PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سخت افزار حرفه ای برای انیمشن

Farzad.wow
08-05-2008, 18:31
من یه سیستم با مشخصات زیر دارم:

cpu 2.4 sempreon AMD
Ram 256 Mb
main Genix

لطفا بهترین سیستم پیشنهادی رو بگین

hrgh2
08-05-2008, 21:27
من متوجه این تاپیک نشدم باید سخت افزارهامون را بگیم ؟
اگه اینطور من:
cpu : amd 64 3.6 ghz duale core
ram : 1 gb
vga : geforce 7300

SSS_HHH_OOO
08-05-2008, 21:55
من متوجه این تاپیک نشدم باید سخت افزارهامون را بگیم ؟
اگه اینطور من:
cpu : amd 64 3.6 ghz duale core
ram : 1 gb
vga : geforce 7300

دوست عزیز ایشون یه تاپیک دیگه هم زدن. این تاپیک اشتباهی به وجود اومده. نوشته ناقصه

Max2000
09-05-2008, 08:21
به نام خدا
حالا که این تاپیک زده شده بد نیست این سئوالمو بپرسم
رندر گرفتن انیمیشنها با رایانه های معمولی زمان زیادی را میگیره من یه بار از چند نفر که پرسیدم و تحقیق کردم دیدم یکی از رایج ترین راهایی که بتونی سریعتر رندر بگیری اینه که چند تا کامپیوتر بخری و به هم متصل کنی و عملیات رندر را با یه برنامه بین آنها تقسیم کنی میشه کسی در این رابطه یا روشهای دیگری که بتوانیم کامپیوتر را از نظر سرعت رندر گرفتن افزایش بدیم را مطرح کنید
و یه چیز دیگه شرکتهای بزرگ انتیمشن ساز سه بعدی ایران مثل صبا با ابر رایانه رندر میگرن یا با کامپیوترهایی مثل ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

b3dnet
09-05-2008, 08:36
به نام خدا
حالا که این تاپیک زده شده بد نیست این سئوالمو بپرسم
رندر گرفتن انیمیشنها با رایانه های معمولی زمان زیادی را میگیره من یه بار از چند نفر که پرسیدم و تحقیق کردم دیدم یکی از رایج ترین راهایی که بتونی سریعتر رندر بگیری اینه که چند تا کامپیوتر بخری و به هم متصل کنی و عملیات رندر را با یه برنامه بین آنها تقسیم کنی میشه کسی در این رابطه یا روشهای دیگری که بتوانیم کامپیوتر را از نظر سرعت رندر گرفتن افزایش بدیم را مطرح کنید
و یه چیز دیگه شرکتهای بزرگ انتیمشن ساز سه بعدی ایران مثل صبا با ابر رایانه رندر میگرن یا با کامپیوترهایی مثل ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام در رابطه با این موضوع باید بگم که میشه به یه طریقی یه server وجود داشته باشه و مثلا بین 20 کامپیوتر رندرو تقسیم کنه .
دوم اینکه من یه سری تو بازار رضا در مورد دستگاه رندر پرسیدم گفتند که دستگاههایی هستند که وضیفه ی رندرو بر عهده دارن که اصلا کارشون رندر گرفتن البته وقتی من قیمتشو پرسیدم پشیمون شدم که چرا اصلا اومدم سوال کردم راستش گفت این دستگاهها 22 میلیون تومان هستش که همین شرکتی که تیزر های تبلیغاتی درست میکنه مثل داوود خطر و اینا از این دستگاه استفاده میکنه.حالا بازم نمیدونم جواب خوبی دادم یا نه ....

hrgh2
09-05-2008, 09:02
دوست من شما با ارتقای کامپیوترتون هم میتونید سرعت رندر را بالا ببرید

SSS_HHH_OOO
09-05-2008, 12:49
یه راه دیگه هم رندر از طریق اینترنت هست که خود 3ds max این کار رو انجام میده.

SSS_HHH_OOO
09-05-2008, 12:51
این دستگاهها 22 میلیون تومان هستش که همین شرکتی که تیزر های تبلیغاتی درست میکنه مثل داوود خطر و اینا از این دستگاه استفاده میکنه.

یعنی این انیمیشن دوزاری ها هم اینطوری رندر میشن؟؟؟؟؟؟؟
اینا که خیلی سطح کارشون (مخصوصا رندر) پایینه. اگه یه همچین دستگاهی دارن پس چرا اینطوری رندر میکنن؟؟

b3dnet
09-05-2008, 13:12
اونو دیگه نمیدونم ولی منم این قضیه رندر از تو site شنیده بودم میشه کامل توضیح بدید من خیلی بهش احتیاج دارم می خوام ببینم چه شکلی کار میکنه.

Max2000
09-05-2008, 17:09
به نام خدا

راستش گفت این دستگاهها 22 میلیون تومان هستش
عجب میگم خوب اینجوری صرفه به اینه که آدم بره 10 تا کامپیوتر بخره به هم وصل کنه اینجوری خیلی ارزون تر و بهتره
و جدا از اون میتوهنه از کامپیوتر ها هم استفاده کنه درکل اطلاعات جالبی بود

یعنی این انیمیشن دوزاری ها هم اینطوری رندر میشن؟؟؟؟؟؟؟
اینا که خیلی سطح کارشون (مخصوصا رندر) پایینه. اگه یه همچین دستگاهی دارن پس چرا اینطوری رندر میکنن؟؟
فکر نکنم سطح کار ربطی به استفاده از این سخت افزار داشته باشه چون انگار این دستگاه فقط سرعت رندر را افزایش میده یا نکنه قابلیتهای دیگه ای هم داشته باشه؟؟

Farzad.wow
09-05-2008, 17:34
بابا منظورم انه که برای کار در 3dsmax به صورت Realtime & Render در سطح عالی شما چی پیشنهاد میدید.:10:

hrgh2
09-05-2008, 19:05
فرزاد جان کافیه یک کارت گرافیک گردن کلفت داشته باشی با یک رم گردن کلفت تر

Farzad.wow
12-05-2008, 16:32
فرزاد جان کافیه یک کارت گرافیک گردن کلفت داشته باشی با یک رم گردن کلفت تر

ممنون عزيزم ار راهنما :10:ييت