PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Megaupload پيغام ميده از اين IP aadress زياد استفاده كرديد. چه كار كنم؟

curious
22-11-2005, 13:42
لطفا در مورد سايت megaupload
و امكانات و... توضيح دهيد.
(قصد دانلود نمودن يه سري برنامه رو داشتم كه چند صد مگا ظرفيت داره ولي هنوز چند تا قسمت شو بيشتر ذخيره نكرده بودم كه پيغام ميده از اين IP aadress
زياد استفاده كرديد ونمي دونم چه كار كنم ؟اگر خواستيد آدرس كامل شو ميدم!)

farhad resalati
22-11-2005, 14:10
اره گاهي اين اتفاق ميفته و احتمالا چون اي پي شما تو حافظش مونده بوده و در حال پردازش رو اون بوده كه شما دوباره درخواست كردي ولي با يه دانلود منيجر ميتونيي راحت بگيريش
ادرسش هم بده ببينيم دقيقا چي ميگه

'POP'
23-11-2005, 18:36
شما اگه مجددا به اينترنت وصل بشيد IP Address تون تغيير ميكنه.ممكنه دليل اصلي اشكال در سايت و يا عدم پذيرش كشور ما باشه.با اينحال پيش از آپلود ، كوكي ها و رد پاها رو ( فقط محض احتياط) پاك كنيد. ;)

curious
24-11-2005, 13:12
من هميشه به اينترنت وصل هستم و با توجه به اين كه از كارت و... استفاده نمي كنم، فكر ميكنم همون اي پي هميشگي رو دارم! حالا بايد چيكار كنم؟
راستي يكي در مورد نصب يه سري نرم افزار كه اي پي رو تغيير ميده پيشنهاد داده بود ، اگه ميدونيد برام نام اون برنامه و آدرس دانلود و چگونگي استفاده از اون رو بذاريد.
ممنون ميشم.

boys_won
24-11-2005, 13:25
پسر خوب اگه شما از adsl استفاده ميكني هيچ راهي براي عوض كردنه آي پي نداري

ولي ميتوني از username و password استفاده بكني

البته اونم راهه چندان آسوني نيست

بهترين راه حل اينه كه 1 ساعت بعد براي دانلود به اون سايت سر بزني

j0l6
01-12-2005, 16:00
دوستان از surfboost استفاده کنید صد درصد دیگه مشکلی با رپید و مگا اپلود نخواهید داشت حتی اگه از dsl استفاده کنید
برنامه در نجمن معرفی شده اینهم سایتش surfboost.com برای توضیحات بیشتر تو انجمن یه سرچ بزن

arman_linkin
22-04-2006, 18:14
از hide ip plantium استفاده كنيد ;)