PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مناسبترین ماژول فرستنده گیرنده

Admiral
10-05-2008, 11:03
سلام
من در زمینه الکترونیک خیلی تخصص ندارم ولی دارم روی یه پروژه کار میکنم که نیاز دارم از یک ماژول فرستنده گیرنده استفاده کنم.
فقط از ارتباط بیسیم نباید نیاز به زاویه دید داشته باشه و از موانعی مثل دیوار هم عبور کنه پس باید از Rf استفاده کنم.درسته؟
من باید از فاصله حدودا 30 متری(کمتر هم راه داره) چند تا سیگنال رو برای یه گیرنده بفرستم.
دقیقاً 4 سیگنال مختلف که گیرنده با توجه به اون دستگاه رو در چهار وضعیت مختلف قرار بده.
بنابراین نیاز به ارسال دائم داده یا ارسال داده های زیاد ندارم فقط چهار حالت مختلف 00,01,10,11 همین.
توی گیرنده از میکرو Avr استفاده خواهم کرد!
نمی دونم از چه ماژولی استفاده کنم!
ممنون میشم راهنماییم کنید.

sanih
10-05-2008, 17:10
وایسه شما مناسب ترین یه ماژون فرستنده گیرنده اس که اینور سریال میدی اونور سریال میگیری.

واسه خرید و دانلود دیتاشیتش هم برو به سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مطمئن باش که ماؤون مورد نیازت رو از بین چندین ماژول پیدا میکنی در ضمن تو اون سایت تجهیزاتی از قبیل انتن و... هست که را حت میتونی بخری بیاد در خونت!

یا حق

Admiral
14-05-2008, 07:56
وایسه شما مناسب ترین یه ماژون فرستنده گیرنده اس که اینور سریال میدی اونور سریال میگیری.

واسه خرید و دانلود دیتاشیتش هم برو به سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مطمئن باش که ماؤون مورد نیازت رو از بین چندین ماژول پیدا میکنی در ضمن تو اون سایت تجهیزاتی از قبیل انتن و... هست که را حت میتونی بخری بیاد در خونت!

یا حق

سایتی که معرفی کردین وجود نداره!!
شایدم واسه من باز نمیشه.

sanih
14-05-2008, 22:37
ببخشید آدرسش اینه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته ببخشید ها!

sanih
14-05-2008, 22:54
فکر کنم دنبال این میگشتی نه؟ من خودم اینو خریدم و ازش هم استفاده کردم حرف نداره فقط ضعفش تو اینه که ممکنه فرکانسش با یه دستگاهی قاطی بشه اون وقت دیگه نباید انتظار اینو داشته باشی که درست کار کنه .

اگه تو استفاده ازش سئوال داشتی میتونی رو من حساب کنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]