PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه آدرس ايميل ياهو خود را تغيير دهم ؟

dost1
12-05-2008, 12:20
سلام دوستان عزیز امیدوارم که خو باشید
بچه ها آیا امکانش است که مثلا یاهو من اینطور یاست
p30world@yahoo.co.uk
آیا امکانش است اینو به این شکل عوض کنم ؟
p30world@yahoo.com
در قسمت تنظیمات یاهو من یه بخش Account information رفتم و از قسمت Member information گزینه Edit را انتخاب کردم بعد از قسمت General preferences قسمت Preferred Content: English - United Kingdom را به
به English - US تبدیل کردم ولی هیچ تغییری نیامد آیا امکانش است این پسوند راتغییر بدیم یعنی yahoo.co.uk را به yahoo.com تبدیل کنیم بدون اینکه آی دی مان را عضو کنیم؟؟

masoudtr
12-05-2008, 14:09
فکر نکنم.حالا چه فرقی میکند

alizshah
12-05-2008, 15:29
امکانش نیست
هست ؟

dost1
13-05-2008, 07:59
دوست عزیز فرقش اینه که کسانی که در ایران ، افغانستان و سایر کشورهای شرقی هستند بیشتر yahoo.com هستند و از اونجایی که همه به این عادت دارند وقتی ایمیل میفرسته به این آدرس میفرسته اصلا به آخرش دقت نمی کنه وقتی آخرش را yahoo.com بنویسه در حالی که مال تو یا من yahoo.co.uk باشه اون وقت ایمیل نمیرسه :21:
حالا ببینیم چی میشه شاید امکانش باشه ، شاید حرفه ای ها بلد باشند. :10:

masoudtr
13-05-2008, 08:25
یکبار مطلبی با همین موضوع تو کلیک (ضمیمه جام جم) نوشته بود.الان یادم آمد.اونجا برای اینکه به com تبدیل کنه تو سایت yahoo یک جوری میرفت که انگار از یک کشور آسیای شرقی وارد شده.چون تمام نوشته ها چینی بود.البته الان دقیقا یادم نیست مال یک سال قبل بوده.شاید تو آرشیو کلیک جام جم که تو سایتش است بگردی پیدا کنی.

KILLER_PANT
13-05-2008, 18:06
نمیشه ! تا اونجا که من میدونم ولی میتونی این Id رو Delete کنی از یاهو و اونیکی رو درست کنی!همونی که میخوای میشه