PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ليزري كردن صدا پیدا شد (منتظر آموزش)

rasool_bbc
18-11-2005, 22:30
يه نرم افزار مي خوام كم حجم براي اينكه بتونم با هاش صدا رو ليزري يا همون الكترنيكي خفن كنم

hamidforge
19-11-2005, 01:31
اگه Sound Forge يا Cool edit داري در قسمت Chorus و با تعيين مقدار Chorus Size -Feedback-Delay ميتوني ...

آقا براي آموزش حرفه اي Edit ,Effect در امور صدا در خدمتيم

HR
19-11-2005, 01:48
اگه Sound Forge يا Cool edit داري در قسمت Chorus و با تعيين مقدار Chorus Size -Feedback-Delay ميتوني ...

آقا براي آموزش حرفه اي Edit ,Effect در امور صدا در خدمتيم

واقعا با cool edit میشه یه صدای خواننده رو شبیه کار آقای اصفهانی در آهنگ نون و دلقک کرد .....
شما اینکار رو انجام دادید ؟
نمونه کارتون رو میتونید بذارید؟
اگه جوابها + هستش آ اموزش هم بدید ، cool edit

hamidforge
19-11-2005, 02:16
حسين جان در مورد آهنگ نون و دلقک بايد بگم به اين تكنيك Auto tune میگن (Auto tune را با برنامه هايي نظير Sonar انجام ميدن كه در استديو انجام ميشه وبصورت Plugin هست) و واقعا میشه با Sound Forge و cool edit هر كاري كرد .

نمونه کارو اموزش رو هم به روي چشم.

rasool_bbc
19-11-2005, 09:34
hamidforge جان مرسي ممنونم ولي ميشه پلاگين رو بزاري و آموزشش رو هم بدي چون برو بچ زياد علاقه دارن.

ebilove
19-11-2005, 09:44
حسين جان در مورد آهنگ نون و دلقک بايد بگم به اين تكنيك Auto tune میگن (Auto tune را با برنامه هايي نظير Sonar انجام ميدن كه در استديو انجام ميشه وبصورت Plugin هست) و واقعا میشه با Sound Forge و cool edit هر كاري كرد .

.

باسلام
با سونار ميشه همه كار كرد اما با Forge Sound نه عزيز
شما ميتونيد براي اغاز اين بحث به اينجا مراجعه كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد

mohammad hamed
19-11-2005, 10:01
اگه ممکنه آموزش را در یک فایل Pdfقرار بده . خیلی ممنون

hamidforge
25-11-2005, 22:18
دوستان اينم Auto-Tune_4

كه به دو صورت عمل ميكنه

Over a typical pitch correction range, it is simply not possible to tell that a sound has been processed, except that it is perfectly in tune.

Automatic Mode:
Most common pitch problems can be corrected by Auto-Tune 4's Automatic Mode. Automatic Mode instantaneously detects the pitch of the input, identifies the closest pitch in a user-specified scale (including minor, major, chromatic and 26 historical and microtonal scales), and corrects the input pitch to match the scale pitch. A Retune Speed control lets you match the retune rate to virtually any performance style.

Graphical Mode:
For meticulous tweaking, the Graphical Mode displays the performance's detected pitch envelope and allows you to draw in the desired pitch using a variety of graphics tools. This mode gives complete control over the correction or modification of the most elaborate expressive gestures.

اينم بگم كه ليزري -رباتي و... يه چيز ديگست.
اگه خواستيد بحث رو ادامه بديم

baba barghi
25-11-2005, 22:49
سلام حمید فورگ جان
دمت گرم فردا می رم کافی نت ای دی اس ال دانلود می کنم

ممنون
بای

HR
28-11-2005, 03:20
حمید جان ، کرکش رو هم میذاشتی ... نحوه کار با این برنامه هم اگه بگی که عالیه !

sa3er
28-11-2005, 13:42
نسخه retail اين پلاگين دايركت ايكس توسط گروه H2O ارائه شده... يه سرچ كنيد
سايز 5 مگابايت

Saman
06-12-2005, 11:47
پلاگینی بنام auto tune در برنامه wavelab که بصورت vst می باشد نصب کنی می تونی از اون افکت استفاده کنی که خیلی هم باحاله

Saman
06-12-2005, 11:51
من مدتهاست با dance ejay 3-4-5--6-7 و magic music maker 2005 و hiphop و teckno کار می کنم و اعتقاد دارم کسی با اصول و مبانی موسیقی اشنا باشد می تواند اهنگهای زیبایی بسازدالبته برنامه های فوق داراری سمپلهای زیادی با ریتمهای مختلفی دارد همچنین شما می توانید الات موسیقی خود را با این نرم افزار مدیریت کنید در مجموع کسی که علاقه به اهنگسازی دارد برنامه های فوق خیلی بهش کمک می کنه.
همچنین نرم افزارهای wavelab -soundfroge-sonar-nendouدرزمینه ضبط و پالایش و مسترینگ خیلی مفید می باشد که می توانید پلاگینهای انرا هم ازاینترنت بگیرید تا افکتهای خفنی روی صدا داشته باشید

baba barghi
06-12-2005, 20:00
سلام دوستان
اگر کسی برای تغییر صدا از برنامه ای استفاده کرده و به نظرش خوبه اسم برنامه و لینک دانلود و کرک و آموزشش رو بزاره بهترین برای این کار رو بزارید اینجا فقط تست شده باشند

ممنون
بای

Spy
06-12-2005, 22:09
نسخه retail اين پلاگين دايركت ايكس توسط گروه H2O ارائه شده... يه سرچ كنيد
سايز 5 مگابايت

این یه لینک ....

و من این ورژن رو دانلود کردم .... کاملا کرک شده ...

منتظر آموزشش هستیم ...ساسر جان :rolleye:

رسول جان با اجازه من تیتر تاپیک رو عوض کردم که دوستان بتونند راحت تر این نرم افزار رو دانلود کنند .

HR
04-01-2006, 01:01
این یه لینک ....

رسول جان با اجازه من تیتر تاپیک رو عوض کردم که دوستان بتونند راحت تر این نرم افزار رو دانلود کنند .
این پلاگین روی چه نرم افزارهایی نصب میشه ؟

amirpers
16-02-2006, 11:49
ظاهرا روی برنامه هایی مثل Adobe Audition , Sounde Forge . sonar و غیره نصب می شه .
اما من نمی تونم این برنامه رو نصب کنم چون در میانه راه که از ما می خواد ری استارت کنیم ، بعد که بالا می یاد می خواد ادامه نصب رو انجام بده سیستم خود به خود ریست می شه .ویندوزم هم XP SP2 است .

Spy
16-02-2006, 11:55
شما از ورژن کرک شده استفاده کنید این مشکل رو نداره ...راستی کار باهاش هم راحته و آموزش نمیخواد !

amirpers
17-02-2006, 12:39
اگه یکی از دوستانی که روش کار کردن با Auto Tune را بلده آموزشش رو (هر چند مختصر) اینجا قرار بده
همه ازش ممنون می شن . چون یکی مثل من ، هر چه قدر باهاش کار کردم نتونستم یک افکت خوب از توش در بیارم
که به قول یکی از دوستان صدا رو مثل محمد اصفهانی تو شعر دلقک بکنه .

HR
18-02-2006, 00:40
نمیدونم با برنامه ی wav editor نرمافزار nero کار کردین یا نه .... این برنامه یه افکت داره بنام pitch tuning که همین کار لیزری یا کامپیوتری و ... کردن صدا رو انجام میده ، خیلی جالبه حتما امتحان کنید ..... نمونه کارتون هم بزارید .... من هم همینکار رو انجام خواهم داد

HR
20-02-2006, 00:38
بچه ها این پلاگین دایرکت ایکسه عجب چیز با حالیه ها !!
اینو گوش کنید ..... با همین برنامه درستش کردم
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حجم 73 k

Morteza2020
20-02-2006, 00:49
اقای Hr عزیز توروخدا اینو باچی درست کردی.
نرمافزارشو برای ما هم بزار.
ممنون

HR
20-02-2006, 01:05
اقای Hr عزیز توروخدا اینو باچی درست کردی.
نرمافزارشو برای ما هم بزار.
ممنون
پست های قبلی رو یه نگاه میکردی میدیدی ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این یه پلاگینه
برای استفاده از این پلاگین باید یه نرم افزار که مخصوص ادیت صدا هست داشته باشی ... اگه نرو داری حله .
اگه نه برنامه ای مث coolEdit رو باید ناز قبل داشته باشی
و ....

omid_gogol
20-02-2006, 01:56
Hr جان عالی بود فقط آهنگ کم داشت که اونم با من

omid_gogol
20-02-2006, 16:22
آموزش این برنامه رو بزار

dll
23-02-2006, 09:10
کرک نرم افزار autotuneتوروبه خدا کرک نرم افزار روبگذارید

Spy
23-02-2006, 09:28
لینک اینجانب فول هست کرک نمیخواد در صفحه قبل ببینید

fashion_boy
23-02-2006, 23:17
آقای اچ آر این که موقع خارش کردن از حالت فشرده ارور میده که.تازه حالا باید بدش توی فولدر پلاگین پیست کنیم؟

fashion_boy
23-02-2006, 23:27
من هم نرو دارم هم کول ادیت.بعد از دانلود چیکارش کنییییییییییییم؟

mhentezari
24-02-2006, 20:39
لينك بجز rapidshare ندارين؟ كه ريسوم داشته باشه؟؟

HR
25-02-2006, 00:23
آقای اچ آر این که موقع خارش کردن از حالت فشرده ارور میده که.تازه حالا باید بدش توی فولدر پلاگین پیست کنیم؟
شما باید این فایل ها رو در یه مکان از حالت فشرده خارج کنید .... فایل setup رو اجرا کنید و تمام مراحل نصب رو پیش برید ..... بعد از نصب یه ری استارت هم کنید بد نیست .... بعد از نصب این برنامه بصورت یه پلاگین یا ابزار در برنامه های مخصوص ادیت صدا مشاهده خواهد شد ..... در منویی بنام Directx ...... اسم برنامه هم Antares Auto tun هست ... حله ؟

fashion_boy
25-02-2006, 00:35
به خدا ارور میده . من تا حالا دو بار دانلودش کردم . ولی اونجایی که میخواد فایل ست آپ رو از حالت فشرده خارج کنه یه پیام میده
باید چیکار کرد اونجا؟

pedramonline
25-02-2006, 00:55
من بدون مشکل دانلود و بازش کردم .

منتها نمیدونم باید کجا باشه . میشه تو پلاگین های SoundForge گذاشتش ؟؟

تو نرو چطوری باید گذاشتش ؟؟؟

HR
25-02-2006, 02:10
فایلی که دانلود میکنید یه فایل فشردس با نام AA.rar ، این فایل رو از حالت فشرده خارج کنید ، فکر کنم بعد از این کار یه سه چهار تا فایل فشرده ی دیگه هم هست ، همه ی اینا رو بگیرید یا همون انتخاب کنید و گزینه ی Extract Here رو بزنید ، از شما یه سوال میپرسه ، بزنید yes to all ، خوب الان یه فایل setup دارید ، اینو اجرا کنید و همش next بزنید ، ری استارت کنید . وارد برنامه ی مورد نظر مث کول ادیت یا هر برنامه ی دیگه ، دنبال یک منو با نام directx بگردید ، ممکنه زیر مجموعه منوی Effect باشه ... باید این پلاگین همین جا باشه ... با نامAntares Auto tune ..... بقیش با خودتون ... قصد دارم توضیح کامل تصویری در قالب پی دی اف رو آماده کنم ، البته اگه وقت کنم ... شاید هم دوست دیگه ای این کار رو انجام بده ...

fashion_boy
25-02-2006, 12:03
اون فایل ست آپش باز ن م ی ش ه

Masy
25-02-2006, 22:35
آقا این Sonar 5 حدود 2.5 گیگابایته!!!!!! :puke:

amirpers
26-02-2006, 02:37
واقعا Autotune پلاگ این جالبیه .

pedramonline
26-02-2006, 02:54
فایلی که دانلود میکنید یه فایل فشردس با نام AA.rar ، این فایل رو از حالت فشرده خارج کنید ، فکر کنم بعد از این کار یه سه چهار تا فایل فشرده ی دیگه هم هست ، همه ی اینا رو بگیرید یا همون انتخاب کنید و گزینه ی Extract Here رو بزنید ، از شما یه سوال میپرسه ، بزنید yes to all ، خوب الان یه فایل setup دارید ، اینو اجرا کنید و همش next بزنید ، ری استارت کنید . وارد برنامه ی مورد نظر مث کول ادیت یا هر برنامه ی دیگه ، دنبال یک منو با نام directx بگردید ، ممکنه زیر مجموعه منوی Effect باشه ... باید این پلاگین همین جا باشه ... با نامAntares Auto tune ..... بقیش با خودتون ... قصد دارم توضیح کامل تصویری در قالب پی دی اف رو آماده کنم ، البته اگه وقت کنم ... شاید هم دوست دیگه ای این کار رو انجام بده ...

من با برنامه Sound Forg 8 ندیدم چیزی اضافه بشه

pedramonline
26-02-2006, 02:55

من با برنامه Sound Forg 8 ندیدم چیزی اضافه بشه ؟؟؟

fashion_boy
26-02-2006, 11:58
اچ آر جان تو خودت از کدوم گزینه استفاده کردی؟

HR
26-02-2006, 19:20
خوب اين هم يه توضيح كلي نصب و نحوه استفاده از اين برنامه
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masy
26-02-2006, 23:03
خوب اين هم يه توضيح كلي نصب و نحوه استفاده اين برنامه دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من که میخواستم بازش کنم میگه فایل خرابه. ممکنه چک کنی!
مرسی

HR
27-02-2006, 00:58
من که میخواستم بازش کنم میگه فایل خرابه. ممکنه چک کنی!
مرسی
حله .... موردي نيست .... شما هم لينك دانلود نقل قول مطلب منو تصحيح كن
ممنون

fashion_boy
27-02-2006, 11:43
مرسی اچ آر . دارم دانلود میکنم . ممنون

fashion_boy
27-02-2006, 11:47
جان من خودت فایل ست آپش رو آپلود کن . تا حالا ده دفعه دانلود کردم با سیستم های مختلف ولی همون پیغام(ارور)رو میده

amirpers
27-02-2006, 14:19
خوب اين هم يه توضيح كلي نصب و نحوه استفاده از اين برنامه
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HR عزیز من از شما بابت آموزش ممنونم اما یک سوال داشتم .
من از Wave Editor برنامه Nero استفاده می کنم و در Autotune تمام تنظیمات را عینا مانند آموزش شما قرار دادم ، اما صدا مثل شما نشد و کلا چیز خوبی در نیومد . نمی دونم چرا .

dubai satellite
27-02-2006, 18:40
سلام و خسته نباشید از همه ممنون بابته زحماتشون میخاستم بگم بیشتر لینکها کار نمیکنه و خاستم خاهش کنم یک نفر زحمت بکشه و برنامه و کرک و اموزش و نمونه کار و افکته مورده نظر رو تو یه پاسخ بده تا همه استفاده کنن چون من هیچ چه از این بحص رو نفهمیدم ممنون

rb97
27-02-2006, 21:34
من با نرم افزاره Dj Mixstation 2 اينکارو ميتونم بکنم

fashion_boy
28-02-2006, 11:31
اچ آر جان دستو پنجولت درد نکنه . مشکل من این بود که فقط یکی از فایل ها رو از حالت فشرده در می آوردم . ولی بعد از دانلود آموزشت متوجه اشتباه خودم شدم .حالا خودت تنظیمات رو چه جوری انجام دادی که اینقدر با حال شده؟من که هر کاری کردم به قشنگی نمونه کار تو نشد . لطف کن و صفحه تنظیماتت رو بزار . ممنون

Masy
28-02-2006, 20:13
دستت درد نکنه من بیشتر دنبال تنظیماتیم که صدا رو مثل فایل خودت میکنه.
مرسی

fashion_boy
28-02-2006, 22:37
اگه کسی تونست تنظیماتش رو مثل اچ آر کنه (اچ آر معروف شدی)بزاره

mhentezari
28-02-2006, 23:33
چرا توي adobe audition 2 چيزي اضافه نشد؟؟

كسي كركي چيزي براش نداره؟

amirpers
01-03-2006, 11:20
ظاهرا زیر و یا بم بودن صدا و همینطور طریقه خواندن هم در این تنظیمات تاثیر داره . چون یک بار که با صدای بم خوندم و تنظیمات Hr عزیز رو انجام دادم جواب خوبی نداد اما وقتی که با احساس تر و با صدای زیر خوندم ، خیلی بهتر شد .

moslem.b
01-03-2006, 13:30
من که همین الان این تایپیک رو دیدم و دارم دانلود می کنم

amirpers جان به نتیجه ی خوبی رسیدی من با چند تا برنامه کار کردم و فهمیدم که هر چی صدا زیر تر باشه کار جالب تری از آب در میاد

moslem.b
01-03-2006, 13:34
Hr جان حالا همین آهنگ رو بدون هیچ افکتی بخون ببینیم چقدر تاثیر رو صدات داشته به نظر من صدای خودت هم خوب بوده که انقدر زیبا شده

mhentezari
02-03-2006, 00:29
بابا يكي جواب ما رو هم بده؟؟
چرا چيزي جايي اضافه نميشه؟؟ توي اينها تست كردم: sonar 4, sound forge 8, adobe audition 1.5 ,adobe audition 2

در ضمن ميگه كه بايد authorize بشه. كسي كركي سريالي ، چيزي نداره؟

pedramonline
02-03-2006, 02:04
من با برنامه Sound Forg 8 ندیدم چیزی اضافه بشه ؟؟؟

کسی نمیدونه در کدوم قسمت این برنامه این پلاگین اضافه میشه ؟

moslem.b
02-03-2006, 06:56
این پلاگین تو قست افکتها و Directx plug ins اضافه میشه

amirpers
02-03-2006, 12:38
در برنامه Sound Forge نمی دونم اما همانطور که Moslem عزیز گفتند در قسمت Directx افکتها در برنامه های دیگر اضافه می شه .

omid_gogol
02-03-2006, 20:22
بچه ها این یه تیکرو از من گوشش کنید البته همین جوری خوندم شعرش قاتی پاتیه ؟
فقط نظرتونو بگید

mhentezari
02-03-2006, 21:01
بالاخره مال من هم اومد.

حالا مشكل بعدي تنظيم كردنشه. شما چجوري تنظيم مي كنيد؟

moslem.b
02-03-2006, 23:47
بالاخره مال من هم اومد.
حالا مشكل بعدي تنظيم كردنشه. شما چجوري تنظيم مي كنيد؟

مشکی اصلی همینه

moslem.b
03-03-2006, 00:46
بچه ها این یه تیکرو از من گوشش کنید البته همین جوری خوندم شعرش قاتی پاتیه ؟
فقط نظرتونو بگید

امید جان خیلی خوب بود تنظیمات و اسم برنامه ی مورد استفاده رو بگو

omid_gogol
03-03-2006, 12:19
مسلم جان با همون برنامه قبلی و با استفاده از برنامه audio studiomagix

omid_gogol
03-03-2006, 12:24
magix audio studio

moslem.b
03-03-2006, 18:10
نظیمات خاصی روش انجام دادی آقا امید

stam
04-03-2006, 02:19
سلام
آقای hrاگه یه عکس واضح از تنظیماتت بذاری کار همه رو راه انداختی

HR
04-03-2006, 02:35
آخه تنظیم خاصی نمیخواد
حالا اینو داشته باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid_gogol
04-03-2006, 14:32
نظیمات خاصی روش انجام دادی آقا امید

منظورتون چیه ؟
خوب با همون بر نامه که معرفی کردم

moslem.b
04-03-2006, 16:03
منظورتون چیه ؟
خوب با همون بر نامه که معرفی کردم

گفتم شاید تنظیمات برنامه رو دستکاری کرده باشی

moslem.b
04-03-2006, 18:24
دوستانی که دنبال تنظیمات این برنامه هستن این برنامه هیچ تنظیم خاصی نداره

فقط دو عامل هست که باعث میشه این برنامه بخوبی کار کنه

1-صداتون باید زیر (نازک) باشه

2-صداتون رو تا جایی که می تونید بکشید

omid_gogol
04-03-2006, 22:12
هر کس نمونه کار دار ه همین جا بزاره

stam
05-03-2006, 01:31
سلام
آقایون من امروز با یکی از بچه ها که تو کار موسیقی هستش صحبت کردم
اولندش که گفت این نرم افزار نرم افزار حرفه ای نیست اما اینکه باید صدا نازک باشه درسته ولی به ای معنا نیست که آقایونی که صدای باس (بم)دارند نتونند از این سیستم استفاده کنند اونم راه داره که با اجازه براتون میگم:من اینرو برای کسانی میگم که از برنامه cool edit proاستفاده میکنند :وارد برنامه شده سپس با کلیک سمت راست بر روی نوار یا پالت صدا از روی گزینه insert-wave from file-فایل مورد نظر خود را بیاورید وبعد در قسمت افکتها که پیدا کردنشم زیاد سخت نیست در قسمت time/pitch_pitch benderبعد از زدن گزینه flat خط صاف رو که همان درجه کلفتی و نازکی صداست را خیلی کم (میلیمتری)بالا برده تا صدا کمی نازک شود بعد هم ما بقی قضایا که گذاشتن افکت یا همان vstهست که در صورت لازم بودن یه آموزش مفید هم از اون میزارم
فعلا

moslem.b
06-03-2006, 07:16
از توضیحات بسیار خوب stam عزیز ممنون

بچه ها موافقین بیشتر روی افکت گذاری صدا کار کنیم

حالا که لیزری کردن صدا رو با کمک هم یاد گرفتیم بیشتر ادامه بدیم

مثلا این افکت رو چطوری رو صدا میزارن

حجم 40 کیلو بایت

moslem.b
06-03-2006, 11:01
این تایپیک رو هم ببینید

amirpers
06-03-2006, 12:29
ببینید به نظر من مشکل ما در استفاده از Autotune تفاوت صدای افراد مختلف و نحوه خواندنه که تنظیمات متفاوتی را می خواد.
اگه ما بتونیم کار تک تک گزینه های این پلاگ این رو یاد بگیریم تا حدود زیادی این مشکل حل میشه .
من خودم شعر هیاهوی فریدون رو خوندم و از این افکت استفاده کردم . در بعضی از قسمتها کاملا مانند صدای فریدون شد و در قسمتهایی هم نه تنها شیبه نشد بلکه اصلا ریتم را هم تغییر می داد .
به نظر من HR عزیز لطف کرد و عکسی قرار داد اما مشکل فقط با این تنظیمات به صورت پیش فرض حل نمی شه .

hamidforge
06-03-2006, 14:18
دوستان عزيز يك سري پلاگين براي افكت گذاري_Synthesis و...رو تو اين تايپيك براي شما معرفي كردم حتما ببينيد و دانلود كنيد:
fashion-boys عزيز مناسب شماست

moslem.b
06-03-2006, 21:12
آقا امیر منم با شما موافقم

HR
06-03-2006, 22:36
سلام دوستان
میخواستم بگم این افکت هیچ ربطی به کلفتی یا نازکی صدا نداره ... من امتحان کردم
شما ابتدا صداتون رو ظبط کنید ، با تنظیمات پیشفرض خود برنامه شروع کنید ...
طبق این تصویر ....... ببینید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در قسمت شماره یک مقدار رو 0 کنید و کارتون رو گوش کنید ... بعد دگمه ی شماره 2 رو امتحان کنید ... در آخر اگه ریتم صداتون بهم خورد از قسمت 3 استفاده کنید ... یواش یواش میاد تو دستت .....

fashion_boy
07-03-2006, 19:02
بچه ها ادامه بدید . تازه داریم حال میکنیم

HR
07-03-2006, 19:27
بچه ها ... من یه تیکه خوندم .. فایل بدون ویرایش و ویرایش شدش رو گذاشتم .. روی ادیت نشده کار کنین ببینین مث ادیت شدش میتونین درارین..... فقط به صدام نخندین .. زشت هست که هیچ ، آدامس هم توی دهنمه !!! :biggrin:

HR
07-03-2006, 19:33
از توضیحات بسیار خوب stam عزیز ممنون

بچه ها موافقین بیشتر روی افکت گذاری صدا کار کنیم

حالا که لیزری کردن صدا رو با کمک هم یاد گرفتیم بیشتر ادامه بدیم

مثلا این افکت رو چطوری رو صدا میزارن

حجم 40 کیلو بایت
فکر نکنم افکت خاصی باشه ... یه تیکه صدا چندین بار پشت سر هم قرار دادن .... مثلا کلمه ی من ... م م م م من
:biggrin:

moslem.b
08-03-2006, 00:36
من روش کار کردم ببینید چطوره

stam
08-03-2006, 01:34
من روش کار کردم ببینید چطوره

دوست عزیز جسارتن باید بگم خوب بود ولی تو چند تا تیکش صدا رو از گام آهنگ خارج کرده بودی مخصوصا آخرش

mehdidll
08-03-2006, 04:04
سلام دوستان
واقعا صداي همتون قشنگه خوب يكي بياد يه آموزش كامل ز اين برنامه بزاره فكر كنم اولين تاپيكي كه درباره اين
موضوع بود خد بنده دادم كه اسم تاپيك هم اين بود ديجي ها كمك كنند اونجا من همچين پلاگيني رو درخواست كرده
بودم كه يكي از دوستان اين پلاگين رو Auto-Tune_4_DirectX_v4.32 گزاشته بودند كه حجمي حدود 17 مگابايت
داشت ولي كرك اين برنامه رو گير نياوردم خواهشا هر كي داره بزاره
حالا اگه دوستان محبت كنند آموزش اين پلاگين و آموزش چگونگي جدا كردن صداي خواننده از موزيك رو توسط نرم افزر
Sound Forge بگن ممنون ميشم
حق نگهدارتون

ebilove
08-03-2006, 05:26
با سلام

دوست عزیز یک نکته که اینجا خیلیا بهش توجه نمیکنن
نوع گام اهنگشونه در قسمت وسط ویا بهتر بگم در قسمت شماره 2 این عکس
که یکی از دوستان صفحه پیش گزاشته بود شما باید تایین کنید که دارید در
چه گامی میخونید
ضمنا در قسمت
csale
کروماتیم و یا دیاتونیک بودن اهنگتون رو مشخص کنید
تا بتونید تنظیمات بهتری داشته باشید

و همچنین اگر بر اساس نت چیزی میخونید و دقیقه کارتون برای بهتر شدن
کار از میدی هم بهره ببرید

با ابزار های مثل پیتج هم سعی کنید ور نرید

موفق باشید

stam
08-03-2006, 13:55
سلام
من از دوستان خواهش میکنم که کارهاشونو اینجا بزارن تاهمه گوش کنند واین تاپیک خوب و مفید رو گسترش بدند ودر آخر هم از این تاپیک یکی دو تا خواننده توپ بدیم بیرون

stam
08-03-2006, 15:12
باشه اول از خودم شروع میکنم اینم یه آهنگ از من

moslem.b
08-03-2006, 22:40
Stam جان خیلی زیبا بود فقط بعضی جاها یه مقداری صدات نا مفهوم میشد ولی خیلی خوب بود

HR
08-03-2006, 23:51
دوستان ... تا اونجایی که جا داره حجم کاراتون رو بیارید پایین ... من و خیلی بچه های دیگه ، سرعت اینترنتمون خیلی پایینه
ممنون میشم

HR
09-03-2006, 00:30
سلام ....
آقای stam ، کارتون خیلی قشنگ بود ، یعنی عالی بود ، ولی زیادی از این افکت استفاده کرده بودی ... بعضی جاها که صدا کشیده بود خیلی تابلو صداتون میلرزید .... ولی روی هم رفته خیلی خوب بود .....
اگه میشه موسیقی بیکلام همین ترانه رو بزارین روی همین کار کنیم ....
موفق باشی

hamidforge
11-03-2006, 20:22
سلام دوستان اينم يك مقاله كوتاه آموزشي براي auto tune البته انگليسي(خوندش زياد سخت نيست خودتون ديگه استاد هستين)

HR
11-03-2006, 21:20
سلام دوستان اينم يك مقاله كوتاه آموزشي براي auto tune البته انگليسي(خوندش زياد سخت نيست خودتون ديگه استاد هستين)

این آموزش که همراه خود برنامه هستش !!

fashion_boy
11-03-2006, 22:10
hamidforge اون پلاگینی که گفتی لینکاش خرابه

hamidforge
11-03-2006, 22:12
عزيزم بعضي از دوستان از لينكهايي دانلود كردن كه آموزش نداره !

mosafer1375
12-03-2006, 00:07
پست های قبلی رو یه نگاه میکردی میدیدی ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این یه پلاگینه
برای استفاده از این پلاگین باید یه نرم افزار که مخصوص ادیت صدا هست داشته باشی ... اگه نرو داری حله .
و ....
من از شما تشکر می کنم بابت این تایپیک
ولی از شما یه خواهش دارم اونم اینه یا اینکه لینکه دانلود پلاگین رو عوض کنید یا اینکه منو جهت دانلود این فایل راهنمایی کنید

Ali_k
12-03-2006, 07:32
دوستان میشه لینک نرم افزار و کرکشو تو این صفحه قرار دهید چون من نتونستم همه صفحاتو بخونم
ممنون

mosafer1375
15-03-2006, 16:46
سلام ....
آقای stam ، کارتون خیلی قشنگ بود ، یعنی عالی بود ، ولی زیادی از این افکت استفاده کرده بودی ... بعضی جاها که صدا کشیده بود خیلی تابلو صداتون میلرزید .... ولی روی هم رفته خیلی خوب بود .....
اگه میشه موسیقی بیکلام همین ترانه رو بزارین روی همین کار کنیم ....
موفق باشی
با سلام
این پلاگین خوب بود اگه امکانش هست یکی بهتر از اینو برام پیشنهاد کنید چون که با پلاگین صدا مثل خوانند هایی مثل یگانه چاووشی و ... نمیشه

dubai satellite
17-03-2006, 12:27
درسته این نمیتونه
منم میخام مثل چاوشی و یگانه افکت بدم

moghaddar
18-03-2006, 02:16
با عرض خسته نباشيد به همه ملت اين تاپيك

لينك دانلودش كار نمي كنه اگه ممكنه يه لينك جديد جديد بديد
با تشكر××××××××××××××× :tongue: :rolleye:

Ali_k
19-03-2006, 11:51
اگه میشه لینک دانلود را بگذارید

moslem.b
02-04-2006, 13:30
این تایپیک انگار دیگه طرفدار نداره کار ما که هنوز تموم نشده

کار ما وقتی تموم میشه که صدای خودمون رو کاملا لیزری کنیم

بچه ها من بعید می دونم که نرم افزار لیزری کردن صدا رو پیدا کرده باشیم

ما باید دنبال نرم افزاری که این آهنگ رو درست کرده باشیم

آدرس تایپیک آهنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود خود آهنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به امید روزی که هر پی سی وردی یه آلبوم بده بیرون

ebilove
03-04-2006, 00:42
با سلام
دوست عزيز
مگه اين چي داره كه اتو تون نميتوونه بكنه

اگه تكرار رو ميگي كاري به افكت نداره

لطفا بيشتر توضيح بدين

درود

moslem.b
03-04-2006, 13:38
ebilove جان ببین وقتی می خونه آخر صداش رو چطوری می کشه

اتو تون این کار رو روی هر صدایی نمیتونه انجام بده

fashion_boy
12-04-2006, 10:11
moslem.b عزیز و تمام دوستان باید به اطلاعتون برسونم که توی استودیوهای ضبط موسیقی هم از همین نرم افزار و همین ورژن استفاده میشه.کسانی که در استودیو کار میکنن به قول معروف قلقش رو بلدن.تازه به طور مثال توی این آهنگ لیزری کردن تنها بخشی از ادیت هستش.اینو بدونید که چندین و چند ظریف کاری دیگه هم روی آهنگ کردن که ما بی خبریم.یا علی

rb97
12-04-2006, 19:59
این تایپیک انگار دیگه طرفدار نداره کار ما که هنوز تموم نشده

کار ما وقتی تموم میشه که صدای خودمون رو کاملا لیزری کنیم

بچه ها من بعید می دونم که نرم افزار لیزری کردن صدا رو پیدا کرده باشیم

ما باید دنبال نرم افزاری که این آهنگ رو درست کرده باشیم

آدرس تایپیک آهنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود خود آهنگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به امید روزی که هر پی سی وردی یه آلبوم بده بیرون

با نرم افزار dj mixstation 2 میتونید این کارو بکنید

آخه این چه آرزویی بود؟

hos097
14-04-2006, 08:18
من نتونستم downlod کنم فکر کنم یه مشکلی داره میشه link رو تست کنی
ممنون

moslem.b
14-04-2006, 08:46
آخه این چه آرزویی بود؟

برا چی مگه چشه

amirpers
14-04-2006, 14:34
با نرم افزار dj mixstation 2 میتونید این کارو بکنید

آخه این چه آرزویی بود؟

لینک این برنامه را می تونید بذارید ؟

mohsensoft
20-07-2006, 18:39
این یه پلاگینه
و ....
ببخشيد
اين لينكش خرابه

dubai satellite
18-08-2006, 19:28
آقا بلاخره چی شد ؟
این auto ton برایه این کار خیلی ضعیفه

mosafer1375
19-08-2006, 11:03
من در تایپک نرم افزارها دنبال نرم افزار برای همین مورد بودم تا یکی پیدا شد و نرم افزار ***sonar5*** را برام معرفی کرد و گفت که میشه ولی من نتونستم لینکش رو پیدا کنم و طرف هم قید کرده بود اصل سی دی که 5 تا هست استفاده کنید
همجنین یکی از رفقا هم برنامه cake walk music creator رو معرفی کرد که گفت با این هم میشه
لطف کنید این دو تا نرم افزار رو هم تست کنید و جوابش رو به دوستان و من بدید
با تشکر

mosafer1375
20-08-2006, 17:35
من در تایپک نرم افزارها دنبال نرم افزار برای همین مورد بودم تا یکی پیدا شد و نرم افزار ***sonar5*** را برام معرفی کرد و گفت که میشه ولی من نتونستم لینکش رو پیدا کنم و طرف هم قید کرده بود اصل سی دی که 5 تا هست استفاده کنید
همجنین یکی از رفقا هم برنامه cake walk music creator رو معرفی کرد که گفت با این هم میشه
لطف کنید این دو تا نرم افزار رو هم تست کنید و جوابش رو به دوستان و من بدید
با تشکر

من از دوستان کلیه بخشها می خوام که اگه نرم افزار برای لیزری کردن صدا سراغ دارند برامون بزارند
اگه می بینید من علاقه زیادی به این موضوع دارم چون نیاز دارم به این نرم افزار

mahsoft
20-08-2006, 22:21
دوستان اينم Auto-Tune_4

كه به دو صورت عمل ميكنه

Over a typical pitch correction range, it is simply not possible to tell that a sound has been processed, except that it is perfectly in tune.

Automatic Mode:
Most common pitch problems can be corrected by Auto-Tune 4's Automatic Mode. Automatic Mode instantaneously detects the pitch of the input, identifies the closest pitch in a user-specified scale (including minor, major, chromatic and 26 historical and microtonal scales), and corrects the input pitch to match the scale pitch. A Retune Speed control lets you match the retune rate to virtually any performance style.

Graphical Mode:
For meticulous tweaking, the Graphical Mode displays the performance's detected pitch envelope and allows you to draw in the desired pitch using a variety of graphics tools. This mode gives complete control over the correction or modification of the most elaborate expressive gestures.

از دوستانی که اینترنت پر سرعت دارن لطف کنن این برنامه رو یه جا اپ کنن که بقیه بتونن با این اینترنت دیال اپ لاکپشتی به صورت رسیوم دانلود کنن ممنون

mdchicho
21-08-2006, 09:13
دوست عزيز اين برنامه رو شما مي توانيد از اين لينك به صورت مستقيم دريافت كنيد.

amirk
21-08-2006, 14:09
این یه لینک ....

سلام
اين لينك از روي رپيد برداشته شده اگه ميشه يك لينك براي همين ورژن از برنامه بديد.
با تشكر

mahsoft
21-08-2006, 15:17
دوست عزيز اين برنامه رو شما مي توانيد از اين لينك به صورت مستقيم دريافت كنيد.

لینک خرابه

موفق باشید

mosafer1375
23-08-2006, 02:51
این چیزی که اینجا معرفی کردی پلاگین یابرنامه atuo ton می باشد اگه پلاگینه که زیاد جالب نیست چون من استفاده کردم خیلی با دقت عمل نمی کنه یعنی این چیزی که خواننده ها ازش استفاده می کنند این نیست
اگر که برنامه اش هستش لطف کنید توی یه سایت دیگه آپلودش کنید چون من شخصاً نمی تونم از سایت راپید شیر دانلود کنم
با تشکر

mosafer1375
25-08-2006, 14:56
[این چیزی که اینجا معرفی کردی پلاگینه یابرنامه atuo ton می باشد اگه پلاگینه که زیاد جالب نیست چون من استفاده کردم خیلی با دقت عمل نمی کنه یعنی این چیزی که خواننده ها ازش استفاده می کنند این نیست
اگر که برنامه اش هستش لطف کنید توی یه سایت دیگه آپلودش کنید چون من شخصاً نمی تونم از سایت راپید شیر دانلود کنم
با تشکر[/QUOTE]

amirpers
26-08-2006, 15:59
دوستان درسته . Autotone یک پلاگینه .
خواننده ها از اون استفاده نمی کنند چون اونها در استادیو و با استفاده از دستگاهها و نرم افزارهای حرفه ای تر این کار را انجام می دهند .
اما همین پلاگین می تونه کار لیزری کردن صدا رو به خوبی انجام بده به شرطی که یه مقدار با اون آشنا باشید .
چون تنظیمات اون برای صداهای مختلف ( زیر و یا بم بودن) فرق می کنه .
من تکه ای از آهنگ هیاهوی فریدون رو آماده کردم که می تونید صدای فریدون رو با صدای خود من که با همین Auto tone تنظیمش کردم مقایسه کنید .
البته به دلیل محدودیتهایی و همچنین کم بودن فرصت نتونستم بیشتر از این و بهتر از این رو اپلود کنم .
این را گوش بدید و خودتون قضاوت کنید .
لینک دانلود :

mohsensoft
26-08-2006, 17:13
کرک اتوتون رو کی داره؟

mohsensoft
26-08-2006, 17:19
با تشکر از همه
سلام
راستش من ميخواستم ببينم بين نرم افزار هاي آهنگ سازي كدومشون از همه بهتر و البته ساده تره
البته اگه مشكل تر هم بود عيبي نداره
لطف كنيد معرفي كنيد و يه توضيحي هم در موردش بديد(به همراه مزيت هايي كه داره)
در ضمن میشه بگید توی نرم افزار های موسیقی مثل سونار یا کول ادیت یا اف ال استودیو چه طور باید سمپلها رو نصب کرد
ممنون

Dj Sasan
28-08-2006, 01:30
HR میشه Plug-in Antares Auto tune رو دوباره آپلود کنی, لینک قبلی از بین رفته :)

mohsensoft
28-08-2006, 10:37
من از این لینک دانلود کردم کار میکنه

mosafer1375
28-08-2006, 11:17
یعنی این پلاگینه چون من برنامه auto ton رو نیز دیده بودم ورژنش هم 4 یا 4 و خورده ای بود
اگه می نونید برنامه اش رو بزارید
با تشکر

Dj Sasan
29-08-2006, 00:54
mohsensoft این لینک از کار افتاده. ولی من دیروز دانلود کردم ولی وقتی روی برنامه کلیک می کردم یهو ری استارت می شد!؟
راستی این پلاگین با نرم افزار خاصی کار می کنه یا خودش یه برنامه هستش؟

mohsensoft
29-08-2006, 11:18
دوست عزيز
من كه ميتونم دانلودش كنم
از شما رو نميدونم
در ضمن اين يه ژلاگينه كه بعد از نصب با نرم افزارهاي موزيك كار ميكنه
مثل نرو ويو اديتور

Dj Sasan
03-09-2006, 02:02
با Sound Forge هم میشه استفاده کرد؟

mehrradg22
28-09-2006, 13:33
سلام دوستان من نرم افزاري ميخوام براي خوندن ميخوام صدام مثل اهنگ دلقك محمد اصفهاني بكنم من plugin auto tune رو دارم اموزشش رو برام ميزاريد؟؟؟؟؟؟
كه اين plugin مستقل عمل میکنه یا از برنامه دیگه اجرا میشه؟؟؟
اموزش کاملشو برام بزارید ممنون

mehrradg22
28-09-2006, 13:38
سلام دوستان من نرم افزاري ميخوام براي خوندن ميخوام صدام مثل اهنگ دلقك محمد اصفهاني بكنم من plugin auto tune رو دارم اموزشش رو برام ميزاريد؟؟؟؟؟؟
كه اين plugin مستقل عمل میکنه یا از برنامه دیگه اجرا میشه؟؟؟
اموزش کاملشو برام بزارید ممنون

ENTEZAR
07-03-2007, 13:45
دوستان اينم Auto-Tune_4

كه به دو صورت عمل ميكنه

Automatic Mode:

Graphical Mode:

سلام

میشه کرک این برنامه را هم بدید؟

ممنون

HR
29-03-2007, 18:45
لینک دانلود auto tune

4mb
یک آموزش کوچولو موچولو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javady
29-06-2007, 16:28
لینک دانلود auto tune

4mb
یک آموزش کوچولو موچولو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش لینکت خرابههههههههههههههه

javad7704@gmail.com

titanstinger
06-08-2007, 23:26
بروبچز این نمونه کار رو داشته باشید !
البته بگم من نیستم دوستمه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ENTEZAR
07-08-2007, 10:46
لینک دانلود auto tune

4mb

این برنامه را وقتی دانلود می کینم از حالت فشرده خارج نمیشه

در ضمن لطفا ک.ر.ک را هم لطف کنید

ممنون

langroudi
27-09-2007, 02:38
كتاب يا نوشته اي ىر مورى برنامه اف ال استديو 6 ىاريى كه به من معرفي كنيى؟

Jalal
27-09-2007, 10:32
كتاب يا نوشته اي ىر مورى برنامه اف ال استديو 6 ىاريى كه به من معرفي كنيى؟

خدمت شما

موسيقي ديجيتالي با طعم ميوه‌اي ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

composer_kuchulu
08-10-2007, 11:40
این برنامه را وقتی دانلود می کینم از حالت فشرده خارج نمیشه

در ضمن لطفا ک.ر.ک را هم لطف کنید

ممنون

درسته لطفا تصحیح کنید

fery_p30
09-10-2007, 13:36
لیزری کردن صدا!

سیستم اصلاح خودکار صدای خواننده با اصطلاحا لیزری کردن صدای خواننده برای اولین بار در سال 1997 ابدا شد که همچنان روند رو به رشد خود را طی می کند در این بسته ضمن دسترسی به نرم افزار های ارزشمند مورد نیاز برای اینکار با تکنیک های پیشرفته این کار نیز آشنا می شوید . همچنین در بخش دیگری از آموزش های این مجموعه با نرم افزار معروف تقلید صدا آشنا خواهید شد .

من این سی دی رو از میدان انقلاب خریدم خیلی خوبه قیمتشم 4000 تومنه 2 تا سی دی ، یکی آموزش یکی هم کلی برنامه ی کار رو صدا......

amirpersia68
09-10-2007, 18:57
بروبچز این نمونه کار رو داشته باشید !
البته بگم من نیستم دوستمه !

سلام

میشه بگی با کدوم نرم افزار این کارو کردی ؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moslem.b
22-10-2007, 22:34
اینم از کارای منه فقط نخندید ها

titanstinger
28-05-2008, 00:32
سلام

میشه بگی با کدوم نرم افزار این کارو کردی ؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با autotune البته بگم اصلا اون نرم افزاری که می خوام نیست !!:13:

HR
28-05-2008, 16:24
سلام ...

این یه نمونه کار منه ... آهنگ با FL صدامو هم با همون Auto Tune ... شعر داریوشو دزدیم خوندم :31: اما آهنگشو خودم ساختم
حجمشو خفن آوردم پایین راحت دانلود کنین ... نظر هم بدید خوشحال میشم ...

HR
28-05-2008, 16:48
این هم لینک دانلود .... من هنوز با همین کار میکنم ... ای بدک نیست !!

یادم رفت بگم این لینک چیه !! Auto tune

moslem.b
28-05-2008, 17:06
Hr جان بیا مردونگی کن برنامه ی Fl رو آموزش بده

من خیلی دوست دارم یاد بگیرم ولی انقدر برنامه ی شلوغیه وقتی میشینی پاش سر در گم میشی

HR
28-05-2008, 22:33
Hr جان بیا مردونگی کن برنامه ی Fl رو آموزش بده

من خیلی دوست دارم یاد بگیرم ولی انقدر برنامه ی شلوغیه وقتی میشینی پاش سر در گم میشی

باور کن آقا مسلم من هم هیچی حالیم نبود ..... اینقدر باهاش ور رفتم ... نمونه هاشو دید زدم تا یه چیزایی حالیم شد ... باز هم هیچی حالیم نیست !! تو هم بشین پاش باهاش ور رو .... :20:

mohammad.moein
05-07-2008, 22:14

اين صفحه پر پلاگ اين vst هست.
همه شون هم رو ي adobe auditon,fl studio و ... نصب مي شه.

malaki_mall
05-01-2010, 17:15
دوستان واسه تیون کردن به سخت افزار به خصوصی احتیاج هست؟

میکروفون به خصوصی میخواد؟

با کارت صدای آنبرد میشه؟

amirpers
05-01-2010, 20:44
دوست من. اگه می خوای از Auto Tune استفاده کنی ، احتیاج به هیچ چیز خاصی نیست . فقط اون رو نصب می کنی و بعد با برنامه ای مثل Adobe Audition اون رو اعمال می کنی.

malaki_mall
05-01-2010, 21:19
دوست من. اگه می خوای از Auto Tune استفاده کنی ، احتیاج به هیچ چیز خاصی نیست . فقط اون رو نصب می کنی و بعد با برنامه ای مثل Adobe Audition اون رو اعمال می کنی.

نه اینقدم ناشی نیستم.

میشه بفرمایین شما چه تنظیماتی انجام میدین؟ اگه کپچر کنین عالی میشه. آخه وقتی من افکت میدم صدا زیر میشه. :8:

amirpers
05-01-2010, 23:17
خوبه . بعضی اوقات بهتر از دفعات دیگه میشه.
عکس تنظیماتش رو فردا برات میذارم.

malaki_mall
06-01-2010, 00:10
منتظریم اخوی

amirpers
06-01-2010, 23:03

moslem.b
06-01-2010, 23:32
این تنظیمات واسه هر صدایی فرق داره

تا اونجایی که یادمه استفاده از منوی سمت چپی مشکله ولی زیبایی خاصی به صدا میده

سعی کنید زیاد از افکت تیز کردن ( لیزری ) استفاده نکنید چون واقعا صدا رو بد میکنه در عوض بتونید با اون منوی سمت چپ کار کنید میتونید روی کشش صدا کار جالبتری انجام بدید

malaki_mall
06-01-2010, 23:52
راستی تفاوت نسخه فول با دمو به جز محدودیت زمانی چی هست؟

یه سوال دیگه اینکه اون وسیله ای که جلوی میکروفون میزارن اسمش چیه؟ و کارش چیه؟

malaki_mall
06-01-2010, 23:55
اصلا کاری که این بابا انجام میده فوق العاده است ، میخواستم ببینم دلیلش چیه.

malaki_mall
07-01-2010, 15:13
دوستان نمونه کارهاتون رو بزارین تا تاپیک دوباره جون بگیره :8:

amirpers
07-01-2010, 20:18
درسته . تنظیمات صداها با هم فرق می کنه. اما میشه با یه خورده تغییر همون عکسی که گذاشتم ، صدا رو ردیف کرد اما نه همیشه .
من خودم یکی دو تا شعر خوندم و امتحان کردم ، واقعا خوب شد.

shir_farhad
12-12-2010, 13:38
کسی هست تو این زمینه کار کنه؟

shir_farhad
12-12-2010, 13:46
کسی نیست؟:19: