PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز اورژینال

saeedpostbox
10-05-2008, 20:59
سلام
مستقیم میرم سر اصل مطلب: از کجا و چطوری ویندوز اورژینال ایکس پی تهیه کنم ؟؟؟
همانطور که میدونید امکان دانلود ویندوز بصورت عادی در سایت مایکروسافت نیست, اما فکر کنم کاربرانی که دوره های این شرکت رو گذرانده باشن, اختیارات بالاتری مانند دانلود ویندوز هم دارن.
لطفا به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ارجاء ندید چون به ویندوز اونها اطمینان زیادی ندارم.
البته به راحتی میشه از اینترنت و یا شبکه های انتقال فایل واسه دانلود ویندوز استفاده کرد, ولی خوب باز هم نمیشه اطمینان داشت به اصل بودن اون.
مشکل هزینه هم ندارم, فقط باید از اصل بودن اطمینان حاصل کنم. مثلا اگه کل setup در قالب یک فایل است, اون فایل امضای دیجیتالی مایکروسافت رو داشته باشه
اگه ویندوز ایکس پی قدیمی هم باشه, مثلا service pack 1 باز هم مشکلی نیست !
کسی اگه میتونست کمکی بکنه, دریغ نکنه
مخلصیم :20:

lord40
10-05-2008, 21:37
سلام
مستقیم میرم سر اصل مطلب: از کجا و چطوری ویندوز اورژینال ایکس پی تهیه کنم ؟؟؟
همانطور که میدونید امکان دانلود ویندوز بصورت عادی در سایت مایکروسافت نیست, اما فکر کنم کاربرانی که دوره های این شرکت رو گذرانده باشن, اختیارات بالاتری مانند دانلود ویندوز هم دارن.
لطفا به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ارجاء ندید چون به ویندوز اونها اطمینان زیادی ندارم.
البته به راحتی میشه از اینترنت و یا شبکه های انتقال فایل واسه دانلود ویندوز استفاده کرد, ولی خوب باز هم نمیشه اطمینان داشت به اصل بودن اون.
مشکل هزینه هم ندارم, فقط باید از اصل بودن اطمینان حاصل کنم. مثلا اگه کل setup در قالب یک فایل است, اون فایل امضای دیجیتالی مایکروسافت رو داشته باشه
اگه ویندوز ایکس پی قدیمی هم باشه, مثلا service pack 1 باز هم مشکلی نیست !
کسی اگه میتونست کمکی بکنه, دریغ نکنه
مخلصیم :20:

سلام . من دقیقا نفهمیدم مشکلت چیه ولی اگه میخوای سایت مایکروسافت موقع آپدیت گیر نده و شما رو رجیستر شده تلقی کنه از آدرسی که پایین قرار میدم فایل مربوطه رو دانلود کن و اجرا کن مشکل شما حل میشه .
اگه میخوای یه ویندوز رجیستر شده original بگیری یه سر به مرکز کامپیوتر پایتخت بزن اونجا میفروشن (البته اگه تو تهرانی) .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی..

saeedpostbox
11-05-2008, 13:07
منظورم اینه که ویندوزهایی که تو بازار و یا قابل دانلود در اینترنت هستن, ممکنه کدها و برنامه های حک داخلشون تعبیه شده باشه.
من یک ویندوز مطمئن میخوام, که صد در صد مطمئن باشم, دستکاری نشده !
این رو هم که گفتی تو مرکز کامپیوتر دارن, از کجا معلوم که واقعا اصل باشه ؟
به هر حال ممنون از جوابت
:46:

saeedpostbox
13-05-2008, 18:03
میگم: اگه کسی از سی دی های اصلی ولی قدیمی ویندوز ایکس پی که با لپ تاپ ها میدادن هم داشته باشه, قبوله ها :46:

چون دیگه الان رو لپ تاپ سی دی اصلی نمیدن و نصب شده هست

piremard
17-05-2008, 18:50
شما چقدر شکاکید
ویندوز اورجینال در تهران هم پیدا می شه اکس پی 150 دلاره و ویستا آلتیمیت هم 480 دلار