PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما این آمار سند و ریسیو طبیعیه ؟؟

farsweb
23-04-2008, 17:25
سلام
من آپلود اونچنانی نداشتم و تو این یک ساعت و خورده ای متاسفانه نصف میزان دانلود آپلود دارم . این آمار فوق العاده بالاست . تازه قراره دو سه روز دیگه ایترنت پرسرعتم نصب بشه که اون فقط دو گیگ در ماه ترافیک داره با این وضع بیچارم . آپلودی هم انجام نمیشه که اینطوری تند تند اطلاعات میره . لطفا کمکم کنید . اشکال از کجاست ؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen khan
23-04-2008, 18:49
يك آنتي ويروس حتما نصب كن
بعد فايروالت را چك كن ببين كدوم نرم افزارها دسترسي دارند
يك موقع مثلا ويندوز مديا پلير باز هست
وصل مي شه به اينترنت و يا از اين جو رنرم افزارها
توي فايروال دسترسي اينها را ببند

huti_421
23-04-2008, 18:56
ممکنه Automatical Update یه سری از نرم افزارها فعال باشه چک بکن ...

farsweb
23-04-2008, 19:18
آخه این برنامه ها مگه آپلود هم دارن ؟ راستی نگفتین طبیعیه یا غیر طبیعی ؟

freevpn
24-04-2008, 11:24
آره دوست عزیز اگه چیزی داره دریافت میشه رو کامپیوترت که به شکل فایل یا آپدیت باشه برا چک کردن صحت دریافت ارسال زیادی هم داری.
اما به همون روشی که دوستان گفتن ببین چی داره رو کامپیوترت کار میکنه یا میتونی وقتی وصلی همیچیزو ببندی مثل بروزر و یاهو مسنجر و ... بعد بری تو command prompt (توی run تایپ کنید cmd ) و تایپ کنید netstat اونوقت لیست تمام کانکشن های بازو میده. ببین با چه جایی در ارتباطه.ممکنه آپدیت ویندوز یا هر چیزی باشه.
در ضمن مبارکه ADSL ! خیرشا ببینی ;)

Saman-tci
24-04-2008, 11:39
بعد فايروالت را چك كن ببين كدوم نرم افزارها دسترسي دارند

توي فايروال دسترسي اينها را ببند

میشه در مورد این کارها توضیح بیشتری بدید ...
دقیقاً چیکار باید کرد ...؟

farsweb
24-04-2008, 12:26
آره دوست عزیز اگه چیزی داره دریافت میشه رو کامپیوترت که به شکل فایل یا آپدیت باشه برا چک کردن صحت دریافت ارسال زیادی هم داری.
اما به همون روشی که دوستان گفتن ببین چی داره رو کامپیوترت کار میکنه یا میتونی وقتی وصلی همیچیزو ببندی مثل بروزر و یاهو مسنجر و ... بعد بری تو command prompt (توی run تایپ کنید cmd ) و تایپ کنید netstat اونوقت لیست تمام کانکشن های بازو میده. ببین با چه جایی در ارتباطه.ممکنه آپدیت ویندوز یا هر چیزی باشه.
در ضمن مبارکه ADSL ! خیرشا ببینی ;)

خیلی ممنون دوست من . راستی اون دستور cmd که گفتی یه همچین چیزی نشون میده . نمی دونم دقیقا مال چه چیزاییه ؟

farsweb
24-04-2008, 12:28
اوضاع خیلی وخیم تر شده الآن که دیگه تقریبا send , reseive برابره . لطفا راهنمایی کنین

darvish1900
24-04-2008, 12:43
احتمال داره سیستمت ویرویس داشته باشه

farsweb
24-04-2008, 13:17
راستی من از ابزار گوگل تولبار هم همیشه استفاده می کنم . الآن که گوگل تولبار رو حذف کردم دیدم طبیعی شد . یعنی دریافت 10 برابر ارسال . نظر شما چیه ؟

farsweb
24-04-2008, 13:19
ضمنا یه چیز مهم دیگه تا وقتی توی وب هستم خیلی خوبه همین که وارد p30world میشم دوباره میشه مثل روز اولش و تند تند پهنای باند برای ارسال نداشته اختصاص میده .و آمارهای سند و ریسیو برابر میشه .