PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساختن cd اموزشي

mohammadp30
07-05-2008, 12:41
سلام
در مورد ساختن cd هاي multimedia اموزشي من رو راهنمايي كنيد .

يك توضيحي هم در مورد cd هاي اموزشي شركت اينياك و شركتهايي كه cd اموزشي توليد ميكنند در مورد نحوه

ايجاد اين سي دي ها رو بديد.

معمولا براي فيلم برداري از صفحه از نرم افزار Snag It استفاده ميشه و براي طراحي منوها از MultiMedia Builder

و براي صدا از Sound Forge

ايا اين شركتها هم از اين نرم افزارها استفاده ميكنند يا نه.

لطفا راهنمايي بفرماييد.

TEC
07-05-2008, 22:44
بله استفاده میکنند..
من خودم سی دی هایی رو دیدم کا کاملا مشخصه از مدیا بیلدر به عنوان مثال، استفاده کردند.
بیلدر خیلی راحت، اما واقعا پیشرفته و جذابه، به آسونی میشه باهاش کار کرد و سی دی های زیبایی هم طراحی کرد.
فقط یه خورده باید زیرو زبرش دستت بیاد.

موفق باشید.:)

majid-ar
07-05-2008, 23:26
سلام.این شرکتی که اسم بردید رو نمیدونم.ولی برای ساختن سی دی اموزشی از برنامه Authorware و برای کپچر از Camtasia Studio هم زیاد استفاده میشه.

برای Authorware کتاب آموزشی به فارسی هم هست توی بازار.

موفق باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadp30
09-05-2008, 10:21
ایا نرم افزار MultiMedia Builder از لحاظ کاربرد با نرم افزار Authorware شباهت و یا تفاوت داره یا نه ؟

و نقطه ضعف و قوت هر دو نرم افزار بالا چیه؟

majid-ar
09-05-2008, 13:06
بستگی به کاری که میخواد انجام بدید داره.برای کار معمولی شاید فرق نداشته باشه از کدوم استفاده بکنید.

ولی در کل میشه گفت Authorware حرفه ای تره.

البته این نظر منه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahrokh2008
11-11-2008, 14:55
دوست عزیز شما میتونید از MEDIATOR که فوق حرفه ای هستش استفاده کنید.....این سایتشه..
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه فولش تو بازار برای فروش هست....البته کم گیر میاد....دارای افکتهای فوق العاده برای منو سازی و مولتی مدیا....از افکتهای ویژوال هم درش میشه استفاده کرد...برای سی دی های آموزشی آخرشه...من خودم دارم آموزش همین نرم افزار رو با کمک چند تا از مهندسین میسازم که تا چند ماه دیگه توسط عصر شبکه آماده فروش میشه...

MTC
17-11-2008, 17:56
سلام دوستان
تا اونجایی که من دیدم اکثراً از مولتی مدیا بیلدر استفاده میکنن ، من خودمم از این برنامه استفاده میکنم و برای فیلمبرداری هم از برنامه camtasia studio استفاده می کنم ولی در مود بقیه برنامه هایی که دیگر دوستان گفتن اطلاعای ندارم ...
ولی با این حال اگه می خوای که یک سی دی آموزشی فوق حرفه ای درست کنی بهته که در برنامه ادوب فلش cs3 و یا cs4 استفاده کنی چونکه امکانات فوق العاده ای داره ، برخی از امکاناتش :
- اتصال به بانک اطلاعاتی
- ظاهری انیمیشینی و زیبا
- استفاده از حالتهای انیمیشنی برای دکمه ها و حتی برای ارائه مطالب
- پشتیبانی اکثر فایلهای صوتی و تصویری
- برنامه نویسی قوی با زبان action script

فک کنم که این قدر باید کافی باشه که هر کسی رو به فکر بندازه که به سمت این برنامه قوی بره ...
در هر صورت که من خودم به این برنامه کوچ کردم و دارم باهاش سی دی های آموزشی خوبی هم درست میکنم ...
موفق باشی .