PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد رنجه رنجه شدن متن در فتوشاپ

جادوگر جوان
10-05-2008, 14:36
سلام دوستان من میخوام متنهام رو از نرم افزار چلیپا تو فتوشلپ بیارم
اما وقتی اونا رو رو عکس پیس میکنم لبه های متنام رنجه رنجه میشه
یکی از دوستان گفت با استفاده از برنامه کرل می تونم از این رنجه رنجه شدن جلوگیری کنم اما من
برنامه کرل را ندارم و کار با اونم بلد نیستم
میشه بگید از کجا باید این برنامه رو بدست بیارم؟:13:

huti_421
10-05-2008, 15:17
آخرین ورژن این نرم افزار که Corel Draw X4 هست رو می توی از هر سی دی فروشی بگیری !!!

جادوگر جوان
12-05-2008, 09:33
روش دیگه ای هم هست بدون برنامه باشه و از رنجه رنجه شدن
جلوگیری کنه؟

majid_sd2009
12-05-2008, 10:59
آره هست
تو چلیپا که چیزی نوشتی از صفحه عکس بگیر و تو فوتوشاپ یک صفحه جدیدی باز کن و اون رو اونجا پیس کن
بعد دور هاشو با ابزار بکن و بزار رو عکست.

Lover_Football
12-05-2008, 22:17
من با کلک کار میکنم ...

این روش جواب میده :

1) متنتون رو بنویسید

2) Ctrl + P رو بزنید تا وارد صفحه پرینتر بشید

3) پرینتر مجازی رو انتخاب کنید و فایل رو به صورت پی دی اف سیو کنید

4) فایل پی دی اف رو وارد فوتوشاپ کنید و سایز بالایی مثل 1000 در 1000 رو انتخاب کنید و Ok رو بزنید

نکته : برای این کار به پرینتر مجازی نیاز دارید که تاپیک های مرتبطی با اون وجود داره و میتونی گیرش بیاری ...

Carl
12-05-2008, 22:39
این آموزش رو شاهین کینگ نوشته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش : طريقه وارد كردن متون نستعليق با بهترين كيفيت در فتوشاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جادوگر جوان
13-05-2008, 11:47
این آموزش رو شاهین کینگ نوشته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش : طريقه وارد كردن متون نستعليق با بهترين كيفيت در فتوشاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دست دوستان درد نکنه
این آموزشم دیدم ولی احتیاج به برنامه کرل داره
ممنون

smohs
13-05-2008, 11:53
بهترين روش به نظر من همونيه كه آقاي Lover_Football گفت كيفيتشم هر چقدر بخواي مي توني بدي.
ولي بعضي مواقع در بعضي برنامه ها ممكنه يه مشكلاتي در تبديل فايل به pdf پيش بياد مثل به هم ريختن فونت ها كه فكر كنم بايد پرينتر هاي مجازي مختلفي رو امتحان كني.