PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بکاپ گرفتن از ويندوز ويستا برای لپتاپ دل با همه ی برنامه ها?

behz4d
07-05-2008, 09:04
بهترين روش برای بکاپ گرفتن از ويندوز vista home basic با همه ی برنامه هايی که روش نصب کرديم چيه؟
برای لپتاپ دل ميخوام
مثلاً system restore يا norton ghost يا... ؟

Mohandes_mansour
11-05-2008, 02:00
بهترين روش برای بکاپ گرفتن از ويندوز vista home basic با همه ی برنامه هايی که روش نصب کرديم چيه؟
برای لپتاپ دل ميخوام
مثلاً system restore يا norton ghost يا... ؟

سلام دوست عزیز،من از برنامه Acronos True Type 11 برای بکاپ گیری استفاده کردم،به نظرم برنامه ای بدی نیست!
میتونید امتحانش کنید...!

reza_3722
13-05-2008, 11:07
احتیاج به هیچ برنامه اضافه ای نیست. ویستا خودش Complete PC Backup داره، من خودم چندین بار ازش استفاده کردم، پارتیشن رو به کل بر میگردونه.
بکاپ رو تو یه درایو که از بقیه خالی تره ذخیره کنید. موقع احتیاج بهش DVD نصب ویستا رو بوت کنید تو اولین صفحه بجای دکمه Install روی لینک Repair کلیک کنید.
برای ویندوز XP هم Norton Save & Restore چیزه خوبیه و روندی شبیه به همین رو داره

behz4d
13-05-2008, 21:00
ميشه بيشتر توضيح بديد
اين Complete PC Backup کجای ويندوز ويستا هست؟
من vista basic دارم

modernamir
14-05-2008, 22:18
ميشه بيشتر توضيح بديد
اين Complete PC Backup کجای ويندوز ويستا هست؟
من vista basic دارم
ویندوز ویستای Home Basic قابلیت گرفتن پشتیبان را ندارد. بهترین برنامه ای که در زمینه گرفتن پشتیبان کامل از پارتیشن وجود داره Acronis Ture Image هستش که با کمترین مشکل بهترین پشتبانها را با بهترین سطح فشردگی از پارتیشنها ایجاد می کنه.

behz4d
15-05-2008, 09:59
ویندوز ویستای Home Basic قابلیت گرفتن پشتیبان را ندارد. بهترین برنامه ای که در زمینه گرفتن پشتیبان کامل از پارتیشن وجود داره Acronis Ture Image هستش که با کمترین مشکل بهترین پشتبانها را با بهترین سطح فشردگی از پارتیشنها ایجاد می کنه.

من يه چيزی ميخوام مثل norton ghost که وقتی windows هم دچار مشکل شد و بالا نيومد با اون برنامه برگردونم.
برا ويستا با norton ghost اومدم اين کار رو بکنم که فقط backup گرفت ولی وقتی خواستم restore کنم ديگه ويندوزم بالا نيومد و مجبور شدم 2 باره ويندوز نصب کنم.
حالا اين برنامه اينطوری هست؟