PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی که موزیک براش مهمه : چی بگیره ؟!! (قیمت مناسب) گوشی بازای حرفه ای بیان تو مخصوصاً W850 دارا !

!Bikhaneman!
26-04-2008, 17:56
سلام
من الان K850 دارم اما به دلیل پاره ای مشکلات مالی مجبورم بفروشم تا بعداً ببینم چی پیش میاد :41:
مجبورم یه گوشی با قیمت مناسب که اولویتهای زیر رو دشاته باشه بگیرم . موزیک برام خیلی مهمه(هدفون/هندزفری نه اسپیکر) اما در کنارش به ترتیب اولویت اینا هم مهمه : (گوشیهای داخل پرانتز رو داشتم)

1- موزیک (صدای بلند و کیفیت عالی مخصوصاً باس = N91-K850 )
2- دوربین قابل قبول ( N73-K800-W800-K750-N93-K850 )
3 - اینترنت و GPRS پر سرعت (N73 )
4- زیبایی و راحتی حمل و نقل !

N91 از نظر موزیک از همه گوشیهایی که داشتم سر بود (به جزء K850) اما کیفیت صفحه نمایشش افتضاح بود - سنگین بود
دوربین N73 هم خوب بود اما زیادی اغراق میکنه و خیلی جاها رنگها رو شدیداً غیر واقعی نشون میده در ضمن از کیفیت پخش موزیک با هدفونش زیاد راضی نبودم چون Base خوبی نداشت و با تنظیم اکولایزر کیفیت و وضوح افت میکرد.
N93 در نوع خودش جالب بود اما دوتا ایراد بزرگ داشت : آنتن دهیش افتضاح بود (5تا N93 تست کردم همشون همین بودن -تو خود سایت GSM هم اشاره شده) و دوم اینکه اندازه آجر بود :27:

K850 از همه نظر عالیه به جزء سرعت کانکتش به اینترنت چه با خود گوشی چه از طریق کامیپوتر (از W800 و P990 و W950 کمتره !)

W950 هم داشتم..با نداشتن دوربینش کنار اومده بودم اما بلندی شدا از طریق هندزفریش افتضاح بود !
W810 هم مشابه W950 بود

یکی از دوستان W850 رو پیشنهاد داد که هم شیکه هم میگفت کیفیت پخش موزیک از هندزفریش خوبه ...درینشم قابل قبوله ..می خوام دقیقاً بدونم در مقایسه با بالاییا چطوره ؟

ممنون میشم

ehsssssan
26-04-2008, 19:50
گوشی دبلیو 850 گوشی خیلی خوبی بود تکمیل شده ی گوشی دبلی 810 بود و الان دیگه نمیتونه به اون خوبی قدیم باشه.گفتم که گوشی خیلی شیک پیک و جذاب و عالی هستش.به نظرم خریدنش عاقلانست ولی سرعت جی پی آر اس این گوشی خیلی پایین هست و در مقایسه با امکاناتی که شما گفتی میخوای فقط از لحاظ جی پی کم خواهد آورد.فقط تو این ÷یشنهادی که میکنم فقط تو قیمت این گوشی موندم که یکم زیاد هستش ولی اگه زیاد با جی پی ور نمیرید همین 850 انتخاب خوبی هست ولی بلوتوسش نسخه 1 هستش و گوشی ساخت سال 2006

این گوشی پیشنهادی من دبلیو 910 هست که گوشی کاملی هستش قیمتش بالای 400 تومن

ولی اگه بخوای گوش یآپ شده 850 رو بگیری 880 سونی که هر دو تو سری دبیلو هستن نیز خوبه و صدایی برار با 850 داره شاید هم بیشتر
اینجا لینکشو میزارم که استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازم میگم اگه از نظر بودجه کم داری همین 850 یا 880 خیلی خوب هستن بازم اگه مشکلی بود در خدمتم

yoosef_st
26-04-2008, 20:03
راه حل شما:
Nokia 5700 Express Music

choory
26-04-2008, 23:37
دوست عزيز گفتى به دليل مشکل مالى مى خواهى گوشى را بفروشى. آيا فکر اين را کردى که حدودا ۱۰۰ تومان از گوشيت ديگه نيست؟
قيمت k850 اعلان ۴۳۰ هست(قيمت اصفهان البته سايت shop.ir ميده ۳۸۸)به فرض شما گوشى را ۳۵۰ بفروشى بعد بخواهى يه گوشى تو رنج ۲۵۰ بخرى اين وسط ۱۰۰ تومن دستت را ميگيره در صورتى که ۲۰۰ ضرر دادى.
قصد فوضولى نداشتم.اما قبلش خوب فکر کن.
موفق باشيد.

