PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی ظریف و زیبا ! ■■■

ElmO
09-05-2008, 22:28
سلام دوستان :40:

خسته نباشید ..

میخواستم یه گوشی بگیرم .. تا مرز 200 یا 220 ..

این چیزا واسه م مهمه :

ظاهر زیبا و ظریف .. و خوش دست ..
محیط داخلی زیبا و تو دل برو ! ( این یکی خیلی مهمه ! )
صدای خوب .. ( مثل G600 ، خیلی صدای باحالی داره .. )
کارت حافظه تا یکی 2 گیگ بخوره ..
بلوتوث هم که دیگه همه دارن الان ..

و ...

من یه گوشی نوکیا دیدم ، مال استادمون بود .. خیلی ناز بود :20:
نمی دونم چی بود .. فک کنم 6300 بود ..
ظاهر شیکی داشت .

چند تا تاپیک رو که خوندم ، تو این رنج ، گوشی های زیر معرفی شده بود :

6300

6300i

5310

W580

W830

S500

حالا دوستانی که اینا رو دیدن ، لطف کنن بگن که این شرایطی که من میخوام
رو داره یا نه ..
زیبایی و خوش دستی و ظرافت + زیبایی محیط داخلی ، خیلی واسه م مهمه ..
ضمن اینکه کند هم نباشه ..

اینم بگم که دوربین زیاد واسه م مهم نیست .. چون یه دوربین دارم و دوربین
گوشی فقط در حد 2 مگ هم باشه خوبه .. زیاد هم هست .. !

پیشاپیش ممنونم .. :40:

یا حق

:40:

Nabakhshoode
09-05-2008, 23:10
به نظر من از لحاظ محیط و اینتر فیس نرم افزار جاوای دستگاههایی که نام بردی گوشی های سونی محیط خیلی زیبایی دارن ! البته خوب اگه گوشیی مثه 5310 رو دیده باشی به دلیل تم زیبایی که روش نصبه و کیفیت بالای ال سی دیش خوب به نظر زیبا میاد اما به هر حال محیط داخلی و به خصوص منوهای سونی به نظرم از نوکیا خیلی زیباتره ( البته گوشی های جاوای دو برند رو میگم )
از نظر زیبایی خوب S500 , 6300 به نظرم از بقیه شیک ترن ! با این تفاوت که 6300 رو بیشتر دست مردا دیدم و S500 رو بیشتر دست خانوما ! رم 2 گیگ رو هم که هر دوشون ساپورت میکنن ! قیمتشون تو یه رنجه ! در کل فکر میکنم بین این دوتا با سلیقه ی خودت انتخاب کنی بهترین انتخابو کردی !
(( w580 هم که شبیه S500 هست ولی از نظر کیفیت صدا از S500 بالاتره ولی از لحاظ ظاهر به نظرم چیپ تر و ارزونتر از S500 به نظر میرسه ! همینطور 5310 که یکی از دوستام داره خوب جدا کیفیت ال سی دیش بالاست و خیلیم باریکه و کار باهاش راحته دکمه های مناسبی داره و خوشدسته ( البته به نظر من زیادی باریکه دیگه ... به شخصه ازین گوشی های خیلی باریک خوشم نمیاد ... ) اینجور که دوست من میگفت گه گاهیم هنگ میکنه ... باطری خوبی داره ... دوربینشم متوسطه ....))

actooor
09-05-2008, 23:15
5310 خوبه...
ولی اگه 260 داری 5700 بگیر واقعا عالیه...

choory
10-05-2008, 10:08
5310 دقیقا ساخته شده برای شما.
ظاهری ظریف و زیبا.
صدای عالی هدفون ها با کیفیت hi-fi
دوربین 2 مگاپیکسلی با بزرگنمایی 4 برابر
امکان افرایش حافظه تا 4gb که همراه گوشی یک کارت حافظه 2gb هم می باشد.
صفحه نمایش 2 اینچی با 16 میلیون رنگ
دارای دو رنگ قرمز ساکورا و آبی واریر
وزن فقط 70 گرم!!!!
قیمت 230 هزار تومان.
شعار نوکیا هم برای این گوش هست:
خانه ای کوچک برای موسیقی پر قدرت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moh@mm@d - TNT
10-05-2008, 10:11
are 6300 khoobe

admiral_cavandish
10-05-2008, 10:18
به نظر من اگه دنبال زیبایی هستس سامسونگ بگیر که به نظر من زیباترین گوشیهارو میزنه و من دیدم که خیلی از خانوما با داشتن یک مدل از سامسونگ دیگه فقط طالب این مارک هستن

actooor
10-05-2008, 11:14
یا 5700 بگیر...
یا دی900 یامسونگ...

Actros
10-05-2008, 14:48
6120 هم خیلی گویشه خوبیه
5310 هم خوبه ولی جاواس

GiggleClub
10-05-2008, 15:13
اس500 سونی
5310 نوکیا
یو600 سامسونگ

l9 موتو هم شاید خوب باشه (خیلی اطلاعات دقیقی ندارم ازش)

XFACTOR
10-05-2008, 15:40
به نظر من 6120کلاسیک از همه اینها بهتره !
بعد u600
و دیگه هیچکدوم!

actooor
10-05-2008, 16:12
دی900 سامسونگ با اینکه یکم قدیمی تره ولی از 5610 خیلی بهتره...

S A M S U N G
10-05-2008, 19:31
سلام دوست عزیز .... من به شما U600 سامسونگ رنگ مشکی پیشنهاد میکنم ....

همه چیزهایی که شما میخواین داره ...

Iman_m123
10-05-2008, 20:43
گوشی u600 گوشی خیلی خوبیه همچنین گوشی 5310 که گوشی واقعا زیبا و ظریفی هست و با طراحی زیبا که باریک ترین گوشی تو گوشیهای نوکیا هست و پیشنهاد میشه

ElmO
10-05-2008, 21:43
به نظر من از لحاظ محیط و اینتر فیس نرم افزار جاوای دستگاههایی که نام بردی گوشی های سونی محیط خیلی زیبایی دارن !
البته خوب اگه گوشیی مثه 5310 رو دیده باشی به دلیل تم زیبایی که روش نصبه و کیفیت بالای ال سی دیش خوب به نظر زیبا میاد اما به هر حال محیط داخلی و به خصوص منوهای سونی به نظرم از نوکیا خیلی زیباتره ( البته گوشی های جاوای دو برند رو میگم )
از نظر زیبایی خوب S500 , 6300 به نظرم از بقیه شیک ترن ! با این تفاوت که 6300 رو بیشتر دست مردا دیدم و S500 رو بیشتر دست خانوما ! رم 2 گیگ رو هم که هر دوشون ساپورت میکنن ! قیمتشون تو یه رنجه ! در کل فکر میکنم بین این دوتا با سلیقه ی خودت انتخاب کنی بهترین انتخابو کردی !
(( w580 هم که شبیه S500 هست ولی از نظر کیفیت صدا از S500 بالاتره ولی از لحاظ ظاهر به نظرم چیپ تر و ارزونتر از S500 به نظر میرسه ! همینطور 5310 که یکی از دوستام داره خوب جدا کیفیت ال سی دیش بالاست و خیلیم باریکه و کار باهاش راحته دکمه های مناسبی داره و خوشدسته ( البته به نظر من زیادی باریکه دیگه ... به شخصه ازین گوشی های خیلی باریک خوشم نمیاد ... ) اینجور که دوست من میگفت گه گاهیم هنگ میکنه ... باطری خوبی داره ... دوربینشم متوسطه ....))

