PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد adorage

lolipop
01-05-2008, 23:50
سلام

من این سری برنامه های adorage را دانلود و نصب کردم و اسمش را در premiere pro 2 میبینم در قسمت ترانزیشن

هم هست اما نمیتونم از ترانزیشن هاش استفاده کنم یعنی فولدرش هست در premiere اما توش خالیه.چکار باید بکنم

تا بتونم از این ترانزیشن های عالی استفاده کنم؟لطفا کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javad_Ed
02-05-2008, 01:01
سلام خب شما وقتی نصب میکنی
باید در فولدرش فایل adorage باشه که مثلا به بین دو کلیپ اضافه بشه
و بعد صفحه ی خود برنامه adorage باز بشه که توش ترنزیشن مورد نظر رو انتخاب کنید....
از کجا دان کردی؟
در این پست تمامی ترنزیشن های adorage که حدود 3 گیگ میشن لینکش هست:(سزعتتون که خوبه ؟!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lolipop
02-05-2008, 01:23
من اونهایی که arash_irani گزاشته بود دانلود کردم.مگه با اونها نمیشه؟

Javad_Ed
02-05-2008, 02:05
من اونهایی که arash_irani گزاشته بود دانلود کردم.مگه با اونها نمیشه؟
چرا فرق نمیکنه همشون یکی هست
موقع نصب ازتون پرسید روی چه نرم افزار هایی بنصبم؟
حتما پرسیده که هست دیگه!
خب یعنی شما از all program میتونید adorage رو اجرا کنید
اگه آره و فقط توی پریمیر نمیشه
خب سرویسش رو دان کنید شاید دست بشه
تا بعد

lolipop
02-05-2008, 02:28
اره از all programs باز میشه اما تو پریمر ندارمش

سرویسش دیگه چیه؟

Javad_Ed
02-05-2008, 13:48
اره از all programs باز میشه اما تو پریمر ندارمش

سرویسش دیگه چیه؟

سلام
این پست آرش جان همون اولش توضیح داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اگه موقع نصب پریمیر را انتخاب کرده باشبید فکر ننم مشکل از ای بشه
اما چون حجمش کمه یه امتحانی بکم
ایشالله درست بشه

lolipop
02-05-2008, 14:54
_این کارا رو کردم اما بازم نشد:41:

1 بار uninstal میکنم premiere را دوباره از اول همه را instal می کنم شاید درست بشه اگه نشد

مینویسم اینجا:13:

_در ضمن این plug-in ترانزیشن در کجا میشینه؟من هر چه گشتم هیچی پیدا نکردم!:13:

Javad_Ed
02-05-2008, 17:08
_این کارا رو کردم اما بازم نشد:41:

1 بار uninstal میکنم premiere را دوباره از اول همه را instal می کنم شاید درست بشه اگه نشد

مینویسم اینجا:13:

_در ضمن این plug-in ترانزیشن در کجا میشینه؟من هر چه گشتم هیچی پیدا نکردم!:13:

سلام
گفتم که بین 2 کلیپ اضافه میشه فقط یدونه هست
که وقتی قیمته تنظیماتش میرید کل ترنزیشن ها اونجاست

lolipop
03-05-2008, 01:53
مرسی جواد جان پیداش کردم.

تو قسمت effect controls توی custom...همش اونجاست!:46:

:10::8::5:

shahroozvaz
03-05-2008, 04:48
با سلام ؛
دوست عزیز گاهی این مشکلی که شما پیدا کردید در هنگام نصب Adorage برروی پریمیر 2 و cs3 ممکنه پیدابشه ... خب خدا رو شکر که مشکل شما حل شد ، اما دو نکته برای دوستان میگم شاید بدردشون بخوره :

اول اینکه بعد از نصب Adorage اگر درست نصب شده باشه ، باید یک فولدر جدید در قسمت Video Transitionsبه وجود بیاد که داخل آن یک Transition به نام Adorage Magic وجود خواهد داشت که می توان بروی کات ها از آن استفاده کرد و برای تنظیمات تخصصی آن از قسمت effect controls استفاده کرد .

