PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : !!!!!!!!!!! جی 810 وارد ایران خواهد شد !!!!!!!!!

mahyarSAMSUNG
09-05-2008, 10:38
به گزارش پايگاه خبري موبايلستان به نقل از موبنا مدیرفروش شرکت "پارس مایکروتل" عرضه کننده رسمی گوشی های سامسونگ از عرضه جدیدترین مدل این برند با نام G810 به بازار تلفن همراه ایران خبر داد.
"علیرضا جوادی" در گفت و گو با خبرنگار موبنا اعلام کرد، گوشی G810 که از جدیدترین گوشی های سامسونگ است، طی چند ماه آتی توسط این شرکت در بازار های تلفن همراه ایران عرضه خواهد شد.
وی افزود: پیش بینی می شود، این گوشی به دلیل امکانات بالا مورد استقبال اکثر کاربران این برند قرار گیرد.
جوادی خاطر نشان کرد، تا عرضه نهایی مدل فوق در بازار تلفن همراه کشور، قیمت آن قابل تشخیص نخواهد بود.
،‌ اين گوشي داراي سيستم اتصال پرسرعت HSDPA تا 6/3 مگابايت برثانيه،‌ سيستم WiFi b/g, ،‌ "جي پي اس" و‌ دوربين پنج مگاپيكسلي با فلش زنون و زوم اوپتيكال 3x است.
گوشي تلفن همراه مدل G810 سامسونگ كه داراي يك صفحه نمايش 2/6 اينچي است ،‌ رقيب گوشي تلفن همراه مدل Nokia N96 محسوب می شود.
گوشي ياد شده داراي سيستم عامل Symbian v9.2 S60 3rd Edition است و به YouTube نيز دسترسي دارد.
شرکت "سامسونگ الکترونیک" درسال 1936 در کره جنوبی تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر "سئول" قراردارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31::31::31::31::31::31:

S A M S U N G
09-05-2008, 10:52
ایول ایول داش جوادیو ایول !!!

وای بیاد که میره دیگه N95 میخره ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میکروتل داره میترکونه !!!!

دستت درد نکنه مهیار جان ...

B L A S T E R
09-05-2008, 10:56
رقیب n96 نیست..رقیب n95 8gig هست.
البته این نظر منه!

MR.Punisher
09-05-2008, 11:51
گوشیه قدرتمندیه.سیستم عامل سیمبین هم که داره.واقعا عالیه.

corey
09-05-2008, 11:54
ولی قیمتش خیلی بالاست و تنها ایرادش قیمتش هست

hellbrain666
09-05-2008, 13:30
حالا این یا ان 96؟
ایرادای این رو میشه بگید؟

GiggleClub
09-05-2008, 13:53
یه بنده خدایی می گفت اون دسته از گوشی های سامسونگ که از سیمبین استفاده می کنن خیلی هنگ می کنن و اصلا بدرد بخور نیستن...خودشم i450 داشت

راست میگه؟؟؟؟

ali racer
10-05-2008, 17:18
من کاری به جی 810 ندارم
ولی نوکیا تو سیمبین فعلا بی رقیبه و خیلی مونده شرکت های دیگه بهش برسن
اگرم جی 810 با همون 500 یورو
عرضه بشه مسلما رقیبی واسه ان 95 نخواهد بود
چون اعتبار مارک نوکیا
و همچنین سابقه اون رو توسیمبین نداره !

S A M S U N G
10-05-2008, 17:48
ببخشید علی جان ولی من فکر میکنم یه چیز بی منطقیو دارین میگین ....

به طور مثال X1 که اولین ویندوز موبایل Se هستش که اگه اینطوری باشه که Htc یه عمر که داره ویندوز موبایل میرنه پس نمیشه گفت X1 فروش نداره ؟

یا نوکیا که اولین تاچ اسکرین خودشو به زودی میده بیرون ... اگه اینطوره که گوشیهای چینی خیلی وقته دارن تاچ میزنن پس میشه گفت اعتبار اونها در این زمینه بیشتره و تاچ های دیگر برندها رقیبی واسه این نوع گوشیها نیستن ....

بیشتر سایتها هم گفتن که سیمبیان های سامسونگ بدون هیچ گونه هنگ کردنی هستن و من هم تا اونجایی که با این گوشیها کار کردم هیچ مورد کمی نسبت به نوکیا ندیدم ...

در مورد قیمت این گوشی هنوز به طور رسمی وارد بازار نشده ولی میشه بعضی جاها با قیمت بیش از 500 یورو که یه جا بچه ها گفتن با قیمت 840 یورو به فروش میرسه ...

در مورد اعتبار مارک ... پس دوستداران سامسونگ هم بباید بیان دیگه چون سامسونگ اولین گوشی دوربین دار رو زده بهترین هستش ( کماکان که هستش ) ....

موفق باشی ....

ali racer
10-05-2008, 19:01
یعنی شما اعتبارو سابقه و تجربه
نوکیا رو در ساخت گوشی های سیمبین با سامسونگ
یکی می دونین ؟
در مورد فروش این گوشی هم بازم می گم
با این قیمت فروش نمی کنه
البته این حرف منو فقط زمان می تونه صحتشو نشون بده !

S A M S U N G
10-05-2008, 19:43
نه عزیز من هیچ وقت محصولات سامسونگو با دیگر برندها یکی نمیدونم ....

N95 وقتی اومد به بازار چند بود ؟ فروش نکرد ؟

شاید بگین الان گوشیهایی 5 مگاپیکسلی زیاد شده .... ولی مطمئن باش سامسونگ وقتی این گوشیو به طور رسمی معرفی میکنه قیمتش نه زیاد هستش و نه کم .... همه گوشیهای سامسونگ همینطور بودن و هستن ...

موفق باشی ....

actooor
10-05-2008, 20:41
من کاری به جی 810 ندارم
ولی نوکیا تو سیمبین فعلا بی رقیبه و خیلی مونده شرکت های دیگه بهش برسن
اگرم جی 810 با همون 500 یورو
عرضه بشه مسلما رقیبی واسه ان 95 نخواهد بود
چون اعتبار مارک نوکیا
و همچنین سابقه اون رو توسیمبین نداره !
کاملا تایید میشه...
بعدشم کسی که نوکیا رو بشناسه اونم ان95 8گیگ رو هیچ وقت نمیاد این همه پول واسه برند سامسونگ بده...
جی810 تنها فقط اونم 70 درصد میتونه با ان95 8گیگ رقابت کنه...(کیفیت و اعتبار رو فراموش نکنید)....
موفق باشی...:40::11:

S A M S U N G
10-05-2008, 20:54
منظور از کیفیت وو اعتبار چیه ؟

نکنه میخواین بگین کیفیت ( جنس از پلاستیک و بدون محافظ دوربین N95 8gb و یا حتی N96 ) بهتر از G810 هستش !

میشه دلیلتونو از اینکه :

جی810 تنها فقط اونم 70 درصد میتونه با ان95 8گیگ رقابت کنه...(

بدونم ؟

قیمت گوشی هنوز مشخص نیست دوستان عزیز ... این گوشی تا اواخر ماه آینده عرضه جهانی میشههههههههههههههههههه ... :دی

موفق باشین ...

actooor
10-05-2008, 20:58
منظور از کیفیت وو اعتبار چیه ؟

نکنه میخواین بگین کیفیت ( جنس از پلاستیک و بدون محافظ دوربین N95 8gb و یا حتی N96 ) بهتر از G810 هستش !

میشه دلیلتونو از اینکه :

بدونم ؟

قیمت گوشی هنوز مشخص نیست دوستان عزیز ... این گوشی این ماه عرضه جهانی میشههههههههههههههههههه ... :دی

موفق باشین ...
بیشتر منظورم تو اعتبار نوکیا بود...خیلی بیشتر از سامسونگه...

S A M S U N G
10-05-2008, 21:01
بیشتر منظورم تو اعتبار نوکیا بود...خیلی بیشتر از سامسونگه...
از چه نظر ؟

actooor
10-05-2008, 22:22
بابا الان تو سر هرکی بزنی میگه نوکیا...80 درصد مردم نوکیا واسشون جا افتاده...
بلا نسبت دوستان...

admiral_cavandish
11-05-2008, 12:58
بچه ها سامسونگ هنوز شاید به نوکیا نرسیده باشه(به نظر بعضی ها) اما بالاخره از اون هم پیش می افته
من خیلی خوب یادمه که یه زمون تو همین p30 خیلی ها مخالف این بودن که یک تاپپیک اختصاصی واسه سامسونگ باز بشه و مسخره هم می کردن. مطمئنم که خیلیها یادشونه اما الان می بینیم که گوشی قابل بحثی شده و شرکتهای دیگه از جمله نوکیا هم خطر رو احساس کرده . همین چند ماه پیش در شبکه های ایران گفتند که سامسونگ 50میلیون دلار به فروش موتورولا ضرر زده و سونی اریکسون که ترکیب دو تا شرکته هم رتبه 4 رو داره و اگه بخواد به طراحی های مستطیل و یکنواختش ادامه بده ممکنه حذف بشه . تو سایت معتبرgsmarena برند موبایل هارو رو حساب مطرح بودن یا فروش گذاشته و بعد از نوکیا سامسونگ رو آورده در صورتی که یکسال قبل پس از موتورولا و سونی جایگاه داشت و من نظرم اینه که تا چند سال آینده اسمش بالاتر هم خواهد رفت. پس ممکنه این احتمال هم باشه که G810 رقیب سرسختی باشه واسه ... توی زیبایی هم که نه فقط در موبایل در تمامی محصولات زیباتر از رقباست. و همین زیبایی میتونه تضمین قیمت بالای G810 رو بکنه چون خیلی ها زیبایی رو اول میبینن.
چرا ما باید فکر کنیم که همیشه اونی خوبه که قبلا خوب بوده . چرا ما فقط بنز و بی ام و تو تهران میبینیم یعنی واقعا دیگه ماشین خوب تو دنیا غیر از این دو کمپانی وجود نداره .حتما داره .

hellbrain666
11-05-2008, 13:05
100 درصد موافقم

perjixen
11-05-2008, 13:12
بابا الان تو سر هرکی بزنی میگه نوکیا...80 درصد مردم نوکیا واسشون جا افتاده...
بلا نسبت دوستان...
بله..................!! قبلا هم تو سر هر کی میزدی ، پیکان داشت.........!!! اصلا چرا راه دور بریم.......!! سال 75 تا نزدیکای 80 ، قبل از ورود 3310 (امیدوارم سال رو درست گفته باشم.!!!) ، بیشتر فروش گوشی برای چه برندی بود؟؟؟؟؟؟ تو همین ایران......!!!
راستی ، اینکه تو سر ....... یزنی همه نوکیا دارن ، یا حالا هر برندی برای یه مقطع خاص هست!!! همین کا 750 تو یه مقطع همه داشتن....... ولی الان دیگه کمتر دیده میشه!!! الان هم یه مقطع کوچیکی برای نوکیا هست.
در ضمن این دلیل نمیشه ، چون تو سر ....... بزنی همه نوکیا دارن ، سامسونگ بره با باباش بیاد......!!! جالبه ، هنوز گوشی نیومده ، قیمتش مشخص نشده ، میگن رقیب فلانه........ فلان گوشی رو به خاک میماله.............و...........
در نهیات:10:

morrigan_neit
11-05-2008, 17:26
شرمنده پیش بزرگان نظر میدم ولی
شما فقط ایرانو نبینین که مردم حاضرن با دادن پول بیشتر nokia ببخرن که این هم واسه گذشته بود و کم کم داره samsung مه با تبلیغات میکروتل جای خود ش و باز میکنه.