ممنون دوست من :40: خیلی لطف کردی ... :11:

اون قسمتهای قرمز رو کاملا بهات موافقم ..
جاوا خیلی زیبا تر و سریع تر هست و این خیلی خوبه .. سونی هم توی جاوا واقعا عالیه ..
یکی از دوستان w800 رو داره .. خیلی سریعه و هنگ و این قرتی بازیای ! نوکیا رو نداره ..

در مورد 6300 ، خودمم همیشه این گوشی رو دوست داشتم و دارم . اما حالا که قصد
خرید دارم ، به نظرم خیلی ساده میاد ! یعنی یه جوریه که ظاهرش 220 (؟) تومن نمی ارزه ..
نه اینکه سادگی بدی داشته باشه ؛ اتفاقا سادگیش جالبه و این گوشی رو تقریبا میشه
یه گوشی مردونه دونست !

اما s500 و w580
این دو گوشی کاملا شبیه همن . اما چیزی که باعث شده w580 رو ترجیح بدم ، باتری ضعیف
s500 هست . چیزی که آقا احسان کاملا بهش معتقده و درجایی گفته بودن که حداقل روزی
دو یا سه بار باید شارژش کنید ، اونم با استفاده ی معمولی .. !
در حالی که چیزی که خیلی آدم رو عذاب میده ، همین عمر کم باتری هست . فک کنم همه
چیز رو بشه تحمل کرد ، جز این یکی ...
ضمن اینکه 580 واکمن هست سیستمش و این برای منی که زیاد موزیک گوش میدم ، خیلی
بهتره .. همینطور که گفتی ، کیفیت صدای پایین تری هم داره ..
که در نتیجه ، با کیفیت صدای پایین و باتری اونجوری ، فک نکنم بشه باهاش حال کرد .. !

امروز صبح هم رفتم یه مغازه و هردوشون رو دست گرفتم . واقعا خوش دست هستن و کشوییشون
مثل سامسونگ ها ( یی که من دیدم ) ، شل و ول و ناجور نیست . خلاصه خیلی باحاله که منی
رو که تموم عمرم ! از گوشی های کشویی بدم میومده رو جذب کرده !

در مورد 5310 هم ، .. یه جوریه .. !
برای موزیک واقعا فوق العاده ست و با اون سیستم و اسپیکر و دم و دستگاهی که داره واقعا
به نظر میاد صداش خدا باشه ! .. اما یه جورایی بچگونه به نظر میاد ! سنگین و متین نیست :31:
یه جورایی جیغـه ..
ضمن همونطور که خودتم گفتی ، دیگه خیلی باریک و اسلیمه .
به نظر میاد زیاد خوش دست نباشه . از پشت ویترین دیدم ، ولی دست نگرفتم ..

=-=-=

اما یه گزینه ی انتخابی جدید ، W880i هستش ...
ظاهرش خیلی جذاب و خوشگله .. الان داشتم یه نقد تخصصی در موردش میخوندم . گویا فقط
ظاهر شاخی داره . ال سی دی ش هم 1.8 که زیاد فاز نمیده !

اما واقعا باحاله .. کاش یه جورایی مخلوطی از 580 هم داشت ! :31:

نکته خیلی خوبش هم اینه که تا 8 گیگ رم میخوره !! :18::31:

نظرتون رو در مورد این هم بگید لطفا دوستان ... نگاه کردم ، قیمتش همون قیمت w580 بود .
225 تومن ...

5310 خوبه...
ولی اگه 260 داری 5700 بگیر واقعا عالیه...

نه ... خیلی گنده ست این .. چرخونک مرخونک هم داره :31:
کلا ظاهر جذابی نداشت ...

مرسی :40:

5310 دقیقا ساخته شده برای شما.
ظاهری ظریف و زیبا.
صدای عالی هدفون ها با کیفیت hi-fi
دوربین 2 مگاپیکسلی با بزرگنمایی 4 برابر
امکان افرایش حافظه تا 4gb که همراه گوشی یک کارت حافظه 2gb هم می باشد.
صفحه نمایش 2 اینچی با 16 میلیون رنگ
دارای دو رنگ قرمز ساکورا و آبی واریر
وزن فقط 70 گرم!!!!
قیمت 230 هزار تومان.
شعار نوکیا هم برای این گوش هست:
خانه ای کوچک برای موسیقی پر قدرت

ممنون .. :40:
بالا در موردش نوشتم .. از نزدیک که دیدمش ، نگرفت منو ! ...

شاید یکی از مزیت هاش ، رم 2 گیگ همراه ، و ساپورت تا 4 گیگ هست + صدای معرکه !

راستی ... یکی از دوستان بگه ای ن16 میلیون رنگ نوکیا ها ، و 264000 رنگ اریکسون ها ،
دقیقا چیه و کجا خودشو نشون میده و کلا چرا این همه تفاوت ؟!

are 6300 khoobe

:20:

به نظر من اگه دنبال زیبایی هستس سامسونگ بگیر که به نظر من زیباترین گوشیهارو میزنه و من دیدم که خیلی از خانوما با داشتن یک مدل از سامسونگ دیگه فقط طالب این مارک هستن

خوشبختانه من خانوم نیستم :31:
ولی کلا با برند سونی چندان حال نمی کنم ...
یکی از آبجیام دی 900 داره و یکی دیگه هم جی 600 ...
با هیچکدوم حال نکردم ... نه اینتر فیس ، نه ظاهر ..

سری U قشنگه .. ولی مفت گرونه :31:

کلی گوشیهاش به نظرم خانومی ه ! :20:

ممنون :40:

یا 5700 بگیر...
یا دی900 یامسونگ...

:20:

6120 هم خیلی گویشه خوبیه
5310 هم خوبه ولی جاواس

سلام امیر جان .. به به .. چطوری ؟ :40:

راهنمایی نکن که باز میام شبانه روزی مزاحمت میشم ها داداش :31::20:

ولی جاواس ... !
مگه جاوا چه عیبی داره ؟! میشه بگی :40: ؟

اس500 سونی
5310 نوکیا
یو600 سامسونگ

l9 موتو هم شاید خوب باشه (خیلی اطلاعات دقیقی ندارم ازش)

مرسی دوست من :40:

با موتو هم زیاد حال نمی کنم :31:

به نظر من 6120کلاسیک از همه اینها بهتره !
بعد u600
و دیگر هیچکدام !

چقدر مصمم ... :21::31:

سلام دوست عزیز .... من به شما U600 سامسونگ رنگ مشکی پیشنهاد میکنم ....
همه چیزهایی که شما میخواین داره ...

ممنون ... سری U قشنگه .. ولی من کلا با منوهای سامی حال نمی کنم :20:
نمیدونم چرا ! :31:

ممنون از همه ی دوستان :40::40:

=-=-=-=

فک کنم تقریبا دو گزینه ی اصلی موند ...

w580i و w880i ...

در مورد 580 خوندم :

" با وجودیکه صدای زنگ گوشی W580iپلی فونیک 72 کاناله است ولی در مقایسه با سایر مدل های سونی
اریکسون از کیفیت چندان خوبی بر خوردار نیست. صدای بلندگوها هم متوسط است ولی در بیشتر موقعیتهای
شلوغ به خوبی شنیده می شود. قدرت لرزاننده در پروفایل Silent گوشی متوسط است و گاهی اوقات کاربر متوجه
تماسها نمی شود. با این همه صدای مکالمات این گوشی بسیار خوب و برای هر دو طرف قابل شنیدن می باشد.
گوشی W580i سونی اریکسون آگوست امسال با قیمت متوسط 340 یورو، عرضه شده است، که با توجه به قیمت
آن به صورت انبوه تولید نخواهد شد؛ البته باید گفت که در مقایسه با فروش گوشی های W710i و W850i این
گوشی نیز مشتریان خاص خود را خواهد داشت. این گوشی از نظر قابلیت و قیمت رقبای زیادی ندارد؛ تنها رقیب آن
سامسونگ E740 است. گوشی های موتورولا هم از نظر قیمتی ارزان تر هستند و در جایگاه متفاوتی قرار می گیرد.
با همه ی این توضیحات می توان گفت که گوشی W580i سونی اریکسون به نوبه ی خود گوشی خوب و قابل
قبولی است. "

این یعنی چی ؟ یعنی صداش خیلی بده ؟
دوستانی که دارن و یا شنیدن صداشو نظرشون چیه ؟

و در مورد 880 :

" نظیر این گوشی زیبا وجذاب و از لحاظ دیگر دارای قابلیت های بالای پخش موسیقی در بین مدلهای دیگر این
شرکت با قیمت پایین‏تر نیز وجود دارد. "

این یعنی دور ریختن پول دیگه ؟ :31:

خلاصه خوشحال میشم بازم راهنمایی کنید ...

یا حق

Rude Boy
10-05-2008, 22:19
اگه جاوا می خوا برو سراغ 5310 .
اگه می تونی بیشتر هزینه کنی 5610 را بگیر ولی اونم جاوا هست.

اشتباه نکن و سونی اریکسون نگیر !!!!!(فقط نظر خودمه )

choory
10-05-2008, 22:24
من هم اول فکر میکردم باریکی 5310 یکم آزار دهندست اما وقتی دستم گرفتم و باهاش کارکردم دیدم با اینکه باریکه اما همه چیز درست سر جاش طراحی شده و باعث آزار نمیشه.
مخصوصا اینکه صفحه کلید نرمی داره.
یک بار بگیر دستت شاید نظرت عوض بشه.
موفق باشید.

choory
10-05-2008, 22:29

خواهش می کنم از روی تعصب نظر ندهید.

Actros
10-05-2008, 22:54
جاوا: برنا مه هاش کمه به سختی پیدا میشه
ولی 6120 سیمبیان داره اونم 9.3 که برنامه اش ریخته .
صداشم خوبه دوربینش تو روز خوبه.
امروز قیمت 210 تومن

Nabakhshoode
10-05-2008, 23:32
خوشبختانه من خانوم نیستم
ولی کلا با برند سونی چندان حال نمی کنم ...
یکی از آبجیام دی 900 داره و یکی دیگه هم جی 600 ...
با هیچکدوم حال نکردم ... نه اینتر فیس ، نه ظاهر ..

سری U قشنگه .. ولی مفت گرونه

کلی گوشیهاش به نظرم خانومی ه

منظورت برنده سامسونگه دیگه ؟ خدا وکیلی اینقدر ستمکار نباش سامسونگ رو با سونی اشتباه نکن ! :31:

در ضمن به نظر میرسه W580 و S500 هر دو باطری یکسانی داشته باشن ( تو جی اس ام آرنا هم میتونی ببینی هر دو 900 میلی آمپری هستن و زمان استند بای و تاک تایمشونم یکیه احتمالا همون مدل معروف Bst-37 باشن که روی W810 و K750 و ... بودن ) ! من شنیدم باطری S500 ضعیفه ولی خوب مثلا یه روز و نیم دووم میاره نه روزی 3 بار نیاز به شارژ داشته باشه ( که این مقدار برای گوشی های سونی کمه ولی تو برندایه دیگه یه میزان نرماله ) البته خوب حتما میدونی S500 ال سی دی خیلی با کیفیت و با برایتنس بالایی داره که خوب یکی از دلایل مصرف بالای باطریشه همینطور تا جایی که میدونم تو طول روز به طور خودکار والپیپر و... رو عوض میکنه که میتونه باعث مصرف بیشتر باطریش شه ( حالا اینکه W580 هم همین ال سی دی رو داره اطلاعی ندارم ولی به احتمال بسیار زیاد همینطوره ... )!
و اما W880 : تا جایی که میدونم باریکترین گوشی سونی هست با یه ظاهر کلاسیک و شیک ... در مورد قیمتش باید بگم این رویو زمانی زده شده که احتمالا گوشی تازه اومده بود و قیمتش نسبت به سایر گوشی های سونی بالا بود ... ولی در حال حاضر فکر میکنم یه چیزی حدود 220 -230 تومنه و خوب قیمت مناسبی برای این گوشی به حساب میاد ... ( از همه لحاظ میشه با 5310 مقایسش کرد : هم قابلیتهای موزیک هم باطری هم باریکی هم رنج قیمت به هم خیلی نزدیکن ! که فقط میمونه فرق ظاهریشون و سلیقه ی مشتری )
یه سریم به موبایل رویو زدم تا آمار باطریشو در بیارم که گفته : با مجموع " 1 ساعت تماس + 30 دقیقه استفاده از بلوتوث + 2 ساعت استفاده از موزیک " 3 روز دووم آورده باطریش که میزان خوبی هست و به نظر میرسه با استفاده ی نرمال 2-3 روز باطریش دووم بیاره ! نکته ی جالب اینجاست که زمان پلی بک تایمش حدود 20 ساعته که مقدار قابل توجهیه ... کیفیت صداشم که دیگه واکمن سونی نیاز به تعریف نداره ! کیفیت عکساشم به نظرم متوسط و قابل قبول بود به هر حال به دلیل نداشتن فلاش نمیشه تو شب خیلی روش حساب کرد اما تو نور مناسب عکسایه قابل قبولی گرفته بود ... شاید بزرگترین ایرادش ال سی دی کوچیکش باشه ... دکمه هاشم شکل خاصی داره خودم به شخصه با K550 کار کردم که همچین دکمه هایی داشت باریک و با حالت فلزی من خودم زیاد خوشم نمیاد ازین سبک دکمه ها شمارو نمیدونم ( هر چند میگن بهشون زود عادت میکنین )
راستی جدیدا تو بازار جدیدا 6300 رنگ مشکی زیاد میبینم شیکه ( حالا نمیدونم این رنگ قاب رسمی و اصلی نوکیاست که روشه یا عوضش میکنن ! ولی به نظر میرسید اوریجینال باشه) اینم ببینی خالی از لطف نیست .... ولی به شخصه توصیش نمیکنم ... چون اینجور که میگن باطری خیلی خوبی نداره خود من که طرف گوشی هایی که باطری ضعیفی دارن نمیرم !

zhina_gian
11-05-2008, 01:32
دوست عزیز من به شما با توجه به محدوده قیمتی که تعیین کردید و امکاناتی که خواستید گوشی سونی اریکسون
مدل W850i رو بیشتر از مدلهای دیگه که تا کنون نام برده شدند پیشنهاد میکنم.

