PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی براي شروع طراحي وب

shahram_gh
27-04-2008, 22:05
سلام دوستان. خوبین ؟ من تا امروز در انجمن سه بعدی فعالیت داشتم. ولی کاری که من توش حرفه ای هستم داخل ایران درآمد نداره ! و کاری که درآمد نداشته باشه مسلما به درد نمیخوره ...

حالا خواهش من از شما اساتید اینه که من رو در زمینه طراحی صفحات وب راهنمایی کنید.

چه نرم افزاری از همه حرفه ای تره.

چه چیزایی باید بلد باشم.

چقدر درآمد داره.

باید بیشتر رو چه قسمتی متمرکز بشم و هر چیزی که خودتون صلاح میدونید رو بگید.

متشکرم.

Bracket
27-04-2008, 23:48
در مورد درامد اینا که من چیزی نمیتونم بگم چون اول بسته به اینه که چقدر رابطه داشته باشین و چقدر بتونین کار بگیرین اگه پارتی گنده تو یکی از سازمانهای دولتی داشته باشید عالیه در غیر این صورت کار سخت میشه .
ولی در مورد نرم افزار خوب برای شروع طراحی Dreamweaver و Microsoft Expression جفتشون خوبن که البته باید قبل از یادگیری هر کدوم یکمی در مورد HTML و CSS مطالعه داشته باشید ولی بعدش که حرفهای تر بشید دیگه نیازی به نرم افزار ندارید خودتون میتونید دستی کدهای HTML یا CSS رو ت هر محیطی بزنید و میبینید که راحت ترم هستید (مثلا من تو VisualStudio الان دیگه دستی کد میزنم) . برای من که اینجوریه . برای برنامه نویسی هم خوب من خودم چون سمت ماکروسافت رفتم فقط میتونم زبانهای تحت NetframeWork. رو بهتون پیشنهاد بدم یا #C یا VB ولی خوب PHP هم محسنات خودش رو داره .