PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در انتقال فایل به فلش و رم

ahora50002000
23-04-2008, 00:33
با سلام
مدتی است که به مشکلی عجیب برخورد کرده ام که از هر کی می پرسم نمی تواند جواب قانع کننده ای بدهد
چند وقت پیش یک رم گوشی 1 gig خریدم که هر کاری که بشود کردم نتوانستم از کامپیوتر فایل ( عکس و فیلم و صدا ) به گوشی (w810 ) ارسال کنم از طریق رم ریدر یکسری از فایلها انتقال پیدا می کرد و سپس پیغام می داد که نمی تواند فایلها را بخواند و کپی کند و بعد که رم را به گوشی می زدم تا همان فایلها را ببینم می دیدم که تمامی فایلها به صورت زبان ماشین در آمده اند و قابلیت حذف شدن ندارند که مجبور می شدم مجدد رم را فرمت کنم بالاخره مجبور شدم از طریق یو اس پی بلوتوس که به صورت آیکون آبی شکل است امتحان کنم ولی هر وقت که فایلی را انتقال می دادم آن فایل به صورت فولدر خالی به گوشی انتقال پیدا میکردو باز از طریق کابل خود گوشی امتحان کردم که باز همان مشکل بالا را پیدا کرد که من بعد از جر و بحث با فروشنده که رم را پس نگرفت بی خیال آن شدم
ولی اتفاق جالبتر این بود که یک فلش 4 gig خریدم که یکسری از فایلها را بک آپ بگیرم که متاسفانه آنرا move to به فلش کردم که دیدم بعد از انتقال یکسری فایلهای ارزشمندم به فلش باز هم پیغام این که نمی تواند فایلها را بخواند و کپی کند را داد که وقتی به درایو فلش رفتم دیدم پیغام این را میدهد که نمی تواند درایو را بخواند و باید فرمت شود را می دهد که متاسفانه تمام فایلهایم از بین رفت
حال با توجه به قصه و داستان فوق به نظر شما علت این اشکال چیست
ایا عیب از هارد و یا ویندوز است که آن را دو بار حذف و نصب کردم که مشکل حل نشد آیا سیستم ویروسی است که با آخرین ورژن ESET NOD32 Antivirus و Spyware Doctor و AVG Anti-Spyware 7.5 و RegDoctor سیستم را چک کردم البته چند فایل تروجان شناسایی شد و پاک شد ولی باز همان ایرادها پابرجا است
لطفا راهنمایی بفرمایید

H A M E D
23-04-2008, 00:42
ممكنه اشكال از رم سيستمتون باشه. بعضي مواقع ممكنه از اين ايراد ها به وجود بياره شما همون فلش رو با يه سيستم ديگه تست كنيد اونوقت رمتون رو هم با رم دوستتون و يا رم كس ديگه اي عوض كنيد ببينيد حل ميشه يا نه؟

lord_ashkan_z
23-04-2008, 05:51
مشكل از نوع رم هست. شما با كامپيوتر هاي ديگر هم امتخان كن. ولي من مي گم كه نمي شه.
بعضي از رم ها (مصل رمي كه من براي دوربين م دارم) از طريق كامپيوتر اطلاعات در يافت نمي كنه. من زياد اطلاعات سخت افزاري ندارم. برو در تالار سخت افزار.