PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميخواهم در سايت پخش مستقيم تصويري داشته باشم

pedram_ashena
05-05-2008, 09:58
سلام

اگر قرار باشد يك همايشي را به صورت مستقيم بر روي اينترنت بگذارم چه امكاناتي و در چه قيمتي مورد نيازم است؟

چه پهناي باندي نياز دارد

لطفا يك توضيح كامل

siavosh1
05-05-2008, 21:49
بستگی داره این همایش در چه زمینه ای باشه و بازدید کننده هاش چند نفر هستن ( به طور میانگین) .. مثلا یک همایش عمومی هست یا اینکه دانشجویی .. مثلا اگه دانشجویی باشه تعداد محدودی از اون دیدن میکنن و محاسبه پهنای باند راحت تره

Julian
05-05-2008, 21:55
پهنای باند رو بزار روی 512 تا 600 کیلوبیت بر ثانیه.
البته تو ایران اکثرا سرعت ملت پایین تره ولی از این مقدار پایین تر بزاری کیفیتش خیلی خراب میشه.

pedram_ashena
06-05-2008, 10:29
خوب حالا پهناي باند به كنار من اصول ارائه اين كار را نميدانم مثلا دوربين فيلمبرداري به كارت كپچر پي سي وصل بشه؟بعد چطوري اونو در سايت انتقال بدم و چطوري پخش كنم و ...

Doyenfery
29-05-2008, 14:31
درباره سخت افزار بیاد بگم که به اینتر فیس پروژکترتون بستگی داره .. که خروجی استاندارد ویدیویی داره (که اونوقت کارت کپچر می خواید) / اگه USB داره... که احتمالا سی داره و توسط این پورت دیتا ترانسفر میشه تو پی سی تون .
این تا اینجای کار .
درباره پهنای باند باید بگم که 100 درصد به رزولیشن ویدیوی ِ ورودی بستگی داره .. که به نظر من یه پهنای باند ِ 128ی
جواب میده ( مگه می خوای با چه کیفیتی قرار بدی ؟)
و اما درباره سایتی که بتونی ویدیوتو مستقیم انتشار بدی ..هیچ سایتی سراغ ندارم ..
اما یبار (حدود سه هفته پیش ) تو سایت شبکه دو سیما رفتم .. گزینه ای دیدم بنام پخش زنده ..
کلیک کردم .. دیدم دقیقا همون چیزی که شبکه 2 داشت همون لحظه نشون میداد رو نشون میده .
می تونی پرس و جو کنی از این منبع ..
یا سایت هایی که ادعا می کنن ویدیو س.ک س میدن ;) بری به سورس ِ سایت.
مثل مثلا این :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
-
showthread.php?p=2377834#post2377834

===>

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اونجا احتمالا آگهی چیزی ببینی ..

چقدر تایپ کرد م.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

MATRIX reloaded
29-05-2008, 14:40
البته اگر از سخت افزار هاي قوي تري استفاده كني اين كار ممكنه. ولي در كل بايد بگم كه تصويري كه تو اينترنت قرار مي گيره بدليل تبديل فرمت و عوامل ديگه مثل ارسال ديتا با يك تاخير 3 تا 5 دقيقه اي مواجه ميشين.