PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنماي پرداخت اینترنتی

isbn84
12-05-2008, 14:58
سلام
می خواستم بدونم اگر بخوایم از طریق سایتی خدمات یا جنسی رو خریداری کنیم .با داشتن کارت بانکی و رمز ان می توانیم ان پول را واریز کنیم از طریق اینترنت.. ولی می خواستم بدانم خطرات این کار چقدر است..ایا امکان دارد شماره رمز کارت شما به دست سایت مورد نظر بیفتد..شاید شما جواب بدهید سایت باید مورد اطمینان باشد..ولی من از کجا بدانم که مثلا سایت رپید باز مورد اطمینان هست یا نه...و سوال دیگرم این است که اگر شماره کارت و رمز شما رو توانستند گیر بیاورند چقدر می توانند از حساب شما را از طریق اینترنتی خالی نمایند؟؟؟؟

Mohsen khan
12-05-2008, 15:57
سلام
می خواستم بدونم اگر بخوایم از طریق سایتی خدمات یا جنسی رو خریداری کنیم .با داشتن کارت بانکی و رمز ان می توانیم ان پول را واریز کنیم از طریق اینترنت.. ولی می خواستم بدانم خطرات این کار چقدر است..ایا امکان دارد شماره رمز کارت شما به دست سایت مورد نظر بیفتد..شاید شما جواب بدهید سایت باید مورد اطمینان باشد..ولی من از کجا بدانم که مثلا سایت رپید باز مورد اطمینان هست یا نه...و سوال دیگرم این است که اگر شماره کارت و رمز شما رو توانستند گیر بیاورند چقدر می توانند از حساب شما را از طریق اینترنتی خالی نمایند؟؟؟؟
معمولا پرداخت هاي اينرنتي توسط بانك سامان ،‌اقتصاد نوين و ... انجام مي شود
يعني موقعي كه شما مي خواهيد مبلغي جابجا كنيد
ابتدا وارد سايت اين بانك ها مي شويد
و بعد مبلغ جابجا مي شود
اگر مراحل پرداخت اين طوري باشد
هيچ مشكلي نيست
دقت كنيد هنگام ورود به سايت بانك براي اطمينان اول آدرس سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي باشد

zed2
12-05-2008, 21:57
سلام

و بعد مبلغ جابجا مي شود
هيچ مشكلي نيست
دقت كنيد هنگام ورود به سايت بانك براي اطمينان اول آدرس سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي باشد

یک چند تا راه خوب داره که جلوی کلاهبرداری را می گیره و پرداخت را امین می کنه.
اول موقعی که می خواهید پول را پرداخت کنید به صفحه بانک پشتیبانی کننده ان سایت میره (که تو ایران معمولا سامان یا پارسیان است).و از خود سایتی شفارش خرید را دادید پرداخت نمی کنید.
دوم موقعی که به سایت پارسیان میره در بالای سایت باید ادرس سایت الکترونی که بانک پشتیبانی شده باید موجود باشد.(ادرس سایت پرداخت با ادرس سایت اصلی بانک فرق دارد. یک بار یکی از قبض هاتون را از طریق اینترنت از سایت پارسیان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا سامان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پرداخت کنید ادرس سرور را بفهمید.من قبلا با پارسیان قبض را پرداخت کردم ولی ادرسش را یادم رفته)
سوم موقعی که برای پرداخت می روید سیستم کد بندی اطلاعاتی ssl برای ارتباط ایمن و جلوگیری از نفوض فعال میشه که در همان لحظه اول یک پیغام میده همچنین در ادرس بار سایتhttp به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر می کنه و در پایین سمت مرورگر هم علامت قفل می اید که تا وقتی بسته باشی ارتباز ایمن است ولی اگر باز بود ارتباط درست شکل نگرفه و باید بیاید بیرون و دوباره بروید تو سایت.
اگر چیری را هم فراموش کردم بگید:20:

isbn84
12-05-2008, 23:01
و بعد مبلغ جابجا مي شود
هيچ مشكلي نيست

یک چند تا راه خوب داره که جلوی کلاهبرداری را می گیره و پرداخت را امین می کنه.
اول موقعی که می خواهید پول را پرداخت کنید به صفحه بانک پشتیبانی کننده ان سایت میره (که تو ایران معمولا سامان یا پارسیان است).و از خود سایتی شفارش خرید را دادید پرداخت نمی کنید.
دوم موقعی که به سایت پارسیان میره در بالای سایت باید ادرس سایت الکترونی که بانک پشتیبانی شده باید موجود باشد.(ادرس سایت پرداخت با ادرس سایت اصلی بانک فرق دارد. یک بار یکی از قبض هاتون را از طریق اینترنت از سایت پارسیان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا سامان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپرداخت کنید ادرس سرور را بفهمید.من قبلا با پارسیان قبض را پرداخت کردم ولی ادرسش را یادم رفته)

اگر چیری را هم فراموش کردم بگید:20:

خیلی ممنون از توضیحاتتون