Ali_BlueBoy
11-05-2008, 17:59
یعنی شما اعتبارو سابقه و تجربه
نوکیا رو در ساخت گوشی های سیمبین با سامسونگ
یکی می دونین ؟
در مورد فروش این گوشی هم بازم می گم
با این قیمت فروش نمی کنه
البته این حرف منو فقط زمان می تونه صحتشو نشون بده !

بخشید کدوم اعتبار!! اگه سابقه شم بیشتر باشه اعتبار زیادی نداره

بیش تر از 80% گوشیای سمیبین نوکیا مشکل هنگ دارن

ولی شما چند تاگوشیای سیبین سامسونگ رو بیبین مثل (i450) من یه چند وقتی باهاش کار کردم سرعت

گوشی عالی بود حتی طرف هنگ منگم نرفت حالا شما با یهN73 یا N95 معمولی کار کن تا هنگ رو با چشات

ببینی البته گوشیه خیلی خوبیه ولی مشکل سرعت و هنگ رو داره:5::46:

saeidsmxo
13-05-2008, 02:49
درسته.
همه بايد موافق باشن.
اين يه واقعيته!!!!!!!!!!

mahyarSAMSUNG
13-05-2008, 08:35
اوهههههه تا تونستن به سیمبینهای سامسونگ توهین کردن ! کی گفته که سیمبینهای سامسونگ هنگ میکنه بهترین سیمبینها رو سامسونگ داره . توی جی اس ام آرنا هم از سرعت بالای سیمبین این گوشی ( جی 810 ) تعریف شده . حتی گفتن که دوربینش خیلی سریع فعال میشه برعکس ان 95 و ...
برای رقیب دونستن هم احتیاجی به قیمت نیست . از نظر امکانات رقیب تعیین میشه چون قیمت بعد از 2 3 ماه خیلی افت میکنه . جی 810 هم میتونه رقیب ان 95 و ان 95 8 گیگ و ان 96 باشه . از نظر دوربین که توی همه گوشیا سر .!

S A M S U N G
13-05-2008, 18:43
مرسی دوستان عزیز .... همگی نکاتی رو گفتین که شاید بعضی از دوستان نمیدونستن یا میدونستن و به خودشون نمیاوردن ( منظورم شخص خاصی نیست )

یه نکته رو اشاره کنم ... خارج از کشور این خبرا نیست که عشقستو نوکیا ... شما گوشیهای بلک بری رو در ایران میبینید ؟ این برند واقعا واسه خارجیها دوست داشتنیه ...

موفق باشین ...

Nabakhshoode
13-05-2008, 19:27
یه نکته رو اشاره کنم ... خارج از کشور این خبرا نیست که عشقستو نوکیا ... شما گوشیهای بلک بری رو در ایران میبینید ؟ این برند واقعا واسه خارجیها دوست داشتنیه ..

البته به هر حال باید قبول کنیم که نوکیا با اختلاف واقعا زیاد نسبت به رقباش اوله ! شما بلک بری رو مثال زدی من میگم بلک بری که یه دهم چه میدونم سامسونگ یا سونی هم طرفدار نداره ( تو بعضی کشورا شاید یه صدم یا یه هزارمشونم نداشته باشه ) همین سامسونگ و سونی رو هم مثال میزدی بازم اختلاف خیلی زیادی با نوکیا دارن ! و به هر حال باید قبول کنیم رویکرد مردم جهان چه تو گوشی های رده ی بالا مثه N73 یا N95 و چه گوشی های رده پایین مثه 1100 ( و مشتقاتش ! ) به نوکیا بیشتره ... !

در مورد G810 سامسونگ به نظرم اگه میخواد سود لازمو ببره باید با قیمت مناسبی عرضه کنه این گوشی رو ! به نظرم حتی 500 یورو در شرایط فعلی برای این گوشی زیاده ! البته به هر حال سامسونگ سیاستایه فروش خودشو داره ولی به نظرم قیمت عرضه ی این گوشی خیلی مهمه اونم تو شرایطی که N95 و N95 هشت گیگ خیلی وقته معرفی شدن و فروش بالاییم دارن و تا چند ماه آینده N96 هم به اینها اضافه میشه !

actooor
13-05-2008, 19:36
پست بالا تایید میشه کاملا...
یک چیز رو اضافه کنم که در کل امارات همین عرب ها 90 درصدشون نوکیا دارن...اونم تازه 3 یا 4 تا هم دارن...
تو هر جیبشون یک نوکیاس...
واقعیت رو قبول کنید....

actooor
13-05-2008, 19:40
من خیلی ها رو تو ایران دیدم...البته سو تفاهم نشه دوستان...
تو همین ایران بیش از 10 نفر رو دیدم که تازه می خواستن گوشی بگیرن و دلشون گوشی با امکانات می خواست ولی بدلیل پول کم و چون عاشق نوکیا بودن رفتن برای شروع کارشون سامسونگ خریدن...
همشون هم 3 ماه بعد نوکیا خریدن...
یعنی منظورم اینه که 60 درصد مردم سامسونگ رو گوشی عمری نمیدونن...

ali racer
13-05-2008, 19:42
بابا تعصب هم حدی داره به خدا !!
فقط می تونم بخندم به این حرف دوستمون

بخشید کدوم اعتبار!! اگه سابقه شم بیشتر باشه اعتبار زیادی نداره

سعی کنیم چشمون رو حقیقت نبندیم!!

S A M S U N G
13-05-2008, 20:18
در مورد قیمت G810 باید بگم سامسونگ همیشه محصولاتش رو با قیمت مناسب وارد بازار میکنه ...

سیمبیان سیمبیان میکنین فکر کردین آخر تکنولوژیه ؟ خیلی از کاربران گوشی از جمله خودم از سیمبیان خوشم نمیاد ... سرعت گوشیهای جاوا بیشتره و با گوشیهای جاوا میشه عکسهایی رو شکار کرد که سیمبیان طول میشکه باز کنه ( اینو دیگه با چشمهای خودم دیدم که N73 ME تا بخواد بره رو دوربین باید یه چرت بزنی )

یعنی منظورم اینه که 60 درصد مردم سامسونگ رو گوشی عمری نمیدونن...

مردم کجا ؟ جهان ؟ پس چرا سامسونگ در رده دوم هستش ؟ به خاطر اینکه گوشیهاش عمری نیست ؟ یه گوشی P510 واسه 5 سال پیش دارم تا حالا هزاربار از دستم افتاده ولی آخ نگفته ...

حقیقت اینه که دوران کر کری خوندن نوکیا تمام شده ... با وحود شرکتهایی مثل Apple ... SAMSUNG ... Sony Ericsson... LG

ali racer
13-05-2008, 21:31
همون ان 73 که مال 2 سال پیش هستش
سرعت خوندن اطلاعاتش از مموری کارت
از همه ی گوشی های سامسونگی که تا الان تولید شدن بیشتره !!!

چرا از سری ان جدید نوکیا یا 5700 اسمی نمی برین ؟؟
با اون سرعت باور نکردنی
سیمبین 9.2
با قیمت 200 دلار !!

ali racer
13-05-2008, 21:35
ضمنا چرا شما اطلاعاتتون مال 2 سال پیشه ؟؟
و گوشی های رو که نام می برین تاریخ ریلیز 2 سال پیش دارن (73 و 95 عادی)
اگه با ان 81 یا 82 یا ..کار کنین معنی نسل جدید وسرعت رو خواهد فهمید

Nabakhshoode
13-05-2008, 21:40
مردم کجا ؟ جهان ؟ پس چرا سامسونگ در رده دوم هستش ؟ به خاطر اینکه گوشیهاش عمری نیست ؟ یه گوشی P510 واسه 5 سال پیش دارم تا حالا هزاربار از دستم افتاده ولی آخ نگفته ...

هفته ی پیش G800 یکی از بچه های دانشگاه به طرز نافرمی افتاد رو زمین ! من با توجه به حجم و وزن نسبتا بالای این گوشی 'گفتم دیگه کارش ساختست ! ولی گوشی به طرز عجیبی اصلا آسیب ندید !

در مورد قیمت G810 باید بگم سامسونگ همیشه محصولاتش رو با قیمت مناسب وارد بازار میکنه ..

سامسونگ جان شما خودت داری حتی احتمال قیمت بالای 500 یورو و حتی یه جا احتمال قیمت 840 یورویی این گوشی رو دادی ! به نظر شخصیم این قیمت واقعا بالاست ... اینم قبول دارم قیمت گوشی های سامسونگ معمولا مناسبه نسبت به بقیه برندها واسه همین همچین قیمتی واسم عجیبه...!

Mojtaba-MCI
13-05-2008, 22:40
من کاری به تعصب و این حرفا ندارم...خودمم اولین گوشیم سامسونگ بوده که خیلی هم ازش راضی بودم و 100% تایید می کنم که اگه سامسونگ همینطوری پیش بره نوکیا رو هم می زنه عقب ولی نه حالا حالاها!
امـــا!!!
یه نگاه به فعلیت...حالا رو می گم!
آخه شما سامسونگ جی 810 رو با کجای 8گیگ می خواین مقایسش کنید(چه برسه به ان96)؟؟؟
با جی پی اسش و دوربینش و سایر امکانات جانبیش؟!
جی 810 هر چقدر هم پیشرفته باشه حافظه ی داخلیش 130 مگ بیشتره(حالا هر چقدر هم رم بکشه ، به 8گیگ می رسه؟!)؟!؟!؟!
کافیه یه نگاه کوچیک بندازین به مقایسه ی سایت های مختلف از جی 810 با رقبای هم سطحش...
یه چند نمونه ی خیلی ساده از مقایسش با ان95 معمولی و 8گیگ و ان96!
صفحه نمایش 256 هزار رنگی رو با کجای 16 میلیون رنگ مقایسه می کنین؟؟؟
130 مگ حافظه ی داخلی رو با کجای 8گیگ و احیانا با 16گیگ مقایسه می کنید؟!
صفحه نمایش 2.6 چی؟2.8 بهتر نیست؟!
آها اینم اضافه کنم که هنگ توو تموم سیمبین ها مشترکه پس به خاطر هنگ اینقدر توو سر نوکیا نزنید ، حالا یکی بیشتر یکی کمتر...
کشوی 2طرفه و در کل طراحی ان95ها و ان96 رو چی میگید(منظورم از ان 95ها هم معمولیشه و هم 8گیگش)؟یه مولتی مدیای کامل رو حساب کنید(ان95ها و ا96) با یه مورد نسبتا متوسط(سامسونگ)توو قسمت چند رسانه ای ها!
اینو بگو...دی وی بی اچ ان96 چطوره؟؟؟
من نمی دونم چرا اینقدر می گن رقیب ان96!!!
حالا از پس 8گیگ و ان95 معمولیش بربیاد یا الله...
آخرین مطلب رو بگم ، دیدم بعضی دوستان گیر دادن به پلاستیکی بودن جنس گوشی های نوکیا...
یکی میاد مثل سامسونگ گیر می ده به ظاهر و هی ظاهر خوب میسازه با امکانات داخلی تقریبا سطح پایین(منظورم از سطح پایین اینه که خیلی از نیازهای مشتریان رو برآورده نمی کنه)!
یکی هم میاد مثل نوکیا طراحی می کنه به قول شما از جنس پلاستیک ولی توو همه ی کاراش نوآوری داره و همیشه رتبه ی اول توو فروش رو داره ، در کل به نظرم طراحی نوکیا خوب تر و مقاوم تره...البته این مورد یه موضوع کاملا سلیقه ایه!
اگه سامسونگ نوآوری داره چرا نمیاد رو گوشی هاش دوربین بالاتر از 5 نمی ذاره؟چرا نوکیا اول گذاشت؟چرا نوکیا اول جی پی اس گذاشت؟البته یه سری از گوشی های جانبی سامسونگ هستن که دوربینشون پیشرفتس اما متاسفانه فقط دوربینشون بیشترفس و دیگه هیچی ندارن!تکرار کنم که من همون اولش هم گفتم زمان حال رو دارم می گم...شاید بعدها سامسونگ یه نوآوری بیاره که نوکیا اول نیاورده باشه...
دیگه چی دارید بگید؟؟؟یه تعصبی به خرج دادن بعضی ها آدم دیگه شاخ درمیاره که داره چی رو با چی مقایسه می کنه!!!
شما اون همه امکانات جدید توو ان96 رو گذاشتین کنار بعد میاین می گین جی810 رقیب ان96؟؟؟بابا این دیگه ایول داره...
به قول علی جون می گه تعصب هم حدی داره...منم میگم که سامسونگ کیفیت کاراش واقعا خوبه چون اگه خوب نبود دوم جهانی نمیشد ولی متاسفانه توو ایران یه کم ناشناخته مونده اما اون یه سری آدم که تازه سامسونگ رو شناختن دیگه می خوان یه جوری بزرگ نشونش بدن که انگار دیگه هیچ برندی نیست که ازش بالاتر باشه...
امیدوارم تا حدی تونسته باشم قانعتون کرده باشم...البته چند صفحه پیش رو که خوندم بعید می دونم با این تعصبی که شماها دارید قانع بشید!

S A M S U N G
14-05-2008, 09:03
مناين مطالبو بيش از 10 بار در تاپيكهاي مختلف گفتم ولي باز هم به اونها اشاره ميكنم ...

با جی پی اسش و دوربینش و سایر امکانات جانبیش؟!
GPS ان95 چه چيز زيادتري نسبت به گوشيهاي ديگه داره ؟ Diamond الان از aGPS استفاده ميكنه ... امكانان جانبي منظورت چيه ؟بيشتر توضيح بدين !
در مورد دوربين هم در آخر توضيح ميدم ...

آخه شما سامسونگ جی 810 رو با کجای 8گیگ می خواین مقایسش کنید(چه برسه به ان96)؟؟؟

CPU يكسان كه RAM جي810 حدود 120 مگابايت هستش... چيپ ست بهتر در G810 ... و ...

صفحه نمایش 256 هزار رنگی رو با کجای 16 میلیون رنگ مقایسه می کنین؟؟؟

خب ؟ صفحه نمايش 16 ميليون رنگي كه چشم شما نميتونه رنگهاشو تشخيص بده چه فايده داره ؟ به جز هدر دادن باتري و پول ؟ ... و اينكه اين صفحه نمايشها ساخت كيه ؟

130 مگ حافظه ی داخلی رو با کجای 8گیگ و احیانا با 16گیگ مقایسه می کنید؟!

اتفاقا 130 مگابايت از N95 8GB حافظه بيشتري داره .... مموري microSD هشت گيگابايتي با 130 مگابايت حافظه داخلي ...

صفحه نمایش 2.6 چی؟2.8 بهتر نیست؟!

واقعا اين 0.2 اينچ اينقدر مهمه ؟

آها اینم اضافه کنم که هنگ توو تموم سیمبین ها مشترکه پس به خاطر هنگ اینقدر توو سر نوکیا نزنید ، حالا یکی بیشتر یکی کمتر...
كي گفته ؟ مگه مشكل هنگ برميگرده به كمپاني سيمبيان ؟ نه عزيز دل برميگرده به ساختار گوشي ...

کشوی 2طرفه و در کل طراحی ان95ها و ان96 رو چی میگید(منظورم از ان 95ها هم معمولیشه و هم 8گیگش)؟یه مولتی مدیای کامل رو حساب کنید(ان95ها و ا96) با یه مورد نسبتا متوسط(سامسونگ)توو قسمت چند رسانه ای ها!
I450 سامسونگو نگاه كن....

اینو بگو...دی وی بی اچ ان96 چطوره؟؟؟

واسه همه گوشيها موجود هستش با قيمت مناسب

من نمی دونم چرا اینقدر می گن رقیب ان96!!!
حالا از پس 8گیگ و ان95 معمولیش بربیاد یا الله...

انشاالله كه برمياد !

یکی میاد مثل سامسونگ گیر می ده به ظاهر و هی ظاهر خوب میسازه با امکانات داخلی تقریبا سطح پایین(منظورم از سطح پایین اینه که خیلی از نیازهای مشتریان رو برآورده نمی کنه)!
اگه منظورت منم كه بايد بگم درست ميگي ... نوكيا عاشق پلاستيك هستش ...
كدوم امكانات كاربر رو فراهم نميكنه .. چندتاشو مثال بزن !!

اگه سامسونگ نوآوری داره چرا نمیاد رو گوشی هاش دوربین بالاتر از 5 نمی ذاره؟چرا نوکیا اول گذاشت؟

سال 2004 اولين گوشي با دوربين 5 مگاپيكسل و زوم اپتيكال 3 برابر رو سامسونگ معرفي كرد ...

البته یه سری از گوشی های جانبی سامسونگ هستن که دوربینشون پیشرفتس اما متاسفانه فقط دوربینشون بیشترفس و دیگه هیچی ندارن

توجه شمارو جلب ميكنم به همين G810 و U900 Soul و I550 و در سال 2006 مدل B600 با دوربين 10 مگاپيكسل و ويندوز موبايل ...

شما اون همه امکانات جدید توو ان96 رو گذاشتین کنار بعد میاین می گین جی810 رقیب ان96؟؟؟بابا این دیگه ایول داره...

به غير از سيمبيان جديد چه چيز حيرت آوري داره ؟ كدوم همه ؟

اما اون یه سری آدم که تازه سامسونگ رو شناختن دیگه می خوان یه جوری بزرگ نشونش بدن که انگار دیگه هیچ برندی نیست که ازش بالاتر باشه...

بازم اگه منظورت منم كه رضا جان جواب شمارو توي پستهاي قبل داد ... سامسونگ اصلا تو ايران فروش نره مگه چيزي از سامسونگ ميشه ؟ مگه سامسونگ فقط در ايران سرمايه گذاري ميكنه ؟‌

Mojtaba-MCI
14-05-2008, 10:50
آخرین جملمو دیدی سامسونگ جان؟(بعیده که با این تعصب قانع بشید)...
برات توضیح می دم...

S A M S U N G
14-05-2008, 11:15
آخرین جملمو دیدی سامسونگ جان؟(بعیده که با این تعصب قانع بشید)...
برات توضیح می دم...
عذر ميخوام خومو با چي قانع كنم ؟ با 16 گيگابايت حافظه ؟

شايد شما با حافظه بيشتر قانع بشين ولي من نميتونم به خاطر 8 گيگابايت خومو قانع كنم !

موفق باشي ....

Mojtaba-MCI
14-05-2008, 11:41
GPS ان95 چه چيز زيادتري نسبت به گوشيهاي ديگه داره ؟ Diamond الان از aGPS استفاده ميكنه ... امكانان جانبي منظورت چيه ؟بيشتر توضيح بدين !
کاملا توضیح می دم...منظور من از جمله ای که گفتم این بود :"شماها می خواین سامسونگ جی810 رو فقط به خاطر جی پی اس و دوربینش با 8گیگ مقایسه کنید؟؟؟"

CPU يكسان كه RAM جي810 حدود 120 مگابايت هستش... چيپ ست بهتر در G810 ... و ...
شاید تقریبا CPUهاشون به هم برابر باشه(البته 8گیگ و ان96 یه مقدار بالاترن ، عدد دقیقش رو خاطرم نیست) ، اما راجع به چیپ ست بهترش می تونی واسم توضیح بیشتر بدی؟؟؟هنوز نیومده و ندیده تشخیص دادی که چیپ ست گرافیکیش بهتره؟؟؟

خب ؟ صفحه نمايش 16 ميليون رنگي كه چشم شما نميتونه رنگهاشو تشخيص بده چه فايده داره ؟ به جز هدر دادن باتري و پول ؟ ... و اينكه اين صفحه نمايشها ساخت كيه ؟
آخه من چی بگم؟!؟!؟شاید چشمای شما نتونه تشخیص بده ولی برای یه بار هم که شده یه ان95 معمولی رو با یه عکس یکسان توو یه گوشی سامسونگ با کیفیت 256هزار رنگ مقایسه بفرمایید بعد بیاین پست بدین...
مگه نوکیا عقلش کم بوده که از ال سی دی 16 میلیون رنگی استفاده کرده؟؟؟مگه بیکار بوده؟؟؟ای خدااااا...
شاید یه فرقی داشته که اینکارو کرده...نه؟!نشونه بارز تعصب جنابعالی رو دیدیم...

اتفاقا 130 مگابايت از N95 8GB حافظه بيشتري داره .... مموري microSD هشت گيگابايتي با 130 مگابايت حافظه داخلي ...
به فرض هم 8گیگ داشته باشه خب؟پس دیگه نیاین اینقدر نگین رقیب ان96...جی810 شما می تونه تا 24 گیگ رو هم بکشه؟؟؟

واقعا اين 0.2 اينچ اينقدر مهمه ؟
100% که مهمه...معلومه که مهمه!یادت رفته اون موقع که 8گیگ تازه اومده بود چقدر به خاطر همین به قول شما فقط 2دهم اینچ بزرگتر با ان95 معمولی فرق داشت؟؟؟چقدر مردم به خاطر همین صفحه ی بزرگترش خریدنش؟عموم مردم رو می گم...نه همشون!بیشترشون!

كي گفته ؟ مگه مشكل هنگ برميگرده به كمپاني سيمبيان ؟ نه عزيز دل برميگرده به ساختار گوشي ...
من میگم!همه می گن...برو یه نگاهی توو سری uiq سونی اریکسون بنداز تا سیمبین نوکیاها و سامسونگ ها!
همشون 100% مشکل هنگ دارن ولی بعضی کمتر و بعضی بیشتر!فقط هر کدوم توو سری بعد یه کم کاملتر شدن تا جایی که الان 8گیگ هنگش به کمترین حد خودش رسیده!

I450 سامسونگو نگاه كن....
چندتا دیگه مثل این می تونی مثال بزنی؟؟؟حالا خوب شد این یه دونه رو سامسونگ تولید کرد اینو بگی...با دوربین 2مگا پیکسلی فوق پیشرفتش و صفحه نمایش خیلی بزرگشو(2.4)و کیفیت کلیش...
یعنی چون مولتی مدیاش یه کم پیشرفتس قابل مقایسه با ان95ها و ان96 شد؟
ان93آی چطوره؟ان81 و ان 82 چطوره؟برای رقابت توو مولتی مدیا با اینا هم می تونی سامسونگ مثال بزنی؟
اینقدر زیادن که حالشو ندارم مثال بزنم...بازم گلی به جمال سامسونگ با همین i450 ش...

واسه همه گوشيها موجود هستش با قيمت مناسب
اگه منظورت دی وی بی اکسترناله که خود می دونی برای هرکسی امکان پذیر نیست تهیه ش کنه پس نوکیا اومد همه رو راحت کرد توو ان96 یکی گذاشت!

انشاالله كه برمياد !
اگه قرار بود با ان شاالله ماشاالله بربیاد تا حالا 1000بار براومده بود!تا الان که عقب مونده!

اگه منظورت منم كه بايد بگم درست ميگي ... نوكيا عاشق پلاستيك هستش ...
كدوم امكانات كاربر رو فراهم نميكنه .. چندتاشو مثال بزن !!
فعلا که با همین پلاستیک توو دنیا اوله:27:...سامسونگ ظاهر سازه نوکیا هم به داخل و امکانات گوشی میرسه(البته اگه پستمو خوب خونده باشی می بینی که نوشتم این مورد سلیقه ایه)!
شما به خاطر نصب یه بازی یا برنامه توو سامسونگ باید یه صبح تا شب وقت حروم کنی!
تا همین آخرا یه HTML ساده رو ساپورت نمی کرد!چیزی که نوکیا و سونی اریکسون مدتها پیش انجامش داده بودن!
و...

سال 2004 اولين گوشي با دوربين 5 مگاپيكسل و زوم اپتيكال 3 برابر رو سامسونگ معرفي كرد ...
چه عجب...یه تحرکی کرد بدون تقلید از رقبا...

توجه شمارو جلب ميكنم به همين G810 و U900 Soul و I550 و در سال 2006 مدل B600 با دوربين 10 مگاپيكسل و ويندوز موبايل ...
کدومشون فعلا در دسترسن؟بالاخص اون آخری B600!!!کی اومد توو ایران که من و شما ازش استفاده کنیم؟؟؟
اون B600 بیشتر از این که یه گوشی باشه یه چیز سمبلیکه که بدرد استفاده کردن هم نمی خوره!مثلا سامسونگ اومد بگه ما هم می تونیم از این کارا بکنیم!با اون لوله ی 6 متری دوربینش...

بازم اگه منظورت منم كه رضا جان جواب شمارو توي پستهاي قبل داد ... سامسونگ اصلا تو ايران فروش نره مگه چيزي از سامسونگ ميشه ؟ مگه سامسونگ فقط در ايران سرمايه گذاري ميكنه ؟‌
عزیز من لطفا جبهه گیری نکن...
داریم بحث می کنیم...من یه چیز می گم شما هم یه چیز تا همدیگرو قانع کنیم!!!
اگه سامسونگ توو ایران فروش نره و چیزی ازش کم نمیشه پس چرا اینقدر طرفشو میگیری؟؟؟بیخیال شو و بحث تموم کن!

ali racer
14-05-2008, 12:18
من همین جا از دوستان می خوام بحث رو تموم کنن به چند دلیل
1.این جا جاش نیست
2.دوستان طرفدار سامسونگ خیلی تعصب دارن و همین تعصب باعث میشه
بی طرفانه
پست ندن وبحث به جایی نمی رسه
در مورد جی 810 و ان 95 هم می گم بازار خودش بهترین قاضی هستش
من طرفدار نوکیا هستم ولی تعصبی نیستم
چون تعصب خیلی ارزش بالاتری داره که اسمشو واسه سامسونگ و نوکیا و... حرام کرد !!

hellbrain666
14-05-2008, 13:59
تایید میشه
بگذارید اول بیاد تا بعد.....

Mojtaba-MCI
15-05-2008, 13:05
منتظر هم می مونیم...

actooor
15-05-2008, 13:26
حرفای مجتبی دیگه حرفی برای گفتن نزاشت...
امیدوارم قانع شده باشن دوستای سامسونگ...
ولی باز هم تا گوشی نیاد نمیشه قضاوت کرد...
ولی در کل برای نوکیا میگم=چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...
موفق باشید...

S A M S U N G
15-05-2008, 13:38
من به خاطر احترام دوستانی که گفتن بزاین این گوشی بیاد جواب ندادم دوست عزیز ...

مثا اینکه اون دوستمون یادش رفته کی اولین گوشی با حافظه 8 گیگابایت زده که میاد 16 گیگ 24 گیگ میکنه !

حرفهای بی منطق خیلی جواب دادنش آسونه ...

موفق باشی ...

actooor
15-05-2008, 14:37
فکر کنم منظور از 24 گیگ برای ساپورت مموری در ان96 بود...که در مجموع میشه 24 گیگ...
منظوره دیگه ای نبود سامسونگ جان...

Ali_BlueBoy
15-05-2008, 18:15
دوستانی که به نواوری نوکیا اشاره داشتند می تونن یه چند تا شو بگن تا ما هم متوجه بشیم(به غیر از حافظه)
سیستم عاملش که از سیمبین بالاتر نرفت(باز سامسونگ چند تا ویندوز موبایل داره)
در مورد طراحی های گوشیاشم حرف نزنیم بهتره!!

در ضمن اگر درصد فروشش خیلی بالاتره بیشترش مربوط به گوشای رده پائینشه(البته منکر فروش رده بالاهاش نیستم)

ولی به نظر من باید صبر کنیم تا جی 810 بیادش بعد مقایسه شون کنیم

Mojtaba-MCI
15-05-2008, 18:57
فکر کنم منظور از 24 گیگ برای ساپورت مموری در ان96 بود...که در مجموع میشه 24 گیگ...
کاملا منظورم همین بود...

Mojtaba-MCI
15-05-2008, 19:02
من به خاطر احترام دوستانی که گفتن بزاین این گوشی بیاد جواب ندادم دوست عزیز ...

مثا اینکه اون دوستمون یادش رفته کی اولین گوشی با حافظه 8 گیگابایت زده که میاد 16 گیگ 24 گیگ میکنه !

حرفهای بی منطق خیلی جواب دادنش آسونه ...

موفق باشی ...
آخرشم همین بود...از اولش هم می دونستم:27:...یکی میاد بحث و تبادل نظر میکنه و به نتیجه می رسه یکی هم مثل شما(نمیگم بعضی ها ، منظورم خودت هست)وقتی حرفی برای گفتن نداره اینطوری می کشه کنار:21:...
دیگه چیزی نداری بگی:33:؟!
به هر حال من درخدمتم...بحث منطقی ای در این مورد داشتی مارو هم خبر کن بیایم:27:...

ولی در کل برای نوکیا میگم=چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...
100%...منم توو همون پستی که دادم می خواستم آخرش اینو اضافه کنم...

دوستان سامسونگی ؛ اگه چیزی در این مورد برای گفتن دارن که واقعا قانع کننده باشه بیان بحث کنن!
لطفا بحث رو به جنجال هم نکشن!

آقای سامسونگ یه چند نمونه از برتری های بارز نوکیا به سامسونگ رو می خوای دوباره یادآور شم برات؟؟؟
من گفتم مولتی مدیای ان95ها و ان96 و ان82 و ان81 و ان93آی و خیلی های دیگه ی نوکیا فوق العاده پیشرفتس اونوقت شما به جای اینکه از مولتی مدیای جی810 حرفی بزنی میگی سامسونگ آی450 داره...این چه ربطی به اونا داره؟؟؟جی810 توو مولتی مدیا چی داره؟؟؟
من می گم دروبین 5 مگاپیکسلی ان95ها و ان96 بعد شما می گی B600؟!؟!؟!
گفتی صفحه نمایش 16میلیون رنگ با 256هزار رنگ فرقی نداره ، اینو که دیگه تموم عالم و آدم می دونن داره...
و خیلی موارد دیگه که پیشنهاد می کنم دوباره یه مروری روو پست من توو صفحه ی پیش داشته باشید!
و در آخر اینم بگم(گرچه قبلا هم گفتم ولی دوباره می گم تا سایر دوستان هم بدونن)!!!
سایت جی اس ام آرنا رو که میشناسی؟؟؟یه نگاهی رو نقد جی810 بنداز بعد بیا پست بده...
گفته:"صفحه ی کیبورد این گوشی بسیار افتضاحه(از خودم در نیاوردم ، عین جملشه)و کار باهاش بسیار خسته کننده و سخته در حالی که در نگاه اول بسیار خوب به نظر می رسه اما معایب آن در حین کار مشخص می شود"!
اینم خود متنشه :

Keypad is a disaster

The keypad is probably the most disappointing element in Samsung G810. It looks good at first, with large keys and distinguishable borders. However every nice impression is gone the very moment you start typing.
The keys are overly rigid, the problem being most obvious with the two keys inside the metal frame - 5 and 8. Almost impossible to press and offering absolutely inadequate feedback, using them is quite a pain. The totally flat keypad has poor overall tactility, making typos very probable.

منظور از معایب که می دونی چیه؟یعنی اینقدر کیبوردش سفته که اصلا به درد اس ام اس زدن نمی خوره(و کارهای مشابه!)...
گفته:"فلاش زنون گوشی مایوس کنندس" - Xenon flash is disappointing
و...

به هر حال و با این اوصاف و تفاسیر ما هم می مونیم تا این "شاهکار" سامسونگ بیاد ببینیم چیه:27:...

S A M S U N G
15-05-2008, 22:41
OK ... علی جان و hellbrian عزیز دارین میبینین که خودشون دارن بحث میکنن .. باشه !

کاملا توضیح می دم...منظور من از جمله ای که گفتم این بود :"شماها می خواین سامسونگ جی810 رو فقط به خاطر جی پی اس و دوربینش با 8گیگ مقایسه کنید؟؟؟"

شما خودت گفتی نوکیا اولین شرکتی بود که GPS گذاشت توی گوشیهاش ... حالا که فهمیدی اولین کمپانی نیست داری میگی حرفتو دقیق برعکس میکنی و میگی ماها به GPS جی810 مینازیم ؟

شاید تقریبا CPUهاشون به هم برابر باشه(البته 8گیگ و ان96 یه مقدار بالاترن ، عدد دقیقش رو خاطرم نیست) ، اما راجع به چیپ ست بهترش می تونی واسم توضیح بیشتر بدی؟؟؟هنوز نیومده و ندیده تشخیص دادی که چیپ ست گرافیکیش بهتره؟؟؟

اگه منظورت همون 4 هستش که باید بگم دوست عزیز با این رقمهای ناچیز سرعت گوشی بالا نمیره .... سرعت N95 و بقیه که 334 مگاهرتز قدرت دارن مفیدش میشه 270 مگاهرتز .

چیپ ست G810 :

Mobile Review :
This phone is interesting primarily for being very different from already bog-standard Nokia's S60 devices. Samsung is free to pick any solution it sees fit, that’s why the Samsung G810 is vastly different from any other S60-powered offering. Take, for example, its radio module based on the Qualcomm MSM6260, whereas Nokia doesn’t use it at all

آخه من چی بگم؟!؟!؟شاید چشمای شما نتونه تشخیص بده ولی برای یه بار هم که شده یه ان95 معمولی رو با یه عکس یکسان توو یه گوشی سامسونگ با کیفیت 256هزار رنگ مقایسه بفرمایید بعد بیاین پست بدین...
مگه نوکیا عقلش کم بوده که از ال سی دی 16 میلیون رنگی استفاده کرده؟؟؟مگه بیکار بوده؟؟؟ای خدااااا...
شاید یه فرقی داشته که اینکارو کرده...نه؟!نشونه بارز تعصب جنابعالی رو دیدیم...

شما چیزی نگو دوست عزیز , من واست توضیح میدم .

چشم انسان توانایی تشخیص حداکثر 7 میلیون رنگ رو داره . پس 9 میلیون رنگ اضافی یعنی بیخود .
تنها تفکیک رنگ در کیفیت صفحه نمایش تاثیر نداره ... مهمترین عامل حرارت بین پیکسلها هستش که باید مناسب باشه چیزی مثل PH آب که باید خنثی باشه ... اگه حرارت زیاد باشه باعث میشه بعضی از پیکسلها سوخته بشه و در نتیجه تصاویر با رنگهای غیرواقعی به نمایش درمیان , اگه حرارت کم باشه باعث میشه در بعضی مواقع صفحه نمایش کیفیت خوب و در بعضی مواقع کیفیت بدی داشته باشه ...

سامسونگ و سونی و الجی 3 کمپانی بزرگ و موفق در تولید LCD هستن ... چرا در گوشیهاشون از صفحه نمایش 16 میلیون رنگ استفاده نمیکنن ؟ تکنولوژیشو ندارن ؟ نه عزیز من ... دوست عزیزم شهاب : اینکار یعنی هدر دادن پول و باتری .

به فرض هم 8گیگ داشته باشه خب؟پس دیگه نیاین اینقدر نگین رقیب ان96...جی810 شما می تونه تا 24 گیگ رو هم بکشه؟؟؟

شاید واسه شما ملاک فقط حافظه گوشی باشه ولی واسه خیلیها از جمله من حافظه بیشتر از 2 گیگابابت زیاد هم هستش .

من میگم!همه می گن...برو یه نگاهی توو سری uiq سونی اریکسون بنداز تا سیمبین نوکیاها و سامسونگ ها!
همشون 100% مشکل هنگ دارن ولی بعضی کمتر و بعضی بیشتر!فقط هر کدوم توو سری بعد یه کم کاملتر شدن تا جایی که الان 8گیگ هنگش به کمترین حد خودش رسیده!
چرا من نمیگم ؟ من خودم 2 ماه I450 داشتم به جرات میتونم بگم حتی یکبار هم هنگ نکرد که هیچ حتی سرعتش هم کم نشد ... کمپانی سیمبیان میاد یه نرم آفزار استاندارد رو در اختیار کمپانی گوشی ساز میزاره .. دیگه مشکل سیمبیان نیست که گوشی هنگ میکنه یا نه ! مشکل از ساختار گوشی هستش که با کارایی متعدد نباید هنگ کنه .

چندتا دیگه مثل این می تونی مثال بزنی؟؟؟حالا خوب شد این یه دونه رو سامسونگ تولید کرد اینو بگی...با دوربین 2مگا پیکسلی فوق پیشرفتش و صفحه نمایش خیلی بزرگشو(2.4)و کیفیت کلیش...
یعنی چون مولتی مدیاش یه کم پیشرفتس قابل مقایسه با ان95ها و ان96 شد؟
ان93آی چطوره؟ان81 و ان 82 چطوره؟برای رقابت توو مولتی مدیا با اینا هم می تونی سامسونگ مثال بزنی؟
اینقدر زیادن که حالشو ندارم مثال بزنم...بازم گلی به جمال سامسونگ با همین i450 ش...

تولید کرد میگم و خواهم گفت حتی اگر همین یه دونه باشه ...

مولتی مدیای این گوشیها چه چیز زیادتری دارن ؟
کیفیت صدای G810 به لطف آمپلی فایر تعبیه شده واسش خیلی عالیه ... این گوشیها همچین تکنولوژی دارن ؟

اگه منظورت دی وی بی اکسترناله که خود می دونی برای هرکسی امکان پذیر نیست تهیه ش کنه پس نوکیا اومد همه رو راحت کرد توو ان96 یکی گذاشت!
چرا واسه کسی امکان پذیر نیست ؟ اگه یه نفر قرار باشه واسه یه ----H بره 700 -800 تومن خرج کنه خب میره با قیمت خیلی کمتر واسه هر گوشی که داره تهیه کنه !
در ضمن اینقدر به ----H این گوشی ننازین , بهترین ----H دنیا فعلا فقط در گوشی P960 سامسونگ هستش .

اگه قرار بود با ان شاالله ماشاالله بربیاد تا حالا 1000بار براومده بود!تا الان که عقب مونده!

همونطور که سال 2007 از رتبه سوم به دوم رسید و در سال سه ماه اول سال 2008 فروشش %2 افزایش پیدا کرد و به %16 رسید ... شما به این میگی عقب اقتادن ؟
در ضمن هنوز G810 وارد بازار نشده که عقب بمونه از گوشیهای دیگه !

چه عجب...یه تحرکی کرد بدون تقلید از رقبا...

اولین تولیدکننده گوشی با دوربین
اولین تولیدکننده گوشی با دوربین 10 مگاپیکسل
اولین تولیدکننده گوشی با دوربین 8 مگاپیکسل
اولین تولیدکننده گوشی با دوربین 7.7 مگاپسکل
اولین تولیدکننده گوشی با دوربین 7 مگاپسکل
اولین تولیدکننده گوشی با دوربین 5 مگاپیکسل
اولین تولیدکننده گوشی با حافظه فلش 8 گیگابایت
اولین تولیدکننده گوشی با فلاش زنون
اولین تولیدکننده گوشی با زوم اپتیکال 3 برابر
اولین تولیدکننده گوشی با صفحه نمایش 16 میلیون رنگ
اولین تولیدکننده گوشی با صفحه نمایش چرخان

کدومشون فعلا در دسترسن؟بالاخص اون آخری B600!!!کی اومد توو ایران که من و شما ازش استفاده کنیم؟؟؟
اون B600 بیشتر از این که یه گوشی باشه یه چیز سمبلیکه که بدرد استفاده کردن هم نمی خوره!مثلا سامسونگ اومد بگه ما هم می تونیم از این کارا بکنیم!با اون لوله ی 6 متری دوربینش...
U900 و I550W در ایران تا چند روز آینده در دسترسن ... B600 هم با سفارش به میکروتل در عرض یک هفته واسه شما میارن ... اون لوله 6 متری خود کاربر میتونه به لنز دوربین اضافه کنه تا تصاویر بهتری بگیره .. بنز داریم هم میره داخل و هم میاد بیرون .

اگه سامسونگ توو ایران فروش نره و چیزی ازش کم نمیشه پس چرا اینقدر طرفشو میگیری؟؟؟بیخیال شو و بحث تموم کن!

اول از همه چون نظر شخصیم هستش ... دوم اینکه فروش میکنه خوبم فروش میکنه وگرنه میکروتل به فکر وارد کردن G810 و Soul نبود !

آقای سامسونگ یه چند نمونه از برتری های بارز نوکیا به سامسونگ رو می خوای دوباره یادآور شم برات؟؟؟
یه دونه بگی کافیه .

من می گم دروبین 5 مگاپیکسلی ان95ها و ان96 بعد شما می گی B600؟!؟!؟!

دوربین G810 یه سر و گردن از این 2 مدل بالاتره به لطف فلاش زنون , زوم اپتیکال , تشخیص چهره , فیلمبرداری با 120 فریم در ثانیه , پوشش لنز

سایت جی اس ام آرنا رو که میشناسی؟؟؟یه نگاهی رو نقد جی810 بنداز بعد بیا پست بده...
گفته:"صفحه ی کیبورد این گوشی بسیار افتضاحه(از خودم در نیاوردم ، عین جملشه)و کار باهاش بسیار خسته کننده و سخته در حالی که در نگاه اول بسیار خوب به نظر می رسه اما معایب آن در حین کار مشخص می شود"!

GSMArena :
We should once again warn you here that ours was a beta unit so the keypad might be altered in the retail version. The keypads of the units we tested at the MWC in Barcelona were different, so we sincerely hope a much needed change will be made to get a usable result.

Mobile-Review :
The G810’s number pad is made of plastic; what we really liked about it is that all keys were well-positioned and very easy to tap. However you will need to adapt to their relatively short travel and softness, but some will definitely fall in love with this type of buttons

گفته:"فلاش زنون گوشی مایوس کنندس" - Xenon flash is disappointing

GSMArena :

One last thing before we get to the point - a little warning is due of our Samsung G810 being a beta sample. In fact, we can't really remember having the… well… pleasure of welcoming an earlier beta than this G810 to our office.

ali racer
15-05-2008, 23:05
بحث جالب شده
فقط خواهش میکنم بحث رو به جنجال نکشین
تا تو یه محیط آروم بحث کنیم
حالشو ببریم !
در ضمن سامسونگ خیلی چیزا رو اول تولید کرده
دست ولی چرا به تولید انبوه نرسونده ؟؟؟
اگه حاج امیر مثال نمی زد من خیلی چیزا رو نمی دونستم !

Mojtaba-MCI
15-05-2008, 23:20
همش همین بود؟؟؟
یه چیز بگم ، این چرخه ی بحث بین من و شما همینطوری هزار بار هم تکرار بشه باز هم فایده نداره!چون تا من یه چیز بگ شما یه جواب می دی و برعکس...تقریبا برای همه ی این حرفای شما جواب دارم ولی دیگه نمی خوام ادامه بدم(مگه اینکه سایر دوستان حرف تازه ای در این مورد داشته باشن و مایل به ادامه ی بحث باشن)...
من فقط یه چیز اینجا دیدم اونم تعصب وحشتناکت سر این موبایل ها بود...به خصوص اونجا که گفتی :
"تولید کرد میگم و خواهم گفت حتی اگر همین یه دونه باشه ... "
خب من هم می دونم همین یه دونس...پس اینجا نوکیا بهتره!
این یکی چی که گفتی :"یه دونه بگی کافیه ."
خب عزیزم من که اون همه گفتم...تا آخر پست رو نخوندی؟؟؟
اینم خیلی جالب بود :"اول از همه چون نظر شخصیم هستش ..."
البته این نظر شخصی نیست ، تعصب شخصیه...ولی من نسبت به موبایل ها تعصب خاصی ندارم!هر جا که یکی بهتر عمل کنه اونو انتخاب می کنم.
خوبه که جی810 هم توو فلاش و هم توو کیبورد از نسخه ی بتا استفاده کرده...من که خودمم همین الان متوجه شدم!
ولی از یک قسمت صحبتت خیلی خوشم اومد اونم قسمت مربوط به پیکسل ها و رنگ صفحه نمایش بود...من خیلی در این مورد اطلاعات نداشتم ، به خاطر این قسمت ممنون!
اما اگه خودت صفحه نمایش های یه ان95 و یه سامسونگ 256هزار رنگ رو با هم مقایسه کنی 100% متوجه تفاوت فاحش شون میشی...
در کل من تا حدی قانع شدم که جی810 خیلی هم گوشی بدی نیست ، باید موند بیاد دید!شما چی؟شما با حرفای من تا درصدی متقاعد شدی(نه ، فک نکنم)؟
خیلی خوشحال شدم که یه بحث علمی داشتیم و تقریبا به دور از جنجال داشتیم...
بازم می گم من دوست دارم که بحث رو ادامه بدم البته اگه دوستان مایل باشن ، چون اگه نباشن آخرش همه چی به جنگ ختم میشه ؛ من توو این زمینه ها حرف و صحبت زیاد دارم!اگه پایه هستین ادامه بدیم...
موفق باشی...

اگه حاج امیر مثال نمی زد من خیلی چیزا رو نمی دونستم !
از اتفاق برای من هم سوال شده که چرا سامسونگ فقط راه رو باز می کنه و بعد دیگه خودش ادامه نمیده...البته اگه این مثال ها منبع رسمی داشته باشن!

S A M S U N G
15-05-2008, 23:34
درسته ... به نظر منم دوستان بیان قضاوت کنن بین حرفهای من و شما که کدوم به منطق نزدیکتره .

علی جان این گوشیها تولید انبوهشون مخصوص 3 کشور کره , ژاپن و چین هستش که با نام Sch و Any Call به فروش میرسن ... یه خبر تازه هم اینکه سامسونگ داره رنگهای مختلف این گوشیهارو به بازار این 3 کشور به خاطر استقبال زیاد عرضه میکنه .

Mojtaba-MCI
15-05-2008, 23:41
خب البته اینجا کلوپ سامسونگه...کسایی که سامسونگ دارن بیشتر میان اینجا و طبیعیه که از سامسونگ طرفداری کنن!الان خود شما که این همه سابقه داری رو نتونستم قانع کنم چه برسه کسی رو که تازه یه سامسونگ می خره و هیچ اطلاعاتی هم نداره!تازه فک می کنه بهترین رو هم خریده...این بحث باید در تاپیک اصلی"کلوپ گوشی ها"مطرح شه تا جلوی دید همه باشه و همه نظر بدن!

saeidsmxo
16-05-2008, 01:54
فکر نکنم کسي 8 گيگه n95 رو تا آخر پر کرده باشه!!
يکي رو ديدم که اصلا" نميدونست 8 گيگ که بالاش نوشته يعني چي؟؟؟ :-) (خودتون تا آخر قضاوت کنيد)
در ضمن بيشتر درصد فروش گوشيهاي نوکيا تو ايران به خاطر فرهنگ >مد< هست که اينطور شده!

mahyarSAMSUNG
16-05-2008, 09:31
آقا مجتبی چه گیری دادی به 24 گیگ و 16 گیگ و 8 گیگ ؟ این همه حافظه فقط برای دیدن فیلم دی وی دی درست شده که توی ایران هنوز کاربرد نداره . وگرنه با همون 130 مگی که جی 810 داره میشه سر کرد .

شما این همه دارید میگید دوربین 5 مگی نوکیا . دقت کردی که دوربین 5 مگی سامسونگ تشخصی چهره و وفلاش زنون و 3 ایکس زوم اپتیک داره ؟ پس درباره دوربین بهتره مقایسه نکنی . هرچند که در خبری آقای سامسونگ گذاشته بود دیگه دوربنهای نوکیا رو سامسونگ قراره بزنه ‍!

Mojtaba-MCI
16-05-2008, 10:36
این بحث ها قبلا انجام شده آقا مهیار...

actooor
16-05-2008, 14:48
من 5/7 گیگ یعنی تا اخر پر کردم...
خدا وکیلی یک هنگ نداشت...
ولی پدرم در امد تا پر شد...مگه پر میشد.................

actooor
16-05-2008, 14:55
به نظرم چون به تولید انبوه نمیرسه چون فقط راه رو باز میکنه و حریفی بزرگ و قدرتمند مثل نوکیا هست...
دیگه تو دنیا نمیان سامسونگ به او صورت بخرن...(فقط چین و زاپن 90 درصد تولید میکنن و خودشون 90 درصد استفاده میکنن)...
ولی با یک حرف سامسونگ عزیز موافقم که رم زیاد اصلا به درد نمیخوره...

Mojtaba-MCI
16-05-2008, 22:28
کلا کارها و طراحی های نوکیا بهتر و عامه پسندترن ، یه مثال می زنم...
شرکت های موبایل سازی در پیت چینی رو در نظر بگیرید خب؟!چرا هیچکدومشون نمیان یه طرح تقلبی از مدل های سامسونگ نمی سازن و وارد بازار نمی کنن؟؟؟چرا همش سوژشون نوکیاست؟!این اواخر که دیگه ان96 رو هم ساختن...علتش چیه؟!
علتش مصرف بیشتر بازار از مدل های نوکیاست تا سامسونگ و مشابه...

S A M S U N G
16-05-2008, 22:39
نه عزیز دل ... چرا شایعه پراکنی میکنین ؟

سامسونگ چندین کارخانه تولید محصولات در چین داره که 2 کارخانه مخصوص تولید گوشی مختص چین هستش که این باعث میشه بازار چین اشباع بشه و دیگران به فکر مدل Fake نباشن .

همچنین در ژاپن .

موفق باشی ...

Mojtaba-MCI
17-05-2008, 08:54
نه عزیز دل ... چرا شایعه پراکنی میکنین ؟
شایعه؟؟؟شایعه پراکنی؟!چرا از اون حرفا می زنی:2:؟(اولین باره که از این شکلک استفاده می کنم)...شایعه!!!

سامسونگ چندین کارخانه تولید محصولات در چین داره که 2 کارخانه مخصوص تولید گوشی مختص چین هستش که این باعث میشه بازار چین اشباع بشه و دیگران به فکر مدل Fake نباشن .

همچنین در ژاپن .

موفق باشی ...
جوابای قاطع و سر راست نمی دی...یعنی چی فقط 2کارخانه ی مختص چین؟!
اگه گوشی سامسونگ هم از مدل درپیتش توسط چین تولید میشه چرا وارد بازارهای جهانی نمیشه؟!
چرا فقط همون جاست؟؟؟
می دونی حکایت چیه؟!
مثل اون دفعه می مونه که اون همه مثال زدی و همه ی اونا ابداع شرکت سامسونگ بوده و جالب تر از اون اینکه تمام اون محصولات و ابتکارات و نوآوری ها فقط در سه کشور ژاپن و کره و چین عرضه میشن و اجازه می دن که بقیه ی شرکت ها مثل نوکیا از ایده شون استفاده کنن بدون هیچ قید و شرطی:42:...عجبا:9:!!!

actooor
17-05-2008, 10:05
من این حرفو باز میزنم...
مجتبی جان=
چون به تولید انبوه نمیرسه چون فقط راه رو باز میکنه و حریفی بزرگ و قدرتمند مثل نوکیا هست و میاد گوشی میزنه نوکیا که یک سرو گردن بالاتر از سامسونگ...
...
دیگه تو دنیا نمیان سامسونگ به او صورت بخرن...
اینو توجه کن=(فقط چین و زاپن 90 درصد تولید میکنن و خودشون 90 درصد استفاده میکنن)...بقیه جاهای دنیا 10 درصد میخرن سامسونگ رو...خود سامسونگ عزیز هم گفت...پس منکرش نمیشه بشیم که نوکیا اعتبار فناوری و کاراییش خیلی بهتر از سامسونگه...

ولی با یک حرف سامسونگ عزیز موافقم که رم زیاد اصلا به درد نمیخوره...

S A M S U N G
17-05-2008, 10:23
شایعه؟؟؟شایعه پراکنی؟!چرا از اون حرفا می زنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif؟(اولین باره که از این شکلک استفاده می کنم)...شایعه!!!
بله عزيز من شايعه ... وقتي از يه چيزي خبر نداري نبايد در موردش اظهار نظركني .

جوابای قاطع و سر راست نمی دی...یعنی چی فقط 2کارخانه ی مختص چین؟!
اگه گوشی سامسونگ هم از مدل درپیتش توسط چین تولید میشه چرا وارد بازارهای جهانی نمیشه؟!
چرا فقط همون جاست؟؟؟
می دونی حکایت چیه؟!
مثل اون دفعه می مونه که اون همه مثال زدی و همه ی اونا ابداع شرکت سامسونگ بوده و جالب تر از اون اینکه تمام اون محصولات و ابتکارات و نوآوری ها فقط در سه کشور ژاپن و کره و چین عرضه میشن و اجازه می دن که بقیه ی شرکت ها مثل نوکیا از ایده شون استفاده کنن بدون هیچ قید و شرطی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif...عجبا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif!!!
يعني اينكه سامسونگ در چين 2 كارخانه توليد گوشي داره كه گوشيهاش فقط اجازه فروش در چين رو دارن ... و با نام ANY CALL به فروش ميرسن ... پس ديگه دليلي نداره ديگران با وجود اين چنين مدلها بيان FAKE توليد كنند .

عزيز من يه خدا نميدونم چي بگم ... اين 3 كشور غول الكترونيك دنيا هستن ... ميدوني يعني چي ؟ ... يعني مردم اين 3 كشور با گوشيهاي اسباب بازي نوكيا مثل N95 قانع نيستن ...

چرا نوكيا در ژاپن گوشيهاي مخصوص توليد نميكنه ؟ چون توانايي رقابت با سامسونگ و سوني اريكسون رو در ‍ژاپن نداره ... همونطوركه سال 2003 با ضرري خارق العاده در كره تصميم گرفت گوشيهاشو به كره وارد كنه ... چرا ؟ چون غولهايي مثل سامسونگ و الجي و پنتك دارن در كره پادشاهي ميكنن.

من این حرفو باز میزنم...
مجتبی جان=
چون به تولید انبوه نمیرسه چون فقط راه رو باز میکنه و حریفی بزرگ و قدرتمند مثل نوکیا هست و میاد گوشی میزنه نوکیا که یک سرو گردن بالاتر از سامسونگ...
...

برادر من .. دوست من ... عزيز من .. كي گفته توليد انبوه نميشه ؟ پس چرا سامسونگ چند روز اعلام كرد به خاطر استقبال زياد از اين گوشيها رنگهاي صورتي و سفيد رو وارد ميكنه ؟

نوكيا يه سر و گردن از سامسونگ بالاتره ؟ توجه شما رو جلب ميكنم به I900 كه نوكيا فعلا داره خوابشو ميبينه !

بقیه جاهای دنیا 10 درصد میخرن سامسونگ رو...خود سامسونگ عزیز هم گفت...

من كي گفتم ؟ كي گفته %10 ميخرن ؟ اي بابا !

پس منکرش نمیشه بشیم که نوکیا اعتبار فناوری و کاراییش خیلی بهتر از سامسونگه...

اعتبار ؟ فناوري ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

WOW !!!

h_zaman06
17-05-2008, 11:04
فکر کنم خود روسای این دو شرکت هم این قدر با هم جنگ و دعوا نمیکنند که شماها میکنید ......... این بحث ها هیچ وقت تمومی نداره بنابراین به جای کری خوندن واسه هم برید ببینید شرکت محبوبتون چه مدلی می خواد بزنه .... تمامی شرکت ها الان از نظر فناوری تقریبا در یک رده هستن و اصلا تفاوت فاحشی با هم ندارن برای همین هست که میشه مدل های مشابه توی هر برندی پیدا کرد ..... توی اینکه الان هم نوکیا در صدر فروش هست هیچ شکی نیست .... اما علاوه بر اون باید به رشد هر ساله شرکت ها هم توجه کرد مثلا ساله گذشته نوکیا رشد فروشش اصلا خوب نبود بر عکس سامسونگ همه را خیره کرد و تونست موتورولا را پشت سر بزاره .. . یا سونی اریکسون این چند ساله رشد بالایی داشته ......
مورد دوم اینکه هر شرکتی توی یک قاره از فروش خوبی برخورداره ... پس این حرف که سامسونگ فروش نمیره احتمالا فقط در مورد خانواده شما داره صدق میکنه ........ مثلا موتورولا در امریکا پرفروشترین گوشی هست و نوکیا اونجا یک شکست خورده هست... و رده های بعدی ماله سامسونگ و ال جی و .....

اینکه یک شرکت گوشی های کاملی نمیزنه اصلا دلیل خوبی واسه فروش نرفتنش نیست .... به طور مثال الان پر فروشترین پلیر دنیا آی پد از اپل هست در صورتی که این پلیر ها اصلا رادیو اف ام ندارن و باهاشون هم نمیشه اطلاعات جا به جا کرد و فقط مخصوص آهنگ هست حالا تمام شرکت ها دارن خودشون را میکشند و هزار تا امکانات توی پلیر هاشون میزارن اما بازم به پای آی پد نمیرسن

در آخر هم باید توجه داشت که هرکسی بر اساس روحیاتی که داره یک نوع طراحی و امکانات را می پسنده ... یکی از مدل های سامسونگ خوشش میاد یکی از مدل های دیگر شرکت ها .... واسه همین هم هست که الان بیش از 100 برند توی بازار گوشی وجود داره .... اگه قرار بود همه نوکیا بخرن که ... اون شرکت ها باید میرفتن میمردن ........ پس لطفا به انتخاب های هم دیگه هم احترام بزارید .... در ضمن اینجا تاپیک جی 810 هست

S A M S U N G
17-05-2008, 11:10
مرسي دوست عزيز ... واقعا ازت ممنونم ... بحث رو با واقعايتهاي اين دوستمون تمام كننين بهتره ...

باز ممنون دوست عزيز .

ali racer
17-05-2008, 11:34
البته من در توضیح و کامل کردن پست دوستمون بگم 2 ساله
و مخصوصا این سال اخیر سونی اریکسون
به شدت گند زده !!
آمار ها رو ببینین...
مگه با ورود محصولات جدیدش بتونه آب رفته رو به جوب برگردونه !

Mojtaba-MCI
17-05-2008, 16:24
کاملا درسته...اخبار اعلام کرده بود که دیگه کسی به گوشی های سونی اریکسون توو اروپا علاقه ای نداره و اکثرا نوکیا و سامسونگ می گیرن!
فک کنم الان سونی اریکسون چهارم باشه ، یعنی بعد از موتورولا و قبل از ال جی.درسته؟!

بحث رو با واقعايتهاي اين دوستمون تمام كننين بهتره ...
تمام می کنیم:27:...

saeidsmxo
18-05-2008, 04:30
تمام می کنیم:27:...
فقط به نظر خودت دليلات قانع کننده:27:

Mojtaba-MCI
18-05-2008, 08:58
فقط به نظر خودت دليلات قانع کننده:27:
اوه ، بیگیر منو...
ما که تموم کردیم:27:(ولی مثل اینکه بعضی ها دوست ندارن)!!!اومدی یه چیز بگی مثلا:16:؟!
اصلا بعضی ها دوست دارن بحث های علمی کنن!به قول یه ضرب المثل که می گه : ما از پوستین دست کشیدیم ، پوستین ولمون نمی کنه...
من دلیل منطقی میارم شما هم بیارین!
بحث رو ادامه بدیم...
اینا رو از "جی اس ام" براتوین کپی کردم اینجا :

-اندازه ی بزرگ

-صفحه کلید نامناسب

-تنها ازسه باند فرکانس پشتیبانی می کند

-صفحه نمایش زیر نور آفتاب نا خواناست

-زوم اپتیکال کیفیت عکس را به طور چشمگیری کاهش می دهد(عجب دوربین فوق العاده ای داره)!
اینا یه سری از معایبشن...
==============================

آها اینم جالب بود ، این آقای سامسونگ می گفت فقط نوکیا از پلاستیک استفاده می کنه و عشق پلاستیک داره :

بر خلاف G800 که دارای پوشش پلاستیکی است...

(نظرتون رو جلب می کنم به "سیراکو گلد" نوکیا تا بدونین فلز یعنی چی...)

دوباره در مورد صفحه کلید :

صفحه کلید
به نظر می رسد کلید ها سخت و محکم هستند و وقتی از کلید های 5 و 8 که در داخل کاور فلزی قرار گرفته اند استفاده کنید این شکل به خوبی احساس می شود فشار دادن این کلید ها سخت است و امکان اشتباه در آن زیاد است...

این بسی جالب بود :

باتری
باتری G810 از نوع لیتیومی و با ظرفیت 1200 mAh است که تا 250 ساعت در حالت آماده به کار و 5/ 2ساعت مکالمه مداوم دوام می آورد .

اینم برای کسایی بود که یه مدت شایعه کرده بودن می گفتن باتریش تا 17 روز دووم میاره!!!

اینم جی پی اسش :
استفاده از GPS باتری بسیاری مصرف می کند و در حالت استفاده از GPS می توان تا 5/ 2ساعت شارژ داشت .

این چقدر جالبه :

کار با نرم افزار GPS این گوشی ساده نیست علاوه بر این نسخه نصب شده روی گوشی یک نسخه موقتی دو هفته ای است .
همچنین هنگام باز شدن برنامه نرم افزار به جستجوی ماهواره می پردازد . و تا زمانیکه موقیعت جغرافیایی شما را پیدا نکند کاری نمی توانید انجام دهید .

و در آخر :
نکته مهم اینجاست که این عملیات انرژی زیادی مصرف می کند بطوریکه با استفاده مداوم از آن بیشتر از 2 ساعت شارژ نمی توانید داشته باشید .

کی گفته بود تا 8گیگ می کشه؟؟؟

حافظه

G810 دارای 130 مگابایت حافظه داخلی است که در اختیار کاربر قرار می گیرد و 84 مگابایت نیز RAM دارد .(کی بود گفته بود 120 مگ داره و قابل رقابت با ان95 8گیگ و ان96؟؟؟ولش ، فک کنم شایعه بوده)همچنین امکان استفاده از کارت Micro SD تا 2 گیگابایت وجود دارد .

آخرین مورد از جی اس ام :
در واقع می توان G810 را رقیب اصلی N95 دانست (نه 8گیگ و ان96) اما متأسفانه کمی دیر به بازار آمد و این رقابت دیگر معنایی ندارد !!

دیگه چی می گین؟!
حالا بازم بگین رقیب نوکیا ان95 8گیگ و ان96...
قانع نشدین؟؟؟

actooor
18-05-2008, 10:50
مجتبی جان ممنون...
واقعا من یکی که قانع شدم...
از سامسونگی های تعصب الکی هم درخواست میشه که تموم کنن...
بابا دیگه این همه مدرک...
بس کنید این تعصب رو دیگه...
ممنون...

ali racer
18-05-2008, 11:18
برام جالبه
چرا زوم اپتیکال از کیفیت کم می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S A M S U N G
18-05-2008, 11:23
اوه ، بیگیر منو...
ما که تموم کردیم:27:(ولی مثل اینکه بعضی ها دوست ندارن)!!!اومدی یه چیز بگی مثلا:16:؟!
اصلا بعضی ها دوست دارن بحث های علمی کنن!به قول یه ضرب المثل که می گه : ما از پوستین دست کشیدیم ، پوستین ولمون نمی کنه...
بحث رو ادامه بدیم...

-اندازه ی بزرگ

-صفحه کلید نامناسب

-زوم اپتیکال کیفیت عکس را به طور چشمگیری کاهش می دهد(عجب دوربین فوق العاده ای داره)!

آها اینم جالب بود ، این آقای سامسونگ می گفت فقط نوکیا از پلاستیک استفاده می کنه و عشق پلاستیک داره :

صفحه کلید
به نظر می رسد کلید ها سخت و محکم هستند و وقتی از کلید های 5 و 8 که در داخل کاور فلزی قرار گرفته اند استفاده کنید این شکل به خوبی احساس می شود فشار دادن این کلید ها سخت است و امکان اشتباه در آن زیاد است...

این بسی جالب بود :

باتری
باتری G810 از نوع لیتیومی و با ظرفیت 1200 mAh است که تا 250 ساعت در حالت آماده به کار و 5/ 2ساعت مکالمه مداوم دوام می آورد .

اینم برای کسایی بود که یه مدت شایعه کرده بودن می گفتن باتریش تا 17 روز دووم میاره!!!

اینم جی پی اسش :
استفاده از GPS باتری بسیاری مصرف می کند و در حالت استفاده از GPS می توان تا 5/ 2ساعت شارژ داشت .

این چقدر جالبه :

کار با نرم افزار GPS این گوشی ساده نیست علاوه بر این نسخه نصب شده روی گوشی یک نسخه موقتی دو هفته ای است .
همچنین هنگام باز شدن برنامه نرم افزار به جستجوی ماهواره می پردازد . و تا زمانیکه موقیعت جغرافیایی شما را پیدا نکند کاری نمی توانید انجام دهید .

و در آخر :
نکته مهم اینجاست که این عملیات انرژی زیادی مصرف می کند بطوریکه با استفاده مداوم از آن بیشتر از 2 ساعت شارژ نمی توانید داشته باشید .

حافظه

G810 دارای 130 مگابایت حافظه داخلی است که در اختیار کاربر قرار می گیرد و 84 مگابایت نیز RAM دارد .(کی بود گفته بود 120 مگ داره و قابل رقابت با ان95 8گیگ و ان96؟؟؟ولش ، فک کنم شایعه بوده)همچنین امکان استفاده از کارت Micro SD تا 2 گیگابایت وجود دارد .

آخرین مورد از جی اس ام :
در واقع می توان G810 را رقیب اصلی N95 دانست (نه 8گیگ و ان96) اما متأسفانه کمی دیر به بازار آمد و این رقابت دیگر معنایی ندارد !!

دیگه چی می گین؟!
قانع نشدین؟؟؟

منبع :

G S M ARIA.COM

به نقل از سايت :

GSMArena.com

و به گفته GSMArena‌ و به نگفته G S M Aria :

We should once again warn you here that ours was a beta unit so the keypad might be altered in the retail version. The keypads of the units we tested at the MWC in Barcelona were different, so we sincerely hope a much needed change will be made to get a usable result

One last thing before we get to the point - a little warning is due of our Samsung G810 being a beta sample. In fact, we can't really remember having the… well… pleasure of welcoming an earlier beta than this G810 to our office

S A M S U N G
18-05-2008, 11:28
مجتبي جان اين بچه بازيها رو ميتوني پيش هركي دربياري جز من عزيز دل ...

فكر نكن الكي حرف ميزنم ... تمام پستهاي من با سند و مدرك هستش .

اولين ريويو اين همان روز معرفي توسط Mobile-Review يه نكاه بنداز

ali racer
18-05-2008, 11:32
ترجمه پارسی باعث میشه ما همچنان به تنبلی خودمون
در استفاده نکردن از دیکشنری ادامه بدیم------> مورد توجه حاجی امیر (از مالکان سامسونگ)

Mojtaba-MCI
18-05-2008, 11:37
اوه ، بیگیر منو...
بحث رو ادامه بدیم...

-اندازه ی بزرگ

-صفحه کلید نامناسب

صفحه کلید

این بسی جالب بود :

باتری

اینم جی پی اسش :

این چقدر جالبه :

و در آخر :

حافظه

آخرین مورد از جی اس ام :

دیگه چی می گین؟!
قانع نشدین؟؟؟

منبع :

G S M ARIA.COM

به نقل از سايت :

GSMArena.com

و به گفته GSMArena‌ و به نگفته G S M Aria :

We should once again warn you here that ours was a beta unit so the keypad might be altered in the retail version. The keypads of the units we tested at the MWC in Barcelona were different, so we sincerely hope a much needed change will be made to get a usable result

One last thing before we get to the point - a little warning is due of our Samsung G810 being a beta sample. In fact, we can't really remember having the… well… pleasure of welcoming an earlier beta than this G810 to our office
حالا هی بگو ورژنش بتاست...بذار بیاد بعد ببینیم چطوره!فعلا که نقد و بررسی ها چیز دیگه ای نشون میده عزیزم:27:!

Mojtaba-MCI
18-05-2008, 11:46
مجتبي جان اين بچه بازيها رو ميتوني پيش هركي دربياري جز من عزيز دل ...
خب عزیزم من که از اول گفته بودم "بعیده با این تعصبی که داری قانع بشی"...یادته که؟!
الان دیگه معلوم شده که حتی اگه رئیس کل شرکت سامسونگ هم بیاد بهت بگه جی810 بدرد نمی خوره و نوکیا بهتره تو بازم می گی نه آقاجون!تو نمی دونی!سامسونگ یه چیز دیگه س...درسته:27:؟!پس نتیجه می گیریم بحث کردن با تو در این زمینه ها هیچ فایده ای نداره!ختم کلام.

فكر نكن الكي حرف ميزنم ... تمام پستهاي من با سند و مدرك هستش .

اولين ريويو اين همان روز معرفي توسط Mobile-Review يه نكاه بنداز
اوه اوه...چرا داغ می کنی عزیز جون:27:؟!ما که چیزی نگفتیم جز حقایق:5:!!!چرا بهت برخورد:22:(داری مجبورم می کنی از شکلک هایی استفاده کنم که اصلا دوست ندارم)؟؟؟
تمام پست هات از رو سنده قبول!ما که چیزی نگفتیم!ولی مگه پست های من از رو هواست:39:؟!خب عزیز من منم با مدرک گفتم:46:!
من فقط می خواستم دیگران درجه ی تعصب جنابعالی رو روی سامسونگ بدونن که دونستن(از اسمت هم پیداست)!

مورد توجه حاجی امیر (از مالکان سامسونگ)
اینو خوب اومدی...
راستی بچه بازی که گفتی یعنی چی(از اینجاش خوشم نیومد دیگه!)؟یعنی کم آوردی؟یعنی دیگه حرفی نداری؟یعنی کشیدی کنار؟خدا رو شکر...
برو آقاجون مارو گرفتی توام...منو بگو دارم باکی بحث می کنم:13:!
دلیل و حرف و مدرک داری روو کن ، اگه هم نداری بیخودی طرفداری نکن(لااقل بدون داری از چی طرفداری می کنی)...چرا بحث رو به جنجال می کشی؟!
این جور بحث ها جنبه می خواد(البته اگر طرفدار 2 آتیشه باشی که متاسفانه شما هستی و جنبشو نداری)!

ali racer
18-05-2008, 19:30
بحث داره به خاکی میره
کلماتی مثل بچه بازی در آوردن
یا جنبه نداشتن
در حد شما نیست به خدا...
خیلی خوب داشتیم پیش میرفتم

Mojtaba-MCI
19-05-2008, 06:44
خب علی جان کی بحث رو به خاکی کشوند؟من که اون همه دلیل و مدرک و سند آوردم این سامسونگ(اسمش امیره دیگه؟)به آخر کار رسیده و دیگه چیزی نداره که بگه میگه بچه بازی و این حرفای...
به هر حال من در خدمتم!کسی حرفی داشت بگه ، توو این جور بحث ها من همیشه تا آخرش هستم!!!

ali racer
19-05-2008, 10:07
راستی جی 810 بالاخره وارد ایران شد ؟
با چه قیمتی ؟
نقشه ایران رو از کجا واسه جی پی اسش باید دانلود کرد ؟

S A M S U N G
19-05-2008, 10:27
بزاريد اول وارد اروپا بشه بعد !

ali racer
19-05-2008, 14:15
هر چی رقابت بیشتر باشه
به نفع مشتری هستش نمی دونم چرا بعضی ها فکر می کنن اگه فلان شرکت خوب کار نکنه
خوبه ؟؟؟!!
وقتی سامسونگ یه گوشی عالی با قیمت مناسب ارائه کنه
حتی اگه من نخرم بعلت رقابتی که
ایجاد می کنه تو بازار
رو قیمت گوشی نوکیا یی که من می خوام بخرم تاثیر میزاره
وقیمتش رو میاره پایین!!

hellbrain666
19-05-2008, 18:08
درسته واقعیت همینه
رقابت تعیین کننده کیفیت ، قیمت و خلاصه همه چیزه

actooor
20-05-2008, 00:27
اگه یک گوشی از ان96 بالاتر زد...100 درصد میخرم...

S A M S U N G
20-05-2008, 08:08
I900 ...اميدوارم بخري !

mahyarSAMSUNG
20-05-2008, 09:20
من اگه میدونستم که اینقدر به این گیر میدید که نباید با ان 96 مقایسه بشه پاکش میکردم . اخبار ایران هم همیشه داره سامسونگ رو میکوبونه ولی ایندفعه بیشتر حد سامسونگ رو بالا برد . به نظر خودم رقیب ان 95 .و از نظر دوربین حتی از آ900 هم بهتره

corey
20-05-2008, 21:21
جی810 طبق گفته نماینده مایکروتل از هفته دیگه با قیمتی حدود 600 تومن توزیع میشه

Mojtaba-MCI
20-05-2008, 22:41
من اگه میدونستم که اینقدر به این گیر میدید که نباید با ان 96 مقایسه بشه پاکش میکردم .
اتفاقا کار خوبی کردی عزیزم!
بحث همیشه هست ولی جایی که بشه چند نفرو برای بحث جمع کرد کمه!

ali racer
20-05-2008, 22:49
600 برای شروع خیلی خوبه
تا 3 ..4 ماه دیگه به 400 و خورده ای میرسه
و اونوقت واقعا می ارزه ...

osmaan
21-05-2008, 07:53
پس چرا میگن U900 رو میخواد بیاره با 400 ، 500 تومن؟

S A M S U N G
21-05-2008, 09:11
يه جاي كار ميلنگه .

G810 هنوز دز اروپا نيست !‌و با قيمت حداقل 500 يورو كه ميشه 690 هزار تومان !

چطوري ميكروتل ميخواد وارد كنه از هفته آينده ؟‌!

corey
21-05-2008, 09:37
درسته ولی یو900 هم داره با قیمتی کمتر از قیمت جهانیش عرضه میشه و طبق گفته مایکروتل چیزی بین 400تا 440 قیمت داره
البته منم فکر کنم از هفته دیگه چند تا نسخه از جی810 برای بازاریابی و از این جور کارها بیارن بعدا توزیع کنن دقیقا مثل یو900 که یک نزدیک یک ماهه داره ازش تبلیغ میشه ولی هنوز توزیع نشده

ali racer
21-05-2008, 15:01
تجربه نشان داده
سامسونگ یه ماه قبل از توزیع عمده گوشی کلی روش تبلیغ می کنه
در مورد یو 900 هم الان همین کارو چند هفته اس داره انجام میده

actooor
21-05-2008, 15:31
میشه یک توضیح در مورد ای900 بدی...
ببینیم کجاش مثل ان96 هست سامسونگ جان...
ممنون...

S A M S U N G
21-05-2008, 15:33
میشه یک توضیح در مورد ای900 بدی...
ببینیم کجاش مثل ان96 هست سامسونگ جان...
ممنون...
شما گفتي بالاتر از N96 عزيز دل ! وگرنه اصلا ميشه اين دو گوشيو باهم مقايسه كرد ؟‌ !

actooor
21-05-2008, 16:01
من گفتم یک گوشی مثل یا بالاتر از ان96 تا حالا سامسونگ زده؟؟؟
منظورم این بود سامسونگ جان...
که شما گفتی ای900...
منم گفتم یک توضیحی در مورد امکانات ای900 بده ببینیم کجاش مثل ان96 هست...
ممنون...

S A M S U N G
21-05-2008, 17:04
نه دیگه مثل نگفتی !

بالاتر گفتی :دی ببین :دی

actooor
21-05-2008, 22:21
بابا خوب منظورو تو نوشتن نمیشه مثل گفتن گفت...
حالا جرا اینقد بحث سر چیزه بیخود میکنی؟؟؟شما به بزرگی خودت ببخش...
لطف کن جواب منو بده...
ممنون...

mahyarSAMSUNG
23-05-2008, 09:43
جی810 طبق گفته نماینده مایکروتل از هفته دیگه با قیمتی حدود 600 تومن توزیع میشه

نه بابا از این خبرا نیست . من خودم توی تاریخ 2/3/87 ( 1 روز بعد از تولدم :31:) توی دانشگاه بیکار بودم با موبایل زنگ زدم گفتن یو 900 هفته دیگه میاد ولی جی 810 معلوم نیست به احتمال 20 درصد میاد :41:

Mojtaba-MCI
23-05-2008, 12:05
توی دانشگاه بیکار بودم
بابا دانشگاه!!!
ما فک می کردیم کنکوری هستی ، کی رفتی؟!...نکنه منظورت دانشگاه علمی کاربردیه:31:؟!

actooor
23-05-2008, 12:55
بابا خوب منظورو تو نوشتن نمیشه مثل گفتن گفت...
حالا جرا اینقد بحث سر چیزه بیخود میکنی؟؟؟شما به بزرگی خودت ببخش...
لطف کن جواب منو بده...
ممنون...
میبینی مجتبی جان...
فقط تعصب الکی...
هیشکی نیست بگه یک گوشی مثل و بالاتر از ان96 سامسونگ داره یا نه...

Mojtaba-MCI
23-05-2008, 22:58
بیخیالش...
شاید تا الان کاری داشتن که بت جواب ندادن!
ولش.

mahyarSAMSUNG
27-05-2008, 03:52
بابا دانشگاه!!!
ما فک می کردیم کنکوری هستی ، کی رفتی؟!...نکنه منظورت دانشگاه علمی کاربردیه:31:؟!

نه خیر دانشگاه آزاد ورامین . :31: . بی خیال . جی 810 کیییییییییییییییی میاد !!!!!!!!!!!!!!:41::41::41: