PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SkyStar کمک کنید

diakoch
06-05-2008, 13:34
سلام
اقا من skystar 2دارم تا چند روز پیش خوب کار میکرد اما ویندوزو باز ریختم از کار افتاد و وقتی ویندوز می خواد بالا بیاد کامپیوترم قفل میشه من دوتا شبکه دارم یکی انترنت و دیگری همینه cpu and graphic بالاست و amdاست
و از xp pack 2استفاده می کنم . در ضمن وقتی کارت رو در میارم ویندوز میاد بالا. لطفا راهنمایی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

D o l f i n
06-05-2008, 16:54
کارت رو ببر تا واست درست کنن سوخته نمی دونم یه آی سی هستش یا چیپ سوخته واست عوض می کنن درست میشه

diakoch
06-05-2008, 17:34
کارت رو ببر تا واست درست کنن سوخته نمی دونم یه آی سی هستش یا چیپ سوخته واست عوض می کنن درست میشه
سلام
متشکر از پاسختون اما همین کارتو رویه یک کامپیوتر دیگه تست کردم هیچ مشکلی نداشت .:11:

amin123
06-05-2008, 17:59
سلام
اقا من skystar 2دارم تا چند روز پیش خوب کار میکرد اما ویندوزو باز ریختم از کار افتاد و وقتی ویندوز می خواد بالا بیاد کامپیوترم قفل میشه من دوتا شبکه دارم یکی انترنت و دیگری همینه cpu and graphic بالاست و amdاست
و از xp pack 2استفاده می کنم . در ضمن وقتی کارت رو در میارم ویندوز میاد بالا. لطفا راهنمایی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

دوست عزيز ويندوز را عوض كرديد و درايور هاي اين كارت را مجدد نصب كرديد؟؟؟

اين مشسكل فقط با تعويض ويندوز ايجاد شده؟

diakoch
06-05-2008, 18:45
دوست عزيز ويندوز را عوض كرديد و درايور هاي اين كارت را مجدد نصب كرديد؟؟؟

اين مشسكل فقط با تعويض ويندوز ايجاد شده؟
سلام
چند بار ویندوز عوض کردم درایوراشو نصب کردم (مثل دفعات قبل ) اما باز همین جوری حتی پارتیشن هم کردم
بازهم همون مشکله.:11: