PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر رمز عبور یه کوچولو فوری

camelia_f
01-05-2008, 11:16
سلام..ممنون از اینکه وقتتو میذاری و پیغامم رو میخونی
برای پروژه ام یک برنامه با زبان دلفی نوشتم البته با یه عالمه کمک!!!
ابتدای شروع برنامه از کاربر شماره کاربری و رمز عبور میخواد من میخوام تو setting برنامم بتونم با گرفتن شماره کاربری و رمز فعلی و رمز جدید و تکرار رمز جدید, رمز رو عوض کنم.. میشه کمکم کنید که باید چه کدی بنویسم ؟
فقط چون نزدیک دفاع هستم اگه زود جواب بدید کلی ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

as13851365
01-05-2008, 21:10
یک سوال کلی پرسیدی .
پسورد رو در کجا ذخیره می کنی ؟
یا بانک است یا فایل !
به راحتی می تونی در یکی از فرم ها با چک کردن پسورد فرم دیگری ( کادر دیگر) رو باز کنی که پسورد جدید و تکرار پسورد را بخواد و مستقما در فایل و یا بانک ذخیره کند.

camelia_f
02-05-2008, 13:22
اطلاعاتم توی sql هستش..منم به طور کلی میدونم که باید چی کار کنم باید شماره کاربری و رمز عبور رو با sql چک کنم اگه یکی بود رمز عوض شه اما باید ادرس اون رکورد رو داشته باشم که رمز جدید جایگزینش بشه.. خوب یکی منو کمک کنه دیگه :(
اگه کدشو بگین ممنون میشم
S.O.S
!!!

camelia_f
02-05-2008, 13:23
یک سوال کلی پرسیدی .
پسورد رو در کجا ذخیره می کنی ؟
یا بانک است یا فایل !
به راحتی می تونی در یکی از فرم ها با چک کردن پسورد فرم دیگری ( کادر دیگر) رو باز کنی که پسورد جدید و تکرار پسورد را بخواد و مستقما در فایل و یا بانک ذخیره کند.
اطلاعاتم توی sql هستش..منم به طور کلی میدونم که باید چی کار کنم باید شماره کاربری و رمز عبور رو با sql چک کنم اگه یکی بود رمز عوض شه اما باید ادرس اون رکورد رو داشته باشم که رمز جدید جایگزینش بشه.. خوب یکی منو کمک کنه دیگه :(
اگه کدشو بگین ممنون میشم
S.O.S
!!!

Mah6447
03-05-2008, 06:39
بطور کلی یک همچین کدی رو باید استفاده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:10:

camelia_f
03-05-2008, 12:45
مرسی از همگی فکر کنم حل شد اگه مشکلی داشتم بازم مزاحم میشم :)

camelia_f
03-05-2008, 16:15
بطور کلی یک همچین کدی رو باید استفاده کنید :

:10:

مرسی من کدی که گفتین رو به این صورت نوشتم

اما با این error برخورد کردم

cannot perform this operating on a closed dataset

برای بر طرف کردنش چیکار کنم؟:41:

romixery
03-05-2008, 19:20
البته اين ارورر كه تابلويه ديگه. اگه يه كم اينگيليستون خوب باشه مي فهميد چي ميگه . ديتابيس Active نيست.Active اش كنيد. خاصيت Active رو به True تغيير بدين.
موفق باشين