PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهی وجود داره که وقتی ویندوز بالا میاد یکی از سخت افزار هارو چک نکنه

moslem.b
21-11-2005, 13:52
راهی وجود داره که وقتی ویندوز بالا میاد یکی از سخت افزار هارو چک نکنه
???????????????

ebilove
22-11-2005, 00:28
سلام
بله عزیز
پروفایل سخت افزاری میسازی
اون وقت قبل از ورود ازت سوال میشه میخوای
با کدوم وارد شی
اینجا رو نگاه کن
SystemProperties/Hardware/HardwareProfiles
موفق باشی

moslem.b
22-11-2005, 20:35
ebilove جان میشه بگی چهطوری پروفایلی بسازم که یکی از سخت افزارها رو چک نکنه آخه من کارت گرافیکم مشکل سخت افزاری داره بخاطره همین وقتی ویندوز میاد بالا نمیش ناسش 4-5 بار سیستم ریسیت میشه

ebilove
22-11-2005, 22:58
سلام
عزیز نحوه کار باهاش رو کامل برات میزارم
اما یک کم طول میکشه
منتظر باش تا بنویسم

بدرود

moslem.b
23-11-2005, 09:09
سلام
عزیز نحوه کار باهاش رو کامل برات میزارم
اما یک کم طول میکشه
منتظر باش تا بنویسم

بدرود

ممنونم منتظر می مونم

ebilove
24-11-2005, 14:03
سلام
اعمال تغیرات در سیستم سخت افزار کامپیوتر
در هر زمان که قصد استفاده از یک سخت افزار موجود روی سیستم را ندارید وسپس میخواهید که تغییرات رو به حالت اولیه در اورید این میتواند یک معضل بزرگ باشد خوشبختانه ویندوز یک امکان کار امد به عنوان پروفایل های سخت افزاری در اختیار شما قرار داده است.
به پروفایل های سخت افزاری میتونید به چشم پیش تنظیمات ویندوز مثل پیش تنطیمات جلوه های ویژه و یا تنظیمات ساختار دهی ویندوز نگاه کرد.

به عنوان مثال میتوتنید یک پروفایل با تنظیم های سخت افزاری برای استفاده معمولی از سیستم ویک پروفایل برای بازیهای کامپیوتری وباز یک پروفایل برای انجام کارای میکس اصوات و....داشته باشید.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Control Panel ویندوز را بگشایید.دوبار روی System کلیک کنید وسپس در کادر مکالمه System
Properties بر روی برگه Profiles Hardware کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک پروفایل به عنوان پیش فرض به نام- Profile-در فهرست قرار دارد این ساختار بندی تنظیمات فعلی سیستم شما رو در بر میگیره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بر روی کپی کلیک کنید تا یک کپی از ایجاد شود ایجاد شود

در کادرمکالمه یک نام جدید تایپ کنید -چیزی مثل p30world - سپس بر روی دکمه ok کلیک کنیدتا هر دو کادر بسته شوند

کامپیوتر را دوباره راه اندازی کنید در زمان شروع به کار سیستم از شما میخواهد که یک وضعیت سخت افزاری را برگزینید
شما اون پروفایلی رو که نوشتید - p30world -انتخاب کنید
---------------------------------------------------
حال در مرتبه بعدی که ویندوز راراه اندازی کردید میتوانید نوعی از یک ساختار بندی سیستم را برگزینید که نیاز های شما را برای ان نوبت کاری با کامپیوتر پاسخ گوید .تنها تنظیمی که در پروفایل ها ذخیره نمیشود تنظیمات صفحه نمایش است .
هر دفعه باید ان را خودتان تغییر دهید و این نقطه ضعف است . من که همیشه از فعالیت خارجش میکنم

امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد
منبع :مغز مغشوش خودم

مشکلی هست بگین

بدرود

moslem.b
25-11-2005, 22:41
ممنونم دست خوبم ولی چه طوری کاری کنم که کارت گرافیک رو چک نکنه

ebilove
26-11-2005, 16:18
سلام
بعد از این که با پروفایل جدید اومدی بالا
کارت رو غیر فعال کن دیگه هر وقت با اون پروفایل بالا بیای