PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وسط چین انجام نمی شود و یک نظر خواهی

milad-bavafa
04-05-2008, 21:10
با عرض سلام.
من در حال طراحی یه تمپلیت برای هنرستانمون هستم.اگه کمکم کنید که تمومش کنم ممنون میشم.
چند تا اشکال دارم.یکی اینکه من رفتم جدول کشی ها مو کردم حالا که می خوام تایپ بکنم توش که وسط چین باشه نمیشه.یعنی وقتی وسط چین می کنم نوشته هام سمت چپ میره و کرسر موس از ابتدا همون سمت چپ هست.
مخصوصا پست ها که در حالت راست چین از وسط مایل به راست نوشته میشند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی دیگه هم که هست اینه که من رفتم از توی یه سایتی قالبشو کپی کردم(جدول کشی رو)حالا آقای سازنده این جدول کشی برداشته بین پست بالایی و پست پایینی یه فاصله انداخته.من نمیتونم این فاصله رو حذف کنم چون بلد نیستم.
می خهوساتم ببینم اگه مقدور هست براتون،واسه من به صورت خیلی کامل توضیح بدید و یا اینکه اگه لطف کنید این جدول کشی رو برام حذف کنید ممنونتون میشم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر خواهی منم در مورد همین تمپلیت هستش.اینکه میخوام نظرتون رو بپیرسم ببینم برای ساخت یه تمپلیت مناسب برای یه هنرستان کاردانش که هم قشنگ و شیک باشه و هم اداری باید از چه رنگ آمیزی استفاده کنم و یا اینکه از چه عکس پس زمینه ای؟اگه عکس پس زمینه مناسبی دارید برام بذارید.
در ضمن لطف کنید طریقه سایه زدن برای جداول رو برام شرح بدید.
توجه داشته باشید که من این تم رو برای سه شنبه میخوام اگه کمکم نکنید دیگه بد بخت شدم.خیر امواتتون کمکم کنید.مرسی:37:

tabriz-info
05-05-2008, 09:21
من نمیدونم شما چی میگی و مشکلت کجاست ولی اینایی که گفتی به راحتی تو فرانت پیج میتونی انجام بدی

milad-bavafa
05-05-2008, 09:48
فکر می کنم من کامل توضیح داده باشم که مشکلم چیه(شما دقت نکردی)
در ضمن آدرس صفحه هایی که مورد داشت رو گذاشتم.حالا اگه توضیح من بد بود با مراجعه بهشون خیلی راحت م یتونستین بفهمین که مشکل من کجاست.
من از فرانت پیج استفاده کردم و نشد...!:46:

siavosh1
05-05-2008, 22:47
توضیحاتت زیاد واضح نیست به خاطر اینکه اصطلاحاتت بیش از اندازه فارسی هست
من نمی دونم منظورت از وسط چین اگه center کردن نوشته ها داخل جدول هست جند تا راه حل داری اگه css استفاده میکنی خیلی راحت و دقیق میشه مشکل رو حل کرد و اگرنه این کارو که بهت میگم بکن و جوابشو بهم بده

توی ستون های جدولت این خوصوصیت رو اضافه کن یعنی تو تگ td

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و حالا هر چی داخل تگ td هست رو داخل یه تگ center بذار

یعنی به طور کل باید تگ های td جدولت یه همچین شکلی داشته باشن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد دستکاری tem دیگران هم چون کار درستی نیست من توضیحی بهت نمی دم