PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد پشه کش برقی

mus
07-05-2008, 12:55
دوستان کسی اطلاعات دقیق برای ساخت پشه کش برقی ؛ از این مدلها که لامپ مخصوص(معمولا آبی رنگ) دارند و با جلب پشه به سمت خودش با استفاده از ولتاژ بالا اونا رو میکشه ,داره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؟ راستی کسی میدونه مرکز یا بازار فروش این دستگاهها تو تهران کجاست؟

sus2
14-06-2008, 20:20
سلام بفرمایید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidrezamf
17-05-2014, 23:56
سلام دوستان
من جدیدن یه دونه از این پشه کشها گرفتم ولی عملن پشه ای نمیکشه! یعنی خونه پر پشه اس ولی این دستگاه به زور شبی یه صدا ازش بلند شه و یه پشه بکشه! میخوام بدونم استفاده از اینهعا قلقی داره که پشه ها رو به سمت خودش جذب کنه؟!
ممنون

aligsm
18-05-2014, 00:55
نميدونم تا چه حد درسته ولي بعد مدتي پشه ها شرطي ميشن و سمتش نميرن يا ميرن سمتش ولي اين ضعيف شده و نميكشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-05-2014, 09:32
سلام . اگر لامپ ماوراء بنفش سالم نباشه پشه ها و مگسها جذبش نمیشن . اگر هم ولتاژ به اندازه کافی قوی نباشه پس پشه ها و مگسها بدون صدمه دیدن بهش نزدیک میشن . اگر صدای تق میده پس ولتاژ به احتمال 99% قوی هست و مشکل از لامپ هست

karimz
08-07-2015, 02:42
این پشه کشها در اندازه های کوچیک تا بزرگ هستن برای خونه متوسطشون خوبه بعضیاشون چراغ ال ای دی دارن که قابل تعویض نیستن اما میشه با هویه کاری عوضشون کرد بعضیاشون هم مهتابی دارن که هم نور بیشتر و هم طول عمر بیشتری دارن اما توقع نداشته باش که تا زدیش به برق همه پشه ها رو بگیره و بکشه فوقش چندتا رو میکشه ابتکاری که من کردم اینه که یک سبد رو چسب موش زدم و انداختم روی پشه کش برقی وقتی پشه ها میان سمتش گیر میکنن به چسب روی سبد
کاشت و یا نگهداری گیاهانی مثل اکلیل کوهی،علف گربه،‌ بالنگ، استوخدوس، دارچین و نعناع ... هم در فراری دادن پشه موثر هست