PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سئوال در مورد X-Plore

Oracle_Eldorado
08-05-2008, 20:29
با سلام .
ببخشید دوستان من این نرم افزار X-Plore رو روی N73 Music Edition نصب کردم .
بعد اومدم باهاش فولدر Other رو مخفی کردم .
بعد که اومدم از توی File Manager خود گوشی نگاه کردم فولدر بود !!!
ولی از توی X-Plore دیگه نیست !!!!!
میشه کمک کنید ؟
بعدشم میشه بگید چطوری روی یه فولدر رمز بزارم ؟
ممنون میشم ...

H M R 0 0 7
08-05-2008, 21:53
با سلام .
ببخشید دوستان من این نرم افزار X-Plore رو روی N73 Music Edition نصب کردم .
بعد اومدم باهاش فولدر Other رو مخفی کردم .
بعد که اومدم از توی File Manager خود گوشی نگاه کردم فولدر بود !!!
ولی از توی X-Plore دیگه نیست !!!!!
میشه کمک کنید ؟
بعدشم میشه بگید چطوری روی یه فولدر رمز بزارم ؟
ممنون میشم ...

سلام سروش جان،
شما برو از منوی Tools برنامه گزینه Configuration رو انتخاب کن.و ار صفحه باز شده show hidden file و Show system file/folder رو فعال کنید.

حالا فایل یا پوشه مورد نظر رو غلاوه بر Hidden کردن سیستمی هم کنید.یعنی گزینه System هم فعال کنید.
اینجوری توی کامپیوتر هم به صورت عادی دیده نمیشن.

Oracle_Eldorado
08-05-2008, 23:30
دستت درد نکنه دوست من .

در مورد رمز گذاری چیزی میدونی ؟؟؟

sarmast65_ata
09-05-2008, 21:29
دستت درد نکنه دوست من .

در مورد رمز گذاری چیزی میدونی ؟؟؟

در مورد رمز گذاري تا جايي كه من ميدونم با x-plore نميتوني روي فايلي رمز بذاري فقط ميتوني Hidden كني كه اين به نظر من از رمز گذاري هم بهتره و دردسر هم نداره

H M R 0 0 7
10-05-2008, 21:01
در مورد رمز گذاري تا جايي كه من ميدونم با x-plore نميتوني روي فايلي رمز بذاري فقط ميتوني Hidden كني كه اين به نظر من از رمز گذاري هم بهتره و دردسر هم نداره

درسته.شما برنامه هاتون رو مخفی کنید البته به روشی که من گفتم و سپس روی Xplor هم پسورد بزارید.

Mojtaba N87
10-05-2008, 22:18
برای رمز گذاری می تونی از برنامه هایی مثل mediasafe یا phone guardian استفاده کنی.

sarmast65_ata
11-05-2008, 20:25
برای رمز گذاری می تونی از برنامه هایی مثل mediasafe یا phone guardian استفاده کنی.

برنامه media safe برنامه خيلي خيلي خوبي هستش و كار باهاش خيلي خيلي راحت فقط تنها چيزي كه هست موقع نصب اين برنامه توجه داشته باش روي حافظه گوشي اين برنامه رو نصب نكني چون اگه بخواي كليپي عكسي چيزي مخفي كني از خافظه گوشيت استفاده ميكنه و سرعت و حافظه گوشيت مياد پايين اگه برنامه رو نداري بگو تا من يا بچه ها برات بزاريم.
موفق باشي

Oracle_Eldorado
11-05-2008, 22:15
آره ممنون میشم برنامه رو بزارید .
چون رمز گذاری یکمی بهتره .
و با تشکر از همه ی دوستانی که به من لطف داشتند .

caca_caca888
14-05-2008, 17:17
درسته رمز گذاری بهتره
من یه بار با اکسپلوره عکس مخفی کردم بعد از مدتی با امه ای به نام (فکر کنم) y-browse رو نصب کردم که همه ی اونا رو نشون میداد
یه کاری هم میتونی بکنی با اکسپلره عکسارو به صورت zip دراری . که زیپ رو خودگوشی نمیتونه بخونه (اکسپلره میخونه) بازبرای اطمینان zip رو هیدن کنی تا تو کامپیوتر هم نیاد.

sarmast65_ata
15-05-2008, 16:03
اميدوارم فقط دير نشده باشه چون يكي دو روز نبودم اين هم برنامه مورد نظر شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن شما با برنامه X-PLORE هم ميتونيد كاري كنيد كه توي كامپيوتر هم نشون نشده وقي ميخوايين hidden كنيد 3 تا تيك رو بزنيد.بازم اگه مشگلي بود من در خدمتم