PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لاگ آف شدن پس از تایید پیغام

agaa_hojat2007
25-04-2008, 10:46
من امروز با یه مشکلی یا خطایی عجیب برخورد کردم....من ویندوز ایکس پی را اجرا کردم هنگامی که میخاد شروع به کار کنه یه خطایی میده که باید اون رو ببندیم یا ok کنیم من وقعی که ok میکنم کامپیوتر log off میشه بعد دوباره که من میخام برم تو اکانتم دوباره همینتوری میشه و کاری بجز خاموش کردن کامپیوتر نمیتونم انجام بدم....:20:

لطفا کمک کنید...

Ghaioom
25-04-2008, 11:15
سلام
یعنی چه خطایی؟
خطا شو مینوشتی خوب میشد.

دوست عزیز lord_ashkan_z در مورد امضای من اینم بود *داماد را از هر طرفی که بخوانی داماد است.* اینو میدونستم ولی نزاشتم.

lord_ashkan_z
25-04-2008, 11:22
اين طور كه از گفته شما مغلوم هست در يكي از قايل هاي اصلي ويندوز مشكل ايجاد شده است. احتمالا مضمون اين پيام اينه كه يكي از فايل هاي اصلي ويندوز پيدا نشد يا مخدوش است. همين طوره؟

بهتره ويندوز خود را دوباره نصب كني. يا برو با safemod و با استفاده از سيستم ري استور سيستم ت را به زماني كه اين مشكل را نداشته برگردان.

راستي ghaioom جان در مورد امضا ات، گرگ را هم از هر طرف بخواني گرگ است

Farahmand Farshidy
25-04-2008, 11:44
سلام آقا حجت!:11::11:

همچنان عرض ادب میکنم خدمت دوستان دیگر در این تاپیک!:11::11:

من امروز با یه مشکلی یا خطایی عجیب برخورد کردم....من ویندوز ایکس پی را اجرا کردم هنگامی که میخاد شروع به کار کنه یه خطایی میده که باید اون رو ببندیم یا ok کنیم من وقعی که ok میکنم کامپیوتر log off میشه بعد دوباره که من میخام برم تو اکانتم دوباره همینتوری میشه و کاری بجز خاموش کردن کامپیوتر نمیتونم انجام بدم....

لطفا کمک کنید...تو را خدا شما خودت سوالت را یکبار بخوان!

هیچ کسی نمیتونه اینجوری مشکلت را حل کنه...

شما متن اون خطا یا Error را در کاغذ یاد داشت کن و اینجا بزار تا بفهمیم مشکل چیه.

و یا با دوربین دیجیتال یه عکس از ارور بگیر که خوانا باشه و بعد بزارش اینجا.

اما راه حلی که بنظرم میرسد:

زمانی که کامپیوتر را روشن کردید دفعتاً چندین بار کلید F8 را چندین بار و تا زمانی فشار دهید تا صفحه مشکی ظاهر بشه و شما با استفاده از کلید های جهت دار کیبورد گزینه Safe mode را انتخاب نموده و کلید اینتر را فشار دهید.در صفحه بعدی ویندوز مورد نظر را انتخاب کنید کرده اینتر نمایید و بعد از لود شدن ویندوز با یوزر Administrator وارد کامپیوتر بشید و اگر پیامی دیدید کلید Yes را فشار دهید.

حال به منوی Start آمده و بعد از کلیک کردن بروی Run در کادر آن کلمه Msconfig را نوشته و اینتر نمایید. بعد به تب Startup برید و بروی کلید Disable All کلیک نمایید.بعد به تب Services برید و تیک گزینه Hide all Microsoft Services را بزارید و بعد بروی کلید Disable All کلیک نموده و بروی OK کلیک نمایید.

در پنجره کوچک دیگر بروی Restart کلیک نمایید و بعد از Restart شدن بزارید ویندوز بصورت عادی بالا بیاد.
امیدوارم مشکل حل بشه.:11::11:

اما در مورد امضای جناب قیوم عزیز، مـــــــام را هم از هر طرف بخوانیم مـــــــام هست.اما نظر به مشکل بیسوادی، من یکی نمیدونم این جمله قیوم عزیز چی مفهومی را میرسونه.:31:

مؤفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد

alil1369
25-04-2008, 12:40
شاید مشکل از اکتیویشن ( Activation ) هست ، این طور بوش میاد !!!!؟؟؟؟

'POP'
25-04-2008, 13:05
آره منم فکر می کنم گرفتار WGANotify شدند ایشون البته اگر با این لوگو برخورد کردند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر اینطوره طبق توصیه ی دوستان با Safe mode باید بیایید بالا و ابتدا یا طبق این راهنمایی عمل کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا اینکه فایل WGANotify Remover رو که به این پست ضمیمه شده اجرا کنید(ممکنه ویروس کش شما به اشتباه اخطار بده)
مرحله ی بعدی Active کردن ویندوز هست که توی تاپیک ویژه ی خودش گام به گام ذکر شده ضمن اینکه من هم این راهنمایی رو بصورت تصویری در ضمیمه ی دوم همین پست قرار دادم

mahdi7610
25-04-2008, 13:11
دوست عزیز خواهشا قبل از پرسیدن سوال به قسمت اعلانات یه سری بزنند . و برای یکبار هم که شده اون را مطالعه کنید .
همه دوستان به طور حدسی جواب شما را دادن . اگه شما عنوان خطا را ذکر می کرید دقیقتر می شد جواب داد .

چــگونه سـوال بپرسـیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alil1369
25-04-2008, 22:38
safe mode بوت کن بعد از سیستم ریستور کمک بگیر !! حل میشه به راحتی .

agaa_hojat2007
26-04-2008, 17:24

آره از اکتیویشنش بود،خودم مشکل حل کردم....ممنون......

درمورد امضای قیوم زاده باید بگم کمک را از هر طرفی بخوانیم؛کمک خوانده میشه...

agaa_hojat2007
26-04-2008, 17:34
من یه مشکل جدید پیدا کردم که ربطی به مشکل قبلی نداره و برای اینکه تایپیکه جدیدنزنم همین جا مطرح میکنم.....

من آنتی ویروس Symantec رو نصب کردم بعد دیدم سرعت کامپیوتر و CPU رو میگیره منم از طریق shift+delete از پوشه ی برنامه شو از رو کامپیوتر پاک کردم....حالا مشکل من اینجاست که وقتی روی فایلی یا پوشه ای راست کللیک میکنیم شکل زیر میاد....بنظر شما باید چیکار کنم....

چرا الان در لیست برنامه های نصب شده گزینه های chenge&remove آنتی ویروس Symantec وجود نداره!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alil1369
26-04-2008, 21:08
من یه مشکل جدید پیدا کردم که ربطی به مشکل قبلی نداره و برای اینکه تایپیکه جدیدنزنم همین جا مطرح میکنم.....

من آنتی ویروس Symantec رو نصب کردم بعد دیدم سرعت کامپیوتر و CPU رو میگیره منم از طریق shift+delete از پوشه ی برنامه شو از رو کامپیوتر پاک کردم....حالا مشکل من اینجاست که وقتی روی فایلی یا پوشه ای راست کللیک میکنیم شکل زیر میاد....بنظر شما باید چیکار کنم....

چرا الان در لیست برنامه های نصب شده گزینه های chenge&remove آنتی ویروس Symantec وجود نداره!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینو برات اپ کردم استفاده کن تمام ارور ها و مشکلات محصولات Symantec رو حل میکنه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alil1369
26-04-2008, 23:11
Uninstaller محصولات سایمنتک هست !!!

agaa_hojat2007
27-04-2008, 14:06
Uninstaller محصولات سایمنتک هست !!!\

من برنامه رو دانلود کردم.....برنامه رو اجرا کردم بعد اين ژنجره باز شد در اينجا بايد چکار کرد.؟؟؟؟؟؟

alil1369
27-04-2008, 22:18
\

من برنامه رو دانلود کردم.....برنامه رو اجرا کردم بعد اين ژنجره باز شد در اينجا بايد چکار کرد.؟؟؟؟؟؟

میگه باید اول از Add/remove پاکش کنی بعد منو اجرا کنی !!!!

تنها یه کار مییشه کرد دوباره همون برنامه سایمنتک رو نصب کنی بعد از Add/remove پاک کنی !! بعدشم این فایل رو که دانلود کردی .