اما نکته دوم و مهم اینکه اگر شما بیشتر از یک ورژن از پریمیر را بروی کامپیوتر خود نصب کرده باشید ( مثلا ورژن 1.5 و 2 ) ممکنه این پلاگین فقط برروی یکی از این دو ورژن پریمیر قرار بگیره ، در اینصورت باید به دایرکتوری All programs بروید از آنجا به فولدر آن پریمیری که adorage روی آن نصب شده وارد شوید ، در قسمت plug-ins فایلی به نام fx-adorage را پیدا کرده و آن را کپی کنید ؛ سپس به فولدر plug-ins آن پریمیری که Adorage را نصب نکرده رفته و در قسمت en-US آن را paste کنید ... بهمین راحتی در هر دو ورژن پریمیرتون Adorage را خواهید داشت ...
گاهی نیز ممکنه با وجود داشتن تنها یک ورژن از پریمیر همین اتفاق بفتد ؛ دلیلش اینه که فایل fx-adorage در جای درست خود قرار نگرفته ، پیداش کنید و در سر جای خودش قرار دهید ... :)

با تشکر

lolipop
03-05-2008, 11:42
مرسی شهروز جان اما مشکل من از premiere یا adorage نبود.من دفعه اولم بود که adorage روی

premiere نصب می کردم بخاطر همین فکر می کردم همه اون افکت ها و ترنز ها یهو تو فولدر پروداد

میشینه.

:11::11::11::11:

Javad_Ed
03-05-2008, 13:07
با سلام ؛
دوست عزیز گاهی این مشکلی که شما پیدا کردید در هنگام نصب Adorage برروی پریمیر 2 و cs3 ممکنه پیدابشه ... خب خدا رو شکر که مشکل شما حل شد ، اما دو نکته برای دوستان میگم شاید بدردشون بخوره :

اول اینکه بعد از نصب Adorage اگر درست نصب شده باشه ، باید یک فولدر جدید در قسمت Video Transitionsبه وجود بیاد که داخل آن یک Transition به نام Adorage Magic وجود خواهد داشت که می توان بروی کات ها از آن استفاده کرد و برای تنظیمات تخصصی آن از قسمت effect controls استفاده کرد .

اما نکته دوم و مهم اینکه اگر شما بیشتر از یک ورژن از پریمیر را بروی کامپیوتر خود نصب کرده باشید ( مثلا ورژن 1.5 و 2 ) ممکنه این پلاگین فقط برروی یکی از این دو ورژن پریمیر قرار بگیره ، در اینصورت باید به دایرکتوری All programs بروید از آنجا به فولدر آن پریمیری که adorage روی آن نصب شده وارد شوید ، در قسمت plug-ins فایلی به نام fx-adorage را پیدا کرده و آن را کپی کنید ؛ سپس به فولدر plug-ins آن پریمیری که Adorage را نصب نکرده رفته و در قسمت en-US آن را paste کنید ... بهمین راحتی در هر دو ورژن پریمیرتون Adorage را خواهید داشت ...
گاهی نیز ممکنه با وجود داشتن تنها یک ورژن از پریمیر همین اتفاق بفتد ؛ دلیلش اینه که فایل fx-adorage در جای درست خود قرار نگرفته ، پیداش کنید و در سر جای خودش قرار دهید ... :)

با تشکر

ممنون دوست عزیز:11:
تا حالا این مشکل برام پیش نیومده بود (امیدارم پیشم نیاد:31:)
ولی بازم ممنون:46:

lolipop
04-05-2008, 20:36
سلام دوباره بچه ها...

من چند ها adorage اینستال کردم اما فقط یک سورتش میاد بقیش کجا میره؟:blink:

power2e
04-05-2008, 23:49
سلام
اگه چند تا ادوریج هم نصب کنی خودش به طور خودکار قبلی ها رو پیدا میکنه و به وایپ های ادوریج قبلی مجموعه اضافه میشه

shahroozvaz
06-05-2008, 00:48
سلام دوباره بچه ها...

من چند ها adorage اینستال کردم اما فقط یک سورتش میاد بقیش کجا میره؟:blink:

سلام ؛

بببین همین جور که دوستمون گفت ، وقتی چندتا Adorage نصب می کنی ، همشون یک جا قرار میگیرن ... فقط باید اینو بدونی که همه اینها فقط از طریق همان یک فایل ترنزیشنی که در پوشه ProDAD قرارداره اعمال میشه ... یعنی شما از همون ترنزیشن قبلی استفاده کن ، اما در تنظیمات اون میبینی و میتونی از برنامه های جدیدی که نصب کردی استفاده کنی ( در قسمت Effects Control )

موفق باشید