PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با چه برنامه ای پسوند doc. رو راحت بازیابی کنم؟

Ghaioom
29-04-2008, 16:21
سلام دوستان
پسوند doc. مربوط به word به طور اتفاقی از کامپیوتر من پاک شده با چه برنامه ای میتونم راحت بازیابیش کنم؟
توش اطلاعات داشتم. چیزهای زیادی نوشته بودم.
از چند برنامه هم استفاده کردم ولی اون فایل رو بازیابی نکرد.
خیلی اون فایل رو لازمش دارم لطفاً سریع.
:41:

djsystem
30-04-2008, 10:26
من فکر کنم recovery my files خوب باشه از اون استفاده کردی

seyyedi
30-04-2008, 16:58
دوستان سلام
من با recover my files تا حالا برای کلیپ امتحان کردم و جواب نداده
پیدا کرده ولی بازیابی نه
handy recovery هم هست
ولی اگه easy recovery گیرت بیاد خوبه خودم هم ندارم
iolo هم شنیدم
اگه فرمت درایوت ntfs باشه بهتر مییشه بازیابی کرد

Ghaioom
30-04-2008, 17:19
سلام دوستان
من این برنامه ها رو هم قبلاً امتحان کردم ولی نشد که نشد. هر چیزی رو میاره به غیر از اون فایل.
من یه برنامه ای میخوام که فقط بتونه فایل هایی با پسوند doc. رو بازیابی کنه.
یه برنامه خوب سراغ ندارین؟؟
خیلی اون فایل رو نیاز دارم.

***Spring***
30-04-2008, 18:12
سلام ... در مورد فرمتی که گفتید نمیدونم ، ولی قبلآ یکبار یه فرمت ویدویی رو لازم داشتم ، از چند نرم افزار مشهور و حرفه ای که اول استفاده کردم ، نتونستم اون رو ریکاور کنم ، چندین برنامه خوب رو گشتم تا یکی از اونها براحتی همه فایها رو برگردوند ... ریسک داره ، ولی ببینید برنامه های دیگه چطوریند ... چون هر کدوم قابلیتهای خودشون رو دارند ...

R-Studio Data Recovery بازيابي اطلاعات / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات توسط GetData Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Ghaioom
01-05-2008, 16:12
سلام
PcTools File Recover که لینکش خرابه.
و PC Inspector File Recovery هم دیروز لینکش درست بودم ولی نمیدونم حالا چی شد که خراب شده نتونستم دانلودش کنم.
گاهی از اون برنامه ها رو هم قبلاً امتحان کردم نشد.
این چند برنامه رو هم امتحان کنم ببینم چی میشه.

***Spring***
01-05-2008, 17:49
سلام ... شما برنامه های دیگه رو چک بفرمایید ، امیدوارم به نتیجه برسید ... در مورد برنامه های دیگه هم که گفتید ، یا تو همون تاپیک اصلی برنامه ، یه پست بزنید و درخواست لینک جدید و قابل دانلود رو بفرمایید ، تا دوستان آپلود یا معرفی کنند ...

یا تشریف ببرید به انجمن : در خواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... یه تاپیک بزنید و هر برنامه ای رو که لازم دارید با مشخصات و ورژن برنامه بفرمایید ... موفق باشید ...

.

Ghaioom
05-05-2008, 15:53
سلام ممنون
ولی من هر کاری کردم نتونستم برگردونمش.
عجیبه که وقتی اون فایل پاک شد زود یه برنامه ی ریکاوری نصب کردم بازیابی نکرد.
چرا این طوری شده نمیاره؟

***Spring***
05-05-2008, 16:56
سلام ... خواهش میکنم ... این چند راه دیگه رو هم ببینید:

1- از برنامه های دیگه Recovery استفاده کنید ... چون بازم برنامه های خوب و قوی داریم ... بارها پیش اومده باید از چند برنامه استفاده کنید تا یکی از اونها موفق بشه فایلها رو برگردونه ...

این هم لینکهای دیگه :

Active File Recovery Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FORMAT Recovery 4.0 / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AusLogics Emergency Recovery v2.0.5.141 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Magic Recovery Pro v3.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- برگردید Bootable این برنامه ها رو پیدا کنید ( بعضی از اونها دارند ) ... احتمال اینکه از طریق بوت شدن سیستم و اجرای برنامه مناسب به فایلها برسید ، زیاده ...

3- از برنامه Hiren's Boot CD استفاده بفرمایید ( جدیدترین ورژن ) ... یه برنامه خوب با قابلیت Boot و اجرای بسیاری از برنامه های مهم از جمله برنامه های Recovery :

Hiren BootCD / تمامی ورژن ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه برنامه هایی رو که در Hiren's Boot CD هست قبلآ بصورت نصب روی سیستم عامل داشتید ، بازم با این CD امتحان کنید ...

4- این هم یه برنامه خوب دیگه :

Paragon Hard Disk Manager ابزاری حرفه ای برای مدیریت بر هارد دیسک / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که بصورت Bootable قابل اجراست ...

5- اگه یه سیستم دیگه دارید ، میتونید این هارد رو بعنوان هارد دوم روی اون سیستم ببندید و با اون سیستم و از روی اون ( یعنی برنامه های Recovery روی اون سیستم نصب باشند ) این هارد قبلی رو چک و Recovery کنید ...

.