PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد طراحي سايت و عكس ها

Genjo
10-05-2008, 10:33
سلام به همه دوستان

چطوری باید تو تنظیمات سایتی که ساختم , عکسها به صورت اوتوماتیک به اون اندازه ای که تنظیم شده (ابعاد) دربیاد ....نه اینکه اون اندازه عکس رو پیدا و آواتور کنم.

مثلا در تنظیمات آواتور نوشتم که ابعاد 200.170 باشه ولی منظور از این عمل این بود که عکس ها در نهایت بعد از اینکه توسط شخص مورد نظر آپلود شد اینگونه باشه. نه اینکه عکس در ابتدا همین اندازه باشه.

مثلا همین فروم : هر عکسی رو که میخوایم بهش میدیم و سپس به این اندازه تبدیل میشه.(فکر کنم باید تو تنظیمات رباتهای سایت باشه) ولی نمیدونم چه جوری یا چطور؟؟؟

اگه کسی رو میشناسید که وارده بگید یا تاپیکی که دراین مورد است(من که چیزی پیدا نکردم)چون اصلا نمیدونم باید دنباله چی باشم)

دیگه مغزم داره ارور میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

مرسی:11:

neopersia
10-05-2008, 14:47
جواب سوال شما بستگی به زبان برنامه نویسی یا سیستم مدیریت محتوایی داره که ازش برای سایت استفاده کردید
مثلاً توی php میتونید بعد از آپلود تصاویر اگر اندازشون از یه حدی بزرگتر بود با کمک GD اندازه تصاویر آپلود شده رو تغییر بدید و تصاویر کوچک شده رو برای نمایش توی صفحات استفاده کنید
اگه از CMS استفاده میکنی بهتر بود توی بخش مربوط به سیستمهای مدیریت محتوا تاپیک میزدی تا زودتر جواب بگیری
الته حالا که سوالتونو دو بار مطرح کردید فکر میکنم بهتر باشه از محسن خان بخواید همین تاپیک رو انتقال بده تا آمار تکراریها زیاد بالا نره

Genjo
10-05-2008, 17:12
جواب سوال شما بستگی به زبان برنامه نویسی یا سیستم مدیریت محتوایی داره که ازش برای سایت استفاده کردید
مثلاً توی php میتونید بعد از آپلود تصاویر اگر اندازشون از یه حدی بزرگتر بود با کمک GD اندازه تصاویر آپلود شده رو تغییر بدید و تصاویر کوچک شده رو برای نمایش توی صفحات استفاده کنید
اگه از CMS استفاده میکنی بهتر بود توی بخش مربوط به سیستمهای مدیریت محتوا تاپیک میزدی تا زودتر جواب بگیری
الته حالا که سوالتونو دو بار مطرح کردید فکر میکنم بهتر باشه از محسن خان بخواید همین تاپیک رو انتقال بده تا آمار تکراریها زیاد بالا نره

سلام دوست عزیز.

phpbb از این استفاده کردم. ولی خب نمیدونم منظورتون از GD چیه!!!

باید کجا دنباله این منو باشم تا فعالش کنم یا هرچیزی که بکارم میاد تا این عمل صورت بگیره؟؟؟

درمورد انتقال تاپیک:من نمیدونم اگه بودنش در اینجا مورد داره جاش رو عوض کنید(در مورد این انجمن چیزه زیاد ی نمیدونم)

مرسی

Hamid Reza
10-05-2008, 17:16
انتخاب عنوان مناسب فراموش نشه
ممنون

Genjo
10-05-2008, 17:18
این منویی که در مدیریت سایت استفاده شده!

باید تو یکی از این قسمت ها باشه که بشه همچین کاری رو کرد....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو قسمت تنظیمات آواتور فقط مربوط به سایز و ابعاد عکس میشه که در کامنت اولم توصیح دادم.....این فعالیت صورت نمیگیره!

Genjo
10-05-2008, 17:28
انتخاب عنوان مناسب فراموش نشه
ممنون

سلام دوست عزیز.

من اولین فعالیتم در انجمن پی سی نیست ولی چون نمیدونستم باید دنباله چی باشم و یا چی بنویسم از این عنوان استفاده کردم......

غریب گیر آوردید تو این انجمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزارید برگردم انجمن فیلم ازتون شکایت می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی حق باشماست :11:

ممنون از توجهتون

neopersia
10-05-2008, 19:59
سلام دوست عزیز.
phpbb از این استفاده کردم. ولی خب نمیدونم منظورتون از GD چیه!!!
باید کجا دنباله این منو باشم تا فعالش کنم یا هرچیزی که بکارم میاد تا این عمل صورت بگیره؟؟؟
درمورد انتقال تاپیک:من نمیدونم اگه بودنش در اینجا مورد داره جاش رو عوض کنید(در مورد این انجمن چیزه زیاد ی نمیدونم)
مرسی

جای تاپیک که موردی نداره چون اینجا هم قسمتی از تالار طراحی وب هست ولی چون سوالتون مربوط میشه به سیستمهای مدیریت محتوا گفتم شاید اونجا دوستانی که بیشتر با این سیستمها کار میکنن بتونن کمکتون کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه تاپیک هم در مورد phpbb داره که خیلی هم مفصل شده شاید تو اون بتونی به جواب برسی:

Genjo
11-05-2008, 12:42
جای تاپیک که موردی نداره چون اینجا هم قسمتی از تالار طراحی وب هست ولی چون سوالتون مربوط میشه به سیستمهای مدیریت محتوا گفتم شاید اونجا دوستانی که بیشتر با این سیستمها کار میکنن بتونن کمکتون کنن

یه تاپیک هم در مورد phpbb داره که خیلی هم مفصل شده شاید تو اون بتونی به جواب برسی:

سلام

مرسی از راهنماییتون.:11: