PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست معرفی Mp3 Player با شارژ بالا و رادیو

nemesis
25-04-2008, 11:58
من دنبال Mp3 player هستم که حد اقل 10 ساعت شارژ نگه داره و رادیو هم داشته باشه !
Apacer AU350 خیلی خوبه ! هم قیمتش هم امکاناتش ! ولی رادیو نداره !یه چیز شبیه همین که رادیو داشته باشه می خوام !

seymour
25-04-2008, 15:18
بودجه ات چقدره ؟ ... در حد 50-60 تومن برو سراغ کارای creative ... مثلا zen nano plus ...

nemesis
25-04-2008, 16:22
در حد 50 تومن !
کیفیتش به اندازه Apacer هست ؟

nemesis
25-04-2008, 16:26
این مدلی که گفتی که خیلی گرونه ! مطمئنی 50-60 تومنه ؟ چند گیگ ؟ رادیو هم داره ؟

seymour
25-04-2008, 19:52
در حد 50 تومن !
کیفیتش به اندازه Apacer هست ؟
نگران نباش .. در واقع این apapcer هستش که خیلی مارک معروفی نیست و در عوض Creative یکی از معتبرترین مارک های mp3 player محسوب میشه ...

این مدلی که گفتی که خیلی گرونه ! مطمئنی 50-60 تومنه ؟ چند گیگ ؟ رادیو هم داره ؟
البته با هر مقیاسی ، 50 تومن یه بودجه پایین و ارزون حساب میشه ...

این مدل 1 گیگه ... رادیو هم داره (و ضبط از رادیو) و ضبط صدا و Line in ... بله - 50 تومنه ...

البته اینجا یه مسال دیگه هم هست ؛ اگه شما حافظه بالاتر می خوای ، بهتره بری سراغ همون apacer (مثلا همین مدلی که گفتی و 2 گیگش زیر 50 تومنه )... چون 2 گیگ creative میره سمت 70 تومن و بالاتر ...

nemesis
25-04-2008, 20:48
این zen nano plus مشکل کندی برای عوض کردن تراک نداره ؟ منظورم وقتی Next می زنیم طول می کشه تا تراک جدید رو بخونه !
اینهاکه گفتین شارژیه ولی چرا تو سایتش میگه باتری AAA ? یعنی باطریش عوض میشه ؟
درضمن کلیدی که باهاش تراک عوض میشه به چه شکلیه ؟

samanajan
25-04-2008, 20:55
از نظر صدا ipod تو دنيا حرف اول را مي زنه

nemesis
25-04-2008, 21:02

آره ولی خیلی گرونه !

seymour
26-04-2008, 10:04
این zen nano plus مشکل کندی برای عوض کردن تراک نداره ؟ منظورم وقتی Next می زنیم طول می کشه تا تراک جدید رو بخونه !
اینهاکه گفتین شارژیه ولی چرا تو سایتش میگه باتری AAA ? یعنی باطریش عوض میشه ؟
درضمن کلیدی که باهاش تراک عوض میشه به چه شکلیه ؟
نه - مشکلی نداره ... وقتی Next رو می زنی ظرف 1-2 ثانیه آهنک بعد پخش میشه ، یعنی مثل 90 درصد mp3 player های دیگه اس .. (اجرای بدون وقفه که یه ضرب از یه آهنگ بره بعدی رو اصطلاحا میگن gapless و توی دستگاه های کمی شاهد هستیم)

//
من اصلا نگفتم شارژیه (به معنای اینکه لیتیوم می خوره)... گفتید "10-12 ساعت شارژ نگه داره " ... بهرحال باتری قلمی هم داره شارژی که داخلش وجود داره رو مصرف می کنه دیگه و خیلی وقتا هم دنبال باتری rechargable هستیم ... اکثر کمپانی های معتبر توی این دامنه قیمت ، از باتری قلمی استفاده می کنن ... ولی بهرحال اگه مورد نظر شما نیست ، بگید ... شرمنده ..

//
توی این عکس مشخصه .. همون کلید طوسی رنگ که سمت راست قرار داره و کنارش علامت >I گذاشته ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seymour
26-04-2008, 10:22

آره ولی خیلی گرونه !
اینطوری نیست که شما می گید ... ipod از خیلی نظرها یه رقیب جدیه و حتی احتمالا اوله ؛ مثلا از نظر شیکی - طراحی اینترفیس (منوها و ...) - بازاریابی - فروش - تجهیزات جانبی - خرید آنلاین - ... اما مطمئنا از نظر کیفیت صدا ، یه رقیب جدی نیست ... (عین همین بحث رو توی یه تاپیک دیگه هم کردم)

مثلا مقایسه یکی از محصولات cowon (که واقعا از نظر کیفیت صدا یه غوله) با ipod رو ببین : (از سایت معتبر سی.نت)

The Cowon iAudio 7 beats the industry heavyweight iPod Nano in price, features, battery life, and sound quality.
(میگه از همه نظر ipod رو کنار می زنه)

بنابراین جدا از اینکه بهتره بحثمون براساس "مدل در مقابل مدل" باشه ، در حالت کلی هم نمیشه حرف شما رو تایید کرد ... (هرچند اختلاف بین کیفیت همه این مدل های اصلی ، انقدر کمه که یه مصرف کننده عادی متوجه نمیشه)

nemesis
26-04-2008, 20:38
از نظر کیفیت با Apacer فرق می کنه ؟ منظورم جوری هست که جلوی 4 نفر تابلو نشیم ؟
باطری که همراشه شارژیه ؟ میشه با USB یا آدابتور شارژش کرد ؟
در ضمن میشه به عنوان کول دیسک استفاده کرد ازش ؟

seymour
27-04-2008, 09:19
از نظر کیفیت با Apacer فرق می کنه ؟ منظورم جوری هست که جلوی 4 نفر تابلو نشیم ؟
باطری که همراشه شارژیه ؟ میشه با USB یا آدابتور شارژش کرد ؟
در ضمن میشه به عنوان کول دیسک استفاده کرد ازش ؟
متوجه نشدم از چه نظر تابلو نشی؟ ... من توی پست قبلی گفتم که مارک Creative بیشتر از Apacer اعتبار داره و اگه بحث کیفیت باشه ، طبیعتا کمتر ناامید می کنه ...

توی پست قبلی ام گفتم که باتری قلمی می خوره ؛ در نتیجه دیگه شارژ از طریق usb و آداپتور نداریم ... هرچند توصیه میشه که باتری rechargable بگیری ...

بله - میشه بعنوان کول دیسک استفاده کرد ...

nemesis
27-04-2008, 09:56
بله - میشه بعنوان کول دیسک استفاده کرد ...

نیاز به کابل و نرم افزار داره یا مستقیم به کامپیوتر میخوره ؟

با توجه به اینکه Nano Plus فقط 1 گیگ داره اگه من Muvo V100 2 GIG بگیرم از نظر کیفیت و .... با Nano Plus فرق می کنه ؟

شاید اینطوری بپرسم بهتر باشه فرق Zen Nano Plus با Muvo V100 چیه ؟

seymour
27-04-2008, 10:38
نیاز به کابل رو که اکثر دستگاه ها دارن (البته مدل بدون کابل هم وجود داره) ... اما نیازی به نرم افزار ندارن ؛ دقیقا واسه همینه که گفتم میشه بعنوان کول دیسک ازشون استفاده کرد دیگه ... عدم نیاز به نرم افزار = استفاده بصورت کول دیسک

از نظر کیفیت v100 و nano plus فرق خاصی ندارن ... فرق اصلی شون اینه که v100 می تونه lyrics بخونه ... در عوض در عوض رادیو هم نداره ... ضمنا کابل هم نیازی نداره و usb اش سرخوده

nemesis
27-04-2008, 16:50
من چند مدل دیگه هم از Creative دیدم ! نظر شما در مورد این مدلها چیه ؟

Muvo V200
Muvo TX FM
Muvo Slim
Zen Neeon

قیمتشون رو هم در حد 1گیگ و 2 گیگ اگه دارین بگین !

seymour
28-04-2008, 12:00
اینا دیگه همه شون از یه سری محسوب میشن و تفاوت های اندکی دارن .. v200 برعکس v100 ، دارای رادیو هستش و در عوض مدل 2 گیگ نداره - TX FM هم از همین خانواده اس و مدل 2 گیگ نداره ؛ فرق خاصی با v200 نداره... قیمت اینا 1 گیگ اینا حدود 50-60 تومنه و قیمت v100 که 2 گیگ بود هم حدود 70 تومن ...

slim مدل زیبایی بود که الان دیگه خیلی کم پیدا میشه ... تنها مدل شارژی از این سری بود (به همراه neeon که اونم دیگه الان پیدا نمیشه و بجاش Neeon2 اومده که تصویریه) .... اینا یه رده از مدلهای بالایی گرونتر بودن و اون موقع قیمت 1 گیگشون حدود 80-70 بود ...

D o l f i n
28-04-2008, 12:11
بودجه اي كه داري اگه يكم بالاتر ببري گزينه هاي بهتري نصيبت ميشه تو شارژ سوني عاليه 50 ساعت شارژ به نظر كاملا راضيت كنه

nemesis
28-04-2008, 13:53
اینا دیگه همه شون از یه سری محسوب میشن و تفاوت های اندکی دارن .. v200 برعکس v100 ، دارای رادیو هستش و در عوض مدل 2 گیگ نداره - TX FM هم از همین خانواده اس و مدل 2 گیگ نداره ؛ فرق خاصی با v200 نداره... قیمت اینا 1 گیگ اینا حدود 50-60 تومنه و قیمت v100 که 2 گیگ بود هم حدود 70 تومن ...

slim مدل زیبایی بود که الان دیگه خیلی کم پیدا میشه ... تنها مدل شارژی از این سری بود (به همراه neeon که اونم دیگه الان پیدا نمیشه و بجاش Neeon2 اومده که تصویریه) .... اینا یه رده از مدلهای بالایی گرونتر بودن و اون موقع قیمت 1 گیگشون حدود 80-70 بود ...

با این اوصاف اگه قرار باشه از بین Muvo TX FM , Muvo V200 , Zen Nano Plus یکی رو انتخاب بکنم نظر شما کدوم یکی از اینهاست !

یعنی بقیه مدلها تو بازار نیستن !

nemesis
28-04-2008, 13:54
بودجه اي كه داري اگه يكم بالاتر ببري گزينه هاي بهتري نصيبت ميشه تو شارژ سوني عاليه 50 ساعت شارژ به نظر كاملا راضيت كنه

خوب چند نمونه با اطلاعاتش و قیمتش به من معرفی کن !

seymour
29-04-2008, 13:55
با این اوصاف اگه قرار باشه از بین Muvo TX FM , Muvo V200 , Zen Nano Plus یکی رو انتخاب بکنم نظر شما کدوم یکی از اینهاست !

یعنی بقیه مدلها تو بازار نیستن !
درسته ... بقیه مثل neeon و slim توی بازار نیستن ... شما اگه کابل دار می خوای zen nano plus و اگه بدون کابل می خوای TX FM و اگه می تونی تا 70 تومن افزایش بودجه بدی و ضمنا رادیو برات مهم نیست : v100 ... یعنی آخرش برمی گرده به سلیقه و نیازهات ...

