PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند کتاب از کارل مارکس (karl Marx)

ahmet kaya
02-05-2008, 06:03
بسم الله الرحمن الرحیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیروز پنجشنبه ،دوازدهم اردیبهشت 1387 مصادف بود با اول ماه مه سال 2008 میلادی.میدانید که این روز،روز بزرگداشت مقام شامخ کارگراست.من هم به همین مناسبت قصد دارم آثاری از بنیان گزار جنبش کارگری، کارل مارکس را برای دانلود قرار دهم.
براستی او تنها کسی بود که در راه دفاع از حقوق موجود بدبختی چون کارگر ، حسن نیت داشت.افسوس که صدا و سیما در روز کارگر هیچ سخنی و یادی از مارکس به میان نمی آورد و در عوض چند قسمت مستند که ....بگذریم !!! اینم لینک کتابها:

جلد اول اثر به یادماندنی مارکس،کاپیتال(سرمایه) در سه بخش :

بخش اول :2.94 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بخش دوم :723 KB

بخش سوم :1.80 MB

بیانیه کمونیست (مانیفست) اثر مشترک مارکس و انگلس :KB 644

فقر فلسفه:MB 1.34

بی اعتنایی به سیاست:193 KB

گذشته،حال،آینده اتحادیه های کارگری:58 KB

نقد برنامه گوتا:437 KB

تزهایی درباره فویرباخ:316 KB

مذهب از دید مارکس:60.5 KB

هجدهم برومر لویی بناپارت:1.41 MB

منبع لینکها: نشر کارگری سوسیالیستی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Silence so loud
28-06-2008, 18:57
سلام
آقا دستت درد نکنه
کلی حال کردیم

محمد88
27-06-2009, 00:27
ببخشید همشون فارسی هستند دیگه ؟؟
نشینیم با دیال آپ دان کنیم بعد انگلیسی باشن و حسرت بخوریم...

mjalili8
30-11-2009, 13:01
مارکسیسم صد عیب دارد.
یکی همین خشونت هایی است که نسبت به برادران از مارکسیسم برگشته ی خودشان روا می دارند.
معمولا سرشان را ازدست می دهند.

mjalili8
30-11-2009, 13:03
راستی مطلب منو سانسور نکنی رفیق

اسمان آبي
22-12-2009, 17:56
اگه تونستي از خود ماركسيسم هم مطالبي جمع كن

سپهر امیری
30-01-2010, 00:59
یکی از دوستان از مارکسیست انتقاد کرده و نمیدونم مطالعشون در چه حده. در جواب باید بگم دوست عزیز مارکس میگفت مرز بین کشور ها نباید باشد همه حقوق برابر داشته باشند و نگفت که هر کی مخالفت بود رو بکش . اما متاسفانه خون آشامی مثل استالین یا لنین به اسم مارکسیسم چه جان هایی رو که نگرفتند. کمونیسم مورد نظر مارکس انقلاب سرخ پاریس بود که چند وقت بیشتر طول نکشید. ما حالا فقط از سوسیالیسم و مارکسیسم پوسته ای بیشتر نمیبینیم. اگر مارکسیسم اینه به جرات میگم مارکس مارکسیست نبود. شما میتونید کتاب کارل مارکس و بازگشت او اثر فوق العاده هوارد زین رو مطالعه کنید/
دوران رنسانس و سرمایه داری برای توسعه اقتصادی جهان بسیار لازم بود. این گفته خود استاد بزرگم کارل مارکسه. تفکرات شما دوست عزیز بیشتر به یک جوک شباهت داره تا یه نقد:41:

سپهر امیری
30-01-2010, 01:12
دوست عزیزی که از مارکسیسم انتقاد میکنی براش عیب میگیری . مارکس هیچ وقت نگفت آدما رو بکش اگه مخالفت کردن. مارکس برای مرز هم اهمیتی قائل نبود. حتی به لیبرال عامل توسعه اعتقاد داشت. پیشنهاد میکنم کتاب کارل مارکس و بازگشت او اثر هوارد زین رو حتما بخونی. استالین , لنین , آدولف هیتلر همه خون آشام هایی بودند که به اسم مارکسیسم کشتار میکردند. فکر میکنید اگر مارکس زنده بود سوسیالیسم رو با این روش قبول داشت؟ نه به خدا . اگر مارکسیم اینه به جرات میگم مارکس مارکسیست نبود. آقای mjalai8 خواهشا با آگاهی حرف بزنید . من خودم یک اقتصاد دان مارکسیستم و در این مورد میتونم کمکتون کنم که اطلاعات بیشتر از مارکسیسم و سوسیالیسم و حتی لیبرالیسم داشته باشید. مارکس نمرده است.

agent.27
05-06-2010, 17:36
از سپهر امیری تشکر میکنم و با او موافقم.

mayel
31-03-2011, 14:58
درود بر کارل مارکس