PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز كردن پسورد فايلهاي قفل گذاري شده به صورت دسته جمعي

mahramasrar2
04-05-2008, 08:05
سلام دوستان
در صورتي كه شما با دنياي آفلاين سر وكار داشته باشيد ويا تعداد زيادي فايل داشته باشيد كه فشرده هستند مثلا zip يا rar هستند و براي بازگشائي واستخراج بروي هارد نياز به پسورد داشته باشند در اين صورت نياز به برنامه اي داريد كه پسورد اين فايلها را يافته و در پوشه اي استخراج نمايد
براي اين كار البته برنامه هاي زيادي وجود دارد ولي از بد حادثه همه اين برنامه ها كه من امتحان كردم فقط مي توانند يك فايل را رمز گشائي كنند وبراي فايل بعدي شما مجددا بعد از اتمام كار فايل اولي بايد مجددا فايل بعدي را مسير دهي كنيد

حالا سئوال اينجاست آيا برنامه اي مي شناسيد كه اين كار را به صورت اتوماتيك انجام دهد يا به صورت دسته جمعي اين فايلها را استخراج ورمز عبور آنها را بيابد مثلا صد فايل يابيشتر

djsystem
04-05-2008, 13:15
من دقیقا سوال رو نفهمیدم
اگه منظورت اینه که همزمان صد تا فایل رو برات شروع به پیدا کردن رمز کنه همه اون نرم افزار هایی که میگی کار کردم این کار رو میکنند یعنی میشه شما 100 تا فایل رو (البته جداگونه) بهش بدی تا برات شروع به کار کنه
اما شما اگه با این نرم افزار ها بخای کار کنی نیاز به یه cpu قوی داری که بتونه سریع پردازش کنه چون با یکیشم کلی از cpu رو استفاده میکنه حالا فرض کن که 100 تا همزمان بخاد پیدا کنه فقط کافی پسورد ها بیش از 7یا 8 حرف باشه
100000 سال طول میکشه

mahramasrar2
05-05-2008, 01:51
نه عزيز دلم منظورم اينه كه پسورد اولي رو كه پيدا كرد بره سراغ دومي ايا برنامه اي سراغ داريد؟
نمي خوام ده روز بشينم جلوي مانيتور و next رو بزنم مي خوام فايلها رو بهش بدم وشروع به كار بكنه من هم مانيتور رو خاموش كنم برم ده روز بعد بيام ببينم چي شده !!!!
منظورم اينه كه يكي پس از ديگري فايلها رو پسورد ضدائي كنه !
ضمنا من ليست پسوردها رو دارم كه حدود 10 هزار تا هستش و پسورد تمام فايلها داخلش هست چند تاشون رو تست كردم درست بود ولي نمي تونم چندين هزار فايل zip رو يكي پس از ديگري دستي بهش بدم

djsystem
05-05-2008, 12:32
همجین چیزی که دقیقا این جوری باشه فکر نکنم باشه
ولی از بین 10000 تا فکر کنم زود پیدا میکنه شما میتونی 4 یا 5 تایی بزاری بری 1 ساعت بعد بیای (البته همونطور که میدونی بستگی به قدرت سیسیتم داره)

mahramasrar2
05-05-2008, 12:42
منتظر مي مونم ببينم چي واسم گير مي ياريد من 20 هزار تا فايل دارم كه بايد پسورد ها شون رو پيدا كنم !!!
البته پسورد همه رو دارم ولي نمي تونم دونه دونه بزارم برنامه بگرده مي خوام مسير پوشه فايل هاي پسورد دار رو بدم برنامه خودش از داخل بانك پسورد بگرده برنامه ها رو يكي پس از ديگري رمز گشائي كنه
به صورت دستي يا 5 تا 5 تا مرگ آوره !!!