actooor
27-04-2008, 00:11
اگه تو هدفون بخوای دبیلیو960 محشره...
توی اسپیکر ان81 محشره...

!Bikhaneman!
27-04-2008, 00:31
880 سونی که هر دو تو سری دبیلو هستن نیز خوبه و صدایی برار با 850 داره شاید هم بیشتر

ممنون از راهنماییتون :10: اما اگه صدای W850 مثل W880 باشه از نظر من افتضاحه :13: چون W880 رو تست کرم..هدفون خودش که زیاد جالب نیست با هدفون اصلی W900 تست کردم بهتر شد اما صداش کم بود خوشم نیومد و به نظرم تفکیک صدای خوبی نداشت .

راه حل شما:
Nokia 5700 Express Music

اتفاقاً شدیداً دارم به این گوشی فکر میکنم :27: یکسری مشکلات خاص داره مثلاً کیفیت دوربینش در مقایسه با W850 خیلی کمتره و در کل ناامید کنندست (تست کردم) تنها مورد برتریش فیلمبرداریشه (نسبت به 850) . در ضمن..صداشو با هندزفری W900 تست کردم بد نبود (از نظر Base)..بلندیش خوب بود . در کل مورد قابل قبولیه
تو همین موندم..اگه کیفیت و بلندی صدای W850 بیشتر باشه حاضرم قید سیستم عامل- CPU رو بزنم
ممنون

دوست عزيز گفتى به دليل مشکل مالى مى خواهى گوشى را بفروشى. آيا فکر اين را کردى که حدودا ۱۰۰ تومان از گوشيت ديگه نيست؟
قيمت k850 اعلان ۴۳۰ هست(قيمت اصفهان البته سايت shop.ir ميده ۳۸۸)به فرض شما گوشى را ۳۵۰ بفروشى بعد بخواهى يه گوشى تو رنج ۲۵۰ بخرى اين وسط ۱۰۰ تومن دستت را ميگيره در صورتى که ۲۰۰ ضرر دادى.
قصد فوضولى نداشتم.اما قبلش خوب فکر کن.
موفق باشيد.

ممنون از توجهتون..کاملاً درسته اما مطمئناً گوشی اکبند نمی خوام بگیرم :20: قصدم از اول گوشی کارکرده بود که حدوداً 150 دستمو بگیره..در ضمن رو این گوشی هم ضرر نمیکنم چون از دوستم به صورت کارکرده خریدم :46:

اگه تو هدفون بخوای دبیلیو960 محشره...
توی اسپیکر ان81 محشره...

actooor جان... بی پولی ...مسئله این است .من K850 رو به هردوتا گوشی ای که گفتی ترجیح میدم .
مطمئن باشید W960 یه چیزی تو مایه های P1 و P990ـه ...بلندی و صدای کم از هدفون و اسپیکر با اون سیستم عامل بی مصرفش (UIQ) که کلاً نمی تونی 20تا برنامه باحال براش پیدا کنی !! نمی دونم چرا الکی گندش کردن..یادمه قبل از اینکه P1 بیاد همین چیزا رو دربارش میگفتن .

Iman_m123
27-04-2008, 09:18
دوست من اگه میخوای تو هندزفری گوش کنی من یه هدفون خیلی توپ بهت پیشنهاد میدم قیمتشم حدود 25 هزار تومن هست ولی عالیه
ماله شرکت crative هست من داداشم یکیشو داره
میتونی یه گوشی بگیری مثلا 250 تومان با یه هدفون میشه 275-280 تومان
این بهترین راه حله :46:

choory
27-04-2008, 11:29
ممنون از راهنماییتون :10: اما اگه صدای W850 مثل W880 باشه از نظر من افتضاحه :13: چون W880 رو تست کرم..هدفون خودش که زیاد جالب نیست با هدفون اصلی W900 تست کردم بهتر شد اما صداش کم بود خوشم نیومد و به نظرم تفکیک صدای خوبی نداشت .

