PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در باز كردن فايل هاي Eps در فوتوشاپ

Marmoulak
07-05-2008, 15:37
با سلام

من چند تا فايل با فرمت EPS هستن كه مي خوام به صورت JPG ذخيره كنم . با همين با استفاده از فوتوشاپ نسخه 8 سي اس كه مي خوام باز شون كنم با پيام زير مواجه ميشم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد روي OK كه كليك مي كنم پنجره زير واسم نمايش داده ميشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين دفعه روي Continuo كه مي زنم عكس رو با كيفيت خيلي پايين و كوچيك برام باز مي كنه .
لطفا منو راهنمايي كنيد كه چطوري مي تونم اين مشكل رو حل كنم و عكس ها رو با فرمت JPG با كيفيت ذخيره كنم.اگر مشكل من با استفاده از نسخه هاي بالاتر فوتوشاپ حل ميشه لطفا بگين.
همه عكس هايي كه من نياز دارم 17 تا هستن كه مي تونين از لينك زير دانلود كنين . همه شون رو تو يه فايل Rar گذاشتم ، حجمشون هم كمه 455 كيلوبايت هست .

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشكر

huti_421
07-05-2008, 15:55
ببین من همین الان امتحان کردم !!!

اولین عکس رو تونستم به Jpg تبدیل کنم ولی بقیش نشد همون چیزی که شما گفتی شد ...

نمی دونم مشکلش چیه :دی فهمیدی به منم بگو واسم جالب شد

arash_irani
07-05-2008, 17:41
سلام دوست من
چیزی که نوشته مربوط به نبود یک یا چند فونت هستش ولی خب شما اشتباهی که کردین مقیاس رو بر اساس سانتیمتر بردین بالا
در همان پنجره اول (Rasterize Generic EPS Format) شما باید مقیاس تغییر رو بزارید روی پیکسل(Pixel) انشاا... مشکلتون حل میشه
البته اگر برای چاپ میخواین میتونین رزولیشن رو هم بالا ببرید مثلا بزارین روی 300

من امتحان نکردم ولی فکر میکنم بتونید با نرم افزارهای دیگه مثل ایلستریتور و ... نتیجه بهتر بگیرین !
ممنون و موفق باشید
یا حق

huti_421
07-05-2008, 18:14
سلام دوست من
چیزی که نوشته مربوط به نبود یک یا چند فونت هستش ولی خب شما اشتباهی که کردین مقیاس رو بر اساس سانتیمتر بردین بالا
در همان پنجره اول (Rasterize Generic EPS Format) شما باید مقیاس تغییر رو بزارید روی پیکسل(Pixel) انشاا... مشکلتون حل میشه
البته اگر برای چاپ میخواین میتونین رزولیشن رو هم بالا ببرید مثلا بزارین روی 300

من امتحان نکردم ولی فکر میکنم بتونید با نرم افزارهای دیگه مثل ایلستریتور و ... نتیجه بهتر بگیرین !
ممنون و موفق باشید
یا حق

سلام آقا آرش عجب چه مشکل کوچیک و ساده ای :دی