ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه فیلمارو روی cd یا حتیflashmemory بریزم.خراب میشن

pouranstar
01-05-2008, 08:33
:2:سلام دوستان.من یه مشکلی دارم .من با دوربین عکاسیم که canon powershot s3is هستش یه سری فیلم گرفتم و اونارو ریختم روی کامپیوترم.تا اینجای کار مشکلی نست.ولی اگه فیلمارو روی cd یا حتیflashmemory بریزم.خراب میشن.به نظرتون مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

seyyedi
01-05-2008, 11:31
دوستان سلام
خوب شاید شما فیالها رو درست نریختین روی اونها
مثلا برای cd چطوری روش ریختین
شاید هم سیستمتون با خوندن اونا مشکلی نداره ولی موقع ریختن فایلها اونها رو خوب نمی ریزه نتیجه این که بعد نمیتونه بخونه

djsystem
01-05-2008, 15:39
اگه روی کامپیوتر درست اجرا میشه یعنی فایل سالمه
[QUOTE]ولی اگه فیلمارو روی cd یا حتیflashmemory بریزم.خراب میشن.به نظرتون مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/
QUOTE]
منظورتون از این که خراب رمیشه چیه ؟
یعنی از روی flash تو کامپوتر خوبر نشون نمیده؟

pouranstar
03-05-2008, 07:45
برای cd با nero ریختم.و سرعت رایت رو هم پایین اوردم.ولی آخه رو memory که دیگه نباید مشکل پیدا کنه .با copy کردن!
منظورم از خراب شدن فیلم اینه که صداش خراب میشه.پارازیت داره و اصلا وسطش stop میکنه.عین مثلا cdخش دار!
راستی یادم رفت بگم ممنون که جواب دادین

pouranstar
03-05-2008, 07:46
در ضمن با عکسا این مشکلو نداره.فقط با فیلم!

vahideshaghi
03-05-2008, 07:54
دوست عزیز شاید واسه فرمتی باشه که میرریزید رو سیدی بهتر اگر فرمت Mpgav نیست با یک کانورتور اون رو به ام پی گیو تبدیل کنید
ببین حجمش از یک حجم عادی ومعمول بیشتره اگر اینتوری باشه به احتمال خیلی زیاد برای فرمتی هست که از اون برای فیلمت استفاد میکنی هست
موفق باشی امید وارم زود به نتیجه برسی

lord_ashkan_z
03-05-2008, 15:50
شما بگو با چه فرمتی ذخیره می کنه؟!...
اگر دوربین ت این قابلیت را داره که به یک فرمت دیگه ذخیره کنه تنظیم کن روی یک فرمت دیگه.
در ضمن شاید مشکل از اینه که چون نسبت سرعت اجرای آن کم میشه به نظر شما این طور می رسه. دوباره از روی cd بریزش روی کامپیوتر ببین چی میشه

djsystem
03-05-2008, 16:55
برای cd با nero ریختم.و سرعت رایت رو هم پایین اوردم.ولی آخه رو memory که دیگه نباید مشکل پیدا کنه .با copy کردن!
منظورم از خراب شدن فیلم اینه که صداش خراب میشه.پارازیت داره و اصلا وسطش stop میکنه.عین مثلا cdخش دار!
راستی یادم رفت بگم ممنون که جواب دادین
این شاید به دلیل سرعت پایین flash هست البته اگه سیستم شما قوی باشه این مشکل پیش میاد

برای cd با nero ریختم
شما به صورت data رایت کردی یا video ?

pouranstar
04-05-2008, 07:47
با mvi ذخیره میکنه.فکر کنم مشکل از همینجاست.راستی آقای وحید همونطور که حدس زدید حجمش هم خیلی بالاست.مثلا 512 مگا برای یه فیلم 1 دقیقه ای!

Ghaioom
04-05-2008, 14:52
شما با video رایت کن یا به یه فرمت دیگه تبدیل کن.

pouranstar
11-05-2008, 09:48
میشه یه نفر واسه من یه conventor بذاره؟که فایلامو یه فرمت دیگه کنم؟:20:

Ghaioom
11-05-2008, 13:09
سلام
شما تو قسمت درخواست نرم افزار میگفتی ولی من خودم نرم افزار رو میزارم.
اینم دو تا converter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه خواستی از سایت زیر هم میتونی هر جوری coverter دانلود کنی.