PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جداول کناری در تمپلیت

milad-bavafa
29-04-2008, 18:54
سلام.
من دارم یه تمپلیت می سازم که دو طرفه هست.جدول کشی کردم و چندتا دکمه رو سمت چپ گذاشتم،سمت راست هم برای ورود به پنل کاربری هست و وسطم که متن ها نوشته میشه.اما وقتی دارم متن ها رو می نویسم(وسط) وقتی اینتر رو می زنم که بیاد خط پایین دکمه ها هم حرکت می کنند و پایین میان یعنی در کل سه تا سلول با هم حرکت می کنند.من نمی خوام این اتفاق بیفته چون شکل قشنگی نداره.
وقتی یه تمپلیت دانلود کردم دیدم به جای تیبل از div استفاده کرده بود.اما من نمیدونم چرا و طریقه ساختش چه مدلی هستش.
این تمپلیت هم برای مدرسه می خوام پنج شنبه باید ببرم.اگه لطف کنید کمکم کنید ممنونتون میشم.
:5::40:

milad-bavafa
30-04-2008, 19:29
هیچ کس نیست؟:41:

MAXXX
30-04-2008, 20:52
به خاطر تیبله
باید با css طراحی کنی
البته خوده تیبل هم میشه درستش کرد من نمیدونم شما چی کار کردی ولی مطمئنم تو کشیدن جدولات مشکل داری حالا صفحتو اینجا بزار شاید جونمردی برات درست کرد

milad-bavafa
01-05-2008, 12:33
این آدرس صفحه ای که طراحی کردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا اگه کسی میکتونه کمک کنه زودتر بگه چون من تا شنبه وقت دارم

MAXXX
01-05-2008, 21:52
ببین من زیاد html وارد نیستم ولی اگه میخوای استاندارد طراحی کنی باید css یاد بگیری
من یکم دستکاریش کردم دیگه اون وسط چیز مینویسی اینتر بزنی کناری ها تکون نمیخورن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milad-bavafa
02-05-2008, 20:03
ممنونم.
لطف کردی

milad-bavafa
29-05-2008, 21:12
آقا من وقتی جدول کشی میکنم خراب میشه.
از طریق insert table در فرانت پیج جدول کشی کردم.دو تا جدول کنار صفحه و یکی در وسط که متن ها رو تایپ میکنیم.
حالا وقتی من توی جدول وسطی متن هامو تایپ میکنم و می خوام برم خط پایینی دو تا جدول های کناری هم باهاش میان پایین ولی من نمی خوام این طوری باشه.
رفتم اون فایل رو دوباره دانلود کنم ببینم چی کار کرده،دیدم سرور که آپلودش کرده بود حذفش کرده.
سی اس اس هم بلد نیستم.
اگه ممکنه بهم بگین باید چی کار کنم که وقتی اینتر میزنم دو تا جدول های کناری پایین نرن.
ممنون

MAXXX
29-05-2008, 22:02
شما باید از 3 تا تیبل مجزا استفاده کنی

milad-bavafa
29-05-2008, 22:18
ممکنه یکم بیشتر توضیح بدید؟
در ضمن این چیزی که گذاشتید دانلود نشد.
مرسی

MAXXX
30-05-2008, 14:56
ممکنه یکم بیشتر توضیح بدید؟
در ضمن این چیزی که گذاشتید دانلود نشد.
مرسی
ببین من تو پست اولم گفتم که طراح نیستم فقط بر اساس تجربیاتم در سر و کله زدن با فرنتپیج دارم میگم
من فکر میکنم شما اومدی یه تیبل رو به 3 قسمت تقسیم کردی برایه همین هر 3تا با هم حرکت میکنن ولی من 3 تا تیبل مجزا در کنار هم ساختم خودت ببین چیکار کردم لینک بالا هم کارمیکرد ولی اینم یکی دیگه