PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هم اکنون نیازمند شما هستم! { پروژه ++c خیلی برام مهمه! جونه هر کسی دوست دارین کمکم کنین!}

info.bndcom
10-05-2008, 12:35
سلام دوستان! من یه پروژه دارم اگه برام بنویسین یا به ایمیلم بفرستین خیلی ازتون ممنون میشم!ایمیل من : hossein.karamii@gmail.com اینم سوال پروژه! 1- برنامه ای بنویسید که تعیین کند یک رشته قرینه است یا خیر؟الف) تابعی بنویسید به نام palindrome که یک رشته را به عنوان آرگومان بگیرد و در صورتی که رشته قرینه باشد true و در غیر این صورت false را برگرداند.ب) سپس برنامه ای بنویسید که با خواندن رشته ای و فراخوانی تابع palindrome قرینه بودن رشته ها را کنترل کند؟!2- کلاسی به نام complex تعریف کنید که عملیات جمع،تفریق و ضرب را بر روی اعداد مختلط انجام دهد، همچنین تابعی بنویسید که یک عدد را بگیرد و در صورتی که برابر با عدد دیگر است مقدار true و در غیر این صورت مقدار false را بدهد و در آخر برنامه ای بنویسید که کلاس complex را تست کند!3- کلاسی بنویسید به نام position 3D که مختصات را در سه بٌعد می دهد :الف) کلاس باید دارای سازنده های مناسب و توابعی برای خواندن مقادیر خصوصی باشد.ب) همچنین تابعی بنویسید که فاصله ی بین دو مختصات را میدهد.ج) برنامه ای بنویسید که کلاس position 3D را به روش مناسبی تست کند!4- کلاسی بنویسید به نام sphere که یک کره را تشبیه میکند!الف) شعاع و مرکز کره را خصوصی تعریف کنید و مرکز را چون شئ از کلاس position 3D بنویسید.ب) توابع زیر برای کلاس تعریف نمایید ، همچنین سازنده ها و نابود کننده های مناسبی را برای کلاس sphere تعریف نمایید.شعاع کره را قرار میدهد set radiusموقعیت کره را قرار میدهد set position شعاع کره را باز میگرداند get radius موقعیت کره را باز میگرداند get positionمساحت کره را میدهد areaحجم کره را محاسبه میکند volumeتعیین میکند آیا کره از کره دیگری کوچکتر است یا نه! operatorتعیین میکند آیا کره ، کره دیگر را قطع میکند intersect5-کلاسی تعریف کنید به نام Elmachine که اطلاعات مربوط به یک دستگاه الکتریکی را از قبیل سال تولید و شرکت تولید کننده را در بر میگیرد سپس تابعی بنویسید به نام print که اطلاعات را چاپ کند.6- کلاسی تعریف کنید به نام clock که از کلاس Elmachine ارث میبرد و وقت را به ساعت ، دقیقه ، و ثانیه ارئه میدهد و تابعی بنویسید به نام print که وقت را چاپ کند.7- کلاسی تعریف کنید به نام radio که از کلاس Elmachine ارث میبرد و فرکانس فعلی را کنترل میکند کلاس باید شامل توابعی برای روشن و خاموش کردن on/off باشد و همچنین تابعی که اطلاعات مربوطه را چاپ کند.8- کلاسی تعریف کنید به نام clock radio که از هر دو کلاس clock و radio ارث میبرد . کلاس باید دارای توابعی مناسب از جمله print برای چاپ اطلاعات باشد!واقعا از لطفتون ممنونم!