PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نرم افزار ضبط

atolympic
17-11-2005, 23:59
سلام می خواستم ببینم نرم افزاری هست که بتونیم اهنگهایی که تو بعضی از سایت ها هست ولی نمیشه دانلود کرد و فقط باید گوش کرد رو ضبط یا دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

'POP'
18-11-2005, 08:46
اگه فقط بخواي ضبط كني: Jet Audio يا بقيه ي ضبط كننده هاي صدا... .
اما به اصل موسيقي ميتوني با مراجعه به Source صفحه وب مورد نظر و پيدا كردن آدرس محل آپلود موزيك از مقابل عبارت bg sound ، دسترسي پيدا كني.
;)

baba barghi
18-11-2005, 23:31
سلام
شما می تونید یه کابلی تهیه کنید که دو طرفش فیش سوزنی باشه که مثل فیشی هست که از بلندگو به کامپیوتر وصل می کنی هست دو تا فیش رو با 2 تا سیم به هم وصل کن توجه کن که مغزی دو فیش به هم و زردی دو فیش هم به هم بعد یکی از قیش ها رو به جا فیشی بلندگو و یکی دیگشو به جا فیشی لاین این وصل کن بعد با برنامه ی جت ایدیو یا موی میکر ضبط کن

ممنون
بای

javadebrahimi
19-11-2005, 02:59
با جت آديو از طريق استريو ميکسر ضبط کن

mska
19-11-2005, 03:04
سلام.
با اين نرم افزار مي توني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كار با هاش خيلي راحته

baba barghi
19-11-2005, 11:04
سلام جواد ابراهیمی
عضویتت رو تبریک می گم
با استریو ویدیو نیازی به کابلی که در پست قبلی دادم نیست؟

ممنون
بای

pcboy
19-11-2005, 11:17
ببين دوست عزيز شما يا بايد آهنگ رو ضيط كني با هر نرم افزاري كه بهترينش JetAudio هست که باید برای ضبط
بزاری رو Stereo Mix . یا آدرس فایل رو پیدا کنی از روی سایتی که داری گوش میدی که تو اکثر سایتها میشه راحت
پیدا کرد البته اگه کاملشو گذاشته باشن.

atolympic
19-11-2005, 23:48
ببين دوست عزيز شما يا بايد آهنگ رو ضيط كني با هر نرم افزاري كه بهترينش JetAudio هست که باید برای ضبط
بزاری رو Stereo Mix . یا آدرس فایل رو پیدا کنی از روی سایتی که داری گوش میدی که تو اکثر سایتها میشه راحت
پیدا کرد البته اگه کاملشو گذاشته باشن.
از همتون ممنونم!!
ادرس سایته اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین میتونی ادرس فایل هر خوانندهای که شد از این سایت پیدا کی و راهشو به من بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاپتان هادی
20-11-2005, 00:34
سلام دوست عزيز
اگر آهنگ مربوط به متن صفحه باشد شما مي تونيد توي source صفحه پيداش كني البته من اين كارو بلد بودم اما شما همچنين مي تونيد تويه \Temporary Internet Files هم دنبالش بگرديد :happy: