PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ تـاپـیـک درخـواسـت مـتـون آمـاده ، نـوشـتـه شـده با نـرم افـزارهـای : چلیپا - میرعماد - کلک و ...

Shahin King
13-05-2008, 14:21
دوستان عزیز سلام :11:

کاربرانی که به نرم افزارهای ( چلیپا - کلک و میر عماد ) دسترسی و آشنایی ندارن می توانن متون خودشون رو تو این تاپیک بنویسن ...
تا دیگر دوستان متن و کلمه دلخواهشون رو با این برنامه ها بنویسن و در این تاپیک قرار بدن .

* لطف در پست درخواست ذکر کنین که متن شما با کدام یک از برنامه های ذکر شده نوشته بشه .
* حتما ابعاد دلخواهتون رو بنویسین .

مثلا :

بنده درخواست می کنم که کلمه ( مجتمع آموزشی ) رو با نرم افزار میرعماد برام بنویسین .

خودم پاسخ درخواستم رو دادم و این کلمه رو با این برنامه نوشتم و ضمیمه این پست کردم . :31:

قربان شما
شاهین :11:

Lover_Football
14-05-2008, 00:04
آقا شاهین به نظرم تاپیک جالبی خواهد شد ...

دست شما درد نکنه ...

پیشنهاد : برای راحتی کار دوستانی که درخواست میدن ، دوستان دیگر میتونن با یک پرینتر مجازی از متن نوشته

شده خروجی پی دی اف بگیرن و اینجا قرار بدن تا با هر سایزی که لازمه مورد استفاده قرار بگیرند

Majid ²
14-05-2008, 02:08
سلام
چقدر باحال ..
پس من از این به بعد اینجا لنگر میندازم :31:

حالا اول کاری میشه برام پارس موزیک رو بنویسین
ابعادش که یه چیز Normal باشه نه زیاد کوچیک و نه زیاد بزرگ

در مورد نوع برنامه اش هم نمیدونم چی بگم
چون اطلاعاتی ندارم
دست خودتون رو میبوسه دیگه ...

ممنون

....

میدونم نباید اینجا پرسید ولی خب
کسی لینکی چیزی نداره بده بـه ما , ما هم یاد بگیریم از اینجور چیزا بنویسیم ؟؟
:11:

rvin@
14-05-2008, 03:05
تایپیک باحالی میشه.

Shahin King
14-05-2008, 13:44
سلام
چقدر باحال ..
پس من از این به بعد اینجا لنگر میندازم :31:

حالا اول کاری میشه برام پارس موزیک رو بنویسین
ابعادش که یه چیز Normal باشه نه زیاد کوچیک و نه زیاد بزرگ

در مورد نوع برنامه اش هم نمیدونم چی بگم
چون اطلاعاتی ندارم
دست خودتون رو میبوسه دیگه ...

ممنون

:11:

سلام

فایل ضمیمه شده رو دانلود کن و تو فتوشاپ باز کن . :46:
بزرگ نوشتم ( کم کردن ابعاد با شما )

نکته :
بنده وقت کمی برای رسیدگی به این تاپیک دارم ، دوستان گرافیست و فعال ، بی زحمت پاسخگوی کاربران باشین

قربانت

Majid ²
14-05-2008, 17:35
ممنون شـاهین جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rvin@
15-05-2008, 13:08
شاهین جان کلمه رو تو فوتو شاپ بزرگ کردی؟

آخه من اومدم درست کنم فونت رو توی وردپد روی 72 گذاشتم و کپی پیست کردم ولی کناره هاش زیاد جالب نشد. ااز میر عماد هم استفاده کردم.

Shahin King
15-05-2008, 13:53
شاهین جان کلمه رو تو فوتو شاپ بزرگ کردی؟

آخه من اومدم درست کنم فونت رو توی وردپد روی 72 گذاشتم و کپی پیست کردم ولی کناره هاش زیاد جالب نشد. ااز میر عماد هم استفاده کردم.

دوست عزیز سلام

توضیحی ساده و ابتدایی :46:

اگر برنامه میر عماد رو ندارین میتونین این روش رو با فونتهای معمولی فارسی تمرین کنین .
یعنی یک متنی رو در برنامه Word بنویسین و ...

در ابتداء هر چهار برنامه ( Photoshop - Corl - Miremad - Word ) رو باز می کنم . متن دلخواه رو تو برنامه Word تایپ می کنم ( با فونتهای مخصوص میر عماد ) بعد کل متن رو انتخاب می کنم با ( Ctrl + A ) و با فشردن کلیدهای ( Alt + C ) از متن کپی می گیرم .
مرحله دوم
وارد برنامه Corl میشم و متن کپی شده رو Paste می کنم .
اینجا میتونین ابعاد متن رو کم و زیاد کنین .
در آخر هم از منوی File گزینه Export رو انتخاب می کنم و متن رو با پسوند PSD PHOTOSHOP ذخیره می کنم .

قربانت

rvin@
15-05-2008, 20:07
دوست عزیز سلام

توضیحی ساده و ابتدایی :46:

اگر برنامه میر عماد رو ندارین میتونین این روش رو با فونتهای معمولی فارسی تمرین کنین .
یعنی یک متنی رو در برنامه Word بنویسین و ...

در ابتداء هر چهار برنامه ( Photoshop - Corl - Miremad - Word ) رو باز می کنم . متن دلخواه رو تو برنامه Word تایپ می کنم ( با فونتهای مخصوص میر عماد ) بعد کل متن رو انتخاب می کنم با ( Ctrl + A ) و با فشردن کلیدهای ( Alt + C ) از متن کپی می گیرم .
مرحله دوم
وارد برنامه Corl میشم و متن کپی شده رو Paste می کنم .
اینجا میتونین ابعاد متن رو کم و زیاد کنین .
در آخر هم از منوی File گزینه Export رو انتخاب می کنم و متن رو با پسوند PSD PHOTOSHOP ذخیره می کنم .

قربانت

ممنون شاهین جان.:11:
فقط این آفیس خیلی سیستمو سنگین میکنه. به همین خاطر خوشم نمیاد ازش. ولی یه کاریش میکنم.