اتفاقاً شدیداً دارم به این گوشی فکر میکنم :27: یکسری مشکلات خاص داره مثلاً کیفیت دوربینش در مقایسه با W850 خیلی کمتره و در کل ناامید کنندست (تست کردم) تنها مورد برتریش فیلمبرداریشه (نسبت به 850) . در ضمن..صداشو با هندزفری W900 تست کردم بد نبود (از نظر Base)..بلندیش خوب بود . در کل مورد قابل قبولیه
تو همین موندم..اگه کیفیت و بلندی صدای W850 بیشتر باشه حاضرم قید سیستم عامل- CPU رو بزنم
ممنون

ممنون از توجهتون..کاملاً درسته اما مطمئناً گوشی اکبند نمی خوام بگیرم :20: قصدم از اول گوشی کارکرده بود که حدوداً 150 دستمو بگیره..در ضمن رو این گوشی هم ضرر نمیکنم چون از دوستم به صورت کارکرده خریدم :46:

actooor جان... بی پولی ...مسئله این است .من K850 رو به هردوتا گوشی ای که گفتی ترجیح میدم .
مطمئن باشید W960 یه چیزی تو مایه های P1 و P990ـه ...بلندی و صدای کم از هدفون و اسپیکر با اون سیستم عامل بی مصرفش (UIQ) که کلاً نمی تونی 20تا برنامه باحال براش پیدا کنی !! نمی دونم چرا الکی گندش کردن..یادمه قبل از اینکه P1 بیاد همین چیزا رو دربارش میگفتن .

فکر نميکنى در مورد uiq3 يه کم (يه کم که نه خيلى) تند رفتى؟

H M R 0 0 7
27-04-2008, 12:22

>>> واقعاً!!! :10:

!Bikhaneman!
27-04-2008, 15:02

به نظرتون غیر از اینه ؟!! من اول P990 داشتم بعد W950 گرفتم و 2 هفته هم P1 داشتم . هر نرم افزاری که برای Symbian 9.1 دوتا دوتا پیدا میشه برای UIQ اصلاً پیدا نمیشه ! نمی دونید برای دیکشنری خوب و چندتا برنام کاربردی چه زجری کشیدم :19:
یه سر به سایتهای برنامه ها بزنید حجم و تنوع برنامه هارو مقایسه کنید .

!Bikhaneman!
27-04-2008, 15:04
دوست من اگه میخوای تو هندزفری گوش کنی من یه هدفون خیلی توپ بهت پیشنهاد میدم قیمتشم حدود 25 هزار تومن هست ولی عالیه
ماله شرکت crative هست من داداشم یکیشو داره
میتونی یه گوشی بگیری مثلا 250 تومان با یه هدفون میشه 275-280 تومان
این بهترین راه حله :46:

منتظریم :20:

choory
27-04-2008, 17:03
به نظرتون غیر از اینه ؟!! من اول P990 داشتم بعد W950 گرفتم و 2 هفته هم P1 داشتم . هر نرم افزاری که برای Symbian 9.1 دوتا دوتا پیدا میشه برای UIQ اصلاً پیدا نمیشه ! نمی دونید برای دیکشنری خوب و چندتا برنام کاربردی چه زجری کشیدم :19:
یه سر به سایتهای برنامه ها بزنید حجم و تنوع برنامه هارو مقایسه کنید .

ولا ما که هيچ مشکلى در مورد پيدا کردن برنامه بازى تم نداريم.دوستمون آقا حسين (همکار انجمن) تو اين ضمينه واقعا سنگ تمام گذاشتن.اين اواخر هم که ديگه هک شد.
در ضمن uiq3 هم جزو symbian 9.1 هست البته با پلتفورم uiq3

Iman_m123
27-04-2008, 19:46
منتظریم :20:

این یکی خیلی عالیه قیمتشم حدود 30 تومان هست :

آدرس میذارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم دومی هست که کیفیتاشون یکی هست ولی اون بالایی خوشکل تره:27:

من خودم این دومی رو دارم که قیمتش 23 تومان هست و خیلی ازش راضی هستم

Iman_m123
27-04-2008, 19:47
در ضمن این قیمت هارو که دادم ماله تو شیراز هست

مدل اولی :

:31:

مدل دومی :

@R3Z
27-04-2008, 20:57
5700 xpress music بهترين انتخاب از همه لحاظ!
البته دوربين عكاسيش يه كم ضعيفتر از 850 ولي از همه لحاظ برتره

Iman_m123
27-04-2008, 21:10
همینی که گفتم
یه گوشی ارزون باید بخری که فیش خروجی صداش 3.5 باشه با هندزفری گئش میکنی یا گوشی w میگیری که تبدیل هم داره :31:

D o l f i n
28-04-2008, 06:53
من 850 داشتم واقعا عاليه صداش تو هندزفري يه چيز ديگس البته سري قديم كه من داشتم گوشي هاي حال رو نمي دونم كيفيت دوربينشم خوبه يعني نسبت به 2 مگ عاليه

ehsssssan
28-04-2008, 11:46
ایمان جان مرسی .عالی بود

5700 xpress music بهترين انتخاب از همه لحاظ!
البته دوربين عكاسيش يه كم ضعيفتر از 850 ولي از همه لحاظ برتره

تو صفحه قبل راجع بحث شد

من 850 داشتم واقعا عاليه صداش تو هندزفري يه چيز ديگس البته سري قديم كه من داشتم گوشي هاي حال رو نمي دونم كيفيت دوربينشم خوبه يعني نسبت به 2 مگ عاليه

اگه منظورتون دبلیو 850 هستش که بله واقعا عالیه.دوربینش هم بالاتر از حد 2 مگا پیکسلی هست که براش نوشتن

D o l f i n
28-04-2008, 12:16
من منظرم همون w850
ولي من يه تجربه دارم من تا الان هر چي گوشي گرفتم موزيك بوده من اعتقادم بر اينه آدمي كه واسه موزيك مي خواد بايد يه گوشي ارزون بگيره بقش رو بده به يك mp3 player خوب تا از كيفيت موزيك لذت ببره

Iman_m123
28-04-2008, 18:46
آره من الان میخواستم بگم جان آقا دلفین :31:
من خودم گوشی 5700 میخوام بگیرم ولی mp4 دارم که عالیه
میخوای یه mp3-4 خوب بهت پیشنهاد بدم ولی اگر هم که با گوشی میخوای آهنگ گوش کنی که همونی که گفتم

ehsssssan
28-04-2008, 19:16
میخوای یه mp3-4 خوب بهت پیشنهاد بدم

مثلا چی؟

گوشي ارزون بگيره بقش رو بده به يك mp3 player خوب تا از كيفيت موزيك لذت ببره

یعنی همیشه یه گوشی یه mp3 و یه دوربین دیجیتال با خودت حمل کنی؟تجربه اینو میگه؟

!Bikhaneman!
28-04-2008, 22:05
در ضمن uiq3 هم جزو symbian 9.1 هست البته با پلتفورم uiq3

خدا لعنت کنه همونی که این پلتفورم رو اضافه کرد ! آخه تمام بدبختیه ما هم همینه دیگه choory جان . منم میدونم شاید شما مشکل نداشته باشی اما برای درک بهتر قضیه این دوتا رو تشبیه میکنم به WinMobile و سیمبین ..حالا ببین چطوریاست !!

ایمان جان بایت عکسها و راهنمایی ممنون..لطف کردی عزیز

ایمان جان مرسی .عالی بود

تو صفحه قبل راجع بحث شد

اگه منظورتون دبلیو 850 هستش که بله واقعا عالیه.دوربینش هم بالاتر از حد 2 مگا پیکسلی هست که براش نوشتن

در مقایسه با چه گوشیهایی ؟ منظورم اینه که از چه گوشیهایی که داشتی یا تست کردی بهتر بود ؟

من منظرم همون w850
ولي من يه تجربه دارم من تا الان هر چي گوشي گرفتم موزيك بوده من اعتقادم بر اينه آدمي كه واسه موزيك مي خواد بايد يه گوشي ارزون بگيره بقش رو بده به يك mp3 player خوب تا از كيفيت موزيك لذت ببره

نمیشه .. من خیلی سختمه جیبام پر باشه..یه طرف گوشی - یه طرف MP3 Player
مثلاً الان با این گوشی ای که دارم واقعاً راضیم و به اندازه یه MP3 Player حرفه ای داره کار میکنه

!Bikhaneman!
28-04-2008, 22:06
مثلا چی؟

موافقم.. وقتی هندزفری تو گوشمه..لازم نیست وقتی کسی تماس بگیره درش بیارم ! حالا فرض کنید تو اتوبوس نشستید و هدفون تو گوشتونه و یه نفر زنگ بزنه..چه حماسه ای میشه :13:

D o l f i n
29-04-2008, 11:19
نه شاید بد گفتم اینجوری بگم هیچ شرکتی چه نوکیا چه اریکسون نمیاد یه گوشی کامل بزنه اگه سونی اریکسون بیاد کیفیت پلیر هاش رو تو گوشی بزنه کی میره دیگه mp3 player بخره پس اینکار رو نمیکنه دوربین هم همینطور
من اینو میگم هر چیزی کاره خودش رو میکنه درسته الان گوشی 5 مگاپیکسلی هم داریم ولی کیفیت و امکانات یه دوربین دیجیتال رو نداره من نظرم رو گفتم منظورم این نبود که آدم همیشه اینا رو همراهش داشته باشه دوربین موبایل فقط واسه گرفتن عکسهای معمولی و اینکه همیشه همرات باشه بدرد میخوره ولی وقتی بخوای بری سفر دیگه دوربین موبایل کفایت نمیکنه وقتی قصد یه سفر رو داری یه mp3 player سونی با 50 ساعت شارژ و کیفیت عالی حال میده نه پلیرهای رو گوشی که مدام باید مواظب باشی شارژت تموم نشه
به هر حال منم w850 رو واسه اینکه داشتمش پیشنهاد میدم تو هندزفری یکی از غولها محسوب میشه شکم ندارم

!Bikhaneman!
29-04-2008, 11:33
نه شاید بد گفتم اینجوری بگم هیچ شرکتی چه نوکیا چه اریکسون نمیاد یه گوشی کامل بزنه اگه سونی اریکسون بیاد کیفیت پلیر هاش رو تو گوشی بزنه کی میره دیگه mp3 player بخره پس اینکار رو نمیکنه دوربین هم همینطور
من اینو میگم هر چیزی کاره خودش رو میکنه درسته الان گوشی 5 مگاپیکسلی هم داریم ولی کیفیت و امکانات یه دوربین دیجیتال رو نداره من نظرم رو گفتم منظورم این نبود که آدم همیشه اینا رو همراهش داشته باشه دوربین موبایل فقط واسه گرفتن عکسهای معمولی و اینکه همیشه همرات باشه بدرد میخوره ولی وقتی بخوای بری سفر دیگه دوربین موبایل کفایت نمیکنه وقتی قصد یه سفر رو داری یه mp3 player سونی با 50 ساعت شارژ و کیفیت عالی حال میده نه پلیرهای رو گوشی که مدام باید مواظب باشی شارژت تموم نشه
به هر حال منم w850 رو واسه اینکه داشتمش پیشنهاد میدم تو هندزفری یکی از غولها محسوب میشه شکم ندارم
Dolfin عزیز حرفاتون کاملاً متینه..اما همیشه هم اینطو نیست که کیفیت MP3 Player ها بیشتر از موبایل باشه..زمانی که K750 وارد بازار شد من یه کریتیو 512 مدل MuVo داشتم ..سرتو درد نیارم وقتی با K750 همون اهنگی رو که تو MuVo گوش دادمو تست کردم ، همون روز رفتم کریتیو رو فروختمش !!
من تو خیلی از MP3 Player های حرفه ای بازار ، ساده ترین امکانی رو سونی رو گوشیهاش میذاره (Mega Bass ) رو ندیدم و به همین خاطر گوشیمو به اونا ترجیح دادم.

S A M S U N G
29-04-2008, 16:40
سلام دوست عزیز ...

فکر میکنم I450 سامسونگ واسه شما خوب باشه ...

سیستم عامل سیمبیان 9.2 سری 60 نسخه 3.2

دوربین 2 مگاپیکسل که کیفیتش خوبه

خروجی 3.5 میلیمتری که اگه بخوای بخری باید یه هدفون درست حسابی واسش جور کنی تا صداش حال بده

طراحی این گوشی هم بی نظیره .. اسلاید دو طرفه که اسلاید بالا کلید چرخشی لمسی هستش که خیلی باحاله ...

این گوشی لقب Symbian sounds good رو به خودش اختصاص داده ...
عکس این گوشی :

I450 در دستان شما :

مقایسه I450 با N81 :

نحوه استفاده از اسلاید و موزیک پلیر ( بسیار زیبا ) :

فکر میکنم واسه شما کامل باشه ...

موفق باشی ....

!Bikhaneman!
29-04-2008, 18:09
سلام دوست عزیز ...

فکر میکنم I450 سامسونگ واسه شما خوب باشه ...

سیستم عامل سیمبیان 9.2 سری 60 نسخه 3.2

دوربین 2 مگاپیکسل که کیفیتش خوبه

خروجی 3.5 میلیمتری که اگه بخوای بخری باید یه هدفون درست حسابی واسش جور کنی تا صداش حال بده

طراحی این گوشی هم بی نظیره .. اسلاید دو طرفه که اسلاید بالا کلید چرخشی لمسی هستش که خیلی باحاله ...

این گوشی لقب Symbian sounds good رو به خودش اختصاص داده ...
عکس این گوشی :

I450 در دستان شما :

مقایسه I450 با N81 :

نحوه استفاده از اسلاید و موزیک پلیر ( بسیار زیبا ) :

فکر میکنم واسه شما کامل باشه ...

موفق باشی ....

ظاهراً عالیه :18: قیمتش چنده عزیز ؟

S A M S U N G
29-04-2008, 18:15
میکروتل آورده میتونی ازشون بپرسی ولی حدود قیمت از 330 تا 370 هزار تومان هستش ولی باز هم از میکروتل سوال کن ..

تلفنشو خواستی بگو واست بذارم ...

ali racer
29-04-2008, 19:28
ماشالا چث کپی برداری بی نقصی از ان 81!!!
البته کپی از اصل هم بهتر شده (اسلاید دو طرفه !)

S A M S U N G
29-04-2008, 20:50
علی جان اگه توجه کنین هر 2 گوشی در ماه آگوست سال 2007 معرفی شدن ! پس فکر نمیکنم کپی برداری باشه و اینکه به نظر من i450 خیلی زیباتره و دم میکروتل گرم که داره گوشیهارو با عرضه جهانی وارد میکنه ..

موفق باشی ...

ehsssssan
30-04-2008, 02:14
در مقایسه با چه گوشیهایی ؟ منظورم اینه که از چه گوشیهایی که داشتی یا تست کردی بهتر بود ؟

n70

w810

k750

w700

به هر حال گوشي بود كه با اين گوشي ها وارد بازار شد

ehsssssan
30-04-2008, 02:15
علی جان اگه توجه کنین هر 2 گوشی در ماه آگوست سال 2007 معرفی شدن ! پس فکر نمیکنم کپی برداری باشه و اینکه به نظر من i450 خیلی زیباتره و دم میکروتل گرم که داره گوشیهارو با عرضه جهانی وارد میکنه ..

ولي منم ميگم سام اين گوشي رو مثل 81 ساخته

S A M S U N G
30-04-2008, 08:28
ولي به نظر من نوكيا N81رو مثل I450 زده ولي ديگه نتونسته اسلايد دو طرفه به اين باحالي دربياره ....

حالا شما ثابت كن كه حرف من درسته يا حرف شما !!!

Reza82N
30-04-2008, 11:24
i450 گوشي خوبي به نظر مياد
ميتونه انتخاب خوبي باشه

بين i450 و n81 من بودم i450 رو انتخاب مي كردم

Javad_Ed
30-04-2008, 13:44
i450 گوشي خوبي به نظر مياد
ميتونه انتخاب خوبي باشه

بين i450 و n81 من بودم i450 رو انتخاب مي كردم
سلام من رنج قیمت رو نمیگم
ولی صدا فقط Iphone....
دوربین هم مثله اینکه دارن برای فیلم برداریش ر 2 مگا میکنند(کف میکنیم)

ehsssssan
30-04-2008, 15:09
حالا شما ثابت كن كه حرف من درسته يا حرف شما !!!

دعوا كه نميكنيم سامسونگ جان.من فقط گفتم شبيه 81 زده . . .

ميدونم تعصب زيادي داري رو سام.واسه من فرقي نداره ،سام مثل نوكيا بزنه يا برعكس،هر كدوم واسه سليقه هاي مختلف هستن و هركس نصبت به سليقش انتخاب ميكنه.

حرف شما درست .به حال من و شما چه فرقي ميكنه؟

S A M S U N G
30-04-2008, 20:25
احسان جان آخه شما داری میگی مثل نوکیا زده ! آخه چطور ممکنه 2 گوشی که در یک ماه و یک سال معرفی میشه کپی از اون یکی باشه ؟ یعنی یکی از این 2 کمپانی جاسوس داشتن توی شرکتهاشون ؟ :دی

موفق باشی ... در ضمن ما خیلی مخلصیم ....

!Bikhaneman!
01-05-2008, 00:31
نشد که ! بازم قیمتش 340 هست که با بودجه ما نمیخونه

ehsssssan
01-05-2008, 00:53
موفق باشی ... در ضمن ما خیلی مخلصیم ....

شما آقايي

منظورم اينكه خيلي شبيه هم هستن . . بيخيال بابا

S A M S U N G
01-05-2008, 15:46
نشد که ! بازم قیمتش 340 هست که با بودجه ما نمیخونه
پول شما چقدر هستش ؟ اگه حدود 300 هزار تومان هستش به نظر من بذار روش و i450 بگیر که از خریدش پشیمون نمیشی ...

!Bikhaneman!
01-05-2008, 22:43
پول شما چقدر هستش ؟ اگه حدود 300 هزار تومان هستش به نظر من بذار روش و i450 بگیر که از خریدش پشیمون نمیشی ...

زیر 300 ..میشه گوشی هایی که تو این حول و حوش هستن رو زیر 300 گیر اورد ولی این گوشی جدیده و کارکردش تو بازار نیست .
در ضمن..من کلاً یخورده نسبت به برندهایی مثل Samsung بدبینم ! اکثرشون یکسری اشکالات ابتدایی و عجیب و غریب دارن که آدمو غافلگیر میکنن ..مثلاً عدم امکان ایجاد Play List تو موزیک و ..

S A M S U N G
01-05-2008, 22:45
زیر 300 ..میشه گوشی هایی که تو این حول و حوش هستن رو زیر 300 گیر اورد ولی این گوشی جدیده و کارکردش تو بازار نیست .
در ضمن..من کلاً یخورده نسبت به برندهایی مثل Samsung بدبینم ! اکثرشون یکسری اشکالات ابتدایی و عجیب و غریب دارن که آدمو غافلگیر میکنن ..مثلاً عدم امکان ایجاد Play List تو موزیک و ..
به هر حال شما باید انتخاب کنین نه من ..

موفق باشین ...

ehsssssan
02-05-2008, 15:14

شما بگو دقیقا کدوم گوشی از کدوم برند جلب توجه کرده؟تا ما بتونیم بهتر راهنماییت کنیم

!Bikhaneman!
03-05-2008, 23:23
شما بگو دقیقا کدوم گوشی از کدوم برند جلب توجه کرده؟تا ما بتونیم بهتر راهنماییت کنیم

احسان جان انتخاب کردم فعلاً ! با توجه به نظر اساتید ، یه 5700 گرفتم..دوربینش خوب نیست اما به هر حال امکانات خوبی در حد خودش داره
ممنون از همه شما عزیزان

ehsssssan
05-05-2008, 19:20
احسان جان انتخاب کردم فعلاً ! با توجه به نظر اساتید ، یه 5700 گرفتم..دوربینش خوب نیست اما به هر حال امکانات خوبی در حد خودش داره
ممنون از همه شما عزیزان

قربانتان.خرید خوبی داشتین.