PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Overclocked: A History of Violence

bayern
30-04-2008, 11:58
سلام
این تاپیک زدم برای کسانی که این بازی رو دارن تا اگه جایی از بازی گیرکردیم به داده هم دیگه برسیم
طبقه گفته شرکت تکین که این بازی رو بیرون داده داستان بازی به این صورته::10:

در این بازی ماجرا جویی از یک خانه یا کلینیک روانی اغاز شده و شما را وارد یک دنیای پر از جرم می کند.
این بازی که بر طبق اتفاقات و جرم های است که در زمان قبل اتفاق افتاده به شما این امکان را می دهد تا دقیقا مانند واقعیت به جستجوبرای مدرک جرم بپردازید و با مجرمین روانی روبرو شوید.شما به عنوان یک روانشناس ارتش وارد حافظه ی مجرمین می شوید و خود را در صحنه ی جرمی مانند صحنه های طبیعی می یابید.
این بازی به شما این امکان را می دهد که در رویا ها و گذشته های مجرمین وارد شده و در ان مکانها که تنها جرم وجود دارد به جستجو بپردازید.
این بازی که از موتور جدید The Moment of Silence استفاده کرده است دارای گرافیک و فیزیک خوب است در کنار دوربین عالی و حرکات طبیعی که یک بازی PHYSO-TRILLER را در یک محیط ترسناک و پر از بیماران روانی می دهد.

ویژگیها :-داستان بسیار قوی این بازی
-45 محله و 6 شخصیت قابل بازی و بیش از 5000 خط مکالمه
-توانایی عوض کردن تنظیمات بازی
-سایه زنی و منحنی های بسیار طبیعی
-نور پویا
-استفاده از EMOTION FX 2
-سیستم مکاله می طبیعی
این بازی تو 2 تا DVD به بازاز اومده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
30-04-2008, 13:25
جالبه gamespot زحمت نقد این بازی رو به خودش نداده، فقط یکی از کاربرای gs یه نقد کوتاه از بازی نوشته و امتیاز 8.0 به بازی داده.
سایتGT امتیاز 7.6 به Overclocked داده و IGN هم 7.0
یه تریلر از بازی:
15 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلر قشنگیه، بخش هایی از گیم پلی رو هم نشون میده.

اینم Exclusive Teaser بازی:
5.4MB

این هم جالبه ولی چیزی از گیم پلی نشون نمیده.

چند تصویر از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr.Adeli
16-05-2008, 22:25
من تو این بازی در بعداز ظهر روز دوشنبه 12 نوامبر گیر کردم
جالبه که نیاز به یه دستبند دارم تا بتونم برم تو اتاق روانی شماره 5 اما هیچ جا دستبندی وجود نداره!!! فکر کنم بازی یه کم باگ داره! جالب اینه که تو walkthrough بازی هم اشاره میکنه دستبند رو بردارید ولی از دم نگهبانی هتل!!! ولی اونجا خبری نیست اگه شما چیزی پیدا کردین مارو بی خبر نگذارین

k750s
18-05-2008, 20:09
سلام من هم همين مشكل را دارم بعد از اينكه با دكتر صحبت ميكنم و نياز به دستبند است تمام لوازم پايين تصوير از جمله موبايل و.... پاك ميشوند. لطفا اگر كسي مي تونه كمك كنه.

the_invincible
20-05-2008, 23:25
سلام من نمی تونم کد در آهنی در قسمت هیپنوتیزم بیمار سلول شماره 3 رو پیدا کنم .لطفا کمکم کنید.

Dr.Adeli
21-05-2008, 19:29
سلام من نمی تونم کد در آهنی در قسمت هیپنوتیزم بیمار سلول شماره 3 رو پیدا کنم .لطفا کمکم کنید.

به ترتیب 8 اینتر، 12 اینتر، 5 اینتر، 20 اینتر (البته اینتر روی همون صفحه کلیده هستش)
معما به این شرحه:
10-2=8
10+2=12
10/2=5
10*2=20

امیدوارم حل شه:46:

the_invincible
02-06-2008, 13:50
به محض اینکه کار تون با بیمار شماره 3 تموم شد و از اتاق بیرون اومدین دکتر یانگ رو می بینید که پشت در ایستاده و بعد از گفتگو ، شما به صورت اتوماتیک پشت در ساختمان قرار می گیرید کافیه در این قسمت فقط یک تماس با مورتی بر قرار کنید تا مشکل دستبند حل شه . امید وارم به دردتون بخوره

:10:

Dr.Adeli
02-06-2008, 20:07
به محض اینکه کار تون با بیمار شماره 3 تموم شد و از اتاق بیرون اومدین دکتر یانگ رو می بینید که پشت در ایستاده و بعد از گفتگو ، شما به صورت اتوماتیک پشت در ساختمان قرار می گیرید کافیه در این قسمت فقط یک تماس با مورتی بر قرار کنید تا مشکل دستبند حل شه . امید وارم به دردتون بخوره

دوست عزیز من با مورتی و با هرکی که اسمش رو pda بود صحبت کردم اما این دستبند هیچ جا نیست اتوماتیک هم کسی بهم نداده امشب دوباره بازی رو از اول شروع میکنم ببینم مشکل چیه:41:

the_invincible
03-06-2008, 11:31
دوست عزیز من با مورتی و با هرکی که اسمش رو pda بود صحبت کردم اما این دستبند هیچ جا نیست اتوماتیک هم کسی بهم نداده امشب دوباره بازی رو از اول شروع میکنم ببینم مشکل چیه:41:
ببین دوست عزیز من خودم برای بار اول به این مشکل بر خوردم نمی دونم شاید بازی طوری طراحی شده که هر کاری باید همون موقعی که براش برنامه ریزی شده انجام داد چون من خودم هم به با تمام کسانی که اسمشون تو pda بود تماس گرفتم ولی نشد. لازم نیست بازی رو از اول شروع کنین بازی رو از جایی که کارتون با cell 3 تموم می شه رو لود کنین و همون طور که تو پست قبل گفتم عمل کنین دقت کنین وقتی صحبتتون با دکتر یانگ تموم شد و پشت در ساختمان ظاهر شدید با مورتی تماس بگیرید ، فکر کنم باید حتما از همون جا به مورتی زنگ بزنید بعد از تموم شدن تماس هم مورتی دستبند رو به نگهبانی هتل می ده و شما باید برین از اون بگیرین . من خودم این کار رو کردم و جواب گرفتم . فعلا هم تو مراحل بعدی به مشکل خوردم که امیدوارم شما هم این قسمت رو با موفقیت بگذرونید به کمک من بیان. در ضمن من تو یکی از پست ها از طرف شما چیزی به اسم والک ترو دیدم می شه توضیح بدین این کجاست و چه طور می شه ازش استفاده کرد؟

bayern
03-06-2008, 18:43
سلام
هرکی سیو بازی رو میخواد بگه براش بزارم

علیرضا
04-06-2008, 23:09
سلام دوستان

من رادیو ی "تامارا" رو یواشکی برداشتم و الان دیگه هر کاری می کنم هیچ اتفاقی نمی افته . یعنی نمیدونم چی کار باید بکنم .
کسی می تونه کمکم کنه ؟
ممنون میشم .

bayern
05-06-2008, 10:09
سلام دوستان

من رادیو ی "تامارا" رو یواشکی برداشتم و الان دیگه هر کاری می کنم هیچ اتفاقی نمی افته . یعنی نمیدونم چی کار باید بکنم .
کسی می تونه کمکم کنه ؟
ممنون میشم .

سلام علیرضا

برو به سلول شماره سه و رادیو رو بزار روی میز و اونو رو موج 108 MHz قرار بده .:11:

vahidhgh
05-06-2008, 15:02
من توی فانوس گیر کردم
در کنترل پانل رو باز کردم بعدش نمیدونم باید چیکار کنم

علیرضا
06-06-2008, 22:34
سلام علیرضا

برو به سلول شماره سه و رادیو رو بزار روی میز و اونو رو موج 108 MHz قرار بده .:11:

سلام bayern جان .
ممنون
حل شد
:46:
دست گلت درد نکنه.

من توی فانوس گیر کردم
در کنترل پانل رو باز کردم بعدش نمیدونم باید چیکار کنم

سلام وحید جان !:10:
از این ورا ؟:31:

اول پانل رو بردار و وقتی که فانوس خاموشه برو و از فانوس آویزونش کن !
بعد برو به اونجای که پانل رو ازش کندی . اونجا یه سیم آزاد و چند تا سیم دیگه می بینی .
حالا سیم آزاد رو به اولین سیم از سمت چپ وصل کن تا فانوس روشن شه .
حالا با نور فانوس ، پانل خشک میشه .
یک بار دیگه سیم آزاد رو به همون سیم سمت چپی بزن تا فانوس خاموش شه .
حالا برو پانل رو بردار و بیار سر جاش نصب کن و ادامه ...

===================

بچه ها کسی می تونه به من کمک کنه ؟
من الان اومدم تو اون پایگاه نظامی و به اون در رسیدم که باید بهش کد بدی ( کد یک کلمه است که مریض سلول #1 به عنوان یه اصطلاح یا یه کلمه هی بکار می برد) .

فکر کنم کدش Delete باشه .
ولی چحجوری باید واردش کرد ؟
یکی کمک .....

bayern
07-06-2008, 09:21
سلام

فکر میکنم کد این باشه { Goliath}

vahidhgh
07-06-2008, 14:01
علیرضا جان ممنون از راهنماییت
کلی رفتیم جلو

Dr.Adeli
11-06-2008, 07:33
ببین دوست عزیز من خودم برای بار اول به این مشکل بر خوردم نمی دونم شاید بازی طوری طراحی شده که هر کاری باید همون موقعی که براش برنامه ریزی شده انجام داد چون من خودم هم به با تمام کسانی که اسمشون تو pda بود تماس گرفتم ولی نشد. لازم نیست بازی رو از اول شروع کنین بازی رو از جایی که کارتون با cell 3 تموم می شه رو لود کنین و همون طور که تو پست قبل گفتم عمل کنین دقت کنین وقتی صحبتتون با دکتر یانگ تموم شد و پشت در ساختمان ظاهر شدید با مورتی تماس بگیرید ، فکر کنم باید حتما از همون جا به مورتی زنگ بزنید بعد از تموم شدن تماس هم مورتی دستبند رو به نگهبانی هتل می ده و شما باید برین از اون بگیرین . من خودم این کار رو کردم و جواب گرفتم . فعلا هم تو مراحل بعدی به مشکل خوردم که امیدوارم شما هم این قسمت رو با موفقیت بگذرونید به کمک من بیان. در ضمن من تو یکی از پست ها از طرف شما چیزی به اسم والک ترو دیدم می شه توضیح بدین این کجاست و چه طور می شه ازش استفاده کرد؟

ممنون از پاسختون
وقتی از کارم با سلول 3 تموم میشه و از ساختمان بیرون می آم، یه مشکل کوچیک هست که بارون میاد و نمی شه از pda استفاده کرد، پس باید برم هتل داخل اتاق بعد هم مورتی بوق آزاد میزنه!!!!!!
اگه کسی سیو اینجا رو داره به من بده ممنون می شم (سیو از لحظه ای که دستبند داریم)

علیرضا
12-06-2008, 15:09
سلام

فکر میکنم کد این باشه { Goliath}

سلام bayern عزیز.
دستت درد نکنه !
حل شد ولی
بازی تموم شد که:41:

علیرضا جان ممنون از راهنماییت
کلی رفتیم جلو

چاکرتیم داداش !

Abolfazl3007
17-06-2008, 10:49
من خریدمش خیلی جالب است

megadead
23-06-2008, 02:14
اقا كسي سيوه چپتر پنجم رو داره سيوه داخل پارك

bayern
23-06-2008, 11:25
سلام megadead
اینم سیو مرحله 5:

Empire of time
24-06-2008, 13:22
من در صبح روز دوم گیر کردم - رادیو دارم - pdaجواب نمیده - با همه صحبت کردم - وقتی می خوام برم سلول 3 می گه (بهتره شانسمو تو سلول 1 امتحان کنم) در حالی که کارم با سلول 1 تمام شده لطفا کمک کنید

bayern
25-06-2008, 14:28
من در صبح روز دوم گیر کردم - رادیو دارم - pdaجواب نمیده - با همه صحبت کردم - وقتی می خوام برم سلول 3 می گه (بهتره شانسمو تو سلول 1 امتحان کنم) در حالی که کارم با سلول 1 تمام شده لطفا کمک کنید

برو به سلول شماره سه و رادیو رو بزار روی میز و اونو رو موج 108 MHz قرار بده .

veria
28-06-2008, 02:23
سلام.
من توی روز سوم مشکل دارم.
قراره که یه فایل mp3 از مکالمه سلول 3 با رادیو همراه ایمیل ارسال بشه که برای ادامه باید اونو برای سلول 3 پخش کرد.
ایمیل به دستم میرسه ولی هیچ فایلی بهش attach نشده که برای سلول 3 پخش کنم.
باید چی کار کنم؟ اگه میشه راهنمایی کنید و اگر باگه لطفا سیو بعد از این قسمت رو به من بدید؟
ممنون

8511583
29-06-2008, 21:25
سلام
من تو روز اول مشکل دارم!!!!
جایی که باید رادیو رو بدزدی ،چه جوری باید بدزدم؟؟؟

veria
30-06-2008, 04:06
سلام
از بیمارستان بیا بیرون. جلوی درب داخلی.
بعد دکمه دستگاه الارمی که داری رو بزن و برو تو رادیو رو بردار.

veria
12-07-2008, 01:08
سلام.
من توی روز سوم مشکل دارم.
قراره که یه فایل mp3 از مکالمه سلول 3 با رادیو همراه ایمیل ارسال بشه که برای ادامه باید اونو برای سلول 3 پخش کرد.
ایمیل به دستم میرسه ولی هیچ فایلی بهش attach نشده که برای سلول 3 پخش کنم.
باید چی کار کنم؟ اگه میشه راهنمایی کنید و اگر باگه لطفا سیو بعد از این قسمت رو به من بدید؟
ممنون

یعنی هیچ کس save این رو نداشت؟ :41:

bayern
13-07-2008, 09:34
سلام
بیا اینم سیوی که خواسته بودی

veria
18-07-2008, 14:03
دیگه داشتم نا امید می شدم!
خیلی خیلی ممنون بایرن جان.

veria
18-07-2008, 14:07
راستی به همه پیشنهاد می کنم Culpa Innata رو بازی کنید.
یه بازی ادونچر با داستان غیر خطی!

veria
18-07-2008, 14:08
متاسفانه حل نشد:(
بایرن جان من اون قسمت رو رد کردم.
save بعدازظهر رو می خواستم. اونجایی که سلول 3 وارد اتاق بیسیم میشه.
اگر ممکنه save اون قسمت رو برام بفرست.
بازم ممنونم.

bayern
19-07-2008, 08:53
سلام
روز چهارم برات گذاشتم تا مشکلت بهتر حل بشه

sadegh64
28-07-2008, 11:37
من در شروع بازی Overclocked اونجا که آیفون میزنه و بعد در باز میشه یکدفعه یک پیام خطا میده و نمیشه که ادامه بازی رو انجام داد یعنی وقتی پیغام رو میبندم بازی هم باهاش بسته میشه
تو رو خدا راهنمایی کنید شاید بتونم این مشکل رو حل کنم:41::41::41::41::41::40::40::40::40::40::40:

veria
04-08-2008, 12:55
سلام
روز چهارم برات گذاشتم تا مشکلت بهتر حل بشه

دوست عزیز از لطفت ممنونم ولی یه خورده دقت کن. اسم فایل رو ببین (Cell_4_Flashback_1) این مال روز دوم هستش!
باید Day4 رو میذاشتی.
اگه ممکنه این رو به من بده: Day 3 Evening.savegame.
ممنون بابت همکاریت. ببخشید که این همه مزاحمت میشم.

unknown girl
24-09-2008, 04:43
سلام bayern
گل کاشتی دمت گرم من حدود 3 ماه سر همین کد که سلول#1 (جاناتان) به عنوان اصطلاح استفاده میکرد گیر کرده بودم که چند شب پیش گفتم باید تمومش کنم که کردم. خیلی خیلی خیلی ممنون
راستی از کجا فهمیدی اینه؟ (goliath)
آقای مدیر انجمن یه ستاره به این bayern ما بدین

اینم واسه veria
البته اگه تا الان واست پست نکرده باشن

veria
24-09-2008, 12:32
دستت درد نکنه.
نه هنوز تو کف ادامه بازی موندم.
خییییییییییییییلی ممنون.

mohammadfff
12-02-2009, 08:53
با عرض سلام محمد fff در روز سوم بازی Overclocked گیر کردم باید چه کاری کنم با تشکر

bayern
12-02-2009, 19:50
با عرض سلام محمد fff در روز سوم بازی overclocked گیر کردم باید چه کاری کنم با تشکر

سلام
بیشتر توضیح بده ببینم کجا گیر کردی تا بتونم کمکت کنم

mohammadfff
14-02-2009, 09:14
محمد fff درروز سوم وقتی که از اتاق 4 امدم بیرون چکار کنم با تشکر

Farcoad
17-02-2009, 13:54
من در قسمت فلاش بک سلول3# در روز سوم eveningگیر کردم کدش یه عدد 4رقمیه لطفا راهنماییم کنید؟

mohammadfff
18-02-2009, 10:51
محمد ف ف در رمز را باز کردم حالا چکار کنم با تشکر

keshkerek
01-03-2009, 17:47
:11:تو را به خدا اگر کسی راهنمای فارسی یا انگلیسی کامل بازی overclocked را داره برای من بگذاره ممنون میشم من اولای بازی دو جا گیر کردم یکی این که تو اسکله نمیشه طناب را برداشت یکی دیگه هم این که وقتی رادیو را برمیدارم هر کاری میکنم برم تو اتاق شماره سه که آن را روی میز بگذارم در باز نمیشه و میگه اول برو تو اتاق یک در صورتی که کارم با هیپنوتیزم بیمار اتاق یک تمام شده اگه میشه لطفا یکی به من بدبخت کمک کنه جبران میکنم با یه کارته شارژه ایرانسل به مبلغ پنج هزار تومان با تشکر ممنون خداحانگهدار.:40:

bayern
01-03-2009, 21:44
:11:تو را به خدا اگر کسی راهنمای فارسی یا انگلیسی کامل بازی overclocked را داره برای من بگذاره ممنون میشم من اولای بازی دو جا گیر کردم یکی این که تو اسکله نمیشه طناب را برداشت یکی دیگه هم این که وقتی رادیو را برمیدارم هر کاری میکنم برم تو اتاق شماره سه که آن را روی میز بگذارم در باز نمیشه و میگه اول برو تو اتاق یک در صورتی که کارم با هیپنوتیزم بیمار اتاق یک تمام شده اگه میشه لطفا یکی به من بدبخت کمک کنه جبران میکنم با یه کارته شارژه ایرانسل به مبلغ پنج هزار تومان با تشکر ممنون خداحانگهدار.:40:

سلام
اگر میتونی یه عکس ازش بزار ...چون خیلی وقت پیش بازی کردم چیزی یادم نمیاد
در ضمن بگو کدوم فلاش بک هستی

mahiar135
02-03-2009, 01:32
سلام من تو روز سوم گير كردم.جايي كه ا سلول 4 مياي بيرون بعد فلش بكش ديگه هر كاري ميكونم جواب نمي گيرم ميشه يكي كمكم كنه؟

bayern
02-03-2009, 11:38
سلام من تو روز سوم گير كردم.جايي كه ا سلول 4 مياي بيرون بعد فلش بكش ديگه هر كاري ميكونم جواب نمي گيرم ميشه يكي كمكم كنه؟

سلام
اگه تو فلاش بک هستی باید بری سطل و جارو رو پیدا کنی ...سطل و جارو نزدیک در هستن
اون سطل احتیاج داره که با آب پر بشه
باقی شو خودت برو نتونستی خبر بده کمکت میکنم:5:

keshkerek
02-03-2009, 16:57
:40:من نمیدونم فلش بک چیه البته توی این بازی!فقط کارم با بیمار یک بعد از این که با اسلحه از منطقه نظامی با زدن یک تیر به بشکه و خالی کردن و فرار و ..... تمام شده و دکتر را میفرستم بره تو اتاق بعد رفتم رادیو را برداشتم حالا هر کاری میکنم برم تو اتاق سه نمیشه یعنی وارد نمیشه البته قبل از این که رادیو را بردارم رفتم تو اتاق پنج و بیمار به من حمله کرد و دکتر آمد و بهش دارو زد تازه تو اتاق دکتر یه قفسه دارو هست که آن هم باز نمیشه تو روز دوم صبح هم هست ولی هوا روشنه تازه پرستاره هم رفته بیرون بعد این که اون یارو مسته از کافه میاد بیرون و غیره اگه میشه لطفا راهنمایی و کمک کنید ممنون میشم خداحافظ.:11:

:11:بابا پارتی بازی دیگه من خودمو کشتم هیشکی نیست انگار به من کمک کنه آقای مدیر چی میشه به ما هم یه ستاره بدید اگه میشه یه نفر رمز در آهنی دوم که رمزش چهار رقمی و تو فلش بگ روز سوم تو سلول سوم هم هست را بگذاره ممنون.:31:

keshkerek
03-03-2009, 16:32
:11:اگر کسی راهنمایی بازی overclocked چپتر دو کامل را داره بده ممنون میشم.:40:

veria
09-03-2009, 08:19
اینجوری مزه بازی میره.
یه خورده فکر میکردی میفهمیدی چیه.
1537

eMer@lD
30-04-2011, 11:13
با سلام
در قسمت دوم بازی:
اونجایی که بیمار رو بیهوش می کنه ادامه اش باید چیکار کنه؟

اگر کسی داستان بازی رو داره لطفا بگذاره یا آدرس داستان بازی رو لطف بفرمایید قرار بدید کجا میشه پیدا کرد؟

مرسی

Sky_Watcher
24-05-2011, 12:39
سلام بچه ها
مثل رسیدم به جایی که شخصیت اصلی ما(آقای مکنامارا) خودش میره تو اون جزیره .
من اونجا همه جا رو گشتم ولی آخرش به یه در میرسم که باید رمز اونو به دست بیارم ، اما هر کاری کردم نتونستم.:41:
لطفا کمکم کنید:19: