PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا امدن ویندوز xp

ملا نصرالدین
30-04-2008, 18:35
سلام
من همیشه سیستم رو به خوبی turn off میکنم..خیلی کم هم سیستم رو از روی دکمه ی روی کیس restart میکنم ولی جدیدا هر وقت سیستم بالا میاد قبل از صفحه ی welcome یه صفحه ابی میاد که میگه your derive f need to be cheking….
همه این صفحه رو میشناسید معمولا وقتی یهو برق ها میره بعد دواره میاد و سیستم رو روشن می کنیم یا وقتی از روی دکمه ی روی کیس restart میکنیم این میاد ولی برای من نه برق رفته نه...
هر بار هم صبر میکنم تا این صفحه ابیه کاملا چک بکند و بعد برود ولی دفعه ی بعد که سیستم بالا میاد باز هست..حالا من چکار کنم

Farahmand Farshidy
30-04-2008, 21:11
سلام دوست عزیز!:11::11:

سلام
من همیشه سیستم رو به خوبی turn off میکنم..خیلی کم هم سیستم رو از روی دکمه ی روی کیس restart میکنم ولی جدیدا هر وقت سیستم بالا میاد قبل از صفحه ی welcome یه صفحه ابی میاد که میگه your derive f need to be cheking….
همه این صفحه رو میشناسید معمولا وقتی یهو برق ها میره بعد دواره میاد و سیستم رو روشن می کنیم یا وقتی از روی دکمه ی روی کیس restart میکنیم این میاد ولی برای من نه برق رفته نه...
هر بار هم صبر میکنم تا این صفحه ابیه کاملا چک بکند و بعد برود ولی دفعه ی بعد که سیستم بالا میاد باز هست..حالا من چکار کنم1- بروی درایو F راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید.بعد در تب Tools بروی دکمه Check Now کلیک کنید و در پنجره کوچکی که ظاهر میشود هر دو چک باکس را تیک بزنید و بروی دکمه Start در پنجره مذکور کلیک کنی و منتظر بمانید تا ویندوز درایو F را چک کند اما اگر برای شما پیامی ظاهر شد، بروی کلید Yes کلیک کنید و بعد ویندوز را ریستارت کنید و منتظر بمانید تا Check disk کارش را تمام کند.

1- شما برنامه Error Repair Professional را که مخصوص برطرف ساختن مشکلات و Error های ویندوز است از این آدرس دانلود کنید و ویندوز تان را با آن Test نموده و بعد با آن Repair کنید.

حجم: 1.3 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر باز هم مشکل باقی بود، اطلاع دهید!

مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد