PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ذخيره ي فايل كرك شده در Olly

fire-wizard
04-05-2008, 01:36
با سلام ... من ميخوام فايل كرك شدم رو از Olly به صورت فايل exe ذخيره كنم ....

روال كار هم بايد اينجوري باشه كه اول راست كليك ميكنيم بعد Copy To executable رو انتخاب ميكنيم بعد هم كه all modifications و بعد Copy All و .... ولي مشكل من اينه كه olly من اصلا در تب Copy To executable گزينه ي all modifications وجود نداره و فقط گزينه ي selection وجود داره ....

من از نسخه ي كامل Olly كه بچه ها در همين جا معرفي كردن استفاده ميكنم ... ( OllyDbg v1.10 D2k2 ) ....

لطفا راهنمايي كنيد .... واقعا خنده داره كه ادم كرك رو انجام بده و نتونه ذخيره كنه كارش رو :41:

منتظر كمك دوستان هستم ... با تشكر

mJo0T
04-05-2008, 14:53
راه حل ساده ایی داره!
شما موقع کلیک راست کردن، حتماً روی یکی از خطوطی باش که دستکاری کردیش، همین:31:

lvl@ster
04-05-2008, 16:21
راه حل ساده ایی داره!
شما موقع کلیک راست کردن، حتماً روی یکی از خطوطی باش که دستکاری کردیش، همین:31:

شاید ایشون جاهای مختلفی را پچ کردن . حرف شما وقتی صادقه که یه جا پچ بشه . یا جاهای نزدیک به هم پچ

بشه . در این صورت می تونن این کار را انجام. ولی اگر جاهای مختلف را پچ کنن باید 10 روز اسکرول کنن

این مشکلش یه چیز دیگه است . که من بعضی مواقع باهاش روبه رو می شم

شما با توجه به ضریب هوشی بالایتان باید می تونستید این مساله را حل کنید؟؟؟

چون برنامه را اجرا می کنی یا برنامه اجرا میشه و یه جایی می ایسته . یا یه تغییر سکشن یا ماژول اتفاق می افته و ... در این صورت olly نمی تونه بقیه جا ها را پیدا کنه . و اون گزینه ای که میگی نخواهد بود

شما آدرس جاهایی که باید پچ بشه را یادداشت کن. و بعد برنامه را در olly لود کن بدون اینکه ران کنی یا تریس کنی

به افست های مورد نظر برو و پچشون کن و بعد راست کلیک کن می بینی که اون گزینه هست. بعد سیوش کن

fire-wizard
04-05-2008, 19:21

اخه من كه كركر نبودم ... تازه دارم مطالعاتم رو روش گسترش ميدم به خاطر امنيت نرم افزار ... اولين بارم بود كه با olly كار ميكنم ... اگه اسمبلي رو مسلط نبودم باور كن ماه ها طول ميكشيد تا بتونم يه چيزي رو كرك كنم ... ولي خدا به ما لطف داره و توي اولين گام يك برانامه رو كرك كردم ....

Js0ner
04-05-2008, 19:34
اخه من كه كركر نبودم ... تازه دارم مطالعاتم رو روش گسترش ميدم به خاطر امنيت نرم افزار ... اولين بارم بود كه با olly كار ميكنم ... اگه اسمبلي رو مسلط نبودم باور كن ماه ها طول ميكشيد تا بتونم يه چيزي رو كرك كنم ... ولي خدا به ما لطف داره و توي اولين گام يك برانامه رو كرك كردم ....

چه جالب! :27:

lvl@ster
04-05-2008, 20:59
مشکلتون حل شد ؟

امیدوارم همیشه موفق باشید تو زندگیتون

fire-wizard
04-05-2008, 21:51
اره دوست عزيز ... مشكل حل شد ... و اولين كركم رو انجام دادم .... :31:

اميدوارم شما هم تو زندگيت موفق باشي :46:

mJo0T
10-05-2008, 11:13
:31:
@ Yashar:
شما هم نشون دادی عجب ضریب هوشی بالایی داری!:46: و هم اینکه تو کار با olly چه توانایی هایی داری!

fire-wizard تو پست اول گفت که از OllyDbg v1.10 D2k2 استفاده میکنه، پس پلاگین Olly Advance رو داره و به طور پیش فرض هم گزینه Always enable Copy All تیک داره، پس هر وقت روی هر دستوری که تغییر کرده کلیک راست کنه و بعد Copy to... همیشه گزینه Copy All وجود داره و منظور من هم تو پست دوم این بود که دوستمون باید رو یکی از خطوط دستکاری شده کلیک راست کنه و گزینه Copy All رو انتخاب کنه
بازم فقط همین:19:

lvl@ster
11-05-2008, 12:24
عجب !!!!!! هاااااااااااا

fire-wizard
11-05-2008, 17:29
خيلي ممنونم mJo0T جان ....

mJo0T
14-05-2008, 12:56
:16:
و
:33: