PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: اندازه مناسب برای صفحه وب

tabriz-info
01-05-2008, 16:28
من میخوام یک تصویر برای صفحه وب درست کنم که کل صفحه رو خواهد گرفت

حالا چند تا سوال :

اول اینکه وقتی میخوام صفحه جدید تو فتوشاپ ایجاد کنم چه اندازه ای رو انتخاب کنم که مناسب باشه و وقتی صفحه کوچکتر میشه تاثیری رو عکس نداشته باشه

یعنی معمولا چه اندازه ای نرمال هست برای ساخت صفحه وب که کل تصویر شامل عکس باشه

بعد اینکه میخوام بک گراند کلا مشکی باشه از کجا باید تنظیم کنم منظورم اینه که فقط باید از طریق نوار ابزار و color اینکارو باید کرد یا تو همون گزینه های ایجاد سفحه برای بک گراند میش صفحه مشکی تعریف کرد

سوال بعد اینه که چیکار کنم شرعت لود عکس ها بالا باشه

با تشکر

tabriz-info
01-05-2008, 16:39
یه سوال دیگه

من اگه بخوام فقط یه عکس سایزشو کوچک کنم چیکار باید بکنم

آخه وقتی از image size کم میکنم کل صفحه سایزش کوچک میشه

tabriz-info
01-05-2008, 16:48
بازم سوال اون کارایی که انجام میدیم و تو history میمونه تا یه حدی است اونایی که میرن از کجا باید undo کنیم؟

tabriz-info
01-05-2008, 18:06
کسی نمیخواد جواب سوالای ما رو بده ؟؟///

ماشالله همه حرفه ای اینقدر طرح های خوشگل سوالای به این سادگی چرا جواب نمیدید؟

aram_nfs
01-05-2008, 18:54
من میخوام یک تصویر برای صفحه وب درست کنم که کل صفحه رو خواهد گرفت

حالا چند تا سوال :

اول اینکه وقتی میخوام صفحه جدید تو فتوشاپ ایجاد کنم چه اندازه ای رو انتخاب کنم که مناسب باشه و وقتی صفحه کوچکتر میشه تاثیری رو عکس نداشته باشه

یعنی معمولا چه اندازه ای نرمال هست برای ساخت صفحه وب که کل تصویر شامل عکس باشه

بعد اینکه میخوام بک گراند کلا مشکی باشه از کجا باید تنظیم کنم منظورم اینه که فقط باید از طریق نوار ابزار و color اینکارو باید کرد یا تو همون گزینه های ایجاد سفحه برای بک گراند میش صفحه مشکی تعریف کرد

سوال بعد اینه که چیکار کنم شرعت لود عکس ها بالا باشه

با تشکر
سلام
معمولا اندازه مناسب صفحات همون 1024*768 هستش که اکثر کاربران هم از این اندازه فحه نمایش استفاده می کنن
ولی منظورتو از کوچیک کردن صفحه نفهمیدم
در بخش new فقط می تونی رنگ سفید یا ترانسپرنت رو انتخاب کنی و برای تغییر رنگ کل می تونی از edit و fill استفاده کنی و از سه گزینه به وجود اومده استفاده کنی
برای بالا بودن سرعت لود هم باید ساز عکس کوچیک باشه که برای سیو کردن اگه از save for web توی منوی file استفاده کنی می تونی به بهترین شرایط دست پیدا کنی.

یه سوال دیگه

من اگه بخوام فقط یه عکس سایزشو کوچک کنم چیکار باید بکنم

آخه وقتی از image size کم میکنم کل صفحه سایزش کوچک میشه
از همون جایی که بلا گفتم هم می تونی اندازه عکس رو تنظیم کنی
ولی منظورتو از صفحه نفهمیدم

بازم سوال اون کارایی که انجام میدیم و تو history میمونه تا یه حدی است اونایی که میرن از کجا باید undo کنیم؟
امکان بر گشتش نیست فقط می تونی تعدا هیستوری رو زیاد کنی از prefrence که اونم باعث سنگین شدن کار فتوشاپ میشه

tabriz-info
01-05-2008, 19:11
دستت درد نکنه همشهری

در مورد اون طرحی هم که گفتم تونستی کاری بکنی بهم خبر بده