-05-2008, 15:15
چند لحظه پیش رو نمیتونی ببینی
گوگل هر چند وقت یکبار عکس های ماهواره ای رو رفرش میکنه.
خیابون رو هم بصورت زنده تو گوگل ارث نمیشه دید. ولی ممکنه تو اینترنت
جاهایی باشه که مثلا یه خیابون یا یه شهر رو زنده نشون میدن.

Ghaioom
13-05-2008, 17:25
سلام دوست عزیز
یه تاپیک راجع به Google earth بود در آدرس زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

piremard
15-05-2008, 10:59
اون چیزی که شما نیاز دارید "online web cam " هست نه "گوگل ارث"

پويا
19-06-2008, 15:53
تو گوگل ارث پرو چطور میشه نام مکان هایی رو میدونیم اضافه کنیم تا برای همیشه تو گوگ ارث ثبت بشه ؟

(منظورم همون دایره های رنگیه که وقتی ماوس رو روشون نگه میداریم اسم مکان رو نشون میده)

من روی برخی مکانها Placemark اضافه کردم و اسم مکانها رو روشون نوشتم ولی دفعه بعد که گوگل ارث رو اجرا میکنم همه این placemark ها ناپدید شده اند و اسم مکانها حذف شده.

piremard
19-06-2008, 16:53
تو گوگل ارث پرو چطور میشه نام مکان هایی رو میدونیم اضافه کنیم تا برای همیشه تو گوگ ارث ثبت بشه ؟

(منظورم همون دایره های رنگیه که وقتی ماوس رو روشون نگه میداریم اسم مکان رو نشون میده)

من روی برخی مکانها Placemark اضافه کردم و اسم مکانها رو روشون نوشتم ولی دفعه بعد که گوگل ارث رو اجرا میکنم همه این placemark ها ناپدید شده اند و اسم مکانها حذف شده.

شما باید تو سایتهاشون عضو بشید و تصویر و مختصات رو تو سایت های مربوط به هر مشخصه " مثلا مشخصات موقعیت توریستی "ثبت کنید بعد اون مکانها به تمامی نسخ گوگل ارث افزوده می شند
اونچیزی که شما انتخا ب کردید با سوزنها فقط مربوط به کش سیستم شما هست نه گلوبال

sina285
19-06-2008, 17:13
براي كار با google earth سرعت بالا ميخوايم يا نه ميتوني با همين سرعت ديال اپم ميشه باهاش كار انجام داد اگه ميشه سرعتش خوبه يا نه

فاطـمه
19-06-2008, 17:28
اون جور که من شنیدم ایران واسه این چیزا تحریمه...
حتی navigator موبایل هم واسه ایران جواب نمیده.
واقعاًgoogle earth جواب میده؟؟؟