PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ActiveX

sinasignal
09-05-2008, 01:05
بعد از ویروسی شدن سیستمم و نصب ZoneAlarm و ESET Smart Security این ارور میاد (حتی وقت لود شدن ویندوز)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که yes یا no اون فرقی نمیکنه و کلی محدودیت دارم (خیلی از صفحات اینترنت کامل اجرا نمیشن ، اتو ران ها مشکل دارن ، مدیا پلیرم کار نمیکنه فتو شاپ تو صفحه ریجستر می مونه و...)
اینو بگم که الان سیستمم ویروسی نیست با اخرین اپدیت های nod32 اسکن کردم همه ویروسا رو ازبین برد
باید چی کار کنم؟ این ActiveX رو چطوری کلا فعال کنم تا این ارور نیاد؟

Ghaioom
09-05-2008, 08:05
سلام
این مشکل رو من هم گرفتم چندین وقت پیش ولی از پوشه ی system32 ب.د فکر کنم پاکش کردم.
خیلی اذیت میکنه مال من هر چند ثانیه میومد. و کلی عصبانی میکرد.
ببین شما وقتی که این صفحه بازم اومد تو Taskbar اسم چی هست فقط این خطا اومد تو Taskbar اسم چی رو نوشته هست اگه چیزی نوشته باشه اون اسم رو تو کامپیوترت جستجو کن بعد پیدا شد اون رو پاکش کن.

موفق باشی.

sinasignal
09-05-2008, 16:15
سلام
این مشکل رو من هم گرفتم چندین وقت پیش ولی از پوشه ی system32 ب.د فکر کنم پاکش کردم.
خیلی اذیت میکنه مال من هر چند ثانیه میومد. و کلی عصبانی میکرد.
ببین شما وقتی که این صفحه بازم اومد تو Taskbar اسم چی هست فقط این خطا اومد تو Taskbar اسم چی رو نوشته هست اگه چیزی نوشته باشه اون اسم رو تو کامپیوترت جستجو کن بعد پیدا شد اون رو پاکش کن.

موفق باشی.

ببخشید من دقیقا متوجه نشدم که باید چیکار کنم (اسم چیزی رو ننوشته)
در ضمن این ارور زود به زود نمیاد ، در کل ActiveX و java سیستمم از کار افتاده و منم میخوام اونارو دوباره فعال کنم .

چیکار کنم؟

sinasignal
03-06-2008, 01:12
داره دیونه ام می کنه
ویندوز رو هم نمی تونم عوض کنم (سی دی سخت افزارام نیست)

کسی کمکی کنه

piremard
03-06-2008, 07:05
شما برید تو internet options روی tab بنام security کلیک کنید و مقدار امنیت رو روی درجه low بگذارید
کاربرتون رو log off کنید

sinasignal
03-06-2008, 13:10
شما برید تو internet options روی tab بنام security کلیک کنید و مقدار امنیت رو روی درجه low بگذارید
کاربرتون رو log off کنید

اونم امتحان کرده بودم ولی...
درجه low نداره. 3درجه Medium و Medium-high و high رو داره .

در ضمن در قسمتCustom level هم تا اونجایی که دیدم ActiveX ها رو فعال گذاشتم ولی افاده نکرد

piremard
03-06-2008, 16:02
خب تحت سیف موود temp ویندوز رو خالی کنید

sinasignal
04-06-2008, 12:41
ویندوز رو ریپیر کردم مشکل حل شد