نه لزوما ... ایشون نهایتا توی سونی یا باید بره سمت سری E010 یا سری B100 ... جدا از اینکه از نظر قیمت گرونتر از Creative هستند ، امکانات کمتری هم میدن .. مثلا سری E10 که ضبط صدا و Line in نداره و تازه باید با نرم افزار سونیک استیج کار کنه که چیز جالبی نیست ... سری B100 هم ظاهرا کیفیت صداش در حد creative نیست ...

nemesis
29-04-2008, 14:05
پس اگه بدون کابل بخوام شما از بین V200 و Tx Fm به من Tx Fm رو پیشنهاد می کنید ؟ ضبط صدای این چند مدل که با هم فرق نداره ؟ از نظر قیمتی که این 3 تا مدلی که گفتم فرق ندارن ؟

حالا اگه بخوام سونی بگیرم تا 75 - 70 چیز بدرد بخوری نمیتونم بگیرم ؟ مثلا E013

seymour
30-04-2008, 13:35
پس اگه بدون کابل بخوام شما از بین V200 و Tx Fm به من Tx Fm رو پیشنهاد می کنید ؟ ضبط صدای این چند مدل که با هم فرق نداره ؟ از نظر قیمتی که این 3 تا مدلی که گفتم فرق ندارن ؟

حالا اگه بخوام سونی بگیرم تا 75 - 70 چیز بدرد بخوری نمیتونم بگیرم ؟ مثلا E013
ببین TX FM و v200 فرق زیادی با هم ندارن ؛ شما بهتره بین v100 و TX FM یکی رو انتخاب کنی ..

به این ترتیب که TX fM هم رادیو داره و هم ضبط ؛ .. در عوض V100 رادیو نداره - اما توانای نمایش lyrics داره .. بنابراین اگه رادیو می خوای / lyrics نمی خوای : TX FM و اگه برعکس : V100 ... ضمن اینکه اگه حافظه بالاتر می خوای و می تونی تا 70 تومن خرج کنی : v100 مدل 2 گیگ ...

کیفیت ضبط صداشون فرقی نداره ... از نظر قیمت ، 1 گیگشون فرقی نداره و 2 گیگ هم که فقط v100

//

مدلهای موجود سونی زیر 100 تومن ، همون دوتایی بودن که گفتم ... اینی که شما گفتی هم هنوز پیدا میشه .. هرچند که قدیمیه (2005) و ضمنا همون اشکالات قبلی رو داره (امکانات اعم از ضبط و رادیو نداره - نرم افزار میخواد که خوشدست هم نیست)

D o l f i n
30-04-2008, 15:21
نرم افزارش بد نیست به نظرم خوشدست هم هستش بستگی به طرف داره خوشش بیاد یا نه
مدل B100 یکی از مدلهایی هستش که ضبط صدا هم داره با طول عمر 12 ساعت

nemesis
30-04-2008, 17:02
تو سایت Creative تحقیق کردم و با استفاده از گفته های شما به این چهار مدل رسیدم !

همشون ضبط صدا - رادیو دارن !

من این 4 مدل رو دوست دارم :

V200 به خاطر USB سرخود
T200 به خاطر حافظه 2GB و USB سرخود و شارژی بودن
Nano Plus
Zend Stone Pluse With Speaker به خاطر حافظه 2GB و شارژی بودن (20 ساعت)

حالا سوال من اینه :

1.کیفیت پخش همشون در یک سطحه ؟
2.کیفیت ضبط همشون در یک سطحه ؟(واسه کار دانشجویی می خوام.می خوام صدای استاد رو ضبط کنم!)
Zend Stone Pluse With Speaker .3 تو سایت در مورد باطریش اینو نوشته : Actual battery life will vary with use. Batteries have a limited number of charge cycles and may eventually hold less
یعنی باطریش بدرد نمی خوره ؟
4.از همه مهمتر قیمت این چهار مدل !

nemesis
01-05-2008, 10:36

B100 رو امروز تو یکی از نمایندگی ها دیدم !البته کاتالوگش رو ! نمایندگی گفته بود هنوز نیومده ! راست یا دروغش رو نمیدونم !

امکاناتش خوب بود ! نیاز به نرم افزارم نداشت !

زمان شارژ کاملش چقدره ؟
قیمتش چنده ؟

seymour
01-05-2008, 12:12
شما نرم افزار B100 رو داری میگی یا نرم افزار عمومی سونی رو ؟ ... والا نظر عمومی اینه که نرم افزار sonicstage یکی از ضعف های بزرگ کارای سونی محسوب میشه ... وگرنه طبیعیه که بحث سلیقه هم مطرحه ... اما نرخ تنفر ازش بالاست ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... به همین خاطر بوده که توی سری های جدید داره حذف میشه ...

seymour
01-05-2008, 12:14
تو سایت Creative تحقیق کردم و با استفاده از گفته های شما به این چهار مدل رسیدم !

همشون ضبط صدا - رادیو دارن !

من این 4 مدل رو دوست دارم :

V200 به خاطر USB سرخود
T200 به خاطر حافظه 2GB و USB سرخود و شارژی بودن
Nano Plus
Zend Stone Pluse With Speaker به خاطر حافظه 2GB و شارژی بودن (20 ساعت)

حالا سوال من اینه :

1.کیفیت پخش همشون در یک سطحه ؟
2.کیفیت ضبط همشون در یک سطحه ؟(واسه کار دانشجویی می خوام.می خوام صدای استاد رو ضبط کنم!)
Zend Stone Pluse With Speaker .3 تو سایت در مورد باطریش اینو نوشته : Actual battery life will vary with use. Batteries have a limited number of charge cycles and may eventually hold less
یعنی باطریش بدرد نمی خوره ؟
4.از همه مهمتر قیمت این چهار مدل !
1. بله - برای 90% گوش ها در یه سطحه ...

2. در یه سطحه ... (حواست به عمر کمتر باتری T200باشه)

3. نه - صادقانه گفته که این عدد بستگی به نوع استفاده ی شما داره .. اسپیکر روشن باشه یا نه - صدا چقدر زیاد باشه - چقدر آهنگ عوض کنی - و ... باتری اش قراره بعد از مثلا سه سال رو به افول بذاره که مطمئن باش تا اون موقع خودت رفتی دنبال مدل های دیگه ... دقیقا عین موبایلت ...

4. قیمت v200 که 1 گیگ باید 50 تومن باشه و 2 گیگ 70 تومن - nano plus هم که 1 گیگ 50 تومن - zen stone رو نمی دونم باید حدود 80 تومن باشه 1 گیگش ... T200 هم باید همین حدود 80-90 تومن باشه ... (قیمت دقیق دوتای آخر رو نمی دونم)

seymour
01-05-2008, 12:19
duplicate post

nemesis
01-05-2008, 12:49
uدر مورد قیمت B100 و موجود بودنش تو بازار خبری ندارین ؟

Nano Plus باطریشو 18 ساعت نگه میداره ! چه باطری هایی رو 18 ساعت نگه میداره ؟ هر باطری ؟

اگه بخوام یه باطری شارژی و شارژر سونی بگیرم به طور متوسط چقدر شارژ نگه میداره ؟

------
امروز رفتم دنبال Nano Pluse و V200 و Stone Plus With Speaker ولی هیچجا نداشت و می گفتن دیگه نمیاد !
جالب اینجا بود که Zen Stone Plus داشتن که 2 گیگ بود و قیمتش 75 تومن بود ! واسه این جالب بود که تو سایت Creative قیمت Stone plus بدون Speaker گرونتر از با Speaker بود ! پس باید با Speaker قیمتی در حدود 65 تومن داشته باشه ! امکانش هست کسی قیمت دقیق Zen Stone Plus 2GB With Speaker رو به من بگه !

تو سایت رسمی Creative قیمت با اسپیکر رو 49.99 $ زده و بدون اسپیکر رو 54.99 $زده !

seymour
02-05-2008, 10:58
توی بازار موجوده ... (حداقل من که تا هفته پیش دیدمش) ... یعنی مطمئنا اومده و خیلی وقت هم هست که اومده ... شاید منظور اون فروشنده این بوده که الان تموم کردن ... شما رشت هستی ؟ ... طبیعتا کارت کمی سخت تره ...

قیمت 1 گیگ 70 تومن و 2 گیگ هم 90 تومنه

//

عمر باتری به خیلی چیزا بستگی داره .. مثلا یه باتری دوراسل (آکالاین) ممکنه حتی بیشتر از 18 ساعت عمر کنه ... در حالیکه یه باتری قابل شارژ معمولی شاید 12-15 ساعت عمر بده ... اکثر باتری های خوب باید همین حدود 15 ساعت رو بدن (بسته به میزانی که صدا رو بلند می کنی - استفاده یا عدم استفاده از Eq و ... ممکنه کم و زیاد بشه)

در مورد سونی هم همین جواب بالا ...

//

والا همیشه همینطوره که ممکنه توی تهران یه چیزی راحت تر گیر بیاد ... باید نمایندگی های مختلف یا پاساژهای کامپیوتری رو چک کنی ... در مورد قیمت هم شرمنده که من بی اطلاعم ... البته یه راهش اینه که زنگ بزنی از نمایندگی بپرسی ... معمولا جواب میدن ... یا شماره یکی از فروشنده ها رو بهت میدن ...

nemesis
02-05-2008, 13:06
من رشتی هستم !

سایتی نیست که بتونم از هر مدلی رو که می خوام بخرم !

حالا شماره نمایندگی Creative چنده ؟

nemesis
02-05-2008, 14:27
منظور شما از sony 1g همون B103F و Sony 2G همون B105F ؟

حالا از نظر کیفیت پخش و ضبط و کلا کارکرد این چند مدلی که از Crative کفتم بهتره یا این سونی ها !

seymour
03-05-2008, 13:28
من رشتی هستم !

سایتی نیست که بتونم از هر مدلی رو که می خوام بخرم !

حالا شماره نمایندگی Creative چنده ؟
سایت rayansaba.com ظاهرا فروش آنلاین داره ... نمایندگی

منظور شما از sony 1g همون B103F و Sony 2G همون B105F ؟

حالا از نظر کیفیت پخش و ضبط و کلا کارکرد این چند مدلی که از Crative کفتم بهتره یا این سونی ها !
بله

//

نمیشه با قاطعیت حرف زد ... اما از review ها اینطور برمیاد که سری B100 بهترین سونی از کیفیت صدا نیست و Creative باید اندکی بهتر باشه ...

nemesis
03-05-2008, 15:31
سایت rayansaba.com ظاهرا فروش آنلاین داره ... نمایندگی

سایت rayansaba.com این مدلهایی رو که بحث کردیم رو نداره !

الان که قصد خرید دارم نمی تونم چیزی بخرم ! آخه هیچ جایی ندارن !

seymour
04-05-2008, 14:49
سایت rayansaba.com این مدلهایی رو که بحث کردیم رو نداره !

الان که قصد خرید دارم نمی تونم چیزی بخرم ! آخه هیچ جایی ندارن !
والا من الان که چک کردم ، هم نانو پلاس رو داره - هم V100 - هم اون سونی ها و هم zen stone plus ... من فقط استون پلاس با اسپیکر رو ندیدم که اونم کلا اصلا ندیدم ...

راستی اینم شماره نمایندگی های کریتیو که یادم رفت بگم : 88700850 (شاب) - 88415727 (رایان بدر)

nemesis
04-05-2008, 16:19
والا من الان که چک کردم ، هم نانو پلاس رو داره - هم V100 - هم اون سونی ها و هم zen stone plus ... من فقط استون پلاس با اسپیکر رو ندیدم که اونم کلا اصلا ندیدم ...

راستی اینم شماره نمایندگی های کریتیو که یادم رفت بگم : 88700850 (شاب) - 88415727 (رایان بدر)

من الان رفتم تو سایت rayansaba ولی Nano plus نداشت !

seymour
05-05-2008, 13:25
حق با شماست ؛ من درست نیگاه نکرده بودم ... اینو مدتها داشت و نمی دونم چی شده که برداشته ... به تلفنشون زنگ بزن چک کن (66954982) ...

راستی اینجا هم هست :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nemesis
05-05-2008, 17:31
خیلی کمکم کردین تا به یک انتخاب مناسب برسم !
الانم دارم اینور اونور پرسوجو می کنم که یکی برام از تهران بیاره ! اگه البته کسی پیدا بشه !

seymour
06-05-2008, 13:40
ایشالا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nemesis
07-05-2008, 16:36
از کسایی که تهران بودن خواستم برن برام از نمایندگی بپرسن !
نمایندگی گفته که دیگه Nano Plus و V200 تولید نمیشه ! حالا من چیکار کنم اخه !

نمی دونم دیگه چی بگیرم ! Neeon 2 هم بد نیست !

iriali
07-05-2008, 21:47
Nano Plus
با قیمت 68 هزار تومان تازه اون هم یادم نیست Nano Plus 2 بود یا Nano Plus ولی اصلا گیر نمیومد
v Plus هم با قیمت نجومی داده میشد 2 گیگ رو من با حداقل قیمت 86 گیر آوردم ولی بعضی ها 99 میدادن
ولی طبق اخباره رسیده و قابل اطمینان تا دو هفته دیگه بار جدید کرایتیو میرسه

nemesis
08-05-2008, 02:07
خوب حالا بارش برسه ! چه فرقی می کنه ؟ میگن دیگه تولید نمیشه !
مگه Nano Plus 2 هم داریم ؟

الان دیگه واقعاً نمیدونم چی بگیرم !

seymour
08-05-2008, 11:34
از کسایی که تهران بودن خواستم برن برام از نمایندگی بپرسن !
نمایندگی گفته که دیگه Nano Plus و V200 تولید نمیشه ! حالا من چیکار کنم اخه !

نمی دونم دیگه چی بگیرم ! Neeon 2 هم بد نیست !

الان دیگه واقعاً نمیدونم چی بگیرم !
خب طبعیتا شما باید با توجه به شرایط موجود تصمیم بگیری ... مثلا پیش خودت بگی که " من میرم دقیق چک می کنم که توی بازار شهر خودم چی هست و از بین شون یکی رو می گیرم " ... یا مثلا "می سپارم از تهران یکی برام بخره و بفرسته " ... یا اینکه اصلا کلا صبر کنی ... شما الان باید یکی از این استراتژی ها رو در پیش بگیری و با توجه به اون جلو بری ...

iriali
08-05-2008, 16:59
Nano Plus 68 هزار تومان طبقه همکف پاساژایرانیان

nemesis
08-05-2008, 19:50
Nano Plus 68 هزار تومان طبقه همکف پاساژایرانیان

اخه جنس 50000 تومنی رو 68000 مگه ادم میخره !

حالا یه مدل میشه معرفی کنید فرق نمیکنه Z-cyber یا Apacer یا ...... که شارژش بالا باشه ! قیمتشم 50-60 باشه !

nemesis
08-05-2008, 19:52
امروز رفتم نمایندگی سونی ! B103f رو می گفت 62000 ! خوب بود! ولی من شنیدم سونی باس خوبی نداره !

seymour
09-05-2008, 10:33
اخه جنس 50000 تومنی رو 68000 مگه ادم میخره !

حالا یه مدل میشه معرفی کنید فرق نمیکنه Z-cyber یا Apacer یا ...... که شارژش بالا باشه ! قیمتشم 50-60 باشه !
دیگه اکثرا در یه حد هستن ؛ یعنی حدود 10-12 ساعت ... مثلا AU-821 از apacer فکر کنم 14 ساعت میره .. zling slot pro هم مثل اینکه بالای 20 ساعت میره ...

امروز رفتم نمایندگی سونی ! B103f رو می گفت 62000 ! خوب بود! ولی من شنیدم سونی باس خوبی نداره !
کارای سونی باس خوبی دارن و کیفیت صدای خیلی خوبی دارن ... خیلی به شنیده ها اکتفا نکن دوست من و خودت برو سراغ review های معتبر ...

درسته که B103 ظاهرا کمی پایین تر از استانداردهای سونیه ، ولی خب قیمتش هم شاید به همین خاطر کمی ارزونتره ...

از سایت reghardware

Unusual for a product that's trying to keep things simple, there are several EQ options available. The Heavy setting throws a bit more bass into the mix, but the overall effect is a bit tinny. The Rock setting was better with the extra bass of the Heavy setting given a much warmer delivery. Classic sounds a little flat, but does smooth things out a little and adds detail. Pop pushes all the treble up and gives everything a sugary veneer. However, the unit sounds really good on Normal so we didn't really see the need for the extra options. In general, the sound is well organised, detailed and with less of the lifelessness that some other MP3 players deliver.
ایراداتی از باس گرفته ، اما گفته که بطور کلی صداش خیلی خوبه و باز هم از خیلی مدلهای متوسط بهتره ...

nemesis
09-05-2008, 11:45
از کیفیت که بگزریم !

الان مهمترین چیزا برام رادیو و ضبط صداست ! آخه دانشجو هستم ! نیاز به ضبط دارم !

کیفیت ضبط B103F و Apacer و Z-Cyber با هم فرق داره ؟

از نظر کیفیت پخش Z-Cyber و Apacer باهم فرق دارند ؟

Zling Slot FX ورژن Pro قیمتش چنده ؟ از کجا باید فهمید Pro هست یا نه ؟

seymour
10-05-2008, 17:08
فرق خاصی با هم نداره ... همه در حد معمولی هستن .. اگه فاصله در حد 1-2 متر باشه کیفیت معقوی میدن و هرچه بیشتر باشه کیفیت میاد پایین ...

نه - فرق خاصی ندارن ...

ببین ظاهرا این fx هستش :

و این pro :

(از خود سایت زی سایبر چک کردم) ... قیمتشون هم باید حدود 50 تومن باشه ...

nemesis
10-05-2008, 23:44
پس یعنی ورژن Pro کلا قیافش فرق داره ؟ اینا 1G هستن دیگه ؟ گارانتیشون معتره ؟

seymour
11-05-2008, 13:19
ظاهرا اینطوره ... من خودم تا حالا ندیدمشون و براساس اطلاعات سایت و یکی دوتا بروشوری که دارم گفتم ...چندتا سایت رو هم که چک کردم همین بود ؛ مثلا این :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

... بله ؛ 1 گیگ هم هست ... نگران نباش ؛ گارانتی زولتریکس (مهرگان ماشین آسیا بود) جزو گارانتی های خیلی خوبه ...

nemesis
11-05-2008, 20:43
ولی مثل اینکه باتری می خوره ! ولی تو سایت زی سایبر گفته شده 25 ساعت شارژ نگه میداره !

seymour
12-05-2008, 13:15
درسته ، pro باتری قلمی می خوره ظاهرا ... تو مگه مشکلی داشتی با قلمی بودنش ؟ ...

//

در مورد 25 ساعت : منم که گفتم :

zling slot pro هم مثل اینکه بالای 20 ساعت میره ...

nemesis
12-05-2008, 18:12
نه مشکلی ندارم ! قیمت 1 گیگ چنده ! آنلاین می تونم بخرم!

seymour
13-05-2008, 13:28
1 گیگش 40 تومنه ظاهرا ... البته فقط slot ... اون slot pro رو نمی دونم ...

راستی zling zeni از همین کمپانی هم انتخاب خوبی به نظر میاد (در حد همون کیفیت باقی کارای زولتریکس)... باتری شارژی ... 2 گیگ 65 تومن ...

ضمنا ، T200 هم اومده توی سایت rayansaba ... قیمت 2 گیگش 75 تومن ...

nemesis
14-05-2008, 23:11
از راهنماییتون ممنونم ! فعلا که رو هرچی دست میزارم یه گیری توش پیدا میشه ! شاید اصلا برم گوشی N81 بگیرم خودمو راحت بکنم ! البته الان N73 دارم !

deadboy
24-05-2008, 19:41
Samsung Yp-u2 هم عمر باتریش بالاست(17 ساعت) و هم رادیو داره.