PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترموستات کولر آبی

mndst
05-05-2008, 12:31
توی خانواده ما همیشه سر اینکه کولر روشن باشه یا خاموش دعواست. علتش هم اینه که سر اینکه هوا گرمه یا نیست یه نتیجه نمی‌رسیم.

می‌خواستم ببینم آیا مداری به صورت آماده توی بازار هست که پایین جای دکمه‌های کولر نصب کنیم و با توجه به دمای هوا کولر رو خاموش و روشن یا کم و زیاد کنه. اگه آره اسمش چیه؟

اگه نیست کسی نقشه های مدارشو داره؟

هر کمکی بکنید ممنون می‌شم....

محمد مهندس
06-05-2008, 06:36
من توی جمهوری یک کلید برای کولر دیدم تمام دیجیتالی با ترموستات که به درد کار شما میخوره البته با میکرو هم می تونی چنین مدار ی را بسازی که به نظر من خودت درست کن چون مستلزم کار با وسایل مختلفه و یک تجربه گرانبها بدست می آوری اگر هم حال و حوصله نداری به پاساژ عباسیان برو و روی شیشه چند تا مغازه اول پاساژ (دقیقا یادم نیست کدوم بود ) روی شیشه اش تبلیغ این محصول رو زده بود.

ghasedak92000
09-05-2009, 11:40
خوب کلید کنترل کولر های شرکت پارلار رو امتحان کن .واقعا عالیه . تا حالا که فقط به کارخونه ها فروش داشت اما امسال تا جایی که می دونم تک فروشی هم داره یه زنگ به شرکتش بزن تا کاتالوگهاشو برات بفرستن
04115552515و04115533580و04115548340
امسال هم که مدل ترموستات دارشونو به بازار دادن البته نمیدونم تک فروشی هم داشته باشه
کیفیت کاراش عالیه . این شرکت با کیفیت خوبش بازار همه کارخانجات لوازم خانگی رو تو دستش داره

mostafamasoumi
11-06-2012, 08:30
سلام
می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که آیا تو این مدت این دستگاه رو گرفتید یا کیت رو طراحی کردید ؟ نظرتون چیه ؟ من می خوام یکی بگیرم چی بگیرم ؟

mad86
12-06-2012, 22:31
هیچ کدوم رو نگیرید
خودتون بسازید این رو...هیچ پیچیدگی نداره و واقعا به قیمتی که تو بازار دارن میدن اصلا نمی ارزه...

اما اگر سررشته ای ندارید...
خوب ترجیحا مدلی بگیرید که کنترل از راه دور داشته باشه...و سیستم ترموستات...یعنی صرفا زمانی و تایمری نباشه و براساس تغییرات دما کار کنه و نه فقط یک تایمر و ساعت باشه