PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث پیرامون مشکلات نصب و اجرای نرم افزار ها

shahedi
09-05-2008, 19:52
سلام دوستان

با توجه به بررسی هایی که انجام دادم شاید خیلی از شما (توی بخشی از تایپیک ها)موضوع مشکل نصب فلان ببرنامه یا اجرای اون و سوالی راجع بهش داشته باشین این تایپیک کلی است پیرامون موضوعات ذیل

1-مشکل و دریافت پیغام خطا در نصب برنامه

2- مشکل در اجرای برنامه

3-درخواست راهنمایی راجع به یک برنامه

و کلیه ی مسائل کلی راجع به مشکلاتی که گفتم

ممنون می شم که مسائل را برای جمع و جور شدن توی همین تایپیک مطرح نمایید :20:

در صورت نیاز بعدا مهم می شود

سارا
10-05-2008, 11:14
سلام دوستان
امروز برای چند تا سیستم اومدم اکروبات نصب کنم سه تا رو بدون مشکل اکروبات رو نصب کردم ولی دو تا از سیستم ها وارده یه مرحله جدید میشن که نمیدونم چیکار کنم ، این در حالیه که سیستم ها به نت وصل نیستن و شرایط کاملا یکسانی با سیستم هایه قبلی دارن
upgrade verification
adobe acrobat ... - setup requires a qualifying product to be installed or its vaild serial number in order perform this upgrade.
setup was unable to locate a qualifying product on your system .
plz provide a valild sn for the qualifying product in the text box bellow
که پایین هم یه قسمت واسه وارد کردن سریال نامبر میخواد ، که سریال اصلی رو که وارد میکنم میگه غلطه و نمیدونم چیکار کنم
ممنون میشم اگه به این مورد برخورد کردید راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم که به ذهنم نمیرسه
با احترام

shahedi
10-05-2008, 11:39
اولین موردی که زیاد دیدک دوستان مشکل دارن در چند وقت اخیر مخصوصا پیغام خطای ذیل می باشد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما این پیغام را در اول نصب برنامه می بینین و بعد دیگه برنامه قادربه ادامه ی نصب نیست

برای رفع این مشکل شما باید NET Framework را روی سیستم خود نصب کنید قبل از این که برنامه ای را دانلود کنید معمولا نوشته شده که به چه پیش نیازهایی نیاز هست و در ضمن توی توافق نامه ی قبل از نصب هم می یادش.مطالبی مثل ورژن NET Framework

از جمله ی برنامه هایی که به نصب بودن NET Framework نیاز دارن می تونم به برنامه ی معروف Paint.Net اشاره کنم.

shahedi
10-05-2008, 17:12
روش معمول نصب یک نرم افزار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سارا
10-05-2008, 20:34
خیلی جالبه ، نسخه تریال رو نصب کردم و تو مراحل نصب تریال گفتم که سریال نامبر رو دارم وقتی وارد کردم ، یه صفحه جدید اومد که داخل اون به وضوح گفته بود که این سریال نامبر دوم مربوط به یه نسخه قدیمی تر از اکروبات هست که من سریال نامبر 7 پرو رو وارد کردم و مشکل حل شد.....

shahedi
15-05-2008, 18:07
سلام
Installation Error Messages

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

P2X
22-06-2008, 21:37
سلام.
یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که وقتی برنامه ی nlite رو باز می کنم Error زیرو میده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

Ghaioom
23-06-2008, 07:47
سلام.
یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که وقتی برنامه ی nlite رو باز می کنم Error زیرو میده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

فکر کنم مشکل شکما اینه.
برای رفع این مشکل شما باید برنامه ی NET Framework را روی سیستم خود نصب کنید.