یکی از دوستای صمیمی من الان نزدیک به 1 سال و نیمه که دبلیو850 داره. گوشی خیلی شیک و محکمی است.
تا حالا در طول این مدت نه رنگش عوض شده نه حالت کشویی بودنش ضربه دیده. خلاصه گوشی خیلی محکمی
است و از این نظر خیالتون راحت باشه.

دبلیو 850 تمام امکاناتی رو که دبلیو 580 داره رو اینم داره اما امکانات دبلیو 850 در بعضی جاها بیشتر از دبلیو 580
است. بعضی ار اونها رو نام میبرم.

1. داشتن دوربین دوم برای زمانی که امکان استفاده از تماس تصویری توسط خطوط 3G را داشته باشید.
2. داشتن باطری قویتر تا جایی که با استفاده نرمال موزیک و تماس و اس ام اس تا 3 روز و حتی تا 4 روز
دوام میاره.
3. داشتن حافظه داخلی بیشتر از دبلیو 580. حافظه داخلی این گوشی برای نصب برنامه و تم و زنگ 16 مگابایت
است اما حافظه داخلی دبلیو 580 12 مگابایت است. البته میدونم که میشه برنامه ها رو روی مموری کارت هم
ریخت اما من نظرم اینه که برنامه هایی که روی حافظه خود گوشی نصب میشند سریعتر باز میشند و هیچ وقت
دچار مشکل نمیشند. اما برنامه هایی که روی مموری کارت نصب میشند هر لحضه ممکنه بهشون آسیب وارد
بشه.
4. دبلیو 850 دارای فلش است اما دبلیو580 فلش نداره.

5. کیفیت و بلندی صدای خیلی خوبی داره و امتحان خودش رو هم پس داره و کسانی که دارند از کیفیت و بلندی
صداش چه در بلندگو و چه در هدفون راضی هستند.

در ضمن دوست من که الان هم این گوشی رو داره مموری کارت 4 گیگابایتی با مارک SanDisk Ultra روش گذاشته
و خیلی خوب کار میکنه. اصلا هم افت سرعت در گوشی نداره.

اما اگر دبلیو850 با شرایط شما جود در نیومد اونوقت در مرحله دوم دبلیو580 رو بهتون پیشنهاد میکنم چون گوشی
دبلیو880 بعضی ها بعد از مدتی دکمه هاش خراب شده و ظریف هستند.

دبلیو 580 رو هم اگر انتخاب کردید رنگ نوک مدادیش قشنگ تر رنگ های دیگه اش هست.

موفق باشید.

ehsssssan
11-05-2008, 17:21
لعنت به این ارور که اعصابمو خورد کرده کلی چیز توضیح نوشته بودم همشون پرید

ژینا خانوم 850 بهتر از 580 هستش اما نا تا 1 سال دیگه که بخوای گوشی رو ارتقا بدی.
کلی توضیح فکر کنم 20 خطی میشد همش پرید اصلا حوصلم سر رفت من الان میرم ولی بازم میام

اینجارو یه نگاهی بنداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ElmO
11-05-2008, 18:27

مرسی :40:

ولی به نظر من سونی گوشی های قابلی داره ها ! :46:

من هم اول فکر میکردم باریکی 5310 یکم آزار دهندست اما وقتی دستم گرفتم و باهاش کارکردم دیدم با اینکه باریکه اما همه چیز درست سر جاش طراحی شده و باعث آزار نمیشه.
مخصوصا اینکه صفحه کلید نرمی داره.
یک بار بگیر دستت شاید نظرت عوض بشه.
موفق باشید.

آره ..
دستم نگرفتم .. ولی همین نکته ای که اشاره کردی رو توی یه نقد در موردش خوندم ..

ولی کلا ظاهرش خیلی ساده ست .. ظاهر جذاب هم یکی از معیار های من برای
انتخاب همسر :31: ، نه ببخشید :31: .. برای انتخاب گوشی هست ... :27:

جاوا: برنا مه هاش کمه به سختی پیدا میشه
ولی 6120 سیمبیان داره اونم 9.3 که برنامه اش ریخته .
صداشم خوبه دوربینش تو روز خوبه.
امروز قیمت 210 تومن

آهان .. مرسی ..

ولی کلا من زیاد اهل برنامه ریختن و اینا نیستم ..
سه چهار تا برنامه ی عمومی که مطمئنا واسه جاواش هم وجود داره ، فک میکنم
برام کافی باشه ...
ضمن اینکه این 6120 هم خیلی ساده ست .. !

کلا سیمبیان کنده ! ( تا اونجایی که من تجربه شو داشتم ) ، ولی جاوا سریع و روون تره ..

بازم ممنون :40:

منظورت برنده سامسونگه دیگه ؟ خدا وکیلی اینقدر ستمکار نباش سامسونگ رو با سونی اشتباه نکن ! :31:

در ضمن به نظر میرسه W580 و S500 هر دو باطری یکسانی داشته باشن ( تو جی اس ام آرنا هم میتونی ببینی هر دو 900 میلی آمپری هستن و زمان استند بای و تاک تایمشونم یکیه احتمالا همون مدل معروف Bst-37 باشن که روی W810 و K750 و ... بودن ) ! من شنیدم باطری S500 ضعیفه ولی خوب مثلا یه روز و نیم دووم میاره نه روزی 3 بار نیاز به شارژ داشته باشه ( که این مقدار برای گوشی های سونی کمه ولی تو برندایه دیگه یه میزان نرماله ) البته خوب حتما میدونی S500 ال سی دی خیلی با کیفیت و با برایتنس بالایی داره که خوب یکی از دلایل مصرف بالای باطریشه همینطور تا جایی که میدونم تو طول روز به طور خودکار والپیپر و... رو عوض میکنه که میتونه باعث مصرف بیشتر باطریش شه ( حالا اینکه W580 هم همین ال سی دی رو داره اطلاعی ندارم ولی به احتمال بسیار زیاد همینطوره ... )!
و اما W880 : تا جایی که میدونم باریکترین گوشی سونی هست با یه ظاهر کلاسیک و شیک ... در مورد قیمتش باید بگم این رویو زمانی زده شده که احتمالا گوشی تازه اومده بود و قیمتش نسبت به سایر گوشی های سونی بالا بود ... ولی در حال حاضر فکر میکنم یه چیزی حدود 220 -230 تومنه و خوب قیمت مناسبی برای این گوشی به حساب میاد ... ( از همه لحاظ میشه با 5310 مقایسش کرد : هم قابلیتهای موزیک هم باطری هم باریکی هم رنج قیمت به هم خیلی نزدیکن ! که فقط میمونه فرق ظاهریشون و سلیقه ی مشتری )
یه سریم به موبایل رویو زدم تا آمار باطریشو در بیارم که گفته : با مجموع " 1 ساعت تماس + 30 دقیقه استفاده از بلوتوث + 2 ساعت استفاده از موزیک " 3 روز دووم آورده باطریش که میزان خوبی هست و به نظر میرسه با استفاده ی نرمال 2-3 روز باطریش دووم بیاره ! نکته ی جالب اینجاست که زمان پلی بک تایمش حدود 20 ساعته که مقدار قابل توجهیه ... کیفیت صداشم که دیگه واکمن سونی نیاز به تعریف نداره ! کیفیت عکساشم به نظرم متوسط و قابل قبول بود به هر حال به دلیل نداشتن فلاش نمیشه تو شب خیلی روش حساب کرد اما تو نور مناسب عکسایه قابل قبولی گرفته بود ... شاید بزرگترین ایرادش ال سی دی کوچیکش باشه ... دکمه هاشم شکل خاصی داره خودم به شخصه با K550 کار کردم که همچین دکمه هایی داشت باریک و با حالت فلزی من خودم زیاد خوشم نمیاد ازین سبک دکمه ها شمارو نمیدونم ( هر چند میگن بهشون زود عادت میکنین )
راستی جدیدا تو بازار جدیدا 6300 رنگ مشکی زیاد میبینم شیکه ( حالا نمیدونم این رنگ قاب رسمی و اصلی نوکیاست که روشه یا عوضش میکنن ! ولی به نظر میرسید اوریجینال باشه) اینم ببینی خالی از لطف نیست .... ولی به شخصه توصیش نمیکنم ... چون اینجور که میگن باطری خیلی خوبی نداره خود من که طرف گوشی هایی که باطری ضعیفی دارن نمیرم !

آره آره ... خود نامردشه .. :27::31:

آره .. توی مشخصات ( تئوری ) ، باتری یکسانی دارن ، ولی در عمل اونجور که شنیدم ، زود خالی میکنه ؛
ضمن اینکه توی مجله ی جی اس ام خوندم که صفحه کلید شکننده ای داره !

آره .. برایتنش بالاشو شنیدم .. قضیه ی والپیپرشم شنیدم .. میگن خیلی قشنگه ..
شاید اگه از باتریش مطمئن بودم ، همین رو انتخاب میکردم !
اما تا حالا w580 نود درصد قطعیه ...

w880 هم که گفتم .. خوب و خوش دسته ، کاش LCD ش هم 2 اینچ بود ..
همین LCD ش دلمو زد .. خیلی کوچیک به نظر میاد ، با اینکه 1.8 ه ..

آره .. 6630 توی توضیحاتش هم زمان مکالمه رو فک کنم 3:30 ساعت زده بود که نسبت به 9 ساعت
سونی ها ، خیلی کمه ...

بازم ممنون واسه راهنمایی های خیلی خوبت .. :40::40:

دوست عزیز من به شما با توجه به محدوده قیمتی که تعیین کردید و امکاناتی که خواستید گوشی سونی اریکسون
مدل W850i رو بیشتر از مدلهای دیگه که تا کنون نام برده شدند پیشنهاد میکنم.

یکی از دوستای صمیمی من الان نزدیک به 1 سال و نیمه که دبلیو850 داره. گوشی خیلی شیک و محکمی است.
تا حالا در طول این مدت نه رنگش عوض شده نه حالت کشویی بودنش ضربه دیده. خلاصه گوشی خیلی محکمی
است و از این نظر خیالتون راحت باشه.

دبلیو 850 تمام امکاناتی رو که دبلیو 580 داره رو اینم داره اما امکانات دبلیو 850 در بعضی جاها بیشتر از دبلیو 580
است. بعضی ار اونها رو نام میبرم.

1. داشتن دوربین دوم برای زمانی که امکان استفاده از تماس تصویری توسط خطوط 3G را داشته باشید.
2. داشتن باطری قویتر تا جایی که با استفاده نرمال موزیک و تماس و اس ام اس تا 3 روز و حتی تا 4 روز
دوام میاره.
3. داشتن حافظه داخلی بیشتر از دبلیو 580. حافظه داخلی این گوشی برای نصب برنامه و تم و زنگ 16 مگابایت
است اما حافظه داخلی دبلیو 580 12 مگابایت است. البته میدونم که میشه برنامه ها رو روی مموری کارت هم
ریخت اما من نظرم اینه که برنامه هایی که روی حافظه خود گوشی نصب میشند سریعتر باز میشند و هیچ وقت
دچار مشکل نمیشند. اما برنامه هایی که روی مموری کارت نصب میشند هر لحضه ممکنه بهشون آسیب وارد
بشه.
4. دبلیو 850 دارای فلش است اما دبلیو580 فلش نداره.

5. کیفیت و بلندی صدای خیلی خوبی داره و امتحان خودش رو هم پس داره و کسانی که دارند از کیفیت و بلندی
صداش چه در بلندگو و چه در هدفون راضی هستند.

در ضمن دوست من که الان هم این گوشی رو داره مموری کارت 4 گیگابایتی با مارک SanDisk Ultra روش گذاشته
و خیلی خوب کار میکنه. اصلا هم افت سرعت در گوشی نداره.

اما اگر دبلیو850 با شرایط شما جود در نیومد اونوقت در مرحله دوم دبلیو580 رو بهتون پیشنهاد میکنم چون گوشی
دبلیو880 بعضی ها بعد از مدتی دکمه هاش خراب شده و ظریف هستند.

دبلیو 580 رو هم اگر انتخاب کردید رنگ نوک مدادیش قشنگ تر رنگ های دیگه اش هست.
موفق باشید.

ممنون دوست من .. خیلی جامع و کامل توضیح داده بودی .. ممنون .. :40:

آره .. 850 پیشنهاد نشده بود .. ولی من 830 رو که شباهت زیادی از نظر ظاهر به 850 داره ، دیدم .
اما چندان خوشم نیومد .. فقط واسه قطر بالاش ! ... آخه اصلا از گوشی های قطور خوشم نمیاد ..
دیگه بیشتر از 14 15 میل ، گنده ست ! ..

اما بازم بنا به گفته ی شما یه مقایسه کردم این دو تا رو .. واقعا گوشی شیک ، زیبا و قوی ای هست .
اما کاش قطرش هم کم بود ...
ایراد دومش هم توی صداش هست . ازش تعریف کرده بودن ، اما توی مشخصاتش نوشته بود صداش
پلی فونیک 40 کاناله هست . در حالی که 580 ، 72 کاناله هست !
به نظرم هرچی کانال بیشتر باشه که بهتره دیگه .. نه ؟!
ولی با این حال بازم از صداش تعریف خوبی کرده :

با وجود زنگ پلی فونیک 40 تن این گوشی در بخش فایل های mp3 نسبت به دیگر گوشی های سونی اریکسون
جلوتر نیفتاده است . صدای بلندگوی گوشی در حد متوسط می باشد ولی دارای باس بالا و مناسبی می باشد و
صدای زنگ به راحتی در خیابان نیز شنیده می شود و در نهایت کیفیت دریافت صدا نیز به خوبی کیفیت پخش بوده و
در یک کلام باید گفت سیستم صوتی گوشی مناسب و عالی است .

اون چیزی که بازم تحریک میکنه آدمو ، 4 گیگ حافظه ش هست .. 2 گیگ بیشتر از 580 ظرفیت داره ...

اما در کل باید قبول کرد که هیچوقت یک گوشی ، نمی تونه تموم خواسته و نیازهای ما رو برطرف کنه و
همه ی خصوصیاتی که ما دوست داریم ، یه جا داشته باشه ...

من فردا میخوام گوشی رو بگیرم دیگه ... لطفا دوستان آخرین الطافشون رو بر ما جاری کنن .. ! :20::40:

شاید یه جورایی الان انتخاب بین w580 و s500 باشه ...

ضمن اینکه یه ویدئو از یوتیوب گرفتم ، با عنوان s500i @ w580i ...
دوستانی که اینترنت پر سرعت دارن ببینن . که البته زیاد هم نیست ؛ 02:16 هست ...حدود 4 مگ .
البته من نصفشو دیدم، و توی همین نصفش هم یه چیز عجیب دیدم .. !
گوشی ای که اول باهاش کار میکنه ، با اینکه محیط تاریکی هست ، ولی میشه فهمید s500i هست .
یعنی دو عکس زیر :

...

ولی توی مشخصات گوشی توی خود گوشی در قسمت Phone Status ، در قسمت Model نوشته W580i .. !!
عکس زیر :

میخوام ببینم شما میدونید این یعنی چی ؟! .. آیا مربوط میشه به اسم همین ویدئو ؟!
آخه منوهای خیلی جالبی داشت .. میخاستم ببینم w580 هم این منو ها رو داره ؟ ( فونت هاش هم جالبه )
عکسهای زیر :

...
دو تا Dancer چپ و راست ، متحرکن ها ! :31:

...

ممنون میشم آخرین راهنمایی هاتون رو بشنوم دوستان ...

پیشاپیش ممنونم بسی ... :40:

حق نگه دارتون

ElmO
11-05-2008, 18:40
لعنت به این ارور که اعصابمو خورد کرده کلی چیز توضیح نوشته بودم همشون پرید

ژینا خانوم 850 بهتر از 580 هستش اما نا تا 1 سال دیگه که بخوای گوشی رو ارتقا بدی.
کلی توضیح فکر کنم 20 خطی میشد همش پرید اصلا حوصلم سر رفت من الان میرم ولی بازم میام

اینجارو یه نگاهی بنداز

ای بابا ... شانس منه احسان جان .. :13:
این مقایسه ها رو که من کلی انجام دادم :31:
دوست داشتم راهنمایی های خودتو بشنوم احسان جان .. :40:

راستی .. اینم بگم که من از اون آدماییم که اصلا اهل عوض کردن و آپگرید کردن گوشی و .. اینا
نیستم .. میخوام یه گوشی عمری ! داشته باشم :31:

منتظرم احسان جان .. :40:
یه چند تا سوال هم پرسیده بودم توی پستها ، اگه توسنتی جواب بده .. :40:

ضمن اینکه اینم بگو که این منوهایی که بالا گذاشتم ( منوهای افقی و عمودی ) رو توی 580 هم
داریم یا نه .. :40:

ممنون

یا حق

mehran_286
11-05-2008, 18:53
سلام به همگی میشه من رو راهنمایی کنید
میخوام یه گوشی بخرم بین 300 تا 350
به نظر شما کدام یک بهتر است n78........n77..............k850 sony ericsson
نظرتون برام مهمه پس کمک کنید
من گوشی های اپل ایفون هم داشتم ولی به مفت گرون بود

zhina_gian
11-05-2008, 19:01
ایراد دومش هم توی صداش هست . ازش تعریف کرده بودن ، اما توی مشخصاتش نوشته بود صداش
پلی فونیک 40 کاناله هست . در حالی که 580 ، 72 کاناله هست !
به نظرم هرچی کانال بیشتر باشه که بهتره دیگه .. نه ؟!
ولی با این حال بازم از صداش تعریف خوبی کرده :

با وجود زنگ پلی فونیک 40 تن این گوشی در بخش فایل های mp3 نسبت به دیگر گوشی های سونی اریکسون
جلوتر نیفتاده است . صدای بلندگوی گوشی در حد متوسط می باشد ولی دارای باس بالا و مناسبی می باشد و
صدای زنگ به راحتی در خیابان نیز شنیده می شود و در نهایت کیفیت دریافت صدا نیز به خوبی کیفیت پخش بوده و
در یک کلام باید گفت سیستم صوتی گوشی مناسب و عالی است .

دوست عزیز در مورد اینکه زنگ گوشی دبلیو 850 دارای 40 پلی فونیک هست باید بگم که پلی فونیک از لحاظ تکنیکی
هیچ ربطی به کیفیت و بلندی صدای گوشی نداره.

چند کاناله بودن پلی فونیک فقط در صورتی میتونه کیفیت و فقط زنگ گوشی رو بلندتر کنه که از زنگ هایی با پسوند
mid استفاده کنید. یعنی اگر شما یک آهنگی که به صورت Mp3 است را بعنوان زنگ گوشی انتخاب کنید هیچ
فرقی نمیکنه که گوشی 72 پلی فونیک باشه یا 40.

کیفیت و بلندی صدای یک گوشی رو میتونه سخت افزار گوشی تعیین کنه. بطور مثال باید ببینید که گوشی
تا چه حد صدای خروجی dB رو میتونه داشته باشه. و از طرفی دیگه باید نوع سخت افزاری بلندگوهای گوشی
رو نگاه بکنید تا متوجه بشید که صدای خروجی بصورت استریو است یا مونو.

البته نرم افزار گوشی ها مانند فریمور گوشی نیز تا در کیفیت و بلندی صدای یک گوشی تاثیر داره. اما چون
گوشی دبلیو 850 و دبلیو 580 هر دو واکمن پلیر نسخه 2 استفاده میکنند از نظر نرم افزاری خیلی شبیه
هم هستند اما صدای خروجی چه از هدفون و چه از بلندگو از نظر dB در دبلیو580 کمتر از دبلیو850 است.

البته با در نظر گرفتن اینکه صدای بلندتر از 120dB گوش انسان را کر میکند بنابراین برای یک واکمن پلیر صدای
خروجی بین 80 تا 90 dB بسیار مناسب است.

در ضمن پیشنهاد میکنم که به این سایت های فارسی که رویو گوشی ها رو انجام میدهند زیاد اعتماد نکنید.
مثالش همون رویوی هست که طرف اومده پلی فونیک رو به MP3 ربط داده. این رویو نشون میده که اون شخص
اطلاعات بسیار کمی در مورد گوشی, صدا, و حتی نوع پسوند آهنگ ها داره.

بهر حال امیدوارم هر گوشی که انتخاب کردید ازش راضی باشید. :11:

zhina_gian
11-05-2008, 19:05
سلام به همگی میشه من رو راهنمایی کنید
میخوام یه گوشی بخرم بین 300 تا 350
به نظر شما کدام یک بهتر است n78........n77..............k850 sony ericsson
نظرتون برام مهمه پس کمک کنید
من گوشی های اپل ایفون هم داشتم ولی به مفت گرون بود

در یک کلام و بطور خلاصه اگر بخوام نظر خودم رو بدم میگم از بین این 3 گوشی که نوشتید بدون چون و چرا SE K850i

ElmO
11-05-2008, 22:12
دوست عزیز در مورد اینکه زنگ گوشی دبلیو 850 دارای 40 پلی فونیک هست باید بگم که پلی فونیک از لحاظ تکنیکی
هیچ ربطی به کیفیت و بلندی صدای گوشی نداره.

چند کاناله بودن پلی فونیک فقط در صورتی میتونه کیفیت و فقط زنگ گوشی رو بلندتر کنه که از زنگ هایی با پسوند
mid استفاده کنید. یعنی اگر شما یک آهنگی که به صورت Mp3 است را بعنوان زنگ گوشی انتخاب کنید هیچ
فرقی نمیکنه که گوشی 72 پلی فونیک باشه یا 40.

کیفیت و بلندی صدای یک گوشی رو میتونه سخت افزار گوشی تعیین کنه. بطور مثال باید ببینید که گوشی
تا چه حد صدای خروجی dB رو میتونه داشته باشه. و از طرفی دیگه باید نوع سخت افزاری بلندگوهای گوشی
رو نگاه بکنید تا متوجه بشید که صدای خروجی بصورت استریو است یا مونو.

البته نرم افزار گوشی ها مانند فریمور گوشی نیز تا در کیفیت و بلندی صدای یک گوشی تاثیر داره. اما چون
گوشی دبلیو 850 و دبلیو 580 هر دو واکمن پلیر نسخه 2 استفاده میکنند از نظر نرم افزاری خیلی شبیه
هم هستند اما صدای خروجی چه از هدفون و چه از بلندگو از نظر dB در دبلیو580 کمتر از دبلیو850 است.

البته با در نظر گرفتن اینکه صدای بلندتر از 120dB گوش انسان را کر میکند بنابراین برای یک واکمن پلیر صدای
خروجی بین 80 تا 90 dB بسیار مناسب است.

در ضمن پیشنهاد میکنم که به این سایت های فارسی که رویو گوشی ها رو انجام میدهند زیاد اعتماد نکنید.
مثالش همون رویوی هست که طرف اومده پلی فونیک رو به MP3 ربط داده. این رویو نشون میده که اون شخص
اطلاعات بسیار کمی در مورد گوشی, صدا, و حتی نوع پسوند آهنگ ها داره.

بهر حال امیدوارم هر گوشی که انتخاب کردید ازش راضی باشید. :11:

آهـــــــان .. که اینطور .. واقعا ممنونم دوست من :40:
حالا دقیقا میدونی صدای این 580 چند دسی بل هست ؟ ... و 850 چطور ؟

یه سوال دیگه ..
ببین من هرچی زور میزنم ! (:31:) نمی تونم خودمو راضی کنم یه گوشی سنگین و کلفت ! بگیرم ...
21 میلی متر خیلی زیاده ..

حالا سوالم اینه که این تفاوت صدای این دو تا چقده ؟ خیلی زیاده ؟
یعنی با 580 نمیشه حال کرد ؟ .. با صداش منظورمه .. !؟
باسش چطوره ؟ .. چقد نویز داره کلا ؟ ..

میشه اینا رو بگی ؟ .. آخه من فردا دیگه میخوام بگیرم ..
البته 850 رو هم میگم بیاره یه تستی بکنیم . ولی مطمئنم اگه ظاهرش منو نگیره ، نمی تونم بخرمش :20::31:

نظر نهایی تون در مورد 580 چیه ؟ :40:

ممنون :40::40:

آقا احسان منتظر نظرات شما هم هستم :40::40:

ممنون

یا حق

Nabakhshoode
11-05-2008, 23:49
آهـــــــان .. که اینطور .. واقعا ممنونم دوست من
حالا دقیقا میدونی صدای این 580 چند دسی بل هست ؟ ... و 850 چطور ؟

یه سوال دیگه ..
ببین من هرچی زور میزنم ! () نمی تونم خودمو راضی کنم یه گوشی سنگین و کلفت ! بگیرم ...
21 میلی متر خیلی زیاده ..

حالا سوالم اینه که این تفاوت صدای این دو تا چقده ؟ خیلی زیاده ؟
یعنی با 580 نمیشه حال کرد ؟ .. با صداش منظورمه .. !؟
باسش چطوره ؟ .. چقد نویز داره کلا ؟ ..

میشه اینا رو بگی ؟ .. آخه من فردا دیگه میخوام بگیرم ..
البته 850 رو هم میگم بیاره یه تستی بکنیم . ولی مطمئنم اگه ظاهرش منو نگیره ، نمی تونم بخرمش

نظر نهایی تون در مورد 580 چیه ؟

ممنون

آقا احسان منتظر نظرات شما هم هستم

ممنون

یا حق

فقط Elmo جان W850 ممکنه کنار کلیدایه جهتیش ترک بخوره ( موردی که خودم دیدم ) ... البته بستگی به نحوه ی استفادت از گوشیم داره ! اگه با گوشی خیلی رمانتیک کار میکنی خوب میشه یه کاریش کرد ... اما اگه رفتارت با گوشی مثه رفتار من باشه خوب باید انتظار دیدن این ترکها رو داشته باشی !
در مورد W580 یه کم نظر دادن سخته تو این فروم که کسیو سراغ ندارم این گوشی رو داشته باشه ! کلا فکر میکنم برعکس S500 استقبال خیلی خوبی از این نشده !
راستی ماکزیمم میزان پولی که میخوای بپردازی چه قدره ؟

ElmO
12-05-2008, 07:33
فقط Elmo جان W850 ممکنه کنار کلیدایه جهتیش ترک بخوره ( موردی که خودم دیدم ) ... البته بستگی به نحوه ی استفادت از گوشیم داره ! اگه با گوشی خیلی رمانتیک کار میکنی خوب میشه یه کاریش کرد ... اما اگه رفتارت با گوشی مثه رفتار من باشه خوب باید انتظار دیدن این ترکها رو داشته باشی !
در مورد W580 یه کم نظر دادن سخته تو این فروم که کسیو سراغ ندارم این گوشی رو داشته باشه ! کلا فکر میکنم برعکس S500 استقبال خیلی خوبی از این نشده !
راستی ماکزیمم میزان پولی که میخوای بپردازی چه قدره ؟

سلام

من الان دارم میرم کلاس و بعد از کلاسم قصد داشتم دیگه بگیرم .. همین 580 رو ...
ولی خوب حالا میندازم بعدظهر بگیرم .. تا تصمیم نهایی رو بهتر بگیرم و آقا احسان
هم نظرشو راجع به 580 بگه ...

من با گوشی زیاد خشن برخورد نمیکنم .. اما انتظار دارم یه گوشی ، محکم باشه .. !

خوب شاید من اولین نفر باشم که تو فروم 580 بگیرم .. :31:

ای بابا .. چرا حالا استقبال ازش خوب نبوده !؟ .. s500 که میگن خیلی ایرادات داره که .. !

ماکزیممش 250 ه دیگه .. :20:

:10:

منتظرم ..

یا حق

siamak5561
13-05-2008, 09:07
سلام دوستان من هم می خوام برا یکی از آشناها s500 یا w580 بگیرم ولی چند جا خوندم که صفحه کلید اون ترک بر میداره ! نظر شما چیه ؟؟؟

ElmO
13-05-2008, 13:45
سلام :40:

ممنون از کمک همه ی دوستان ...

همون w580i رو گرفتم ... راضی ام ازش .. گوشی خوبیه ..

بازم ممنون و سپاسگذارم .. :11:

سلام دوستان من هم می خوام برا یکی از آشناها s500 یا w580 بگیرم ولی چند جا خوندم که صفحه کلید اون ترک بر میداره ! نظر شما چیه ؟؟؟

s500 رو آره ... منم توی مجله ی gsm خوندم که این گوشی عیبش اینه ...
ولی 580 رو نه ..

کلا 500 گوشی ظریفیه .. به درد خانوما میخوره .. !

یا حق

siamak5561
13-05-2008, 14:18
دوستان به نظر شما w850 بهتره یا w580؟؟؟؟؟؟
اگه میشه یه مقایسه درباره این دو گوشی انجام بدبد ممنون میشم .
دوربین کدوم بهتره ؟
صدای کدوم بهتره ؟
کدوم برای sms بهتره ؟

salarnight
13-05-2008, 14:40
مبارکه دوست عزیز
چند ؟ با گارانتی یا بدون گارانتی ؟
.......
W850 بهتره
توی صفحات قبل همین تایپیک مقایسه شده

actooor
13-05-2008, 14:50
ار دبیلیو 580 خیلی خوبه...
من دست خیلیا دیدم ازش راضین...

siamak5561
13-05-2008, 16:47

این ترک خوردن دیگه چیه؟؟

Nabakhshoode
13-05-2008, 18:58
سلام

بازم ممنون و سپاسگذارم .

مبارکت باشه Elmo جان... ایشالا که گوشیه خوبی باشه واست...
اگر تونستی یه تاپیکم بزن و در مورد کیفیت صدا و دوربین و ال سی دی و ... توضیح بده ...

zhina_gian
13-05-2008, 19:27
سلام :40:

بازم ممنون و سپاسگذارم .. :11:

s500 رو آره ... منم توی مجله ی gsm خوندم که این گوشی عیبش اینه ...
ولی 580 رو نه ..

کلا 500 گوشی ظریفیه .. به درد خانوما میخوره .. !

یا حق

مبارک باشه. امیدوارم همیشه برات کار کنه. :11:

M_E_H_D_I
13-05-2008, 20:21
دوست عزير من خودم w880 دارم و ازش هم خيلي راضي هستم فقط تنها اشكالش دوربين 2 مگا پيكسل اون با دو مگاپيكسل ;k750 فرق مي كنه و به اون نميرسه. ولي برنامه نويسي و راحتيش خيلي بهتر از اون شده.
بهر حال من حدود يكسال مي شه كه اين گوشي را دارم و بهتر از اين هم پيدا نكردم.
در مورد صفحه كليدش هم عادت مي كني چون يكي از دوستانم كه دست بزرگي هم داره براحتي داره ازش استفاده مي كنه.
راستي يه تاپيك هم در مورد اين گوشي زدم حتما يه نگاهي بهش بنداز.
موفق باشيد

ElmO
13-05-2008, 23:48
مبارکه دوست عزیز
چند ؟ با گارانتی یا بدون گارانتی ؟

من 240 تومن گرفتم .. میدونم گرون گرفتم تقریبا .. ولی خوب چاره ای نبود .. !

گارانتی ؟ :18: :31: .. اینجا از این قرتی بازیا کسی بلد نیست :31:

تازه یه جا میداد 270 .. یه جا دیگه 260 .. !
بقیه هم نداشتن ... ! بالاخره یکی پیدا شد خوب بده !

بچه ها این سونی اریکسون ها هم همه کلهم چینی ان ؟!
به به ..

مموری M2 دو گیگ نداشت .. یه گیگ داشت ، داد 15 تومن با تخفیف :13:

ار دبیلیو 580 خیلی خوبه...
من دست خیلیا دیدم ازش راضین...

خدا رو شکر .. :20:

مبارکت باشه Elmo جان... ایشالا که گوشیه خوبی باشه واست...
اگر تونستی یه تاپیکم بزن و در مورد کیفیت صدا و دوربین و ال سی دی و ... توضیح بده ...

ممنون دوست من :40:
مرسی :40: ... ایشالا :31:

والا من با گوشی های زیادی سر و کار نداشتم که بخوام مقایسه انجام بدم .. مثلا صداشو ..
صداش خوبه .. ولی خیلــــــی بلند نیست ! .. معمولیه ...
ال سی دی ش خوبه .. راضیم ازش .. توی برایتنس 100 درصد واقعا شفاف و عالیه ..

دوربینشم خوبه .. در حد دو مگ خوبه .. !

کلا چون احتمالا من فقط 580 دارم ، تاپیک زدن فایده ای نداره ...
اگه چند نفر دیگه هم باشن خوبه .. نظرات رو اونجا میشه قبول کرد و معیار قرار داد ...

مبارک باشه. امیدوارم همیشه برات کار کنه. :11:

ممنون ژینای عزیز ... :40:

بازم از کمک همه ی دوستان ممنونم :40:

خیلی لطف کردید :11:

یا حق

Moh@mm@d - TNT
14-05-2008, 08:40
U700
U600
6300
S500
5310
6120 به شدت توصیه میشه

ehsssssan
14-05-2008, 15:48
U700
U600
6300
S500
5310
6120 به شدت توصیه میشه

شما چرا دقت نميكني آخه؟؟؟؟؟؟؟
گوشي رو خريدن

در مورد ترك 500 اس بگم كه اصلا همچين چيزي وجود نداه.الان تقريبا 5 ماه هستش كه فاميلامون استفاده ميكنن و همشون هم دختر هستن و با ناخن دراز من هر بار كه ميبينمشون گوشي رو وارنداز ميكنم هيچ مشكلي نداره.صداي 580 و 850 دبليو رو هم باهم مقايسه كردم صداشون ذره اي فرق نداره ولي 500 از صدا خيلي پايين تر از ايناست.
elmo جان انتخاب خوبي كردي منو ببخش اونروز اعصابم ريخت به هم و ديگه كار نكردم.شك نكن بهترين گوشي رو با توجه به اينكه گوشي ظريف و كشويي و با صداي خوب ميخواستي رو انتخاب كردي.مباركت باشه