PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا اين Theme كار نميكنه؟

تكنولوژي
10-05-2008, 19:13
با سلام
من يه تم براي ويندوز Xp دارم ، قبلاً كه ميخواستم از اون استفاده كنم راحت رو ويندوز قرار ميگرفت ولي وقتي كه ويندوز رو عوض كردم ديگه اون تم كار نكرد در حالي كه من بعد از اون تا حالا 7 يا 8 ويندوز مختلف رو نصب كردم ولي ديگه اون تم كار نكرد البته همين ويندوزي كه من الان دارم ازش استفاده ميكنم دوستمم استفاده ميكنه منتها براي اون اجرا ميشه ولي براي من نه؟
حالا ميخواستم ببينم كه ايا ويندوز تنظيمات خاصي در اين رابطه نداره تا مشكل من حل بشه؟

djsystem
10-05-2008, 19:20
فایل exe ست یا theme
شاید هم mystyles هست
بگو کدومه

djsystem
10-05-2008, 19:39
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینو دانلود وسپس اجرا کن ویندوزت reset میشه بدش تموم

تكنولوژي
10-05-2008, 19:46
سلام
اقا اول بگم كه از كمكت ممنونم.
بعدشم پسوندش msstyles هست.

mahdi7610
10-05-2008, 19:48
سلام دوست عزیز

روی دسکتاپ راست کلیک کن و گزینه propertise را بزن و از پنجره باز شده به تب them برو و از قسمت them منوی کرکره ای را باز کن و گزینه اخر اون یعنی Browse را بزنید و تم خودتون را انتخاب کنید .

موفق باشید .

تكنولوژي
10-05-2008, 19:48
البته اقاي djsystem بايد بگم كه اين تم رو روي هر ويندوزي كه ميزنم راحت كار ميكنه ولي رو ويندوز خودم نه تازه اين برنامه اي هم شما دادين رو سيستما نصب نبوده ، از اين گذشته من خودم هر تم كه ماله ويندوز Xp باشه رو از خود اين سايت ميگيرم ولي رو سيستمم كار نميكنه.

تكنولوژي
10-05-2008, 19:49
سلام دوست عزیز

روی دسکتاپ راست کلیک کن و گزینه propertise را بزن و از پنجره باز شده به تب them برو و از قسمت them منوی کرکره ای را باز کن و گزینه اخر اون یعنی Browse را بزنید و تم خودتون را انتخاب کنید .

موفق باشید .

اين كار رو هم كردم ولي هيچ افاده نكرده.

تكنولوژي
10-05-2008, 19:51

ببخشيد اقا ميخواستم ببينم اين برنامه Free هست يا كرك و از اين چيزا داره؟

تكنولوژي
11-05-2008, 09:18

من اين برنامه رو دانلود كردم ولي وقتي كه ميخوام نصبش كنم اين پيغام رو نشون ميده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djsystem
11-05-2008, 12:09
با اجازه اقا مهدی
شما از چه ویندوزی استفاده میکنی؟
من اینو روی sp2 امتحان کردم شده
در اصل این یهpach هست
در ضمن شما باید mystyles هات رو در پوشه windows /resources/theme
copy کنی و با اجرا کردن این pach (یه بار هم خودش سیستم رو reset میکنه)مشکل حله

نوشته شده توسط mahdi7610
سلام دوست عزیز

موفق باشید .
این درسته به شرطی که این pach رو اول اجرا کنی

shahedi
11-05-2008, 12:36
salam

شما باید فایل uxtheme.dll رو پچ کنی پچرش رو هم جناب فیض گذاشته دانلود کن و اجرا بعد تم رو متحان کن

djsystem
11-05-2008, 12:45
جناب فیض
بله
خیلی ممنون که به ما گفتید جناب فیض:13:

shahedi
11-05-2008, 13:01
خواهش می کنم عزیزم قابلتو نداشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تكنولوژي
11-05-2008, 17:53
من از Sp3 استفاده ميكنم و تمام كارهايي هم كه شما گفتيم اجرا كردم ولي مشكلم حل نشد!
اقا اصلا ميدوني چيه؟ ويندوز من هيچ تمي رو نميگيره در حالي بقيه ويندوز ها رو ميبينم كه بدونه نصب هر گونه برنامه اي هر تمي رو روي ويندوزشون ميزنن. حالا ميخواستم ببينم كه مشكل از كجاست؟

djsystem
11-05-2008, 18:12
اقا اصلا ميدوني چيه؟ ويندوز من هيچ تمي رو نميگيره در حالي بقيه ويندوز ها رو ميبينم كه بدونه نصب هر گونه برنامه اي هر تمي رو روي ويندوزشون ميزنن. حالا ميخواستم ببينم كه مشكل از كجاست؟
من از sp3 استفاده نکردم
ولی در مورد sp2 بهت قول مشکل همین uxtheme.dll هست که با این pach مشکل حله
اگر شما ویندوزی دیدی که بدونه اجرای این pach هر theme ی رو قبول میکنه ختما یه ویندوزیه که uxtheme ش دستکاری شده و وقتی نصی میکنید خود به خود این قابلیت داره
بازم میگم فکر میکنم به خاطر اینکه win شما sp3 هست این pach عمل نمیکنه وگرنه اون اروری که عکسشو گذاشتی رو نمیداد
اگه میخای مطمن شی روی سیستم دیگه که sp2 داره امتحان کن حتما جواب میده

mkIANI_en
12-05-2008, 11:22
با سلام دوستان عزیز
ویندوز ایکس پی یه سیستم امنیتی داره که نمیزاره به این راحتی تم ویدوز را عوض کنی که با اون پچی که دوستان ارائه داده بودند این مشکل در سرویس پک 2 و 1 حل می شد ولی فکر کنم اینجور که دوستان میگن این امنیت در سرویس پک 3 افزایش یافته و دیگه این پچ کار نمیده اگه برنامه های تغییر تم ویندوز استفاده کنی فکر کنم کارت راه بیفته
یا حق

تكنولوژي
12-05-2008, 15:00
من از sp3 استفاده نکردم
ولی در مورد sp2 بهت قول مشکل همین uxtheme.dll هست که با این pach مشکل حله
اگر شما ویندوزی دیدی که بدونه اجرای این pach هر theme ی رو قبول میکنه ختما یه ویندوزیه که uxtheme ش دستکاری شده و وقتی نصی میکنید خود به خود این قابلیت داره
بازم میگم فکر میکنم به خاطر اینکه win شما sp3 هست این pach عمل نمیکنه وگرنه اون اروری که عکسشو گذاشتی رو نمیداد
اگه میخای مطمن شی روی سیستم دیگه که sp2 داره امتحان کن حتما جواب میده

اره رو SP2 نصب ميشه.

تكنولوژي
12-05-2008, 15:01
حالا كسي راهي نداره كه روي sp3 هم نصب شه؟
برنامه ديگه اي نيست؟
يكي يه كمكي كنه!