PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوري ميتونم واسه سي دي بکگراند بزارم ؟

moslem.b
28-04-2008, 16:28
من سي دي ديده بودم که اينجوري بود يعني وقتي سي دي رو باز مي کردي يه عکس گذاشته بود واسه بکگراندش
کسي مي دونه چطوري ميشه اين کار رو کرد ؟

winxp
28-04-2008, 17:39
سلام عزیزم

امیدوارم اون کد بگ گراند صفحه هارو داشته باشی

همون طوری که برا صفحه های معمولی میزاری , میتونی برا cd هم استفاده کنی

فق باید اون فایل desktop.ini با عکسش رو روی صفحه اول cd رایت کنی

موفق باشی

djsystem
28-04-2008, 18:34
winxp جان میتونی محتویات desktop.ini رو بزاری اینجا
ممنون

mahdi7610
28-04-2008, 19:31
من سي دي ديده بودم که اينجوري بود يعني وقتي سي دي رو باز مي کردي يه عکس گذاشته بود واسه بکگراندش
کسي مي دونه چطوري ميشه اين کار رو کرد ؟
سلام دوست عزیز

این کدها را توی نوت پد کپی کن بعد با نام و پسوند desktop.ini یه جا ذخیره کن و بعد یه عکس که می خوای توی پس زمینه سی دی قرار بدی را انتخاب کن و در قسمت IconArea_Image=mahdi.jpg به جای mahdi.jpg قرار بده ( mahdi اسم عکس هستش و jpg پسوند عکس هستش )

سپس موقع رایت کردن این هم فایل نوت پد که با نام و پسوند desktop.ini هست و عکس را با هم توی سی دی رایت کن . باید هر دو تا را توی root سی دی رایت کنی .

ابتدا باید عکس را توی یکی از درایوهای خودتون امتحان کنید تا اگه بزرگ یا کوچیک بود بتونید با فتوشاپ اونا درست کنید . بعد اونا روی سی دی رایت کنید .

اگه دوست دارید این دوتا فایل یعنی فایل نوت پد و تصویر عکس توی سی دی دیده نشده ابتدا فایلهای مخفی را از فولدر اپشن قابل روئیت کنید بعد این روی این دوتا فایل راست کلیک کنید و بعد اونا را هایدن کنید . بعد این دوتا فایل را به صورت هایدن روی سی دی رایت کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Farahmand Farshidy
28-04-2008, 19:56
سلام عزیزم!:11::11:

winxp جان میتونی محتویات desktop.ini رو بزاری اینجا
ممنونآقا بهروز فعلاً مشغولند.:27:

ما در عوض جواب میدیم::46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمؤفق و پیروز!:11::11:
فرهمنـــــــــد

AABB
28-04-2008, 20:13
میشه اندازه عکس بک گروند رو هم تعریف کرد؟

djsystem
29-04-2008, 08:37
با تشکر از اقا mahdi و farahmand

moslem.b
29-04-2008, 08:57
سلام دوست عزیز

این کدها را توی نوت پد کپی کن بعد با نام و پسوند desktop.ini یه جا ذخیره کن و بعد یه عکس که می خوای توی پس زمینه سی دی قرار بدی را انتخاب کن و در قسمت IconArea_Image=mahdi.jpg به جای mahdi.jpg قرار بده ( mahdi اسم عکس هستش و jpg پسوند عکس هستش )

سپس موقع رایت کردن این هم فایل نوت پد که با نام و پسوند desktop.ini هست و عکس را با هم توی سی دی رایت کن . باید هر دو تا را توی root سی دی رایت کنی .

ابتدا باید عکس را توی یکی از درایوهای خودتون امتحان کنید تا اگه بزرگ یا کوچیک بود بتونید با فتوشاپ اونا درست کنید . بعد اونا روی سی دی رایت کنید .

اگه دوست دارید این دوتا فایل یعنی فایل نوت پد و تصویر عکس توی سی دی دیده نشده ابتدا فایلهای مخفی را از فولدر اپشن قابل روئیت کنید بعد این روی این دوتا فایل راست کلیک کنید و بعد اونا را هایدن کنید . بعد این دوتا فایل را به صورت هایدن روی سی دی رایت کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من این کار رو انجام دادم توی درایوهای هاردم نشون میده ولی توی درایو سی دی رامم وقتی سی دی رو میزارم عکسی نشون داده نمیشه

winxp
29-04-2008, 08:59
سلام dj جان , فرهمند عزیز

dj جان من اینترنت ندارم , واسه همین هر وقت میام cn میتونم بیام p30

برا همین دیر دیر سر میزنم , یه وقت سو تفاهم نشه

فرهمند عزیز , امیدوارم حال شما هم خوب بشه

موفق باشین عزیزان

mahdi7610
29-04-2008, 11:38
من این کار رو انجام دادم توی درایوهای هاردم نشون میده ولی توی درایو سی دی رامم وقتی سی دی رو میزارم عکسی نشون داده نمیشه

سلام دوست عزیز

شما بعد از این که توی درایو ها فایل نوت پد را با نام و پسوند desktop.ini سیو کردید یه فایل نوت پد با این نام ساخته می شه .

شما باید همین فایل نوت پد را همراه عکس توی root ( همون ریشه سی دی ) رایت کنید .

گاهی اوقات بعد از رایت کردن وقتی سی دی را توی رایتر خودتون قرار می دید نشون داده نمی شه . بعد از رایت سی دی را توی سی دی رام قرار دهید . یا روی یه سیستم دیگه امتحان کنید حتما جواب می گیرید .

موفق باشید .

میشه اندازه عکس بک گروند رو هم تعریف کرد؟

سلام دوست عزیز

شما یه عکس را برای یکی از درایوهای خودتون امتحان کنید . بزرگ یا کوچیک بودن عکس را باید با فتوشاپ تنظیم کنید .
عکسی که توی درایوهای شما همون طور که می خواهید دیده می شه . همون طور هم توی سی دی دیده خواهد شد .
می تونید با فتوشاپ اندازه عکس را مشاهده کنید .

موفق باشید .

djsystem
29-04-2008, 15:31
سلام dj جان , فرهمند عزیز

dj جان من اینترنت ندارم , واسه همین هر وقت میام cn میتونم بیام p30

برا همین دیر دیر سر میزنم , یه وقت سو تفاهم نشه

فرهمند عزیز , امیدوارم حال شما هم خوب بشه

موفق باشین عزیزان
خاهش میکنم winxp عزیز
به هر حال برای ما افثخار که از شما حرفه ایهای فروم چیزی یاد بگیریم حتا اگه 100000 سال بعد هم جواب ما رو بدبید من صبر میکنم