PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بازیابی فایل پاک شده

AHMADUSE
26-04-2008, 08:35
سلام
من اشتباهی بک درایو رو که نباید پاک کردم
یعنی در واقع 2 تا ویندوز داشتم اشتباهی اون ویندوزی رو که نباید دوباره نصب کردم حالا برنامه ای هست که اون فایلهای ویندوز قدیمی رو بازیابی کنه؟ یا اینکه چون دوباره نصب کردم قابل بازیابی نیست؟ من خودم فکر میکنم قابل بازیابی نباشه وای 1 گیگ کلیپ و عکسهام به باد رفت :41::41:

egoldfars
26-04-2008, 11:35
سلام
شما ميتونيد از اين نرم افزارها استفاده كنيد ولي هيچ نرم افزاري كه 100% اطلاعات رو Recover كنه وجود نداره سعي كن هميشه از اطلاعات مهم بكاپ بگير.ولي اين 3 نرم افزار براي بازيابي فايل هاي عكس خوب عمل ميكنند.
1-Recover My Files
EasyRecovery Professional -2
Ontrack EasyRecovery Professional-3

AHMADUSE
26-04-2008, 11:59
کسی این نرم افزارها رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Recover My Files رو دانلود کردم اما کد active اون رو ندارم کسی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AHMADUSE
26-04-2008, 15:43
یکی بیاد جواب بده خواهشا

Ghaioom
26-04-2008, 17:15
سلام
اینم سریال Recover My Files
اول این RuBoard
بعد هم این ZMFJ8Z-9ZH19C-PT30UH-UWW3FX-8BK3FH-TDK9CK-8UCD1A-H5NP0A

WooKMaN
26-04-2008, 17:50
Recover My Files 3.98 Build 5966

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7.5MB

AHMADUSE
26-04-2008, 18:19
آقا این کد اشتباست active نمیشه غلط میگیره

***Spring***
27-04-2008, 01:00
R-Studio Data Recovery بازيابي اطلاعات / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات توسط GetData Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.