PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معنی این پیغام چیست؟

masoudtr
12-05-2008, 14:02
من وقتی به اینترنت وصل میشوم بعد از مدت نامشخص این پیغام میاد و با اینکه هنوز علامت اتصال به اینترنت کنا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ر ساعت است نه میتوانم صفحه را باز کنم ونه فایلی دانلود کنم انگار disconnect شده باشه وفقط با ری استارت مشکل حل میشه.
لطفا اگر راه حل مناسبی دارید اینجانب را بی بهره نگذارید.

Generic Host Process for win32 services has encountered a problem and need to close.

zed2
12-05-2008, 22:01
من وقتی به اینترنت وصل میشوم بعد از مدت نامشخص این پیغام میاد و با اینکه هنوز علامت اتصال به اینترنت کنا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ر ساعت است نه میتوانم صفحه را باز کنم ونه فایلی دانلود کنم انگار disconnect شده باشه وفقط با ری استارت مشکل حل میشه.
لطفا اگر راه حل مناسبی دارید اینجانب را بی بهره نگذارید.

Generic Host Process for win32 services has encountered a problem and need to close.
این را دقیق نمی دونم ولی تا انجا که میدونم اسم فایلش فکر کنم Generic Host 32 است و به ارتباط بین شما و سروری که با ان سایت ارتباط یرقرار می کنید ارتباط دارد اگر فایل خراب شده باشد یا شما ان فایل را با فایروال اجازه دسترسی با بیرون را ندید امکان ارتباط با اینترنت را نمی دهد حتی اگر وصل باشید.

masoudtr
13-05-2008, 12:34
کسی نظر دیگه نداره.؟

MaSoOd
13-05-2008, 13:09
بهتره از طریق فرمان sfc /scannow
یه دستی به سیستمت بکشی

Ghaioom
13-05-2008, 14:15
سلام دوست عزیز
به آدرس زیر سری بزن مشکلت حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

masoudtr
14-05-2008, 18:23
سلام دوست عزیز
به آدرس زیر سری بزن مشکلت حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی دوست عزیز .الان سر میزنم ببینم چی میشه.

adel_6747
18-05-2008, 18:33
سلام
من هم همین مشکل برام پیش آمد و در حالی که از adsl استفتده می کردم ، سرعتش از dial up هم کمتر بود.
با تعویض ویندوز در ست شد ولی انقدر سرعت پایین بود که نتونستم بیام از اساتید کمک بگیرم