PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل اساسي با نوكيا6670 ...کمک!

gol_agha
17-11-2005, 23:11
سلام دوستان عزيز !

گوشی من نوکیا ( 6670 ) هست . امروز برنامه ی آنتی ویروس نورتون رو روی گوشی نصب کردم و گوشی که

ری استارت شد ، برای بالا آمدن مشکل پیدا کرده . من درسفر کاری در شهرستان کوچکی هستم که امکانات

چندانی برای تعمیرات نرم افزاری ندارند...به یک تعمیرگاه که مراجعه کردم . کلی با اون ور رفتند و در آخر به من

گفتند برای رفع مشکل گوشی نیاز به نرم افزار فلش هست که ما نداریم .

چون نیاز کاری مبرم به گوشی دارم ازهمه ی عزیزان که می تونن خواهش می کنم منو راهنمایی کنند که چکار کنم؟

آیا کسی آدرس نرم افزار فلاش برای نوکیا 6670 رو داره ؟ اگه دارید محبت کنید لینکشو به من بدید...دعاگوتون

خواهم بود .

ضمنا اگر هم در مورد نحوه ی کارش یکم منو راهنمایی کنید ممنون می شم.منظورم اینه که در حالی که سیستم

عامل موبایل بالا نمیاد چطور میتونم اشکال نرم افزاریشو رفع کنم...من کابل اتصال به پی سی رو دارم..تورو خدا اگه

می تونید کوتاهی نکنید.

sia_vash99@yahoo.com

azhiiin
20-11-2005, 00:27
سلام متاسفانه فلش گوشی احتیاج به دستگاه خاص خودش داره با کابل عادی نمی تونی این کارو کنی

saeid_mobile
13-08-2006, 12:25
در ضمن فقط باید از جعبه box استفاده کنی و نرم افزار فلش داشته باشی که ورژنش هم با گوشیت سازگار باشه.
باز هم چیزی بود در خدمتیم

m&s
13-08-2006, 13:28
يه راه داره .............
اگه آنتي ويروس رو روي مموري كارت نصب كرده باشي مي توني مموري رو از گوشي جدا كني و از گوشيت استفاده كن ...........

در غير اين صورت بايد فلش شه.....

metal_militia
14-08-2006, 00:53
نکات قوت سیمبیان(شوخی کردم ای)