PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه به جز موج Fm موج های دیگه رو هم گرفت ؟

Shadow of Destiny
03-05-2008, 09:39
سلام به همگی :20:

بچه ها راهی وجود نداره که موج های دیگه رو هم بشه گرفت ؟ من می خوام به یه رادیوی انگلیسی زبان گوش کنم اما متاسفانه همش رایدو های داخلی رو می گیره.. راهی وجود داره ؟ نمی دونم نرم افزاری چیزی رو بشه روش ریخت ؟
گوشی من E-250 هستش.. خیلی بهش نیاز دارم..

ممنون.

راستی یادمه تو این فورام یه قسمتی بود که گوشی ها رو مقوله بندی کرده بود.. مثلا اریکسون یه تاپیک جداگانه داشت.. سامسونگ و غیره هم همینطور.. الان هر چ می گردم پیداش نمی کنم...

Legend
03-05-2008, 10:04
سلام به همگی :20:

بچه ها راهی وجود نداره که موج های دیگه رو هم بشه گرفت ؟ من می خوام به یه رادیوی انگلیسی زبان گوش کنم اما متاسفانه همش رایدو های داخلی رو می گیره.. راهی وجود داره ؟ نمی دونم نرم افزاری چیزی رو بشه روش ریخت ؟
گوشی من E-250 هستش.. خیلی بهش نیاز دارم..

ممنون.

راستی یادمه تو این فورام یه قسمتی بود که گوشی ها رو مقوله بندی کرده بود.. مثلا اریکسون یه تاپیک جداگانه داشت.. سامسونگ و غیره هم همینطور.. الان هر چ می گردم پیداش نمی کنم...

سلام
دوست عزيز فقط گوشي هاي سري R سوني اريكسون مي تونند موج AM رو بگيرند...
در مورد سوال دومتم بايد بري تو قسمت كلوپ گوشي ها...
شاد باشي:40:

Mojtaba N87
03-05-2008, 14:28
دوست عزیز شما می تونی با رادیو اینترنتی و استفاده از gprs این کار رو بکنی

eng.mehrdad
03-05-2008, 14:43
همچنین شما میتونی یک مبدل موج بگیری مه امواج مثلا Sw رو بگیره و به Fm تبدیل کنه و بعد باز ترانسمیت (پخش) کنه ولی در محوطه دستگاه تا حدود 50 متری جواب میده . فکر نکنم به ایم راحتی ها بشه گیر آورد ، من واسه خودم ساختم یه دونه ، فکر کنم اگر رادیو Sw داشته باشی و یه فرستنده Fm ، بشه از هد فون اون وصل کرد به فرستنده

Shadow of Destiny
03-05-2008, 21:46
از همه تون ممنونم...

سلام
دوست عزيز فقط گوشي هاي سري R سوني اريكسون مي تونند موج AM رو بگيرند...
در مورد سوال دومتم بايد بري تو قسمت كلوپ گوشي ها...
شاد باشي
دوست عزیز ممنون. چه بد شد... :41:اگه فقط یه رادیوی خوب قابل حمل به زبان انگلیسی داشتم چی میشید..
بدبختانه خیلی گشتم تا رادیوی ماهواره ای پیدا کنم. (آخ شرمنده این ربطی به این تاپیک نداره.) اما شنیدم یه رادیو ماهواره ای هستش (اسمشو یادم نیست) که هر ماه باید 13 دلار به حسابش بریزی و در سایتش ثبت کنی تا بتونی ازش استفاده کنی... بدبختیش اینه که اصلا چنین رادیویی پیدا نمیشه..:41:

دوست عزیز شما می تونی با رادیو اینترنتی و استفاده از gprs این کار رو بکنی
دمت گرم.. این تقریبا چیزی بود که تو ذهنم بود.. :20:اما اولا نمی دونم باید به چه سایتی برم و ثانیا اینکه هزینه ش چجوری حساب میشه ؟ ورشکست که نمیشیم ؟ میشه از طرح ایرانسل استفاده کرد و در مواقع خاص از اینترنتش استفاده کرد تا بصرفه باشه ؟ صدا در حین کار قطع و وصل نمیشه ؟
اینایی که گفتم موارد مهمی هستش. خلاصه بگو ببینم چجوریاست.:46:

همچنین شما میتونی یک مبدل موج بگیری مه امواج مثلا Sw رو بگیره و به Fm تبدیل کنه و بعد باز ترانسمیت (پخش) کنه ولی در محوطه دستگاه تا حدود 50 متری جواب میده . فکر نکنم به ایم راحتی ها بشه گیر آورد ، من واسه خودم ساختم یه دونه ، فکر کنم اگر رادیو Sw داشته باشی و یه فرستنده Fm ، بشه از هد فون اون وصل کرد به فرستنده
خب اگه قرار باشه یه همچین کاری رو بکنم که از خود همون وسیله استفاده می کنم.. دیگه چرا وصلش کنم به مبایل ؟ :20:فکر کنم عملی ترین و بهترین راه همون GPRS باشه..

Mojtaba N87
03-05-2008, 22:12
دمت گرم.. این تقریبا چیزی بود که تو ذهنم بود.. :20:اما اولا نمی دونم باید به چه سایتی برم و ثانیا اینکه هزینه ش چجوری حساب میشه ؟ ورشکست که نمیشیم ؟ میشه از طرح ایرانسل استفاده کرد و در مواقع خاص از اینترنتش استفاده کرد تا بصرفه باشه ؟ صدا در حین کار قطع و وصل نمیشه ؟
اینایی که گفتم موارد مهمی هستش. خلاصه بگو ببینم چجوریاست.:46:

ببین، بهترین نرم افزاری که واسه سیمبین 9.1 میشناسم برنامه alone mp3 dictaphone 2.86 هست که امکان رادیو اینترنتی هم داره.سرعتش خوبه ولی فکر می کنم هزینه اینترنتت زیاد بشه.
واسه رادیو های اینترنتی اگه بتونی با وایرلس کانکت شی یا از خود کامپیوتر استفاده کنی بصرفه تره.اینترنت ایرانسل اگه تو طرح قرمز باشی کیلوبایتی 2 ریاله و از 12 شب به بعد 1 ریال.

Shadow of Destiny
03-05-2008, 22:47
ببین، بهترین نرم افزاری که واسه سیمبین 9.1 میشناسم برنامه alone mp3 dictaphone 2.86 هست که امکان رادیو اینترنتی هم داره.سرعتش خوبه ولی فکر می کنم هزینه اینترنتت زیاد بشه.
واسه رادیو های اینترنتی اگه بتونی با وایرلس کانکت شی یا از خود کامپیوتر استفاده کنی بصرفه تره.اینترنت ایرانسل اگه تو طرح قرمز باشی کیلوبایتی 2 ریاله و از 12 شب به بعد 1 ریال.

نه هیچ کدوم از مواردی که گفتی برام ممکن نیست.. من نمی خوام پول زیاد خرج کنم و جدا از این می خوام قابل حمل باشه.. تازه طرح قرمزشم پولکیه ؟ عجب مفت خوریه این ایرانسل..
واقعا متاسفم از اینکه دارم تو این کشور زندگی می کنم.. هیچی اینجا درست و حسابی پیدا نمیشه.. از همه تونم ممنونم که راهنماییم کردین..:11:

shimanelou
06-05-2008, 04:18
بهتره از رادیوی جداگانه استفاده کنی.چون به جز چند مدل جدید سونی اریکسون بقیه گوشیها فقط میتونند موج Fm رو بگیرند.